Jump to content

[Off-topic] Θέματα Ασφαλείας Windows - Alerts/Fixes/SPs


alex_w800
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα!Λοιπον..Εγω εχω <<σπαστα>> windows..Θα υπαρξει προβλημα εαν χρησιμοποιησω το windows update ή δεν γινεται αντιληπτο και αναβαθμιζω σαν να εχω γνησια windows?:cry:
IMPOSSIBLE IS NOTHING....
Link to comment
Share on other sites

απο οτι ξέρω τα windows θα σου βγάλουν μύνημα για αναβαθμίσεις για κενά ασφαλείας κλπ και έχει τα security fixes καθώς και το genuine advantage.Αυτο το απενεργοποιείς και κατεβάζεις τα υπόλοιπα.
Link to comment
Share on other sites

np τα service pack 1,2 και τα πιο κρίσημα security patches εγκαταστούνται και σε σπαστά windows...Απλά να μην εγκαταστήσεις το genuine validation

edit: packs-->patches

Link to comment
Share on other sites

np τα service pack 1,2 και τα πιο κρίσημα security packs εγκαταστούνται και σε σπαστά windows...Απλά να μην εγκαταστήσεις το genuine validation

τι ειναι αυτα?πατησα εγκατασταση και ξεκινησε να εγκαθιστα...τωρα την ακυρωσα..help!!!!!!!!

IMPOSSIBLE IS NOTHING....
Link to comment
Share on other sites

ποιά?μάλλον θα εννοιείς που έγραψα τα πιο κρίσημα security packs ενώ έπρεπε να γράψω security patches :p

Γινεται να μου πεις τι ακριβως πρεπει να κανω?:O Για το genuine validation ρωτησα..και αν εγκατεστησα κανενα καταλαθος τι κανω?μου ζηταει επανεκινηση τωρα..(λαθος αυτο το μηνυμα)

IMPOSSIBLE IS NOTHING....
Link to comment
Share on other sites

ποιά?μάλλον θα εννοιείς που έγραψα τα πιο κρίσημα security packs ενώ έπρεπε να γράψω security patches :p

Για τα genuine validation ρωτησα..ξεκινησα την εγκατασταση,την ακυρωσα και μου ζηταει επανεκινηση..ουτε ξερω τι εγκαταστθηκε..μου λεσ plz τι να κανω?:O

IMPOSSIBLE IS NOTHING....
Link to comment
Share on other sites

Στο συγκεκριμένο topic υπάρχουν όλες οι πληροφορίες που χρειάζεσαι. Γενικά πάντως, για να μην μπλέκεις με το genuine advantage, θα σου πρότεινα να χρησιμοποιήσεις το http://windowsupdate.62nds.com/
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...