Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος Ι


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το θέμα ειναι οτι το ν73 δεν υποστηρίζει κάρτες High Capacity .........

Ναι δίκιο έχεις, μπερδεύτηκα...:O το feature pack 1 τις υποστηρίζει.:wink:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι δίκιο έχεις, μπερδεύτηκα...:O το feature pack 1 τις υποστηρίζει.:wink:

 

Τι είναι το feature pack 1;

Παιδιά, τα φώτα σας: Υπάρχει περείπτωση ο Dragonheart να έχει πράγματι βάλει 4GB μνήμη; Με ποια διαδικασία;

“Είσαι ό,τι διαβάζεις.” Έρασμος
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το 4GB ΠΩΣ (ΑΝ) γίνεται?;?;?;? Μη μου πείτε ότι είναι ήδη γεγονός??

 

Οχι ρε συ δεν εχω 4gb μνημη!! Απλα το ειπα εν παραθεσει οτι οσο μεγαλη μνημη και να εχεις να μπορεις να γραψεις μονο ενα λεπτο ειναι ******* απο τη nokia! Σορρυ για την παρεξηγηση..!

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι το feature pack 1;

Παιδιά, τα φώτα σας: Υπάρχει περείπτωση ο Dragonheart να έχει πράγματι βάλει 4GB μνήμη; Με ποια διαδικασία;

To Feature Pack 1 είναι πακέτο αναβάθμιση της S60 3rd Edition, που προσθέτει επιπλέον χαρακτηριστικά και βασίζεται στο Symbian OS 9.2. Αυτό το έχουν τα Ν76, Ν95 6110, κλπ

 

 

kai 8a mporei na ginei anava8mish???Re paidia exei diafora sto hardware i me,apo thn aplh???

Όχι, δεν υπάρχει απολύτως καμία διαφορά στο hardware ανάμεσα στις δύο εκδόσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορέσω μετά να γυρίσω στα Ελληνικά;

Η έκδοση του NSU δεν έχει σχέση με το αν θα έχει το κινητό Ελληνικά μετά...;)

Η γλώσσα καθορίζεται από ένα κωδικό που έχει το κινητό επάνω, το λεγόμενο product code.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Η έκδοση του NSU δεν έχει σχέση με το αν θα έχει το κινητό Ελληνικά μετά...;)

Η γλώσσα καθορίζεται από ένα κωδικό που έχει το κινητό επάνω, το λεγόμενο product code.

 

Φίλε σου χρωστάω χάρη!:D Ξεκινάω τώρα και σε λίγο το απντέιτ

 

Δυστυχώς: Update failed. Would you like to retry? Να δοκιμάσω hard format; Έχω τα αντίγραφα ασφαλείας οπότε λογικά όλα θα είναι όπως τώρα μετά το φορμάτ, έτσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε σου χρωστάω χάρη!:D Ξεκινάω τώρα και σε λίγο το απντέιτ

 

Δυστυχώς: Update failed. Would you like to retry? Να δοκιμάσω hard format; Έχω τα αντίγραφα ασφαλείας οπότε λογικά όλα θα είναι όπως τώρα μετά το φορμάτ, έτσι δεν είναι;

Πήγαινε σε ένα Nokia club να κάνεις αναβάθμιση... αφού δεν βγάζεις άκρη! Δεν θα κοστίσει τίποτα εφόσον είσαι μέσα στην εγγύηση.

 

Αν θέλεις να κάνει format, εφόσον έχει το back up δεν θα έχεις πρόβλημα απώλειας δεδομένων.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειμαι καινουριος στο φορουμ. ειχα κατι μικρα κολληματακια με το τηλεφωνο και ειπα ασ κανω αναβαθμιση το προβλημα με την αναβαθμιση ειναι οτι χαθηκαν τα ελληνικα και δεν μπορω με καποιν τροπο να τα επαναφερω εκανα hard format αλλα τιποτα. η αναβαθμιση εγεινε απο το nokia software update κανονικα χωρισ κανενα προβλημα το version του software ειναι 4.0726.2.0.1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα .Εχω Ν73 αποTIM και όταν προσπάθησα να το μετατρέψω σε ΜΕ επαψε να λειτουργεί.το πήγα στη ΝΟΚΙΑ και περιμένω ....

Με καλύπτει η εγγύηση?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα .Εχω Ν73 αποTIM και όταν προσπάθησα να το μετατρέψω σε ΜΕ επαψε να λειτουργεί.το πήγα στη ΝΟΚΙΑ και περιμένω ....

Με καλύπτει η εγγύηση?

Όχι εκτός αν είσαι τυχερός και δεν το δούνε....

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειμαι καινουριος στο φορουμ. ειχα κατι μικρα κολληματακια με το τηλεφωνο και ειπα ασ κανω αναβαθμιση το προβλημα με την αναβαθμιση ειναι οτι χαθηκαν τα ελληνικα και δεν μπορω με καποιν τροπο να τα επαναφερω εκανα hard format αλλα τιποτα. η αναβαθμιση εγεινε απο το nokia software update κανονικα χωρισ κανενα προβλημα το version του software ειναι 4.0726.2.0.1

Έχει αναφερθεί αρκετές φορές γιατί συμβαίνει αυτό. Η συσκευή σου είναι παρα-εισαγωγή.

Προοριζοταν για αλλη αγορα εκτος της Ελληνικης .

 

Το προβλημα διορθώνεται ακολουθώντας αυτή τη διαδικασία, βάζοντας όμως αυτό το product code 0529782.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΕ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΝΑΤΡΕΞΩ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΟΤΑΝ ΛΕΕΙ ΕΠΑΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Κ ΤΟ ΠΑΤΑΩ ΠΑΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΙΣΕΙ ΑΛΛΑ ΒΓΑΖΕΙ ΕΝΑ ΚΙΤΡΙΝΟ ΤΡΙΓΟΝΟ Κ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ

 

ΝΑΙ ΤΟ ΑΛΑΞΑ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΤΟ 0529782 ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΤΩΡΑ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ?

Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΕ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΝΑΤΡΕΞΩ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΟΤΑΝ ΛΕΕΙ ΕΠΑΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Κ ΤΟ ΠΑΤΑΩ ΠΑΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΙΣΕΙ ΑΛΛΑ ΒΓΑΖΕΙ ΕΝΑ ΚΙΤΡΙΝΟ ΤΡΙΓΟΝΟ Κ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ

 

ΝΑΙ ΤΟ ΑΛΑΞΑ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΤΟ 0529782 ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΤΩΡΑ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ?

Ναι, το product code είναι το σωστό.

Δεν ξέρω γιατί στο βγάζει αυτό. Κάνε μια δοκιμή και με το αγγλικό NSU.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παίδες χαίρεται και πάλι!

Ψάχνω για έξτρα προγραμματάκι-μετρητή μηνυμάτων και χρόνου εξερχομένων κλήσεων ανά μήνα.

 

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάτι τέτοιο;

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα παιδια. αποφασισα να φτιαξω το πνιγμενο μου ν73. λογικα θα θελει αλλαγη πλακετας.. ξερετε ποσο παει?? επισης ξερετε αν πωλειται ξεχωριστα μονο το ενεργο καπακι πισω??
Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Πω πω τι κατάσταση είναι αυτή με τα symbian; Τελικά είναι καλύτερη η σειρά 40, κι ας δεν κάνει και καφέ! Απλά και εύχρηστα!
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ΣΟΣ ερωτιση...η κοπελα στο nokia shop εδω μου ειπε οτι αυτοι εχουν τη δυνατοτητα να μου περασουν την προηγουμενη εκδοση και σε μια μερα να το εχω πισω...παντου διαβαζω ομως οτι κατι τετοιο δεν ισχυει...ξερετε τιποτα???καιγομαι να βαλω την παλια εκδοση...αν ειναι αυριο θα το παω να το εχω πισω μεθαυριο και τεραρτη φευγω για αθηνα....λετε να μην ξερει καλα και να μου κανει ζημια και να κρατησει το κινητο για 10-15 μερες???σας παρακαλω αμα μπορειτε πειτε μου γιατι το gps το χρειαζομαι οσο τιποτα αλλο...δεν εχω ιδεα απο αθηνα και τωρα επειδη ειμαι πρωτοετης φοιτητης θα μεινω μονιμα...
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ΣΟΣ ερωτιση...η κοπελα στο nokia shop εδω μου ειπε οτι αυτοι εχουν τη δυνατοτητα να μου περασουν την προηγουμενη εκδοση και σε μια μερα να το εχω πισω...παντου διαβαζω ομως οτι κατι τετοιο δεν ισχυει...ξερετε τιποτα???καιγομαι να βαλω την παλια εκδοση...αν ειναι αυριο θα το παω να το εχω πισω μεθαυριο και τεραρτη φευγω για αθηνα....λετε να μην ξερει καλα και να μου κανει ζημια και να κρατησει το κινητο για 10-15 μερες???σας παρακαλω αμα μπορειτε πειτε μου γιατι το gps το χρειαζομαι οσο τιποτα αλλο...δεν εχω ιδεα απο αθηνα και τωρα επειδη ειμαι πρωτοετης φοιτητης θα μεινω μονιμα...

file mou nomizw atixises.giati de kaneis mia erwtisi se diaforetiko nokia shop?

 

paidia thelw na rwtisw kati.otan p.x. trabate photo enan aspro toixo emfanizetai stin othoni enas kiklos san na einai apo antanaklasi(omokentroi kikloi kapws)?

 

(ennow kata ti diarkeia tis apeikonisis stin othoni oxi afou exei trabixtei i photo)

dokimaste kai peite plz...

nokia n73-nokia 6120c(sold)-nokia n82 black
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ΣΟΣ ερωτιση...η κοπελα στο nokia shop εδω μου ειπε οτι αυτοι εχουν τη δυνατοτητα να μου περασουν την προηγουμενη εκδοση και σε μια μερα να το εχω πισω...παντου διαβαζω ομως οτι κατι τετοιο δεν ισχυει...ξερετε τιποτα???καιγομαι να βαλω την παλια εκδοση...αν ειναι αυριο θα το παω να το εχω πισω μεθαυριο και τεραρτη φευγω για αθηνα....λετε να μην ξερει καλα και να μου κανει ζημια και να κρατησει το κινητο για 10-15 μερες???σας παρακαλω αμα μπορειτε πειτε μου γιατι το gps το χρειαζομαι οσο τιποτα αλλο...δεν εχω ιδεα απο αθηνα και τωρα επειδη ειμαι πρωτοετης φοιτητης θα μεινω μονιμα...

Και φυσικά έχουν τη δυνατότητα να περάσουν προηγούμενη έκδοση. ΕΜΕΙΣ δεν έχουμε αυτή τη δυνατότητα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Και φυσικά έχουν τη δυνατότητα να περάσουν προηγούμενη έκδοση. ΕΜΕΙΣ δεν έχουμε αυτή τη δυνατότητα.

 

εισαι σιγουρος φιλε μου???σωζομαι αν ειναι ετσι....αυτη τη στιγμη γελανε και τα μουστακια μου!!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες χαίρεται και πάλι!

Ψάχνω για έξτρα προγραμματάκι-μετρητή μηνυμάτων και χρόνου εξερχομένων κλήσεων ανά μήνα.

 

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάτι τέτοιο;

 

Παίδες δεν γνωρίζετε κάποιο προγραμματάκι που να το κάνει αυτό;

Link to comment
Share on other sites

paidia thelw na rwtisw kati.otan p.x. trabate photo enan aspro toixo emfanizetai stin othoni enas kiklos san na einai apo antanaklasi(omokentroi kikloi kapws)?

 

(ennow kata ti diarkeia tis apeikonisis stin othoni oxi afou exei trabixtei i photo)

dokimaste kai peite plz...

anybody???

nokia n73-nokia 6120c(sold)-nokia n82 black
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...