Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος Ι


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά, δυστυχώς εξακολουθώ να έχω πρόβλημα με το Backup του PC suite και μετά την πρόσφατη αναβάθμιση λογισμικού.

Εξακολουθεί να κολλάει στο 99% και να μην τελειώνει ποτέ.

Μήπως θα μπορούσε κάποιος να μου δώσει ένα λινκ να κατεβάσω κάποια version που να λειτουργεί σίγουρα;

Σημειωτέον ότι οι υπόλοιπες λειτουργίες του pc suite λειτουργούν κανονικά!

Link to comment
Share on other sites

Εγω οταν ειναι να κρατισω Backup το κραταω οτι μου χρειαζετε με card reader το θεωρω πιο ευκολο και πιο αξιοπηστο :O
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλά είναι κι έτσι, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί με τα 6680 και 6280 μου δούλευε μια χαρά, ενώ με το Ν73 όχι!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους,εχω το εξης προβλημα οταν ανοιγω το Ν73 μου βγαζει ενδειξη εγκατασταση για κανενα τριλεπτο και στην συνεχει μου λεει αδυνατη η εγατασταση απο την καρτα μνημης καποιων αρχειων...εχουμε καποια λυση στο προβλημα χωρις να γινει format στην καρτα μνημης;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Μπάς και ξέρετε κανένα πρόγραμμα για το Ν73 που να ελέγχει τις μνήμες και να διαγράφει τα "σκουπίδια" που έχουν απομείνει από εγκαταστασοεαπεγκαταστάσεις software?

 

Μπορεί και ο φίλος που έβαλε το παραπάνω post να χρειάζετε κάτι τετοιο για αυτό να αργει τόσο κατά την εκινηση.

 

ΒΑΧΥ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, δυστυχώς εξακολουθώ να έχω πρόβλημα με το Backup του PC suite και μετά την πρόσφατη αναβάθμιση λογισμικού.

Εξακολουθεί να κολλάει στο 99% και να μην τελειώνει ποτέ.

Μήπως θα μπορούσε κάποιος να μου δώσει ένα λινκ να κατεβάσω κάποια version που να λειτουργεί σίγουρα;

Σημειωτέον ότι οι υπόλοιπες λειτουργίες του pc suite λειτουργούν κανονικά!

 

μια ζωη το ιδιο προβλημα ειχα και εγω με το 73...

ενω ολα δουλευαν ρολοι back up δεν καταφερα να κανω ποτε.......

παντα σταματουσε στο 99%.......

οσες βερσιον και αν αλλαξα ειχα το ιδιο αποτελεσμα.....

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να βαλω GPS στον Ν73ΜΕ μου.

 

τι εχετε να προτεινετε?

HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

μια ζωη το ιδιο προβλημα ειχα και εγω με το 73...

ενω ολα δουλευαν ρολοι back up δεν καταφερα να κανω ποτε.......

παντα σταματουσε στο 99%.......

οσες βερσιον και αν αλλαξα ειχα το ιδιο αποτελεσμα.....

 

Τώρα τουλάχιστον ξέρω ότι δεν είμαι ο μόνος!:p

Link to comment
Share on other sites

Για να δουλέψει στις ΗΠΑ θα πρέπει να υποστηρίζει και τις 4 πάντες GSM 850/900/1800/1900.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μία άσχετη ερωτηση.

Για U.S.A. πρεπεί να έχεις triband or quadband κινητο για να μιλάς ???

 

Αυτο εξαρταται απο το network που θα κανεις συνδεση εκει, με Τ-mobile και ΑΤΤ δεν θα εχεις προβλημα με το triband, με αλλες ισως... εκει εχει και πολλα μικρα τοπικα networks γι'αυτο καλυτερα ψαξε τις ιστοσελιδες τους να δεις σε τι συχνοτητες εκπεμπουν, εγω παντως ποτε δεν ειχα προβλημα με triband σε Βοστονη Σικαγο, Ν. Υορκη etc. με την T-Mobile.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μία άσχετη ερωτηση.

Για U.S.A. πρεπεί να έχεις triband or quadband κινητο για να μιλάς ???

 

Εξαρταται για ποια πολιτεια ενδιαφερεσαι. Σε καποιες υπαρχουν δικτυα GSM οποτε και με Dual Band (900-1800MHz) τηλεφωνο εισαι οκ ενω σε αλλες πρεπει να εχεις Quad Band.

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να βαλω GPS στον Ν73ΜΕ μου.

 

τι εχετε να προτεινετε?

Fortuna Slim. Πολυ καλο

[sIGPIC][/sIGPIC]

Healthy disregard for the impossible.

Link to comment
Share on other sites

παιδια πηρα εχθες το n73me και στο κουτι μεσα ηταν τα ακουστικα τυπου:HS-28.Οταν παω να συνδεσω τα ακουστικα μου λεει μη υποστηριζομενο εξαρτημα τι να κανω?μηπως θελει καμια ρυθμιση?
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα!! πηρα κ εγω το n73 me κ ειμαι πολυ ευχαριστημενος,εχω 2 ερωτησεις:

1)ποια θηκη ειναι η καλυτερη για να εχεις προσβαση σε ολα τα κουμπια?

2) μετα απο καθε αναπαντητη μου ερχεται μηνυμα για την κληση,πως μπορω να το απενεργοποιησω?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά είμαι και εγώ νέος κάτοχος N73 me και θα ήθελα να μάθω εκτός από την κάρτα μνήμης ποιες άλλες διαφορές έχει από το N73 το κανονικό

ευχαριστώ και καλώς σας βρήκα!:D

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα!! πηρα κ εγω το n73 me κ ειμαι πολυ ευχαριστημενος,εχω 2 ερωτησεις:

1)ποια θηκη ειναι η καλυτερη για να εχεις προσβαση σε ολα τα κουμπια?

2) μετα απο καθε αναπαντητη μου ερχεται μηνυμα για την κληση,πως μπορω να το απενεργοποιησω?

2. Αυτό είναι θέμα της εταιρίας σου, και όχι του κινητού.

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα έχει "σκληρύνει" πολύ το joystick. Λέω να το πάω για service στην nokia. Έχεις εμπειρία;

 

oxi εμενα δεν ειχε τιποτα απλα μια χαλαρωση προς τα κατω.μετα βγηκε το πλαστικο απο πανω και τωρα χαλασε εντελως!το πηγα στη νοκια και θελουν 50 ευρω για να το αλλαξουν..δεν το κανω αστο να καθεται ουτως η αλλως εχω κινητο!ξανα νοκια δεν....και δεν ειμαι και κανενας οτι να ναι..δες υπογραφη και δες ποσα νοκια ειχα και ποια...50 ευρω για joystick ?

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια χαζη ερωτησουλα.....

ενας φιλος μου εχασε το "ανταπτορακι" της καρτας μνημης του και δεν μπορει να την βαλει στο card reader του....

 

πουλανε τετοια πραγματα ξεχωριστα....???

Link to comment
Share on other sites

Eκτος αν του δοσεις την δικια σου :p
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια,

ξερει καποιος πως λειτουργει η εφαρμογη text to speech?

την περασα χτες στο κινητο αλλα δεν την βλεπω καθολου στις εφαρμογες.

την περασα στην καρτα μνημης και την εφαρμογη και την φωνη αλλα τιποτα?

thanks

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...