Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος Ι


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια σημερα παρατήρησα αφου ειχα βαλει εδω και καιρο την τελευταια εκδοση του music edition στο κινητο μου οτι δεν αναγνωρίζει ο Player ολα τα mp3 που εχω στο κινητο μου...

:blink: :blink:

υπαρχει περίπτωση να λυθεί το πρόβλημα χωρις φορματ στην καρτα.....???

(οχιιιι αλλο φορματ δεν αντέχω λεμε....:p )

 

Έκανες Ανανέωση μουσικής βιβλιοθήκης απο το μενού μουσικής;

 

Και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω. Ενώ έχω κάνει ανανέωση της μουσικής βιβλιοθήκης δεν μου αναγνωρίζει όλα τα mp3 που έχω στην κάρτα αλλά εάν πάω και επιλέξω για να τα παίξει, τα παίζει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σημαντικο ερωτημα:

 

αλλαζοντας το product code ακολουθωντας την διαδικασια της πρωτης σελιδας χανεις την εγγυηση???

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους....

Εχει αναφερθει παλι σαν προβλημα αλλα δεν εχει δοθει λυση(τουλαχιστον δεν την βρηκα...)

Ξαφνικα δεν δουλευει το adobe reader....

Δεν ανοιγει καθολου....

κατεβασα απο xxxxxxxxxxxx (1.05 εκδοση)αλλα δεν με αφηνει να την εγκαταστησω ουτε στην καρτα μνημης ουτε στο κινητο....(αδυναμια εγκαταστασης.Ενσωματωμενο μερος)

Μολις εβαλα την 3,0705,1,0,31 σε απλο n73..

Tι προτεινετε?

Link to comment
Share on other sites

Παιδες υπάρχει κανένα πρόγγραμα για το κινητό μας που να μπορείs να στέλνειs mp3 και midi file με mms δοκίμασα το profimail αλλα δεν εχει επιλογει για mms εχει μονον για buetooth, infrared, e-mail!
Link to comment
Share on other sites

σημαντικο ερωτημα:

 

αλλαζοντας το product code ακολουθωντας την διαδικασια της πρωτης σελιδας χανεις την εγγυηση???

 

οχι δεν την χανεις!:)

καλυτερα να νιω8εις παρα να μπορεις....!(dima poWer) xD

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

παιδες βοηθεια...οταν απεγκαθιστας καποιο θεμα,με το γνωστο τροπο του καλωδιου και της μαζικης αποθηκευσης,οταν θελεις να το ξαναεγκαταστησεις δεν ξαναεμφανιζεται πουθενα!!γιατι??ξερει κανεις τι πρεπει να κανω για να το ξαναεγκαταστησω???:(
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να κανω και εγώ μία ερώτηση?Αν έχουμε το κινητό συνδεδεμένο με το pc μέσω bluetooth γίνεται να κάνουμε αναβάθμιση λογισμικού ή δουλεύει μόνο με το καλώδιο??Και μιας και το έφερε η κουβέντα :) ποιά είναι η τελευταία έκδοση λογισμικού για το κινητό μας?sorry αν έχει ξαναειπωθεί κάτι από τα παραπάνω αλλά είχα χάσει λίγο την επαφή με τις εξελίξεις..Και μία τελευταία,πως μπορώ να κλείσω τον music player?Έχω δοκιμάσει με τον Handy Taskman και ένα άλλο παρόμοιο πρόγραμμα αλλά δεν τα έχω καταφέρει..Όποιος μπορει να βοηθήσει στα παραπάνω ευπρόσδεκτος.Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
VaiosZ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι::help:

Μόλις μπήκα στο site της Vodafone για να κάνω μία σύγκριση του κινητού που ήδη έχω, Sharp V703, με το N73. Είναι αλήθεια ότι το Ν73 δεν έχει Vodafone live? Γιατί κάπως κουλό μου φαίνετε αυτό...:blink:

Με ενδιαφέρει αρκετά γιατί κάποιες φορές βλέπω τηλεόραση μέσω αυτού...

Άν γνωρίζει κάποιος ας μου απαντήσει:O

 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων !:wink:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να κανω και εγώ μία ερώτηση?Αν έχουμε το κινητό συνδεδεμένο με το pc μέσω bluetooth γίνεται να κάνουμε αναβάθμιση λογισμικού ή δουλεύει μόνο με το καλώδιο??Και μιας και το έφερε η κουβέντα :) ποιά είναι η τελευταία έκδοση λογισμικού για το κινητό μας?sorry αν έχει ξαναειπωθεί κάτι από τα παραπάνω αλλά είχα χάσει λίγο την επαφή με τις εξελίξεις..Και μία τελευταία,πως μπορώ να κλείσω τον music player?Έχω δοκιμάσει με τον Handy Taskman και ένα άλλο παρόμοιο πρόγραμμα αλλά δεν τα έχω καταφέρει..Όποιος μπορει να βοηθήσει στα παραπάνω ευπρόσδεκτος.Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

1)Μονο με το καλοδιο

2)Για την εκδοση λογισμικου πας εδω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=165540

3)Με το Handy Taskman πηγενε επανο στον music player και πατα επιλογες τερματισμος :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι::help:

Μόλις μπήκα στο site της Vodafone για να κάνω μία σύγκριση του κινητού που ήδη έχω, Sharp V703, με το N73. Είναι αλήθεια ότι το Ν73 δεν έχει Vodafone live? Γιατί κάπως κουλό μου φαίνετε αυτό...:blink:

Με ενδιαφέρει αρκετά γιατί κάποιες φορές βλέπω τηλεόραση μέσω αυτού...

Άν γνωρίζει κάποιος ας μου απαντήσει:O

 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων !:wink:

 

Εμενα μου ειπαν οτι δεν φερνουν πια το Ν73 αλλα μονο το N73 Music Edition.

Οσον αφορα το Music Edition:

Παλιοτερα υπηρχαν και οι 2 εκδοσεις...

Η μια με vodafone live και η αλλη χωρις αυτο...

Πλεον η vodafone προσφερει μονο αυτη με το vodafone live.

 

Ετσι τουλαχιστον μου ειπαν απο τα κεντρικα τους στο χαλανδρι και στα καταστηματα τους στην Αγια Παρασκευη,Παλληνη,Ραφηνα και το 13830...

Link to comment
Share on other sites

Στη Vodafone υπάρχουν και οι 2 version του Ν73 ME με μεγαλύτερη διαθεσιμότητα σε αυτή με την Vodafone Live έκδοση η οποία είναι και φθηνότερη, 494,97€ έναντι 530€ (με 2 GB κάρτα όμως). Δεν υπάρχει πλεον η απλή έκδοση στα 440€
:ninja:Κόκκινοι, Πράσινοι και Μπλε δεν έχετε καμία διαφορά από τους ομόλογους σας στη Βουλή, μόνο τη μάσα έχετε στο νου!!
Link to comment
Share on other sites

Στη Vodafone υπάρχουν και οι 2 version του Ν73 ME με μεγαλύτερη διαθεσιμότητα σε αυτή με την Vodafone Live έκδοση η οποία είναι και φθηνότερη, 494,97€ έναντι 530€ (με 2 GB κάρτα όμως). Δεν υπάρχει πλεον η απλή έκδοση στα 440€

 

Εισαι σιγουρος ? :worry:

Εγω με οσους μιλησα μου ειπαν πως μονο την εκδοση με vodafone live διαθετει η vodafone...Το κανονικο Ν73 ΜΕ δεν το διαθετει...μονο αν εχει απομεινει κανενα σε καποια αποθηκη... ;)

 

Αυτα μου ειπαν.Κατα ποσο ειναι αληθεια δεν ξερω.Αλλα μαλλον ειναι γιατι με οποιον μιλησα αυτο μου ειπε.:shifty:

 

Οσο για την καρτα,την ιδια καρτα εχει και το απλο Ν73ΜΕ και το Ν73ΜΕ vodafone live...:cool:

 

Αυριο θα παω να παρω το δικο μου και θα σας πω τι αληθευει και τι οχι :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για την απάντησή σας. θα το αγοράσω αύριο μάλλον... ;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι::help:

Μόλις μπήκα στο site της Vodafone για να κάνω μία σύγκριση του κινητού που ήδη έχω, Sharp V703, με το N73. Είναι αλήθεια ότι το Ν73 δεν έχει Vodafone live? Γιατί κάπως κουλό μου φαίνετε αυτό...:blink:

Με ενδιαφέρει αρκετά γιατί κάποιες φορές βλέπω τηλεόραση μέσω αυτού...

Άν γνωρίζει κάποιος ας μου απαντήσει:O

 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων !:wink:

Το δικό μου είναι n73 M.e δεν εχει λογισμικο της vodafone,αλλά μπαίνει κανονικά σε όλες τις υπηρεσίες του vodafone Live.

Γι αυτο μην ανησυχεις!

Link to comment
Share on other sites

Παίζει κανένα πρόβλημα του PCsuite με τα vista.

Γιατί έβαλα χθες τα vista και θέλω να κάνω firmware update αλλά δεν ξέρω τι παίζει.

Να το κάνω από το desktop που έχει vista ή από το laptop με ΧΡ;

Το έχει δοκιμάσει κανένας;

Link to comment
Share on other sites

kalispera se olous .na potiso kati gia to screensaver .bori na trexi kati alo ektos apo tin ora?an ne pos ginete giati den boro na to vro.kata ta ala to n73 ine oti kalitero exo piasi apo til. sta xeria mou.:!: :!:

 

Δοκιμασε αυτο :)

http://www.rapiduploader.com/554332

Για εφαρμογες καλητερα να ρωτας εδω ;)

[ΕΠΙΣΗΜΟ] Εφαρμογές Symbian OS 9.1

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να κανω μια ερωτηση. συγνωμη αν εχει ξαναερωτηθει αλλα δεν μπορω να περασω εφαρμογες στο Ν73. Μηπως μπορει να μου πει καποιος τι γινεται? Ευχαριστω
:cool:B M W Power F1
Link to comment
Share on other sites

1)Mπες στην διαχ.εφαρμογων>επιλογες>ρυθμισεις>μετα βαλε εγκατασταση λογισμικου ολα και ελεγχος πιστοπ απενεργοποιηση

2)Η εφαρμογη που θελεις να βαλεις στο κινητο σου ειναι για 3rd Edition? :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ειναι για το Ν73.Η διαχειρ. εφαρμ. που ειναι? δεν το βρισκω

 

1)Mπες στην διαχ.εφαρμογων>επιλογες>ρυθμισεις>μετα βαλε εγκατασταση λογισμικου ολα και ελεγχος πιστοπ απενεργοποιηση

2)Η εφαρμογη που θελεις να βαλεις στο κινητο σου ειναι για 3rd Edition? :)

Το εκανα φιλε gianpithio αλλα τιποτα παλι...

:cool:B M W Power F1
Link to comment
Share on other sites

Τελικά ο media player στο ΜΕ δεν κλείνει χωρίς ξεχωριστή εφαρμογή τρίτου κατασκευαστή;

Δοκίμασα αυτό που λέχθηκε μερικές σελίδες πριν μέσω του ισοσταθμιστή ενώ παίζει ένα κομμάτι, αλλά δεν υπάρχει επιλογή «έξοδος».

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ο media player στο ΜΕ δεν κλείνει χωρίς ξεχωριστή εφαρμογή τρίτου κατασκευαστή;

 

Ναι φιλε μου

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ο media player στο ΜΕ δεν κλείνει χωρίς ξεχωριστή εφαρμογή τρίτου κατασκευαστή;

Δοκίμασα αυτό που λέχθηκε μερικές σελίδες πριν μέσω του ισοσταθμιστή ενώ παίζει ένα κομμάτι, αλλά δεν υπάρχει επιλογή «έξοδος».

δε χανεις κατι αν το εχεις ανοιχτο. γιατι θες να το κλεισεις; εχεις παρατηρησει κατι; :)

Link to comment
Share on other sites

Bayern7 επειδή είσαι και f1 freak άκου (καλή αγωνιστική σεζόν να έχουμε)... Είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα στο Desktop PC μου με το update της Nokia, υπάρχει μια πιθανότητα αν έχεις εγκατεστημένα 'NET Framework' (ελέω ATI κάρτας γραφικών) στο PC σου να δημιουργεί πρόβλημα. Μόνο στο Lap κατάφερα να ολοκληρώσω γιατί δεν είχα εγκαταστήσει σχεδόν τίποτα.

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΑΤΟ!!!!! πριν ξεκινήσεις οτιδήποτε βαλε κάποια άλλη SIM Card στην οποία δεν θα υπάρχει πιθανότητα να σε καλέσει κάποιος γιατί όλο το update μου πήρε σύνολο 1 ώρα με 1024 γραμμή.

:ninja:Κόκκινοι, Πράσινοι και Μπλε δεν έχετε καμία διαφορά από τους ομόλογους σας στη Βουλή, μόνο τη μάσα έχετε στο νου!!
Link to comment
Share on other sites

Bayern7 επειδή είσαι και f1 freak άκου (καλή αγωνιστική σεζόν να έχουμε)... Είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα στο Desktop PC μου με το update της Nokia, υπάρχει μια πιθανότητα αν έχεις εγκατεστημένα 'NET Framework' (ελέω ATI κάρτας γραφικών) στο PC σου να δημιουργεί πρόβλημα. Μόνο στο Lap κατάφερα να ολοκληρώσω γιατί δεν είχα εγκαταστήσει σχεδόν τίποτα.

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΑΤΟ!!!!! πριν ξεκινήσεις οτιδήποτε βαλε κάποια άλλη SIM Card στην οποία δεν θα υπάρχει πιθανότητα να σε καλέσει κάποιος γιατί όλο το update μου πήρε σύνολο 1 ώρα με 1024 γραμμή.

εχω .ΝΕΤ και δεν ειχα προβλημα :O

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...