Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

O omap σε καμμια περιπτωση δεν ειναι πιο αποδοτικος απο εναν 400ρη.

απλα καποιες εφαρμογες ειναι code optimized π.χ το Skype

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε σε ποια vodafone και πόσο σου βγήκε τελικά?

 

 

Εγώ είμαι εταιρικός πελάτης αλλά τους πήρα χθες βράδυ τηλέφωνο και μου απάντησαν ότι ισχύουν ίδιες προσφορές και για τους απλούς πελάτες (δώρο φορτιστής - βαση), απλά στην ανανέωση με παράλληλη ενεργοποίηση του Vodafone e-mail κόβουν 140 Ευρώ και με νέα σύνδεση πάλι με Vodafone e-mail κόβουν 100. Εμένα μου ήρθε ακόμα φτηνότερο αφού ένωσα δύο επιδοτήσεις + την προσφορά, οπότε δεν έχει λογική να ζητήσει κάποιος την τιμή που το πήρα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι εταιρικός πελάτης αλλά τους πήρα χθες βράδυ τηλέφωνο και μου απάντησαν ότι ισχύουν ίδιες προσφορές και για τους απλούς πελάτες (δώρο φορτιστής - βαση), απλά στην ανανέωση με παράλληλη ενεργοποίηση του Vodafone e-mail κόβουν 140 Ευρώ και με νέα σύνδεση πάλι με Vodafone e-mail κόβουν 100. Εμένα μου ήρθε ακόμα φτηνότερο αφού ένωσα δύο επιδοτήσεις + την προσφορά, οπότε δεν έχει λογική να ζητήσει κάποιος την τιμή που το πήρα.

 

πηρα τη vodafone πριν λιγες μερες για να δω τι παιζει με την επιδοτηση μου. ενω η κανονικη μου επιδοτηση ειναι απο 105-145€ οταν ρωτησα ποσο θα μου βγει το p3300 μου ειπαν εχω 300€ και οτι απο 698 θα το παρω 398. εχω ατομικο πακετο και οχι επαγγελματικο. πηρα και χτες για επιβεβαιωση γιατι δυσκολευομουν να το πιστεψω και μου ξαναειπαν τα ιδια. προσπαθησα να επιβεβαιωσω μαλιστα αν αυτη η επιδοτηση ισχυει μονο αν ενεργοποιησω την υπηρεσια vodafone mobile email( την οποια δεν χρειαζομαι) και ο κυριος στη γραμμη μου ειπε οτι δεν υπαρχει τετοια υποχρεωση.

εσυ φιλε Diktio καταλαβες οτι ειναι υποχρεωτικη η ενεργοποιηση της υπηρεσιας?? αν ειναι ετσι δεν μου κανει. αλλιως? εκει που ελεγα οτι ειχα "αποτοξινωθει" λιγακι απο τα win mobiles μαλλον θα ξανακυλησω:p

Link to comment
Share on other sites

ερωτησουλα :) υπαρχει καποιος τροπος ωστε να βγαζει μονο τα τηλ της Sim η μονο τα τηλ του κιν? τα βγαζει ολα μαζι απο 2 φορες.και αν υπαρχει τροπος επεξεργασιας ονοματων μεσω του activeSync η καποιου αλλου . ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς τους κατόχους του Artemis: Led λαμπάκια, όπως πχ. στο Mio A701, έχει η συσκευή? Γιατί σε όσες φωτογραφίες είδα δεν παρατήρησα την ύπαρξη LED. Please inform. THANK YOU!
"Provehito in Altum"
Link to comment
Share on other sites

ερωτησουλα :) υπαρχει καποιος τροπος ωστε να βγαζει μονο τα τηλ της Sim η μονο τα τηλ του κιν? τα βγαζει ολα μαζι απο 2 φορες.και αν υπαρχει τροπος επεξεργασιας ονοματων μεσω του activeSync η καποιου αλλου . ευχαριστω.

ριξε μια ματια εχει απαντηθει.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=146358&page=16

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

τελικα οσοι το πηρατε και το φορτωσατε πως θα χαρακτηριζατε την συνολικη του λειτουργια φορτωμενο?

ικανοποιει η απογοητευει?

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς τους κατόχους του Artemis: Led λαμπάκια, όπως πχ. στο Mio A701, έχει η συσκευή? Γιατί σε όσες φωτογραφίες είδα δεν παρατήρησα την ύπαρξη LED. Please inform. THANK YOU!

Έχει και μάλιστα 2: δεξιά και αριστερά από την "τρύπα" του ακουστικού.

Ένα είναι για ένδειξη σήματος GSM και για ειδοποιήσεις και ένα για τα communications (WiFi και BT)

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

το εχει παρει κανεις με ολα τα παρελκομενα που αναφερει καποιος σε προηγουμενο post (βαση κ φορτιστη αυτοκ.) αν ναι απο που?

 

Πήρα τον φορτηστή αυτ/του της motorola για το V3 με 11 ευρώ. Κάνει κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τον φορτηστή αυτ/του της motorola για το V3 με 11 ευρώ. Κάνει κανονικά
;) Έτσι ακριβώς είναι...

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

:) Καλώς σας βρήκα όλους! Νέος κάτοχος του artemis απο σήμερα (παλαιός του S100) και πολύ ευτυχισμένος και απο τα δύο. Εχω μόνο φορτίσει το 3300 και δεν τολμώ να το ανοίξω ακόμα γιατι θα αρχίσει να μου εγκαθιστά το navimate απο την κάρτα. Εχω σκοπό να πάρω μεγαλύτερη (2 G) και θαθελα να μάθω αν έχω δυνατότητα μετά να βάλω το navimate στην καινούργια κάρτα. Πεστε μου please γιατι θέλω επιτέλους να πατήσω το μαγικό κουμπάκι του ΟΝ. Ευχαριστώ πολύ
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:) Καλώς σας βρήκα όλους! Νέος κάτοχος του artemis απο σήμερα (παλαιός του S100) και πολύ ευτυχισμένος και απο τα δύο. Εχω μόνο φορτίσει το 3300 και δεν τολμώ να το ανοίξω ακόμα γιατι θα αρχίσει να μου εγκαθιστά το navimate απο την κάρτα. Εχω σκοπό να πάρω μεγαλύτερη (2 G) και θαθελα να μάθω αν έχω δυνατότητα μετά να βάλω το navimate στην καινούργια κάρτα. Πεστε μου please γιατι θέλω επιτέλους να πατήσω το μαγικό κουμπάκι του ΟΝ. Ευχαριστώ πολύ

καλοριζικο

και βεβαια μπορεις αρκει να αντιγραψεις την παλια στην καινουργια

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

τελικα οσοι το πηρατε και το φορτωσατε πως θα χαρακτηριζατε την συνολικη του λειτουργια φορτωμενο?

ικανοποιει η απογοητευει?

 

κανεις?

αν εξαιρεσω τον mastelos οι περισοτεροι με το που το περνουν στα χερια τους αναφερουν οτι επιτελους το πηραν και οτι θα επανελθουν με αναλυτικες εντυπωσεις σε 1-2 μερες...

και μετα αφαντοι....

η το εχουν ερωτευτει παραφορα η τραβαν τα μαλλια τους...

πειτε βρε παιδια τι παιζει....

συγνωμη αν γινιμαι κουραστικος,αλλα ειναι πλεον διαθεσιμο και στην αγγλικη version με ολα τα αξεσουαρ του στην συσκευασια και ειναι καιρος να κανω :D (η να μην την κανω:( )την πολυποθητη κινηση

ελπιζω να μην κουρασα

Link to comment
Share on other sites

κανεις?

αν εξαιρεσω τον mastelos οι περισοτεροι με το που το περνουν στα χερια τους αναφερουν οτι επιτελους το πηραν και οτι θα επανελθουν με αναλυτικες εντυπωσεις σε 1-2 μερες...

και μετα αφαντοι....

η το εχουν ερωτευτει παραφορα η τραβαν τα μαλλια τους...

πειτε βρε παιδια τι παιζει....

συγνωμη αν γινιμαι κουραστικος,αλλα ειναι πλεον διαθεσιμο και στην αγγλικη version με ολα τα αξεσουαρ του στην συσκευασια και ειναι καιρος να κανω :D (η να μην την κανω:( )την πολυποθητη κινηση

ελπιζω να μην κουρασα

 

mallon to exoume eroteytei!:) einai tosa polla pragmata pou prepei kaneis na grapsei pou prepei na katsei na grapsei 10 selides kai na tis anevasei sto site gia na mporesei na kalipsei olles tis apories sas! pantos me liga logia einai super!!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα από τη Vodafone με ανανέωση με έξτρα 160 Ευρώ επιδότηση αν θυμάμαι καλά (βγήκε μάλλον στην καλύτερη τιμή της αγοράς) και ταυτόχρονη ενεργοποίηση του Vodafone e-mail. Μάλιστα μου είπαν να περάσω από Δευτέρα να παραλάβω και το δωρεάν πακέτο (φορτιστή αυτοκινήτου και βάση...οριτζιναλ από ότι μου ειπαν) που δεν είχαν παραλάβει ακόμα και το δίνουν στην προσφορά. Κάντε μια βόλτα από κεί να δούμε αν ισχύει γενικά ή αν το έκαναν μόνο σε μένα που ανανέωσα κάμποσες γραμμές της εταιρίας μου...

 

ΥΓ: Είναι της ACE HELLAS με την 512 μνήμη και ελληνικό εγχειρίδιο HTC P3300(ένα μαύρο μεγαλύτερο από το κανονικό που εμπόδιζε την σωστή επανασυσκευασία του κινητού!!!)

Εγώ το πήρα σήμερα ! :D :D :D

Δεν μου είπαν κάτι για φορτιστή και βάση. Μπορεί κάποιος να το επιβεβαιώσει ;

Εννοείτε ότι το πήρα με επιδότηση από Vodafone.

http://users.altecnet.gr/dwc/DW.jpg

I am the end of time !

Link to comment
Share on other sites

Γιουπίίίίίίίί! :lol: :lol: :lol: Επιτέλους ένα πανέμορφο και design-άτο τηλ! Δε λέω καλό το ΕΤΕΝ καλό και το ΜΙΟ αλλά πολύ παντόφλες! Αργός ξεαργός ο επεξεργαστής, το τηλ μαμεί!:shifty: Τί να λέμε!

Στο κάτω κάτω της γραφής δεν μπορείς να τα έχεις όλα!Είναι θέμα προσωπικού στυλ και προτεραιοτήτων από ένα σημείο και μετά :)

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο

και βεβαια μπορεις αρκει να αντιγραψεις την παλια στην καινουργια

 

Σ' ευχαριστώ φίλε μου.:D Κράτησα μια κόπια απ' την original microsd στο pc μου για να τα μεταφέρω στην καινούργια micro sd που θα πάρω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και κάποια άλλα benchmark http://www.modaco.com/Benchmark_results_of_MDA_Compact_II-t234674.html με χρήση υπερσυγχρονισμού.

Μερικές πληροφορίες για τον OMAP 850 που δείχνει τις 2 cpu (arm7 και arm9).

Καί το πιο ενδιαφέρων...

:)

Link to comment
Share on other sites

και κάποια άλλα benchmark http://www.modaco.com/Benchmark_results_of_MDA_Compact_II-t234674.html με χρήση υπερσυγχρονισμού.

Μερικές πληροφορίες για τον OMAP 850 που δείχνει τις 2 cpu (arm7 και arm9).

Καί το πιο ενδιαφέρων...

:)

 

gkapog sosta olla ayta alla einai ta panta sxetika analoga me ton xristi kai tin xrisi pou to thelei o kathenas!;)

Link to comment
Share on other sites

Είχε ένα πρόβλημα το wisbar μέχρι την έκδοση 2.7.0.1, από αυτή και μετά πάει σφαίρα σε ότι επεξεργαστή και να το βάλεις αρκεί να έχει μνήμη να παίξει (9100 qtek με σφαίρα wisbar)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...