Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

tkap, ενώ έχω ενεργοποιήσει το weakup tweak, δε λέει να ανοίξει το τηλέφωνο.

 

Παίζει κάτι άλλο??

 

Τώρα που άνοιξα το τηλέφωνο μου έβγαλε μήνυμα που έλεγε οτι δε μπόρεσε να ανοίξει το alarmpopup.exe

κάτι αντίστοιχο μου είχε βγάλει και για το ptravel alarm λέγοντας οτι δε μπορούσε να ανοίξει το ptamgr.exe

 

Κάτι γίνεται εδώ, ε?

 

Κανείς άλλος με τα ίδια προβλήματα?

Το εχει κανει και σε μενα μερικες φορες. Δεν φορτωνει το alarmpoup.exe και δεν "ξυπναει" το τηλ. Τις περισοτερες φορες επανερχεται με reset.

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

ναι 3 beep.

γιατι να το ξεφορτωθεις ;

ειδικα α καποιος χρησιμοποιει bluetooth ακουστικα είναι χρησιμο γιατι δεν εχει το τηλεφωνο διπλα του αλλα ακουει οτι οντως εκλεισε η γραμμη;)

 

Nai, entaksi de leo....gia to handsfree kalo ine, alla otan to ehis sto athorivo kai to klinis eprepe na sou dini tin dinatotita na to apenergopiis kapos....;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξερει κανεις γιατι στην αφαιρεση προγραμματων δεν δειχνει τιποτα; θεωρητικα εχω μεσα το navimate και το tomtom. το artemis που εχω ειναι ελληνικο (αν βοηθαει σε τιποτα)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξερει κανεις γιατι στην αφαιρεση προγραμματων δεν δειχνει τιποτα; θεωρητικα εχω μεσα το navimate και το tomtom. το artemis που εχω ειναι ελληνικο (αν βοηθαει σε τιποτα)

 

Μηπως εχεις κανει backup και restore απο οταν εγκατεστησες τα προγραμματα;

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευη ειναι μεταχειρισμενη, δεν εχω ιδεα τι εκανε το προηγουμενο παιδι. το μονο που εχω κανει εγω ειναι install το tomtom 6.0 αλλα και παλι δε το βλεπω στη λιστα.Τωρα χρειαζεται να το κανω uninstall για να τρεξω ενα .cab και μετα να το ξαναβαλω. Προσπαθησα να κανω και hard reset αλλα δεν εβγαλε αποτελεσμα, απλα ειναι σα να το κανει reboot εχωντας ολα τα αρχεια μεσα ωπος πριν.. Εχει κανεις καμια ιδεα;
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευη ειναι μεταχειρισμενη, δεν εχω ιδεα τι εκανε το προηγουμενο παιδι. το μονο που εχω κανει εγω ειναι install το tomtom 6.0 αλλα και παλι δε το βλεπω στη λιστα.Τωρα χρειαζεται να το κανω uninstall για να τρεξω ενα .cab και μετα να το ξαναβαλω. Προσπαθησα να κανω και hard reset αλλα δεν εβγαλε αποτελεσμα, απλα ειναι σα να το κανει reboot εχωντας ολα τα αρχεια μεσα ωπος πριν.. Εχει κανεις καμια ιδεα;

 

 

Αυτο που εκανες ειναι soft reset.

Εγω θα σου προτεινα να κανεις ενα hard reset (clear storage απο τις ρυθμισεις) και να βαλεις τα προγραμματα που θελεις απο την αρχη (για να ξερεις εσυ ακριβως πως εχεις στησει το μηχανημα).

Link to comment
Share on other sites

Γνώστες του άρτεμις θέλω να αγοράσω ένα pda και είμαι ανάμεσα στο ΕΤΕΝ 700 και στα HTC 3300 και 3600.Στο παρελθόν είχα από PDA το QTEK S100 kai QTEK 9000.Δεν έχω χρόνο για να διαβάσω τα posts.Κάθε γνώμη απαραίτητη.Ευχαριστώ.

(Τα συγκριτικά τα ξέρω,για προβλήματα θέλω να μάθω.)

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόγραμμα για μεγάλα πλήκτρα όταν γράφεις sms? Είναι ενοχλητικό να πρέπει να γράψω με το πενάκι.

 

Και κάποιο πρόγραμμα για της κλήσεις? Με βόλευε και η πράσινη οθόνη που είχε η Άρτεμης αλλά από το βγάλε βάλε skins έμεινε κάποιο και δεν φεύγει. Δεν θα με ενοχλούσε αλλά όταν πήγαινα στην οθόνη κλήσεων αν κουνούσα το ρόλερ ή το touch-button με μετέφερε στις κλήσεις μου ή στις ταχείες κλήσεις κτλ.. Πολύ βολικό, δυστυχώς δεν λειτουργεί ούτε αυτό.

 

Ελπίζω τα προγράμματα να είναι *****ed :D Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

To spbtime ανοιγει το pda και χτυπαει κανονικα!!!

 

Mipos ennoeis, oti apla exeis patisei stigmiaia to off? Giati an to exeis kleisei teleios, de doulevoun ta ksypnitiria.

 

H lysi einai apli: Den to kleineis teleios, to kleineis patontas mia fora (syntoma) to on/off, kai episis to vazeis se flight mode, opote de xtypaei to tilefono (an de thes na se ksypnane), kai katanalonei kai elaxisti bataria (afou einai sxedon ola apenergopoiimena - wifi, bluetooth).

Assumption is the mother of all f@ck-ups...
Link to comment
Share on other sites

Γνώστες του άρτεμις θέλω να αγοράσω ένα pda και είμαι ανάμεσα στο ΕΤΕΝ 700 και στα HTC 3300 και 3600.Στο παρελθόν είχα από PDA το QTEK S100 kai QTEK 9000.Δεν έχω χρόνο για να διαβάσω τα posts.Κάθε γνώμη απαραίτητη.Ευχαριστώ.

(Τα συγκριτικά τα ξέρω,για προβλήματα θέλω να μάθω.)

 

Yparxei oloklhro topic eten vs artemis nomizw oti ekei prepei na rwthseis :)

Link to comment
Share on other sites

, έχω αγοράσει πρόσφατα ένα Ρ3300 και ψάχνω διάφορα για να το οργανώσω. Μήπως θα μπορούσες να μου δώσεις ένα χέρι βοηθείας; Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Minotavrs Δώσε τα φώτα σου στο νέο!!!

 

Gia oti porggy thes mpes edw

 

Ena apo ta kala proogys gia kairo einai to weatherpanel psaxto sto parapanw link (thelei eggrafh)

Link to comment
Share on other sites

Mino to link το έφαγε ο δαίμονας του τυπογραφείου. :lol: :lol: :lol:

Το κανονικό είναι εδώ.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Mino to link το έφαγε ο δαίμονας του τυπογραφείου. :lol: :lol: :lol:

Το κανονικό είναι εδώ.

 

den to efage mamaounia tou myphone einai :lol::lol: an valeis sketo http://www.ipmart.com tote vazei mprosta

to http://www.myphone.gr/forum/ :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόγραμμα για μεγάλα πλήκτρα όταν γράφεις sms? Είναι ενοχλητικό να πρέπει να γράψω με το πενάκι.

 

Και κάποιο πρόγραμμα για της κλήσεις? Με βόλευε και η πράσινη οθόνη που είχε η Άρτεμης αλλά από το βγάλε βάλε skins έμεινε κάποιο και δεν φεύγει. Δεν θα με ενοχλούσε αλλά όταν πήγαινα στην οθόνη κλήσεων αν κουνούσα το ρόλερ ή το touch-button με μετέφερε στις κλήσεις μου ή στις ταχείες κλήσεις κτλ.. Πολύ βολικό, δυστυχώς δεν λειτουργεί ούτε αυτό.

 

Ελπίζω τα προγράμματα να είναι crαcked :D Ευχαριστώ!

 

Πλίίίίίίίζ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Disable GPRS autoconnect:

 

μπαινεις εναρξη-ρυθμισεις-συνδεσεις-για προχωρηνενους-επιλ δικτυο-επεξεργασια2 φορες-επομενο στο ονομα access point βαλε μια τελεια ή ενα γραμμα στην αρχη ,μετα επομενο μεχρι να τελειωσει με αυτο το τροπο δεν θα συνδεθει ποτε και δεν θα χρεωθεις ποτε γιατι δεν εχει σωστη διευθυνση

---------------------

 

Hard reset :

μπορείς να κάνεις πηγαίνοντας στο Start -> Programs -> Clear Storage

---------

overclock:

 

Pote parapanw apo ta 247mhz giati meta apo ligo kollaei to destinator

--------

 

Μερικές ερωτησούλες...

Στο "Έναρξη->Ρυθμίσεις->Συνδέσεις" δεν έχει επιλογή "Για Προχωρημένους" σε μένα. Επίσης στο "Start -> Programs" δεν έχει "Clear Storage".

Εγώ τρέχω κανονικά το Destinator 6 με 260MHz;)

Link to comment
Share on other sites

Μερικές ερωτησούλες...

Στο "Έναρξη->Ρυθμίσεις->Συνδέσεις" δεν έχει επιλογή "Για Προχωρημένους" σε μένα. Επίσης στο "Start -> Programs" δεν έχει "Clear Storage".

Εγώ τρέχω κανονικά το Destinator 6 με 260MHz;)

 

Φίλε karhariasgr, πρέπει να πας Έναρξη->Ρυθμίσεις->Συνδέσεις->Συνδέσεις για να δεις το tab για προχωρημένους. Επίσης, πρέπει να πας Έναρξη->Ρυθμίσεις->Σύστημα για να δεις το "Διαγραφή Μνήμης". Ελπίζς να βοήθησα.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Kalipsera paidia. Prosfata agorasa to HTC P3300. Exo omos kapoies erotiseis.

1)Pos mporei kapoios na epile3ei polles epafes mazi px gia na tous steilei ena koino minima.

2)Ta sms minimata pos mporoume na ta apothikeysoume kai na ta diaxeiristoume sto PC. Akoma kai ena kinito tis plakas to kanei kai den mporei auto?

 

Eyxaristo

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα πρόβλημα ακόμη το οποίο δεν έχω καταφέρει να λύσω:

 

Υπάρχει εύρεση παρελθόντων γεγονότων στο ημερολόγιο του 3300 ή σε κάποιο άλλο ημερολόγιο της αγοράς?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...