Jump to content

Περί... Nova γενικά


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Wirelessly posted (NokiaN73-1/3.0638.0.0.30 Series60/3.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

kalimera se olous sas.tha ithela na rwtisw gia to gprs tis TIM gia to an uparxei tropos mesw TIM Plus na katevasw arxeia megalitera apo 1mb;me allagi tou proxy isws;

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Sidera πες μας αν μπορείς την "Διευθ. Διακ. μεσολαβισης" και τον "αρ. θύρας διακ. μεσ."

σ'εμας είναι 192.168.200.10 και 9410 αντίστοιχα...

 

ελπίζω να ξέρεις που θα βρεις τους αριθμούς ;)

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν άλλοι αριθμοί proxy. Μόνο εάν χρισιμοποιείσεις το προφίλ ΤΙΜ ΙΝΤΕΡΝΕΤ...Αλλά απο εκεί σε ποιάνουν τον κ%%ο :X
Link to comment
Share on other sites

Γεια!

Από το πρωϊ το κινητο μου εχει βομβαρδιστει με μηνυματα ότι θα μου σταλούν νεες ρυθμισεις για mms και tim plus!

Μου έχουν έρ8ει μμμμ....:confused: 5....6 μηνυματα με ρυθμίσεις??

ξερει κανεις τι παιζει?

λογικα από στιγμη σε στιγμη θα λάβω κι αλλο....να το εγκαταστησω?

(χρησιμοποιω opera με non stop και δεν θελω να μου ερθει καμια εκπληξη στον επόμενο λογαριασμό)....

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Γεια!

Από το πρωϊ το κινητο μου εχει βομβαρδιστει με μηνυματα ότι θα μου σταλούν νεες ρυθμισεις για mms και tim plus!

Μου έχουν έρ8ει μμμμ....:confused: 5....6 μηνυματα με ρυθμίσεις??

ξερει κανεις τι παιζει?

λογικα από στιγμη σε στιγμη θα λάβω κι αλλο....να το εγκαταστησω?

(χρησιμοποιω opera με non stop και δεν θελω να μου ερθει καμια εκπληξη στον επόμενο λογαριασμό)....

αν εχεις τις απαραιτητες ρυθμισεις,αγνοησε τα απλα.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου ήρθε αυτό. Επίσης ενώ ανανέωσα το non-stop στις 2 Ιανουαρίου, στις 4 μου ήρθε μήνυμα ότι λήγει !!! Απλά το αγνόησα, μάλλον άργησε λίγες μέρες να έρθει !!! :lol:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

billako θα μου κανεις δωρο τη φορητοτητα αν ερθω απο εκει; :rolleyes:

ΝΑΙ ειπαμε :p

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Sideras πιστευεις ότι υπάρχει περίπτωση να είναι θέμα συσκευής (το συγκεκριμένο που χρησιμοποιείς)? Θα μπορούσες να μας κάνεις τη χάρη και να δοκιμάσεις την κάρτα σου σε άλλη συσκευή π.χ sonyericsson αλλά και άλλο νούμερο tim στην δικιά σου μπας και βγάλουμε συμπέρασμα?
ΑΡΗ ΜΟΥ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΤΕΛΕΙΩΜΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ...
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε άμα η ΤΙΜ αναβαθμίσει την υπηρεσία όπως έκανε τελευταία η vodafone & COSMOTE?!!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και σε Q στέλνουν όλο μηνύματα για να κατεβάσεις από το beQ
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω....Δεν νομίζω να είναι θέμα αριθμού...
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω....Δεν νομίζω να είναι θέμα αριθμού...

Εγώ πάλι γιατι πιστέυω οτι ειναι θέμα αριθμου και μόνο?....

[sIGPIC][/sIGPIC] Αγαπώ Σουηδία!
Link to comment
Share on other sites

Ειναι η συσκευη παιδια που παιζει ρολο.Και αλλος φιλος μου με το ιδιο κινητο κατεβαζει απεριοριστα!
Link to comment
Share on other sites

Ειναι θεμα συσκευης πιστευω!

 

Ρε φιλαρακι σιδερας μας κουρασες...Εισαι ο μονος που κατεβαζει απεριοριστα και δεν μας βοηθας..σου ζητησε κ το παιδι ποιο πανω να δοκιμασεις αλλη καρτα τιμ στο κινιτο σου και να δοκιμασεις την καρτα σου σε αλλη συσκευη με μνημη.Κανε κατι και φωτισε μας και μην λες απλα τι πιστευεις.

Ευχαριστω

Μηνας

[sIGPIC][/sIGPIC] Αγαπώ Σουηδία!
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε άμα η ΤΙΜ αναβαθμίσει την υπηρεσία όπως έκανε τελευταία η vodafone & COSMOTE?!!!

Εννοείς για την εμφάνιση του ονόματος αυτού που σε κάλεσε, από τον κατάλογο του κινητού και όχι απλά εμφάνιση του αριθμού του;

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου λετε, εγω που εχω το Ν70 γιατι δν μπορω να κατεβασω πανω απο 1MΒ? Γιατι απλα δν γινεται, το εχουν πολλοι φιλοι το προβλημα,η περιορισμο. Τωρα και εγω μπορω να κατεβασω αρχεια πανω απο 1ΜΒ ΑΛΛΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ SΙΤΕ ΤΗΣ ΤΙΜ! Δηλαδη δν εχει περιορισμο μεσα στο site αυτο.

Nokia N70 Symbian OS:8.1

CPU:ARM 220,8MHz

RAM:51MB (FREE 30MB) Battery:BL-5C (900MaH) Memory:1GB (FREE 51MB) Firmware: 5.0638.3.0.1V

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Wind γενικά
  • The title was changed to 2 κεραιες εκκχο της nova σε αποσταση ενος τετραγωνου μεταξυτ τους ειναι φυσιολογικο; εκπεμπουνε πολυ; .
  • The topic was pinned
  • The topic was locked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...