Jump to content

Tηλεοπτικά κανάλια μέσω Internet


_NikitaS_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

απο την myPoco Toolbar ακριβως! με mozilla δεν παιζει ο (sport-fm,best,City,sfera),αυτους χρησιμοποιω σηνηθως.δεν ξερω τι συμβαινει γιατι το μεσημερι ακουγα κανονικα ραδιοφωνο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 388
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μολις τωρα τσεκαραμε απο 15 λεπτα στο καθε ενα σταθμο και παιζαν κανονικα

 

κανε ενα restart στο pc σου κ ξανα δοκιμασε

 

εαν υπαρχει προβλημα επικοινωνησε απο εδω

http://mypoco.ourtoolbar.com/contact/

Link to comment
Share on other sites

Εκανα restart και το προβλημα διορθωθηκε,ομως στην αρχη που πηγα να το ανοιξω με mozilla..δεν ανοιξε,δοκιμασα ιντερνετ εχπλορερ και ακουγα κανονικα ραδιο,εκανα μια επανεκκινηση τον mozilla και μετα διορθωθηκε το προβλημα.

πρωτη φορα μου συμβαινει..:blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω δοκιμάσει ένα σώρο προγράμμα online τηλεόρασεις,ζωντανές συνδέσεις μέσω url από τον Media Player αλλά παίζουν για περίπου 2-3 λεπτά σταματάνε και μετά λέει:''Σύνδεση....Έτοιμο''.Αυτό γίνεται συνέχεια.Έχει κάποιος να μου προτείνει κάποιο πρόγραμμα για online ελληνική τηλεόραση;:worry:
Link to comment
Share on other sites

Έχω δοκιμάσει ένα σώρο προγράμμα online τηλεόρασεις,ζωντανές συνδέσεις μέσω url από τον Media Player αλλά παίζουν για περίπου 2-3 λεπτά σταματάνε και μετά λέει:''Σύνδεση....Έτοιμο''.Αυτό γίνεται συνέχεια.Έχει κάποιος να μου προτείνει κάποιο πρόγραμμα για online ελληνική τηλεόραση;:worry:

Υπάρχει το digizon στο http://www.zotos.biz. Κι αυτό βέβαια σταματάει κάθε 2-3 λεπτα γιατί είναι δοκιμαστικό. Αν αγοράσεις όμως τη συσκευή (180-250 ευρώ περίπου ανάλογα με τις δυνατότητες) θα μπορείς να βλέπεις κανάλια οπουδήποτε έχεις internet.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το digizon στο www.zotos.biz. Κι αυτό βέβαια σταματάει κάθε 2-3 λεπτα γιατί είναι δοκιμαστικό. Αν αγοράσεις όμως τη συσκευή (180-250 ευρώ περίπου ανάλογα με τις δυνατότητες) θα μπορείς να βλέπεις κανάλια οπουδήποτε έχεις internet.

Όντως.Μόλις δοκίμασα το πρόγραμμα και ενώ παίζει για 2-3 λεπτά σε ένα κανάλι μετά μου βγάζει μια μαύρη οθόνη που γράφει ''Digizon''.Υπάρχει κάποιο δωρεάν πρόγραμμα ή κάποιο site για να βλέπω ''ζωντανή'' τηλεόραση;:worry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δυστυχώς δεν υπάρχει τίποτα φιλε μου. Όλα etc είναι τα ελληνικά μέσο net, παίζουν για λίγο και μετά πρέπει να τα ανοίγεις ξανά.

Το mypoco το είχα παλιά θα το ξαναδοκιμάσω

Link to comment
Share on other sites

Αυτα που παιζουν στην myPoco Toolbar 100% χωρις διακοπες ειναι...

ΑΛΦΑ

ΣΚΑΙ

MAD

Βουλη

Καναλι 10

Blue Sky

και πολλα επαρχια αλλα και ξενα καναλια

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Νέα verion της myPoco Toolbar για χρηστες Apple-Mac με Safari

καντε την Download ΜΟΝΟ οσοι εχετε Mac

 

http://mypoco.ourtoolbar.com/sf

Link to comment
Share on other sites

Έχω δοκιμάσει ένα σώρο προγράμμα online τηλεόρασεις,ζωντανές συνδέσεις μέσω url από τον Media Player αλλά παίζουν για περίπου 2-3 λεπτά σταματάνε και μετά λέει:''Σύνδεση....Έτοιμο''.Αυτό γίνεται συνέχεια.Έχει κάποιος να μου προτείνει κάποιο πρόγραμμα για online ελληνική τηλεόραση;:worry:

 

readon tv. Γκουγκλάρισέ το (gougle) και κατέβασέτο . Είναι free.

Link to comment
Share on other sites

το ΣΚΑΪ γιατί το αναφέρουν παντού? Αφού παίζει έτσι κι αλλιώς τέλεια απο το ίδιο το site του σταθμού..χωρίς διακοπές και με τέλεια ανάλυση..
Link to comment
Share on other sites

το ΣΚΑΪ γιατί το αναφέρουν παντού? Αφού παίζει έτσι κι αλλιώς τέλεια απο το ίδιο το site του σταθμού..χωρίς διακοπές και με τέλεια ανάλυση..

 

O Σκαι τωρα παιζει ζωντανα απο το site του μερικους μηνες δεν επαιζε

Link to comment
Share on other sites

Έψαχνα καιρό έναν τρόπο να μπορώ να παρακολουθήσω ελληνικά κανάλια μέσω Internet στο Ηνωμένο Βασίλειο. Το μόνο που ήξερα ήταν ένα προγραμματάκι το οποίο ονομάζεται MyTv. Δυστυχώς δεν είναι δωρεάν, έπρεπε να πληρώσεις γύρω στα 10 ευρώ/μήνα αν θυμάμαι καλά μέσω ενός dating site του οποίου αυτή τη στιγμή μου διαφεύγει το όνομα, και τότε σου έστελναν ένα PIN το οποίο καταχωρούσες στο πρόγραμμα και έβλεπες τα κανάλια σε normal ποιότητα. Για να βλέπεις τους αγώνες τις Super League πάντως ήταν ικανοποιητικό. Αξίζει να σημειωθεί ότι μέσα σε αυτά τα κανάλια υπήρχαν κανονικά το Filmnet καθώς και το Super Sport. Ακούγεται ωραίο το myPoco δεν το έχω σρησιμοποιήσει ποτέ, αλλά γενικά ότι έχει σχέση με toolbars το αποφεύγω. Ξέχασα να αναφέρω ότι το MyTv δυστυχώς δεν λειτουργεί σε εληνικές IPs.
Link to comment
Share on other sites

Δεν χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις την myPoco Toolbar εξαλου ειναι δωρεαν

Εγκατασταση κ απεγκατασταση κανεις μεσα σε 1 λεπτο

Και δεν εχει μονο Tv ... Live Radio - Best Greek Sites - Web Tools κλπ

 

Εαν θελεις να δεις σχολια (πατα εκει που γραφουν οι θαυμαστες)

http://www.facebook.com/pages/myPoco-Toolbar-Greek-Live-Tv-Radio/66328939590

 

Εαν την δοκιμασεις γραψε εντυπωσεις

 

**Εχει κ το offradio!

Link to comment
Share on other sites

Αμάν με αυτή την pocopoco.

No offence, την έχω βάλει πολλές φορές, αλλά καμιά φορά δε μπόρεσα να δω live tv.

Link to comment
Share on other sites

Τα toolbars imo το μόνο που προσφέρουν είναι να κάνουν τον browser σου πιο αργό..να είσαι θύμα στοχευμένης δαιφήμισης και απείρου spamm. Τα ραδιόφωνα τα έχω όλα bookmark στο winamp μου ότι ακούω συχνά. Facebook δεν έχω για να δω τους θαυμαστές και τι γράφουν..τώρα θα μου πεις τι χάνεις να την δοκιμάσεις..Σίγουρα όχι χρόνο αλλά επειδή με toolbars έχω πάθει διάφορα στο παρελθόν είμαι πολύ διαστακτικός. Γιατί όλοι εσείς της myPoco δεν φτιάχνετε ένα ωραίο ελαφρύ προγραμματακί αντι για μια toolbar?
Link to comment
Share on other sites

Τα toolbars imo το μόνο που προσφέρουν είναι να κάνουν τον browser σου πιο αργό..να είσαι θύμα στοχευμένης δαιφήμισης και απείρου spamm. Τα ραδιόφωνα τα έχω όλα bookmark στο winamp μου ότι ακούω συχνά. Facebook δεν έχω για να δω τους θαυμαστές και τι γράφουν..τώρα θα μου πεις τι χάνεις να την δοκιμάσεις..Σίγουρα όχι χρόνο αλλά επειδή με toolbars έχω πάθει διάφορα στο παρελθόν είμαι πολύ διαστακτικός. Γιατί όλοι εσείς της myPoco δεν φτιάχνετε ένα ωραίο ελαφρύ προγραμματακί αντι για μια toolbar?

 

 

Δεν σε αδικω που εχεις αρνητικη αποψη για τα toolbars κ εγω την ιδια ειχα

 

Οταν κατσαμε να φτιαξουμε μια toolbar αποκλειστικα για τον Ελληνα χρηστη

κοιταξαμε να μην ειναι βαρια , να εχει χρησιμα sites , να ειναι ευκολη στην χρηση

κ να προσφερει χρησιμες υπηρεσιες (Tv - radio - email client - Games κλπ) αυτος

ειναι ο στοχος μας.

 

Γιατι δεν φτιάξαμε προγραμμα ?

Διοτι η Τoolbar ειναι πιο βολικη για τον χρηστη

κ κανουμε update στην Toolbar χωρις να ζηταμε να κανει ο χρηστης.

 

Οσο αφορα το spam , αυτο δεν παιζει 100%

 

Παραθετω καποιες ενδεικτικές photos

 

http://img270.imagevenue.com/loc458/th_16684_2_122_458lo.jpghttp://img23.imagevenue.com/loc558/th_16685_3_122_558lo.jpghttp://img229.imagevenue.com/loc430/th_16691_4_122_430lo.jpghttp://img14.imagevenue.com/loc501/th_16694_5_122_501lo.jpg

http://img263.imagevenue.com/loc15/th_16702_6_122_15lo.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγω χρησιμοποιω mypoco toolbar και ειμαι ευχαριστημενος,βεβαια δεν τους παιζει ολους τους ραδιοφωνικους σταθμους...αλλα γενικοτερα μου εχει λυσει τα χερια.:up:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω χρησιμοποιω mypoco toolbar και ειμαι ευχαριστημενος,βεβαια δεν τους παιζει ολους τους ραδιοφωνικους σταθμους...αλλα γενικοτερα μου εχει λυσει τα χερια.:up:

 

Εαν θελεις ενημερωσε με με (PM) ποιοι απο τους σταθμους δεν σου παιζουν

να τους φτιαξουμε άμεσα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά βρήκα τυχαία ένα πρόγραμμα που λέγεται Super Internet TV έκδοση 7.4

 

Εδώ είναι ο σύνδεσμος για το blog στο οποίο βρήκα τις πληροφορίες. Ακόμα δεν το έψαξα πολύ αλλά φαίνεται πολύ καλό.

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βρήκα τυχαία ένα πρόγραμμα που λέγεται Super Internet TV έκδοση 7.4

 

Εδώ είναι ο σύνδεσμος για το blog στο οποίο βρήκα τις πληροφορίες. Ακόμα δεν το έψαξα πολύ αλλά φαίνεται πολύ καλό.

 

:D

To εχω δοκιμασει και ειναι πολυ καλο :up:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μου κάνει κάτι νερά με τα Vista και crasharei ψιλοσυχνά..ξέρεις τίποτα..

 

ΑΑ και επίσης..Πως θα γίνει καμια πατέντα σήμερα να δούμε τον γαύρο? Novasports1 :(

Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει κάτι νερά με τα Vista και crasharei ψιλοσυχνά..ξέρεις τίποτα..

 

ΑΑ και επίσης..Πως θα γίνει καμια πατέντα σήμερα να δούμε τον γαύρο? Novasports1 :(

 

Για ριξε ενα βλεφαρο εδώ ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για ριξε ενα βλεφαρο εδώ ;)

 

Καλά είσαι αρχηγός.. Έτσι θα την βγάλω Αγγλία φέτος χεχε..

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Καλά είσαι αρχηγός.. Έτσι θα την βγάλω Αγγλία φέτος χεχε..

 

Ευχαριστώ πολύ!

Να σαι καλα φιλε ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...