Jump to content

Tηλεοπτικά κανάλια μέσω Internet


_NikitaS_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ερώτηση, κατέβασα την toolbar και πήγα να δοκιμάσω τα TV Channels. Έκανα κλικ σε κάποιο, άνοιγε ένα νέο παράθυρο, περίμενα 2-3 λεπτά και δεν γινόταν τίποτα.

Χρειάζεται να κάνουμε κάτι παραπάνω για να μπορέσουμε να τα δούμε;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 388
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ερώτηση, κατέβασα την toolbar και πήγα να δοκιμάσω τα TV Channels. Έκανα κλικ σε κάποιο, άνοιγε ένα νέο παράθυρο, περίμενα 2-3 λεπτά και δεν γινόταν τίποτα.

Χρειάζεται να κάνουμε κάτι παραπάνω για να μπορέσουμε να τα δούμε;

 

Prepei na exeis energopoiimenes tis Active X (tha tis vreis apo ta options tou Internet Explorer i tou Mozilla ) i kane ena restart sto Pc sou

Link to comment
Share on other sites

Prostethika kai Greek Podcasts stin enotita me to Live Radio.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
To ERT ΑΝΤ1 και τα άλλα κανάλια δεν είναι μέρος των Links που πρέπει να κάνετε paste copy στον ΙΕ ή Firefox.

 

Παντως εμένα σουπερ φιλε δε μου παιζει κανενα και αναρωτιεμαι μηπως κανω κατι λάθος....Ανοιγω ιντερνετ εξπλορερ κανω επικολληση το λινκ μου ανοιγει το μιντια πλειερ και μου εμφανιζει σφάλμα σε όλα...Τι πρεπει να κάνω??

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Οσοι εχετε την myPoco Toolbar καντε Upgrade για να μπορειτε να εχετε ολες τις νεες δυνατοτητες της!

 

http://mypoco.ourtoolbar.com/Upgrade/?version=1.5.16.0

 

**Συντομα νεες υπηρεσιες!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, έχω καιρό να ποστάρω και δεν θα το έκανα αλλά πιστεύω ότι η iptv ενδιαφέρει πολύ κόσμο.

 

-Παρακάτω είναι τα λινκς για MTV, VH1 και Discovery channel.

 

Να υπενθυμίσω πώς μέσω internet μπορείτε να δείτε ένα σωρό κανάλια όπως Mega, Αnt1, Alter, NET, Nasa tv, Bloomberg, ΣΚΑΪ, sportal, Cycling tv, Fight tv, Holidays in Greece και σειρές όπως Singles, οι Μεν και Δεν, 10η εντολή, Λούφα και παραλλαγή, Μαζί σου και πάρα πολλά άλλα καλούδια στην connectbar, μια toolbar που επιμελούμαι εγώ προσωπικά εδώ και πάρα πολύ καιρό, δεν δημιουργεί κανένα πρόβλημα στον browser σας και είναι τελείως καθαρή από ιούς κτλ (μακριά από μας)!

 

 

 

MTV mms://bc203.backspace.tv/mtv

VH1 mms://bc203.backspace.tv/vh1

Discovery mms://bc202.backspace.tv/discovery

Link to comment
Share on other sites

Για οσους παιζουν Στοιχημα ανανεωθηκε η κατηγορια στην myPoco Toolbar με χρησιμα Links , στατιστικα , Live Tv , Video με τα πιο προσφατα Goals κλπ

 

Επισης προστεθηκαν αλλα 15 νεα Games ετσι για να περναμε την ωρα μας!

 

περισσοτερα... http://www.mypoco.net/11mypoco-toolbar.htm

Link to comment
Share on other sites

den mporoume na blepoume aperioristh greek tv ap auto to toolbar?to xo balei alla pali ta ellhnika kanalia pezoun gia 2 3 lepta ante pes kai 5:lol: kai meta stamatane.kamia lush?episis mporoume na doume kai amrikanika kanalia ?
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Την μπαρα την κατεβαζουμε απο το παραπανω λινκ και δεν χρειαζεται τιποτα αλλο/
Link to comment
Share on other sites

Enimerothike i myPoco Toolbar me pano apo 30 Ntokimanter ( Fakeloi , Exantas , Skai , Eikones , Reportaz xoris synora ) se opoious aresoun tha to apolausoun....
Link to comment
Share on other sites

ti enoieis ? den sou anoigei kanena link ? poia link ?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γεια σας, έχω καιρό να ποστάρω και δεν θα το έκανα αλλά πιστεύω ότι η iptv ενδιαφέρει πολύ κόσμο.

 

-Παρακάτω είναι τα λινκς για MTV, VH1 και Discovery channel.

 

Να υπενθυμίσω πώς μέσω internet μπορείτε να δείτε ένα σωρό κανάλια όπως Mega, Αnt1, Alter, NET, Nasa tv, Bloomberg, ΣΚΑΪ, sportal, Cycling tv, Fight tv, Holidays in Greece και σειρές όπως Singles, οι Μεν και Δεν, 10η εντολή, Λούφα και παραλλαγή, Μαζί σου και πάρα πολλά άλλα καλούδια στην connectbar, μια toolbar που επιμελούμαι εγώ προσωπικά εδώ και πάρα πολύ καιρό, δεν δημιουργεί κανένα πρόβλημα στον browser σας και είναι τελείως καθαρή από ιούς κτλ (μακριά από μας)!

 

 

 

 

MTV mms://bc203.backspace.tv/mtv

VH1 mms://bc203.backspace.tv/vh1

Discovery mms://bc202.backspace.tv/discovery

 

Θέλω να ρωτήσω πως γίνετε να τα δει κάποιος κανονικά; Όταν βάζω το Link να παίξει το μόνο που βλέπω είναι ένα spot για το blackspace και τίποτα άλλο..

I LOVE MY BABIES
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρωτήσω πως γίνετε να τα δει κάποιος κανονικά; Όταν βάζω το Link να παίξει το μόνο που βλέπω είναι ένα spot για το blackspace και τίποτα άλλο..

 

Συνηθως παίζει για 2-3 λεπτά και μετά chrashαρει και δεν σε αφήνει να ξαναμπείς για λίγη ώρα (για τα ελληνικά κανάλια)

------------------------------------------------------------------------

Iphone 3GS... Άξιζε τον κόπο

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ιδιο κανει και σε μενα εδω και καιρο και τελικα δεν χορταινω με τιποτα...τηλεοραση. Καλυτερα ραδιοφωνο παιδες...
Link to comment
Share on other sites

Σε μενα με παει στον windows media player αλλα μου βγαζει οτι δεν μπορει να το ανοιξει...μηπως θελει καποια ρυθμιση ???

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Φιλτατε pocopoco εμενα η toolbar οσον αφορα την τηλεοραση και αλλα inks δεν κανει τιποτα! Παταω κανονικα να ανοιξει ενα καναλι πχ και δεν κανει τιποτα... τι να κανω???

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Katarxin tha prepei na energopoiisete ta Active X (apo ta settings) gia na deite Tv , ta kanalia Ant1 , Mega , Star , Alpha einai demo gia ayto kovete i sindesi , sta ypoloipa omos Tv Channels deixnoun kanonika kai sinexeia.

 

Gia perisoteres odigies edo...

 

http://www.mypoco.net/11mypoco-toolbar.htm

 

http://mypoco.ourtoolbar.com/Help/

 

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Επάνω που ερχόμουν να ψάξω το θέμα...

 

Λοιπόν, μετά από προτροπή της συμβίας χθες (και παρά τη γενική μου άρνηση σε ό,τι αφορά εγκατάσταση τέτοιου λογισμικού) αποφάσισα τελικά να κατεβάσω την mypoco μπας και καταφέρω να δω τηλεόραση σήμερα που έχει τις εκλογές. Όπως βλέπω pocopoco αναφέρεις για κάποια κανάλια demo (συγκεκριμένα για τα πλέον παρακολουθούμενα), οπότε τα προσπερνάμε (δεν καταλαβαίνω βέβαια γιατί είναι demo αφού η ελληνική τηλεόραση είναι δωρεάν, αν θέλεις εξήγησέ το λίγο)... δεν παίζουν όμως ούτε τα υπόλοιπα συνεχώς, πχ η ΝΕΤ. Ελπίζω να μην έχει να κάνει με την άρνησή μου για τα cookies στους browser που χρησιμοποιώ, διότι τόσο με IE όσο και με FF αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα (πάντα με WMP11 εγκατεστημένο). In any case, καλή η mypoco όσον αφορά την άμεση ακρόαση ραδιοφωνικών σταθμών.

 

Στο δια ταύτα λοιπόν, έχει να προτείνει κανείς αξιόπιστα link για παρακολούθηση MEGA, ANT1 κλπ καναλιών ώστε να δούμε τα exit polls κι εμείς του εξωτερικού; Δε με ενδιαφέρουν demos ή άλλες toolbars (που προφανώς θα είναι ό,τι και η mypoco).

 

Edit: τα ίδια βλέπω ότι γίνονται και με την connectbar (ουσιαστικά η ίδια εφαρμογή βλέπω ότι είναι με την mypoco).

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Xekatharizoume to topio...

 

Demo Greek Channels

Ant1 , Mega , Star , Alpha , NET

(Auto simeni oti mporei na deis apo 5 lepta eos kai kapoioes ores , auto exartate apo to poso fortomenoi einai oi servers)

 

Normal Greek Channels

Skai , ERT , Mad , Rik (Cyprus) , Vouli , Holiday in Greece

(Pezoun kanonika)

 

Ola ta xena Tv Channels (pano apo 30) pezoun kanonika alla kai ola ta Radio channels (pano apo 50).

 

Elpizo na sas katatopisa

 

**Syntoma tha prostethoun kai alla Tv - Radio Channels

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πολλα ντεμο βλεπω εδω μεσα, σημασια εχει οτι ελαχιστα καναλια μπορουμε να παρακολουθησουμε χωρις διακοπες, τουλαιχστον τα 5 ελευθερα καναλια τα βρισκουμε και στις ιστοσελιδες τους...
Link to comment
Share on other sites

Yparxoun kai ta xena kanalia pou mas endiaferoun vevea...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...