Jump to content

Περί... Cosmote γενικά


Phaeton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έψαξα το θέμα για το πως να φτιάξω i-mode site και δυστηχός είδα ότι όντος, τα αρχεία είναι κατεστραμένα!!! :(

 

Δεν ασχολήθηκα περετέρο γιατί βαρέθηκα... Μπορείς όμως να ρωτήσεις/ενημερώσεις την Cosmote για το θέμα... Πάρε από σταθερό 13838* και πάτα το 1! Όταν συνδεθείς με εκπρόσωπο της Cosmote, ζήτησε να σε συνδέσουν με την ομάδα DATA. Εκεί μπορείς να ρωτήσεις/ενημερώσεις για το θέμα... Ελπίζω να βοήθησα :p !!

 

 

 

 

 

*αστική χρέωση

Link to comment
Share on other sites

den me boh8hsane kai poli.....me eixane sthn anamoni 15 lepta re si imarton kai meta mou ipane na parw kapoia alli stigmh giati to tmhma afto ixe problhma!!!!!

 

plz plz plz kaneis den mporei na mou pei ena site pou na exei odhgeies gia thn dhmioyrgia enos imode site???

 

me chtml den ginete?

The Dark Aeon...
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (NEC N400i)

 

Εγω κατεβασα κανονικα τα αρχεια κ ετοιμασα τη σελιδα μου.δεν ειναι δυσκολο ειναι απλη html ουσιαστικα με καποιες αλλαγες λογω της μικρης οθονης των κινητων.

Link to comment
Share on other sites

Ανακοίνωση έναρξης χρέωσης των κλήσεων προς την Εξυπηρέτηση Πελατών Καρτοκινητής (1313)

 

 

Η COSMOTE ανακοινώνει ότι από 9/8/2004 οι κλήσεις στον τετραψήφιο αριθμό 1313 (Εξυπηρέτηση Πελατών Καρτοκινητής) θα χρεώνονται με € 0,10 /κλήση (χωρίς Φ.Π.Α.). Η ανωτέρω χρέωση θα ισχύσει για όλα τα προγράμματα καρτοκινητής τηλεφωνίας (COSMOΚΑΡΤΑ και WHAT’S UP.).

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Ήτανε να μη γίνει η αρχή (βλ. βόντα). Πάντως η νομοθεσία προβλέπει ρητά ότι πρέπει να προσφέρεται δωρεάν υπηρεσία αναγγελίας βλαβών και υποβολής παραπόνων.

 

Ψιλά γράμματα φυσικα, στο μικρό μας Ελλαδιστάν.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hostis ( 7 Ιούλ. 2004 , 19:37)

 

Ήτανε να μη γίνει η αρχή (βλ. βόντα). Πάντως η νομοθεσία προβλέπει ρητά ότι πρέπει να προσφέρεται δωρεάν υπηρεσία αναγγελίας βλαβών και υποβολής παραπόνων.

 

Ψιλά γράμματα φυσικα, στο μικρό μας Ελλαδιστάν.

 

 

Για να απευθυνόμαστε προς ΕΕΤΤ μεριά!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (NEC N400i)

 

αντιμετωπισα προβλημα μονο με θα τελευταια αρχεια.τα 2 πρωτα που ειναι κ τα σημαντικα τα κατεβασα κανονικα.δεν παιζει ρολο η συνδεση σου.δεν ξερω τι συμβαινει.αμα ειναι θα τα δημοσιευσω εγω πιο αργα γιατι τωρα γραφω απ'το κινητο.θα επανελθω.

Link to comment
Share on other sites

Δημοσίευσα τα αρχεία κατασκευής imode σελίδας. Δοκίμασα κι εγώ να τα ξανακατεβάσω από τη σελίδα του imode και όλως περιέργως δεν τα κατάφερα, οπότε δικαίως διαμαρτύρεστε. Ιδού...

 

>Πατήστε εδώ<

 

 

Τα κατεβάζετε με δεξι κλικ και save target as.

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω για τις 4, αλλά εγώ είχα πάρει την TIM για πρόβλημα στο GPRS μία φορά στις 3 και σε 15' το είχαν φτιάξει. Ίσως έφταιγε που ήταν ΤΙΜ. Ίσως που ήταν 3 το μεσημέρι ;) :D
Εν οίδα ότι εν οίδα.
Link to comment
Share on other sites

Den mporei na dei imode selides to p800? Afou mporei na dei html, sigoura mporei na dei kai ihtml...

To uema einai ti ryumiseis propei na ginoun?

Gia na exeis GPRS me cosmote, prepei na plirwseis 50 euro /mo sthn cosmote, enw me to imode exeis ousiastika GPRS kai den exeis pagio, einai mono oggoxrewsi..

Den mporei.. proepei na ginetai..

Sto katw katw ti parapanw exoun ta NEC? Mono software me tis ryumhseis...

Link to comment
Share on other sites

Η ενεργοποιηση των υπηρεσιων ολο το 24ωρο δεν ειναι?

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

εσεις οι καρτοκινητοι τουλαχιστον ειχατε και μια εποχη δωρεαν εξυπηρετηση πελατων....

εμεις οι συμβολαιουχοι τι να πουμε που παντα ειχαμε χρεωση και ακριβουτσικη κιολας...???

μαλλον πρεπει να αρχισει ενα μαζικο κυμα καταγγελιων προς καθε υπευθυνο γιατι δεν λεει.....

φοιτητες ημαστε....ημαρτον ρεεεεεεεε!!!!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι η υπηρεσία είναι διαθέσιμη μόνο για συμβόλαια :(

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Guest vasilis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dnm ( 8 Ιούλ. 2004 , 00:39)

 

Δημοσίευσα τα αρχεία κατασκευής imode σελίδας. Δοκίμασα κι εγώ να τα ξανακατεβάσω από τη σελίδα του imode και όλως περιέργως δεν τα κατάφερα, οπότε δικαίως διαμαρτύρεστε. Ιδού...

 

http://www.geocities.com/tifonas_gr/imode1.zip

 

http://www.geocities.com/meyouandglitter/imode2.zip

 

 

Δεν μπορώ να ανοίξω το δεύτερο αρχείο (imode2.zip). Μήπως δεν ανέβηκε σωστά; (το έχω κατεβάσει 2 φορές)

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι θα πρέπει πρώτα να επεκτείνεται το δίκτυο κ έπειτα θα βγάλουν κ για κάρτες. Άλλωστε υπάρχουν λίγες συσκευές και πανάκριβες αλλά και η video κλήση (που νομίζω είναι το σημαντικότερο ) είναι πολύ ακριβή

 

Υπομονή λοιπόν

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

στην κοτε δεν ήταν δωρέαν! στην vf και αυτοί με συμβόλαιο μια χαρά τζάμπα εξύπηρετηση είχαν/έχουν!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Cosmote γενικά
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...