Jump to content

Περί... Cosmote γενικά


dreamacid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Thanks για τις πληροφορίες όμως εγώ έχω το 6680 και έχω μπερδευτεί κάπως.

Τη μία μέρα μου λένε από την cosmote πως η βίντεο κλήση είναι δωρεάν άσχετα απο το i-mode 3G. την άλλη μου λένε πως χρεώνεται κανονικά! τελικά τι γίνεται???

Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

Thanks για τις πληροφορίες όμως εγώ έχω το 6680 και έχω μπερδευτεί κάπως.

Τη μία μέρα μου λένε από την cosmote πως η βίντεο κλήση είναι δωρεάν άσχετα απο το i-mode 3G. την άλλη μου λένε πως χρεώνεται κανονικά! τελικά τι γίνεται???

Η δωρεαν βιντεοκληση αφορα ΟΛΟΥΣ τους πελατες 3ης γενιας ασχετα αν εχουν 3g i-mode η οχι.

Link to comment
Share on other sites

Το δωρεάν ισχύει και για την καρτοκινητή τηλεφωνια της cosmote? Επίσης γνωρίζετε εάν είναι το GPRS δωρεάν μέσω του δωρεάν 3G?δηλαδή γίνεται να συνδέσω το pc μου δωρεάν με το δικτυο της cosmote για ιντερνετ?
Link to comment
Share on other sites

Το δωρεάν ισχύει και για την καρτοκινητή τηλεφωνια της cosmote? Επίσης γνωρίζετε εάν είναι το GPRS δωρεάν μέσω του δωρεάν 3G?δηλαδή γίνεται να συνδέσω το pc μου δωρεάν με το δικτυο της cosmote για ιντερνετ?

Aυτο δεν ισχυει για τα καρτοκινητα ακομη γιατι δεν παρεχεται 3g στα καρτοκινητα. Οσο αφορα τωρα το αλλο θεμα για συνδεση με το pc παλι δεν ισχυει γιατι χρειαζεται σημειο προσβασης 3g-internet που χρεωνεται κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

pare ena thlefono kai rota re file apo to na perimeneis na soy apantisoyne an xeroyne. den einai tpota 2 lepta tha soy parei to poly

Γιατί ρε φίλε από σενα περίμενα να μου απαντήσεις; :mad: :mad: :X

Link to comment
Share on other sites

Ευχαρστώ πολύ παιδια!! Έχει να γίνει της βιντεο κλήσης αυτό το καλοκαίρι!!! Αλήθεια ξέρει κανείς πότε η cote θα βγάλει USIM για καρτοκινητά??
Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

Φίλε plusblueberry,

Μην στεναχωριέσαι και μην απελπίζεσαι... η Α.Μ.Α.Ν. Teleshoping... :oops: λάθος :p :lol:

Η CosmOTE σου δίνει τη λύση... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=74805

Αγοράζεις λοιπόν ένα καινούριο νουμεράκι What's Up και κάνεις τη δουλειά σου! :rolleyes:

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μην βαράτε..

να ρωτ΄ησω 2 πράγματα

1.bonus εισερχομένων/εξερχομένων σε συμβόλαιο forgetit.. ????

2. αν κάνω σύνδεση στο 120 και δουλέψει αυθημερόν πχ. αύριο 1/7

πότε θα ρθει ο λογαριασμός και πόσο δωρεαν χρόνο έχω..?/ many THNX

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

1) Πόσο μπόνους θες ακόμα! Δε σου φτάνουν τα προγράμματα με δωρεάν χρόνο ομιλίας;;; Δεν υπάρχει τουλάχιστον σε σύνδεση με συμβόλαιο. Μόνο σε COSMOKAPTA.

 

2) Δεν εξαρτάται από την ημερομηνία του μήνα αλλά από το διαστημα που θα ενεργοποιηθεί η καινούργια σύνδεση μέχρι την πρώτη αποστολή του λογαριασμού. Αυτές τις μέρες να υπολογίσεις και ανάλογα με αυτές βρες το πάγιο, τα δωρεάν λεπτά ομιλίας, κ.α.

Link to comment
Share on other sites

2) Δεν εξαρτάται από την ημερομηνία του μήνα αλλά από το διαστημα που θα ενεργοποιηθεί η καινούργια σύνδεση μέχρι την πρώτη αποστολή του λογαριασμού. Αυτές τις μέρες να υπολογίσεις και ανάλογα με αυτές βρες το πάγιο, τα δωρεάν λεπτά ομιλίας, κ.α.

Oχι δεν ισχυει κατι τετοιο. Παρε το 13838 και ρωτησε τους καθε ποτε εκδιδεται ο λογαριασμος σου. Την πρωτη φορα εχεις το κλασμα απο τις ημερες απο οταν εκανες την συνδεση μεχρι να εκδοθει ο λογαριασμος σου δια του 30 επι τα 120λεπτα ομιλιας.

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

OK

αίτηση\έγκριση: 1/7

λογαριασμός κοπή:15/7 (1,5 πάγιο)

1-15/ έχω 60 περίπου

και 16/7-15/8 120 λεπτά.. ΟΚ

όλα αυτά στο 120..

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ, ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ SE K750i ΜΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΣΤΟ COSMOTE 60?

ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙΜΕΣ?

ΑΝ ΕΙΧΕ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΣΤΡΟΦΕΣ, Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΕ ΤΑΠΑ ΜΕ VT's
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έχει τύχει να μου κλέψουν το κινητό (μαζι με τη SIM βέβαια) και στην κάρτα αντικατάστασης που έβγαλα στον γερμανό, ο μ@λ@κ@ς ο πωλητής, έβαλε τη SIM στο κινητο και πέταξε στα σκουπίδια το περίβλημα της κάρτας που γράφει τους PIN1 PIN2 PUK1 PUK2!!! πήρα την cote και μου τους είπαν όλους...
Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

Ναι το είδα.επιτέλους..

 

 

.

 

 

μόνο που είναι για 2 μήνες η προσφορά της kote...

αν μπορείς να κάνεις φορητότητα και στα δύο πήγαινε στην τιμ...

θα μιλάς πολλές πολλές ωρες....

 

συμβουλή...πάρε και ένα hands free ή κατα προτίμηση bleutooth hands free(αν έχει bleutooth το κινητό)

δεν θέλεις να δεις το κεφάλι να καιγεται όπως έκανα εγώ οταν πρωτοβγήκε το non stop :cool:

Χαλαρά... :lol:
Link to comment
Share on other sites

otan to egrafes den ixeres poios kai an tha soy apantisei opote mhn moy les emena :mad: :mad: :X kai alla tetoia. to na pareis thlefono se ena dyo noymera tha soy eperne poli ligotero xrono gia na lisis thn aporia soy. ayto ithela na soy doso na katalaveis alla apoti fenete mperdeyese eykola. gia toso apla themata mporeis na pernes kai kanena thlefono den einai toso diskolo gia prospathise ligo...

 

kai pliroforiaka soy anafero oti tis epidotiseis den tis dinei to kathe katastima xexorista alla i idia i cosmote kai tis metaferei sta katastimata poy thn ekprosopyn

Link to comment
Share on other sites

O ka8enas antiprosopos/provider exei diaforetikes telikes times ston pelati ;) Alli timi na to pareis apo cosmote shop kai alli apo oteshop kai alli apo germano :)

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Την επόμενη φορά Άλκη θα επιστρατεύσω όλη μου την προσπάθεια για να κάνω κι εγώ ένα τηλεφώνημα. Ευχαριστώ για τις πληροφορίες που μου έδωσες
Link to comment
Share on other sites

Θα το δώσουν, ΑΦΟΥ λήξει η δωρεάν χρήση της βιντεοκλήσης. Λίγο σπάγγοι δεν είναι; Τόσο σίγουροι είναι για το δίκτυό τους, που λένε όχι σε μια στρατιά testers (καρτοκινητά);;;

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Cosmote γενικά
  • The title was changed to Πως θα ξεφορτωθώ το παρακάτω spam μήνυμα της Cosmote?
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...