Jump to content

Nέος υπολογιστής / Αναβάθμιση: Σύνθεση, προτάσεις, αγορές, ερωτήσεις


mcde
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια p5k με 2 3870 (σύνολο είσαι στα ίδια λεφτά)

 

είναι κατά πολύ ανώτερο σύστημα από το δικό σου.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια p5k με 2 3870 (σύνολο είσαι στα ίδια λεφτά)

 

είναι κατά πολύ ανώτερο σύστημα από το δικό σου.

 

Θα συμφωνησω για τις 2x3870. Η 8800GT με 22" οθονη θα τα βρει σκουρα.

 

Θα συμφωνησω επισης και για το τροφοδοτικο. Coolermaster??? Μια εταιρια ανεμιστηρων που απλα φτιαχνει τροφοδοτικα για να εχει γκαμα.

 

Hec, Etasis, seasonic, crosair ειναι μερικες μαρκες που βγαζουν καλα και ποιοτικα τροφοδοτικα.

Link to comment
Share on other sites

όσο για την οθόνη... έλεος...

 

πάρε μια LG, έστω Samsung. όχι hp.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

όσο για την οθόνη... έλεος...

 

πάρε μια LG, έστω Samsung. όχι hp.

 

Έτσι...Δεν πρόσεξα οτι η οθόνη είναι hp

ΜΑD δες αυτή Samsung 2232 στα ίδια χρήματα με την δική σου(η και λιγότερα)

 

Επίσης ρώτα αν μπορείς να προλάβεις την αλλαγή της κάρτας γραφικων με μια 3870(η 2 3870/3870Χ2 αν εχεις τα λευτά)...πιστεύω δεν θα το μετανιώσεις

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

Εγω βρισκω υπερβολικη τη χρηση μνημης DDR3.

350ευρω για 2GB οταν η DDR2 κοστιζει 20ευρω το gb στα 800mhz?

Με τα λεφτα που περισευουν παιρνεις αλλη μια καρτα γραφικων για crossfire-SLI (http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.510645), ή αποκτας ενα 'τερας' με 768ΜΒhttp://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.519602 και μπορεις να κοιταξεις και την ultra εκδοση, αν και δεν ξερω αν αξιζει..

Link to comment
Share on other sites

Σιγά Σιγά με φάγατε ρεεε τι΄στε εσείς!

Έχουμε και λέμε!

αν και λίγο καθυστερημένα -μιας και το περιμένεις- δέχεσαι κάποιες ενστάσεις?

1.Στην θέση σου θα έπαιρνα τον 8400 και όχι τον 8500. τα 16μhz δεν αξίζουν σε καμία περίπτωση τα παραπάνω λ7.Άσε που μπορείς με ελάχιστο oc να τον φτάσεις τον 8500.Τα επιπλέον χρήματα θα πήγαιναν στον seagate 500 με 32 mb buffer.(επιδώσεις λίγο κατώτερες απο raptor).Για τα παιχνίδια θα παίξει ρόλο η κάρτα γραφικών όχι τα ελάχιστα mhz παραπάνω

Σίγουρα κάπου 70 ευρω είναι πολλά για 0,16 Mhz παραπάνω... αλλα είπα να πάρω τον τελευταίο διπύρηνο

 

2.δίνεις 255 για την συγκεκριμένη κάρτα γραφικών ενώ θα μπορούσες να πάρεις αυτηtwintech8800gt η αυτή albatron8800gt αφού στην ουσία είναι ίδιες κάρτες με την δική σου απλά αλλάζει το αυτοκόλλητο απ έξω.Η αφού δίνεις που δίνεις πάρε μια 8800gts με 20 ε παραπάνωgigabuta8800gts

θα πηγαίνει πολύ καλύτερα στην 22 οθόνη σου.

α) Είμαι ικανοποιημένος απο XFX nvidia.

b) Εγώ γιατί δέν βλέπω καμμιά ουσιαστική διαφορά μεταξύ GT και GTS??

 

Χαρακτηριστικα Μοντέλο 8800GTS 512MB.

Σύνδεση PCI Express 16x.

Τύπος Chipset NVIDIA.

ChipsetG92.

Μέγιστη Ανάλυση 2560 x 1600.

Μνήμη 512 MB.

Engine Clock 650 MHz.

Memory Clock 1940 MHz.

Memory Interface 256 bit.

RAMDAC Dual 400 MHz, 10 bit RAMDACs.

Ειδικά Χαρακτηριστικά2nd VGA. DVI. HDTV ready. HDCP υποστήριξη. Direct X 10 υποστήριξη..

 

Chipset: NVIDIA GeForce 8800GT.

Μνήμη: 512MB DDR3 στα 256bit.

Engine Clock: 600MHz.

Memory Clock: 1.8 GHz ( 900 MHz DDR3 ).

Τοποθέτηση: PCI Express.

Μέγιστη Ανάλυση DVI: 2560 x 1600.

Εξοδοι: Dual-DVI Out, TV Out (S-video).

Πρόσθετα χαρακτηριστικά: Πλήρης υποστήριξη Microsoft DirectX10 και Shader Model 4.0, OpenGL 2.0, HDCP READY, NVIDIA GIGATHREAD Technology, PureVideo HD technology, nVIEW MULTI-DISPLAY TECHNOLOGY, NVIDIA SLI Technology ready, RoHS Compliant.

 

Γιατί 2 Νvidia δέν μπορω να βάλω?

 

3.Το mobo σου είναι "τεράστιο" :up::dance::yahoo::bow: αλλά με την επιλογή μιας nv κάρτας χάνεις την επιλογή για μελοντικό crossfire.Είχες σκεφτεί κάτι σε 3870??

Thanx! :)

Απλά αμα αρχίσω τίποτα Crysis κλπ ίσως τσιμπήσω και μια 2η ίδια κάρτα!

4.το τροφοδοτικό...γιατί δεν άκουσες τον φίλο daospi που σου λεγε για τα seasonic/crosair?????

Δέν νομίζω να έχω τόσο πρόβλημα. Δέν είναι τυχαία μάρκα απλα μπορει να μήν είναι οι expert στά τροφοδοτικά. Και εξάλλου στη σύγκριση είναι αρκετά καλό με αντίστοιχα Watt σε seasonic/crosair

 

Έτσι...Δεν πρόσεξα οτι η οθόνη είναι hp

ΜΑD δες αυτή Samsung 2232 στα ίδια χρήματα με την δική σου(η και λιγότερα)

 

Επίσης ρώτα αν μπορείς να προλάβεις την αλλαγή της κάρτας γραφικων με μια 3870(η 2 3870/3870Χ2 αν εχεις τα λευτά)...πιστεύω δεν θα το μετανιώσεις

 

όσο για την οθόνη... έλεος...

 

πάρε μια LG, έστω Samsung. όχι hp.

Παιδία η οθώνη μαμαει!

την είδα live διπλα σε Samsung 2232 (καλα οι LG κλπ δεν υπήρχαν στο χάρτη απλά) και ήταν 1 επίπεδο πάνω.

Δέν συγκρίνεται με 2232.. πολυ καλύτερη!

Πολύ πιό φωτεινή, πολύ πιο γυαλιστερή επιφάνεια, πολύ πιο ζωντανά χρώματα απο όλες τις Samsung.

+ μαλακιούλες (αλλα χρηστιμες πολλες φορές του στύλ 2 usb, 2 ηχεία, hdmi, περιστροφή 90 μοίρες)

 

Οι Samsung γαμανε για κανονικές TV στο σαλόνι!

Eκει NAI, αλλα στο p/c δεν ήθελα το πιο designato και καλογυαλισμένο πλαστικό τριγύρο αλλά την πιό φανταχτερή και φωτεινή οθώνη.

 

Εγω βρισκω υπερβολικη τη χρηση μνημης DDR3.

350ευρω για 2GB οταν η DDR2 κοστιζει 20ευρω το gb στα 800mhz?

Με τα λεφτα που περισευουν παιρνεις αλλη μια καρτα γραφικων για crossfire-SLI (http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.510645), ή αποκτας ενα 'τερας' με 768ΜΒhttp://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.519602 και μπορεις να κοιταξεις και την ultra εκδοση, αν και δεν ξερω αν αξιζει.. .

Σε 1-2 χρόνια δεν θα βρίσκεις DDR2 ίσως να θελήσω να κάνω αναβάθμιση χωρίς να αρχίσω απο την αρχή (μητρικές κλπ)

Link to comment
Share on other sites

Για τις DDR3 μαζί σου και γω...αν και η στιγμή δεν είναι κατάλληλη για την αγορά τους σκέφτομαι όπως σκέφτεσαι...

 

Εγώ γιατί δέν βλέπω καμμιά ουσιαστική διαφορά μεταξύ GT και GTS??

γιατί δεν φαίνονται με γυμνό μάτι...:p:p:p....

δεςGts vs gt

σε μεγάλες αναλύσεις η gt καν δεν ξεκινά στο crysis :p

 

Γιατί 2 Νvidia δέν μπορω να βάλω?

Φυσικά και ΟΧΙ...το chipset της μητρικής σου είναι το Χ38...δηλαδή υποστήριξη ΑΤΙ Crossfire

Αν ήθελες Nvidia SLI θα έπρεπε να δεις κάτι σε chipset 780(dd2) or 790(ddr3 που δεν κυκλοφόρησε ακόμα)(για τα καινούρια της nv μιλάω πάντα)

 

Όταν λες σύγκριση τροφοδοτικών?????

 

Για τις οθόνες πάω πάσο ότι σ'αρέσει στο μάτι...

 

και πληροφοριακά η 3870Χ2 απλά ξεπερνά την 8800ultra και πατά την 8800gtx με μόνο(τι μόνο δηλαδή τέλος πάντων) 400ε

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

MAD 13 αν δε θες να σου πούμε τι γνώμη μας να μη μας ρώταγες.

 

έκανες λάθος επιλογές (όπως όλα τα μηνύματα γράφουν) και εσύ αντί να σκεφτείς μήπως εσύ αρμενίζεις λάθος και όχι ο γυαλός... τα ρίχνεις σε μας...

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

cddaraa

Αυτό που κατάλαβα διαβάζωντας αναλυτικά όλη την παρουσίαση του παιδιόυ και αρκετά απο τα ποστ στο Thelab.gr είναι ότι δεν τα πηγε καθόλου μα καθόλου άσχημα η GT και μάλιστα σε τι... στο High-End παιχνιδι/εφαρμογη/whatever που υπήρξε ποτε το... Crysis (κάτσε να ξεκινήσω με το Call of Duty-4 και βλέπουμε μετά...;)) δηλαδή λεπτομέρειες που δεν με τρελένουν κιόλας.

 

chipset Χ38... 780.... χμμμμμ...

είσαι σίγουρος για αυτο??

εγω νομίζω οτι παίζει... τεσπα! ******* μεν αλλα δεν εγινε και κανενα κορυφαίο λαθος! :happy:

του χρόνου βλεπουμε αν και επαναλαμβάνω xfx και γενικά nvidia ειμαι απολυτα ευχαριστημένος απο παλιά.

 

Σύγκριση τροφοδοτικών, ενοώ στα χαρακτηριστικά τους όπως τα δείνουν τα site e-shop πλαισιο κλπ.

δεν τα τεσταρα και δεν προκειτε να τεσταρω το τροφοδοτικο! ελεος! γερο να΄ναι και όλα καλά θα πάνε! και στην τελικη οκ δεν θελω τη ferrari των τροφοδοτικων :p:happy:

 

αυτο για την 3870 το είχα υπόψη μου απλα 391 ευρώ για κάρτα γραφικών είναι too much!! δέν λείωνω 24ωρα στα games (πόσο μαλλον σε απαιτητικότατα στυλ crysis)... πανε οι παλιές καλές εποχές που είμασταν φοιτητες και λέιωναμε all day n' night!:(

 

thnx για τις info σου!

 

 

Alexkass τι γνώμη τη ζητάω απο αυτούς που κάνουν νορμάλ συζήτηση και δέν έχω πρόβλημα να παραδεχθώ κάποιο ψεγάδι στη τελική δεν διεκδικώ το τίτλο του χάκερ και το desktopi μια χαρα κτηνος βγηκε για τις δουλειές που το θέλω! (αναμένω να το δώ και στη πράξη πιθανόν μέσα στο σ/κ).

κουβέντα κάνουμε, απόψεις ανταλάζουμε... η τελικη απόφαση ξερεις σε ποιον ανήκει...

Link to comment
Share on other sites

βρε μια χαρά ειναι η κάρτα...καλύτερη value for money δεν υπάρχει...απλά θα τα βρεί σκούρα στις μεγάλες αναλύσεις τις 22αρας(αυτό σου είπαμε απο την αρχή),όπως σου είπα και πιο πάνω η κάρτα είχε 0,2fps σε 1680Χ1050 με 8ΑΑ!!κατα τα άλλα στις χαμηλές αναλύσεις είναι σχεδόν ίδια με gts...αν μου έλεγες πως είχες καμια 19αρα τοτε θα ήταν ΟΚ(αλλά αφού δεν θα παίζεις και σε μεγάλες αναλύσεις.....)!!είναι κρίμα το μηχανάκι να είναι "σχεδόν":p:p τούμπανο...

Είμαι απόλυτα σίγουρος οτι δεν θα παίξει το SLI επίσημα σε Χ38/Χ48.

Τέσπαν...

ΚΑΛΟΔΟΥΛΕΥΤΟΣ :D:D

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

H μητρική που επέλεξες SLI δε παίρνει,μόνο Crossfire.Στη θέση σου δε θα έπαιρνα DDR3,είναι πολύ ακριβές (ακόμα) για αυτά που προσφέρουν.Στη θέση σου θα έπαιρνα 4GB DDR2 αντί για 2GB DDR3 (imo).Περίπτωση να μη βρεις DDR2 σε 1-2 χρόνια δε παίζει,εδώ κυκλοφορούν ακόμα SDRAM και DDR...Η καινούρια 8800GTS είναι καλύτερη από την 8800GT,η παλιά 8800GTS είναι χειρότερη (νομίζω δε κυκλοφορούν πλέον).Τροφοδοτικό έκανες μεγάλο foul,ελπίζω μόνο να μην αντιμετωπίσεις μελλοντικά πρόβλημα...

 

Μεγειά το PC!

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Mad 13 στην απαντηση που εδωσες μου εβαλες λογια που δεν ειπα!

Εγω αναφερθηκα μονο στην μνημη, οχι στην οθονη.

Και εγω ειμαι για να παρω καινουριο pc αλλα το καθυστερω για ακριβως αυτο το λογο. Πρωτον να ερθουν σε λογικα επιπεδα οι μνημες ddr3 και δευτερον περιμενω τη νεα σειρα 9xxx της Νvidia με dx 10.1. (η σειρα 3χχχ της ΑΤΙ το υποστηριζει ηδη)

Link to comment
Share on other sites

Mad 13 στην απαντηση που εδωσες μου εβαλες λογια που δεν ειπα!

Εγω αναφερθηκα μονο στην μνημη, οχι στην οθονη.

Και εγω ειμαι για να παρω καινουριο pc αλλα το καθυστερω για ακριβως αυτο το λογο. Πρωτον να ερθουν σε λογικα επιπεδα οι μνημες ddr3 και δευτερον περιμενω τη νεα σειρα 9xxx της Νvidia με dx 10.1. (η σειρα 3χχχ της ΑΤΙ το υποστηριζει ηδη)

Δίκιο έχεις μάλλον πάνω στα πολλα copy-paste κατι μου ξέφυγε... το διόρθωσα..:cool:

Link to comment
Share on other sites

H μητρική που επέλεξες SLI δε παίρνει,μόνο Crossfire.Στη θέση σου δε θα έπαιρνα DDR3,είναι πολύ ακριβές (ακόμα) για αυτά που προσφέρουν.Στη θέση σου θα έπαιρνα 4GB DDR2 αντί για 2GB DDR3 (imo).Περίπτωση να μη βρεις DDR2 σε 1-2 χρόνια δε παίζει,εδώ κυκλοφορούν ακόμα SDRAM και DDR...Η καινούρια 8800GTS είναι καλύτερη από την 8800GT,η παλιά 8800GTS είναι χειρότερη (νομίζω δε κυκλοφορούν πλέον).Τροφοδοτικό έκανες μεγάλο foul,ελπίζω μόνο να μην αντιμετωπίσεις μελλοντικά πρόβλημα...

 

Μεγειά το PC!

Επειδή όντως θα γινότανε βλακεία με τις κάρτες γραφικών πήρα e-shop και την αλλάξα με αυτήν

PER.510634 : SAPPHIRE RADEON HD3870 512MB GDDR4 PCI-E RETAIL

ακούω γνώμες... ενας ενας ε!! ;):cool:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή όντως θα γινότανε βλακεία με τις κάρτες γραφικών πήρα e-shop και την αλλάξα με αυτήν

PER.510634 : SAPPHIRE RADEON HD3870 512MB GDDR4 PCI-E RETAIL

ακούω γνώμες... ενας ενας ε!! ;):cool:

 

Ε........ ξέρεις........καλύτερα πάρε την 8800Gt!!!!προλαβαίνεις να το διορθώσεις?????????:p:p:p

Πλακίτσα κάνω βέβαια....πλακίτσα

 

Δεν θα το μετανιώσεις καθόλου...και μες το καλοκαίρι χτυπάς ακόμη μια και είσαι απόλυτος άρχοντας

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

Ε........ ξέρεις........καλύτερα πάρε την 8800Gt!!!!προλαβαίνεις να το διορθώσεις?????????:p:p:p

Πλακίτσα κάνω βέβαια....πλακίτσα

 

:knife: :dash::dizzy: :lol: :w00t: lol

Δεν θα το μετανιώσεις καθόλου...και μες το καλοκαίρι χτυπάς ακόμη μια και είσαι απόλυτος άρχοντας

:thanks:για όλα

Link to comment
Share on other sites

Επειδή όντως θα γινότανε βλακεία με τις κάρτες γραφικών πήρα e-shop και την αλλάξα με αυτήν

PER.510634 : SAPPHIRE RADEON HD3870 512MB GDDR4 PCI-E RETAIL

ακούω γνώμες... ενας ενας ε!! ;):cool:

 

Kαλά έκανες,μελλοντικά βάζεις και μία 2η (αν τη σηκώσει το coolermaster βέβαια) και είσαι άρχοντας.Εγώ θα σου έλεγα να άλλαζες και ram+psu άμα προλαβαίνεις.

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Kαλά έκανες,μελλοντικά βάζεις και μία 2η (αν τη σηκώσει το coolermaster βέβαια) και είσαι άρχοντας.Εγώ θα σου έλεγα να άλλαζες και ram+psu άμα προλαβαίνεις.

 

 

αν αλλάξει ram πάει και για αλλαγή mobo...το αντίστοιχο με αυτό που έχει βάλει τώρα είναι το P5E

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

αν αλλάξει ram πάει και για αλλαγή mobo...το αντίστοιχο με αυτό που έχει βάλει τώρα είναι το P5E

 

Σωστός,ξέχασα να το αναφέρω.Από τη στιγμή που θα παίζει αρκετά games,πιο χρήσιμα θα του είναι 4GB DDR2 παρά 2GB DDR3.Με τις απαιτήσεις των σύγχρωνων pc games,δε νοείται να πάρεις gamer pc με 2GB ram (imo)...

 

με την προϋπόθεση να έχει vista 64bit.

Εννοείται.

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Σωστός,ξέχασα να το αναφέρω.Από τη στιγμή που θα παίζει αρκετά games,πιο χρήσιμα θα του είναι 4GB DDR2 παρά 2GB DDR3.

με την προϋπόθεση να έχει vista 64bit.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη φτιαχνω ενα συστημα εχω 2 ερωτησεις

1)Καλυτερα 2 καρτες 8600GT 512 ΜΒ σε SLI ή μια 8600GT 512MB???

2)Τα PC του Multirama πχ monster και gamer ποσο θορυβο κανουν;;;αντεχεται....;;;

 

ευχαριστω προκαταβολικα

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Xaireto ta paidia!

Exo ena desktop me auta ta specs:

 

MOBO:ASUS P5VD2-MX

CPU:Intl®Core2 CPU 6300@1.866GHz

RAM: Geil 2X512 ddr2

HDD: Western Digital 250 GB SATA2

GPU:Albatron 256Mb 7600 gs

PSU:350W 24PIN FORTON

DVDRW:NEC+/-

MONITOR:SAMSUNG SyncMaster 225mw

 

Skeftomai na kano mia anavathmisi vlepontas ta paixniadia pou

vgikane(Crysis)kai pou tha vgoun (Far Cry2).

Mipws kserei kapoios an tha mporousa na valo ton Q6600 kai mia 8800 gt se autin tin Moterboard?

I anavatmisi an ginetai den thelo na ksepairnaei ta 400 euro.

Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη φτιαχνω ενα συστημα εχω 2 ερωτησεις

1)Καλυτερα 2 καρτες 8600GT 512 ΜΒ σε SLI ή μια 8600GT 512MB???

2)Τα PC του Multirama πχ monster και gamer ποσο θορυβο κανουν;;;αντεχεται....;;;

 

ευχαριστω προκαταβολικα

 

είσαι σίγουρος οτι το διατύπωσες σωστά το 1???

αν εννοείς 2 8600 σε σχέση με μια 8600 φυσικά το SLI είναι καλύτερο...

αν εννοείς 2 8600 σε σχέση με μια 8800Gt τότε η 8800Gt είναι πολύ καλύτερη....

αν πάλι θέλεις κάτι σε οικονομικό δοκίμασε την 3850 της ΑΤΙ πολύ καλύτερη απο την 8600...

βέβαια μπορείς να περιμένεις και την απάντηση στην 3850 την 9600 της nvidia(τέλη Φλεβάρη αρχές Μάρτη βγαίνει)

 

ούφ :wacko::wacko: καλύτερα,καλύτερο,καλυτερότερο,καλυτερότατο...πιο καλυτερότατοτοτοτατο...κουράστηκα :p

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

εννοω το 2ο cddaraa...δηλαδη : Nvidia GF8600GT 512MB x 2 σε σύνδεση SLI ή Nvidia GF8800GT 512MB μονη της..

οποτε λες οτι καλυτερα μια 8800 GT παρα 2 8600GT σε SLI....σωστα;;;;

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

επειδή δεν το έγραψες σωστά πιο πάνω γι αυτό δεν το κατάλαβα....

Είναι καλύτερα μια 8800GT

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...