Jump to content

Τι θα κάνατε σε περίπτωση πολέμου;


PrinceLights
 Κοινοποίηση

Φοβάμαι  

185 members have voted

  1. 1. Φοβάμαι



Recommended Posts

Ας πούμε ότι σήμερα μας κήρυξαν Πόλεμο η Τούρκοι.

Πια θα ήταν η αντίδρασή σας?

Και τι θα σκεφτόσασταν να κάνετε?

αερααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :shoot::shoot:

:kill::kill::kill:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 556
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλε PrinceLights,πως δεν προσεχα???

ξερω κ μπορω να καταλαβω.κ δεν λεω πως αυτο που θα εκανα ειναι το σωστο απλα ισως ειμαι απο αυτους που βαζουν πανω απο ολα τον εαυτο τους κ μετα το καλο ολων.(δεν λεω πως ειναι σωστο,αλλα προκειμενου να πεθανω...)

καταλαβαινω τι εννοεις.

δηλαδη βαζεις εσενα πιο πανω απο την οικογενια σου και την πατριδα σου? δεν το νομιζω αλλα ενα το κανεις ο τροπος σκεψης σου ειναι εντελως λαθος ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι θεμα Ε.Δ.Ειναι θεμα ψυχης,θελησης,ελευθεριας.

Θα θυμησω τι ειπε ο ΛΕΩΝΙΔΑΣ οταν ο Ξερξης του ειπε να παραδοθει

[ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ].

 

Λεωνίδα με λένε.Λές να έχει σχέση? :lol: :lol: :lol:

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ειναι θεμα και παιδειας διοτι εαν πας στρατο και δεν μαθεις τιποτα φυσικο ειναι να πεις ξερεις κατι ας ψοφησουν οι αλλοι για μενα εγω εκανα το καθηκον μου.....

για αυτο λεω και φωναζω οτι οι διοικητες του πεζικο πρεπει να ειναι απο ειδ.δυναμεις και μαλιστα να εχουν περασει η απο σαμο η κω μπας και φτιαξει η κατασταση διοτι μπορει οι ειδ δυναμεις μας να εχουν την δυναμη να ακνουν οτιδηποτε αλλα δεν ειναι μια δυναμη σταθερη πανε καταστρεφουν φευγουν μετα πανε οι πεζοναυτες και μετα το πεζικο εαν το πεζικο ειναι παρε τον εναν και βαρα τον αλλον τοτε ειμαστε χαμενοι..

Sto Peziko imoun kaigw. O Dihkhths itan ipervolika kalos ekei pou piga. parolou auto oi neoi to xeimona peftan kai lipothimousan stis askiseis kai oi perisoteroi den tin paleuan. Klasika

 

akousa apo anthipaspisti na leei oti otan eixe ginei auto me ta Imia.

Ston Evro oi Loxagoi stin Monada pou vriskotan katevikan stis Apothikes kai klegane.

Mi perasei se kanenan apo to mialo tou oti leo arloumpes.

O Anthipaspistis autos itan 25 Xronia ston Strato

kai ton pisteuw Full

 

 

 

Xerwmai gia ta apotelesmata tis Dimoskopisis.

 

Mexri extes Itan pio polloi oi Fovitsiarides

 

 

καλε PrinceLights,πως δεν προσεχα???

ξερω κ μπορω να καταλαβω.κ δεν λεω πως αυτο που θα εκανα ειναι το σωστο απλα ισως ειμαι απο αυτους που βαζουν πανω απο ολα τον εαυτο τους κ μετα το καλο ολων.(δεν λεω πως ειναι σωστο,αλλα προκειμενου να πεθανω...)

καταλαβαινω τι εννοεις.

 

pios sou eipe oti an pas ston Polemo tha prepei kai na pethaneis? :)

 

 

ναι ρε και να σας σκασουν κανα harpy heron να φυγει η μιση περιοχη των s300 και μετα εναν πληρη βομβαρδισμο απο πυροβολικο και δεν θα μεινει τιποτα ορθιο...

αστους εκει που ειναι ο σκοπος δεν ειναι να φτασει μεχρι την αγκυρα αλλα να πιασει τα 30 πρωτα αεροδρομια τους και αυτο κανει..

An paroun oi Tourkalades ta S400 meta klauta Xaralampe

Tha mas exoun egklovismenous gia ta kala.

Alwste autos einai o stoxos tous.. Na mas egklovisoun kai na mas valoun Xiropedes epidei apla mas fovounte.. Fovounte gia tin Oikonomia tous

-----------------------

http://www.zoo.gr

Link to comment
Share on other sites

An paroun oi Tourkalades ta S400 meta klauta Xaralampe

Tha mas exoun egklovismenous gia ta kala.

Alwste autos einai o stoxos tous.. Na mas egklovisoun kai na mas valoun Xiropedes epidei apla mas fovounte.. Fovounte gia tin Oikonomia tous

οι ρωσοι δεν πουλανε ιδια συστηματα με εμας στην τουρκια βασει συμβασης....εαν καποιος θα του παρει θα ειμαστε εμεις και οχι η τουρκια...

Link to comment
Share on other sites

οι ρωσοι δεν πουλανε ιδια συστηματα με εμας στην τουρκια βασει συμβασης....εαν καποιος θα του παρει θα ειμαστε εμεις και οχι η τουρκια...

Exeis kapia sigouri Pigi kai to les auto? H apla etsi pisteueis?

Dioti otan eixan vgalei to Thema stis Eidhseis kai rwtisan kapio Rwsso, apantise oti tha proxwrisoun na ikanopiisoun tin Tourkia kai tha prepi na koitaxoun kai to simferon tis Xwras tous

-----------------------

http://www.zoo.gr

Link to comment
Share on other sites

Exeis kapia sigouri Pigi kai to les auto? H apla etsi pisteueis?

Dioti otan eixan vgalei to Thema stis Eidhseis kai rwtisan kapio Rwsso, apantise oti tha proxwrisoun na ikanopiisoun tin Tourkia kai tha prepi na koitaxoun kai to simferon tis Xwras tous

δεν θα το κανουν διοτι ξερουν οτι μετα θα η τουρκια θα ριξει το μπαλακι σε αυτους που δεν θα βρουν την μιση χωρα τους... το μονο ρωσικο που μπορει να παρουν θα ειναι τα su που εκει αμα δεν παρουμε ef2000 την πατησαμε

οι τουρκοι θελουν τους s400 για να δουν τις συχνοτητες του συστηματος του ρανταρ ωστε να μπορεσουν να κανουν παρεμβολεςδεν ειανι τυχαιο που ζητησαν δυο μοναδες μονο....αλλωστε ολοι λενε για 300 χλμ δραστικη ιχνιλατηση αλλα οι τουρκοι δεν θα εκαναν ετσι για ενα οπλο που κανει ερευνα 300 χλμ μονο......τεσπα οι τουρκοι δεν θα αποκτησουν s400 τουλαχιστον οχι στα επομενα 10 χρονια δεν το εχω δει καν μεσα στους στοχους μας αυτο..

Link to comment
Share on other sites

δεν θα το κανουν διοτι ξερουν οτι μετα θα η τουρκια θα ριξει το μπαλακι σε αυτους που δεν θα βρουν την μιση χωρα τους... το μονο ρωσικο που μπορει να παρουν θα ειναι τα su που εκει αμα δεν παρουμε ef2000 την πατησαμε

οι τουρκοι θελουν τους s400 για να δουν τις συχνοτητες του συστηματος του ρανταρ ωστε να μπορεσουν να κανουν παρεμβολεςδεν ειανι τυχαιο που ζητησαν δυο μοναδες μονο....αλλωστε ολοι λενε για 300 χλμ δραστικη ιχνιλατηση αλλα οι τουρκοι δεν θα εκαναν ετσι για ενα οπλο που κανει ερευνα 300 χλμ μονο......τεσπα οι τουρκοι δεν θα αποκτησουν s400 τουλαχιστον οχι στα επομενα 10 χρονια δεν το εχω δει καν μεσα στους στοχους μας αυτο..

Ti gnwrizeis gia to Thema tis Thrakis?

-----------------------

http://www.zoo.gr

Link to comment
Share on other sites

το πολιτικο ζητημα? η στρατιωτικα να το δω?

Politiko. Stratiotika gnorizw ligo polli

-----------------------

http://www.zoo.gr

Link to comment
Share on other sites

Politiko. Stratiotika gnorizw ligo polli

δεν ειμαι πολιτικος και ουτε με ενδιαφερει πιστεψε με εαν γινει στραβη ουτε και τοτοε με ενδιαφερει καθως δεν θα παω εγω οποτε δεν εχω λογο να ξερω:p

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το myphone δεν κινδυνεύει. Η rackspace είναι στην Αμερική.

αμα σκασει καμια βομβα στα κεντρικα του οτε και της βιβοντι τι λες?:p

Link to comment
Share on other sites

δεν ειμαι πολιτικος και ουτε με ενδιαφερει πιστεψε με εαν γινει στραβη ουτε και τοτοε με ενδιαφερει καθως δεν θα παω εγω οποτε δεν εχω λογο να ξερω:p

lathos me katalaves.. rwtisa an gnwrizeis kati.. Mia pou asxolise kai me ta stratiotika ta opoia sindeontai me ta politika.

Tha pao omos egw :!:

-----------------------

http://www.zoo.gr

Link to comment
Share on other sites

lathos me katalaves.. rwtisa an gnwrizeis kati.. Mia pou asxolise kai me ta stratiotika ta opoia sindeontai me ta politika.

Tha pao omos egw :!:

εσυ θα πας θρακη εγω θα παω ιζμιρ κουσαντασι και τσανακαλε σε περιπτωση που δεν βγουν τα πλοια απο το ακσαζ τοτε θα παμε αλβανια σε μια βαση τουρκων εαν και παλι δεν γινει τιποτα κανουμε περιπολιες για τυχον φρεγατες σε κω σαμο χιο ροδο και εαν βρουμε βαλουμε πεταλιδες και την κανουμε πριν γινουμε κομματια

Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστευω αυτα που ακουω.αλλοι δωσαν τη ζωη τους για να μην αφησουν τον εχθρο,οχι να περασει στο κρατος τους(αλλα να μην περασει και στα γειτονικα κρατη)πολη-κρατος τοτε για τους λιγο διαβασμενους,και εμεις λεμε οτι θα αφησουμε τα σπιτια μας?ειναι ανεπιτρεπτο για ελληνα αυτο.

Αυτο πιστευω εγω.

γιατι σου ειπε κανεις πως ειμαστε περιφανοι πως ειμαστε ελληνες? εγω τουλαχιστον οχι!

Link to comment
Share on other sites

Παντως απ' εξω απο τον χορο πολλα τραγουδια λεμε.....;) ;) ;) Αλλιως σκεφτεστε τωρα και αλλιως αν ποτε ( χτυπαω το κεφαλι μου το κλουβιο :ninja:) γινει πολεμος!!!!! Εκει να δουμε τις αντιδρασεις........

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

γιατι σου ειπε κανεις πως ειμαστε περιφανοι πως ειμαστε ελληνες? εγω τουλαχιστον οχι!

auta sou emathan na les. auta les

eimai sigouros omos oti otan tha erthi i stigmi tha pas. ;)

-----------------------

http://www.zoo.gr

Link to comment
Share on other sites

Παντως απ' εξω απο τον χορο πολλα τραγουδια λεμε.....;) ;) ;) Αλλιως σκεφτεστε τωρα και αλλιως αν ποτε ( χτυπαω το κεφαλι μου το κλουβιο :ninja:) γινει πολεμος!!!!! Εκει να δουμε τις αντιδρασεις........

Egw eimai etimos pantws..

As erthi opios thelei.

Tha ginw Bomba kai tha tous Vouliaksw mia Fregata..

Toulaxiston tha ginw irwas gia ta Paidia mou meta..

H Epomeni Stasi gia mena thanai o Paradisos

-----------------------

http://www.zoo.gr

Link to comment
Share on other sites

εσεις κοιτατε εναν πολεμο που κατα 70% δεν προκειται να γινει η δυναμικοτητα του κοσμου τωρα σε στρατο εχει φτασει το 89% στον δευτερο παγκοσμιο ηταν 80%.... εαν ξεσπασει πολεμος ακομη και με την τουρκιας προς εμας η αμερικη με συρια ιραν τοτε τα πραγματα θα γινουν δυσκολα για ολον τον κοσμο...

στον κοσμο τωρα υπαρχουν 5 πυρηνικες πανω απο 100 μεγατονους(ρωσια εχει 4)η οποιες εχει δυναμη να καστρεψουν εκταση σαν την βραζιλια τα χημικα ρωσιας συριας κανουν μεγαλη ζημια το ναυτικο η αεροπορια και ολα τα αλλα χμμμμ προβλεπω ενα ασχημο μελλον εαν γινει κατι τετοιο..

Link to comment
Share on other sites

εσεις κοιτατε εναν πολεμο που κατα 70% δεν προκειται να γινει η δυναμικοτητα του κοσμου τωρα σε στρατο εχει φτασει το 89% στον δευτερο παγκοσμιο ηταν 80%.... εαν ξεσπασει πολεμος ακομη και με την τουρκιας προς εμας η αμερικη με συρια ιραν τοτε τα πραγματα θα γινουν δυσκολα για ολον τον κοσμο...

στον κοσμο τωρα υπαρχουν 5 πυρηνικες πανω απο 100 μεγατονους(ρωσια εχει 4)η οποιες εχει δυναμη να καστρεψουν εκταση σαν την βραζιλια τα χημικα ρωσιας συριας κανουν μεγαλη ζημια το ναυτικο η αεροπορια και ολα τα αλλα χμμμμ προβλεπω ενα ασχημο μελλον εαν γινει κατι τετοιο..

file hydro me fovizeis :cry:

eipame tha ginei...

alla oxi kai sintoma elpizw

-----------------------

http://www.zoo.gr

Link to comment
Share on other sites

Egw eimai etimos pantws..

As erthi opios thelei.

Tha ginw Bomba kai tha tous Vouliaksw mia Fregata..

Toulaxiston tha ginw irwas gia ta Paidia mou meta..

H Epomeni Stasi gia mena thanai o Paradisos

 

 

Σκοπος σου ειναι να γινεις ηρωας του Εθνους και να πας στον παραδεισο???:confused: :confused: :confused: :confused:

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Σκοπος σου ειναι να γινεις ηρωας του Εθνους και να πας στον παραδεισο???:confused: :confused: :confused: :confused:

otan ginei polemos tha to parw apofasi

-----------------------

http://www.zoo.gr

Link to comment
Share on other sites

idou na deite ti lene oi Ksenoi gia ta aeroplana pou sigkroustikan panw apo to Aigaio.

Sxedon olloi mas ipostirizoun.

Kai xeroun pios mporei na fteei

 

http://www.atsnn.com/article/208981

-----------------------

http://www.zoo.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...