Jump to content

Need for Speed: Carbon


Crypton-R-
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

την καλυτερη οδηγηση ο ειχε μονο το nfspu ηταν πραγματικα ρεαλιστικο στα ορια τυ σημερινου lfs

 

Συγγνώμη κιόλας, αλλά μην τις πετάς απότομα ρε συ Hydro....ναι, λιγότερο arcade το pu από τα άλλα nfs, αλλά καμία σχέση με simulation....arcade του κερατά.

 

Όχι ιερόσυλες συγκρίσεις με LFS, GTR2, GTL, netkar κτλ. παρακαλώ. Αυτά είναι sims, όχι παιχνιδάκια της πλάκας.;)

 

(no offence για όσους το παίζουν, κι εγώ παίζω καμιά φορά έτσι να γελάσω κτλ.)

Ζήσε τη ζωή σου!!!!

 

Bubby's Community : www.viennas.net/cs

 

Blogs, συζητήσεις, photo galleries και άλλα πολλά!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 327
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

την καλυτερη οδηγηση ο ειχε μονο το nfspu ηταν πραγματικα ρεαλιστικο στα ορια τυ σημερινου lfs

 

Πλάκα κάνεις....έτσι; :rolleyes:

 

Καμία σχέση το ένα με το άλλο...

Link to comment
Share on other sites

"doste mia lista me amaxia re alania.na do an aksizei na to paro."

 

file se afto to site tha vreista panta sxetika me nfs...

 

http://www.nfs-planet.de

 

dialekse tin aggliki glwssa den einai sta germanika...

Link to comment
Share on other sites

το porsche unleashed ειχε μακραν την καλυτερη οδηγηση που δεν ειχε καμια σχεση με sim.... διοτι απλα τα στοιχεια τα ειχε παρει απο την ιδια την porsche οποιος το εχει αυθεντικο μπορει να το κοιταξει στην πισω σελικα του φυλαδιου που εχει....physics desingd by porsche εαν αυτο λεει κατι αλλο τοτε πρεπει να παω τα ματια μου σε γιατρο
Link to comment
Share on other sites

Όχι βέβαια! Σιγά την φυσική που είχε το Porsche Unleashed!

Όλα τα NFS είναι arcade. Δεν είναι απαραίτητα κακό αυτό. Απλά μερικοί προτιμούν simulators.

Το καλύτερο racing game για μένα είναι το Forza Motorsport.

Link to comment
Share on other sites

κι εγω με brera..αλλα δεν μπορω να παιξω με την <φυσικη> ..μαλλον επειδη ειμαι στο 2% :p

καλουλι παντως..:)

με low τα shadows και ολα τα αλλα ΦΟΥΛ ειναι μαματο :D

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΡΜΑΤΙΣΤΙΚΕ!!!Παει και αυτο.Αντε του χρονου παλυ...Ειχα κολλησει σε ενα σημειο πριν τη τελευταια πολη γιατι το καημενο το RX7 μου δεν μπορουσε να τα βγαλει περα με ολα αυτα τα αδιστακτα Exotic cars:p .Ετσι και γω πολεμησα τη φωτια με...φωτια!Πηρα τη Gallardo και τους @$#%^&!@!Πολυ καλο ηταν το παιχνιδι και ρεαλιστικο(σχετικα),με απιστευτο χειρισμο στο Drift αλλα λιγο μικρο ρε γμτ.Αντε να παιξα ολες μαζι 20 ωρες(πολλες λεω μαλλο:O )
iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

ontws poli mikro.alla kalo htan.molis phra th murcielago htan poli efkolo meta

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

Όχι βέβαια! Σιγά την φυσική που είχε το Porsche Unleashed!

Όλα τα NFS είναι arcade. Δεν είναι απαραίτητα κακό αυτό. Απλά μερικοί προτιμούν simulators.

Το καλύτερο racing game για μένα είναι το Forza Motorsport.

 

To ΝFS porshe ειχε καποιες "επιρροες" ρεαλισμου. Ειναι παντως το ΜΟΝΑΔΙΚΟ που παιζειται ευχαριστα με τιμονιερα... (αλλα τρελη πορωση με το τιμονακι ε?) :)

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΡΜΑΤΙΣΤΙΚΕ!!!Παει και αυτο.Αντε του χρονου παλυ...Ειχα κολλησει σε ενα σημειο πριν τη τελευταια πολη γιατι το καημενο το RX7 μου δεν μπορουσε να τα βγαλει περα με ολα αυτα τα αδιστακτα Exotic cars:p .Ετσι και γω πολεμησα τη φωτια με...φωτια!Πηρα τη Gallardo και τους @$#%^&!@!Πολυ καλο ηταν το παιχνιδι και ρεαλιστικο(σχετικα),με απιστευτο χειρισμο στο Drift αλλα λιγο μικρο ρε γμτ.Αντε να παιξα ολες μαζι 20 ωρες(πολλες λεω μαλλο:O )

 

Βρε αφηστε τα "ΤΕΡΜΑΤΙΣΤΙΚΕ" και παιξτε τα challenges και κανενα online!!!:lol: :lol: :lol: :p Απο online κερδιζεις κι αλλα αμαξια οπως την απιστευτη RS GT3 με το rollcage!:D

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

re paidia exete oloi motion blur kai road reflection update??? egw den ta exw afta ta dio.... mipws ftaiei i karta grafikwn mou??? einai Nvidia GeForce FX 5500... enas filos mou exei mia ati radeon kaliteri apo tin diki mou alla oute aftos exei motion blur... mipws me kapoio arxeio ginei kati???.....
Link to comment
Share on other sites

το καρ λοτ δεν το βλεπω πουθενα..ειμαι 17%..

 

Κακως:p Πηγαινε στο χαρτη και πατα το κουμπι 2(legend) εκει σου εχει ολα τα safe houses, car lot κτλ. Δεν θυμαμαι ακριβως το εικονιδιο αλλα αν πας πανω σου εχει την περιγραφη. Εγω το ειδα μετα απο το 5-6% αν θυμαμαι καλα. Τωρα ειμαι γυρω στο 15%

 

ΥΓ: Σου εχει βγαλει μηνυμα οτι εχεις ξεκλειδωσει καποιο αμαξι? Εμενα μολις ξεκλειδωσα το πρωτο, μου εμφανιστηκε το car lot.

Link to comment
Share on other sites

αν θελετε ανεβαζω ενα save στα 100% και απ'οτι θυμαμαι και ωραια αμαξακια.

εγω ειμαι 40+ και μολις κερδια την aston martin αλλα η cayman που εφτιαξα πηγαινει καλυτερα :p

 

να ρωτησω..γενικα οταν εχετε πολλους αντιπαλους(8 πχ) τρωει κολληματα το pc σας;

 

btw το drift αρκετα μακρυα απο την πραγματικοτητα. οχι, δεν εχω κανει drift με supercar αλλα εχω κανει κωλιδακια με πισωκινητο :p

Link to comment
Share on other sites

Βρε αφηστε τα "ΤΕΡΜΑΤΙΣΤΙΚΕ" και παιξτε τα challenges και κανενα online!!!:lol: :lol: :lol: :p Απο online κερδιζεις κι αλλα αμαξια οπως την απιστευτη RS GT3 με το rollcage!:D

 

 

kai pos paizeis online file mou?

Link to comment
Share on other sites

εγω νικησα τον πρωτο αρχηγο και πηρα την αστον μαρτιν του..και τωρα τους περναω ολους σαν σταματημενους..:p

νικο για ανεβασε να δουμε τι παιζει..

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω..γενικα οταν εχετε πολλους αντιπαλους(8 πχ) τρωει κολληματα το pc σας;

 

Κατι ψιλα τρωει εμενα αλλα νομιζω πως ειναι απο τη γραφικων.Θα βαλω τους νεους drivers και θα δω πως θα παει.

iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια στειλτε καποιος πμ μου πει πως το κατεβαζω, θα σκασω...
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

εμενα φυσαει..

ΤΙΠ . κατεβαστε τα shadows στο low ;)

Εμένα καμοιά φορά με πετάει!:(Αλλά τι να κάνουμε!Πάντως σχεδόν τα πάντα τα έχω full!Αρκετά εύκολο παιχνίδι μου φάνηκε!Σε δυο ώρες 10%το πήγα!Ντροπή ντροπή...:lol::p

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα παιζει και σε μενα με τα πιο πολλα στο full.

με λιγες ωρες που επαιξα εφτασα στο 42% με τη DB9,αλλα δυσκολευομαι στο drift.

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

kai pos paizeis online file mou?

 

Πας εκει που λεει Custom Race στο κεντρικο μενου,κανεις επιτοπου ενα EA Account κι ετοιμος!:D

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...