Jump to content

Need for Speed: Carbon


Crypton-R-
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κι εμενα ετσι μου φαινεται..Τα αλλα 3 underground τα ειχα βρει 4 μερες πριν κυκλοφορησουν στο εμποριο τα γνησια αλλα εδω μιλαμε σχεδον για ενα μηνα διαφορα...:rolleyes: Εν αναμονει λοιπον!:shifty:
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 327
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν υπάρχει κανένα release για το παιχνίδι ακόμα. Επομένως μην πιστέυετε κανέναν που λέει ότι το έχει.
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να ακολουθησει την παραδοση των αλλων nfs γιατι ειναι το μονο racing παιχνιδι που μου αρεσει.Αντε να βγει συντομα και στο x-box!
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να ακολουθησει την παραδοση των αλλων nfs γιατι ειναι το μονο racing παιχνιδι που μου αρεσει.Αντε να βγει συντομα και στο x-box!

Και εμενα το ιδιο το μονο που με ελκυει παιχνιδι ειναι!:)

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Το NFS Most wanted ειναι το μοναδικο παιχνιδι που απο τα νευρα μου εχω σπασει πληκτρολογιο....

Ελπιζω το carbon να μην ειναι στα ιδια πλαισια!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ena kai kala "release" Need.for.Speed.-.Carbon.PC.DVD.ENG-RELOADED pou kykloforei se torrents einai fake, opote mhn kanete ton kopo na to katebasete... 8a xasete ton xrono gia 2GB mhdenika kai assous sympiesmena, kai trojan sto κεygεn.

 

to paixnidi den exei kykloforhsei akoma...

HTC One X+ || Android Revolution HD 8.0 || Sense 5.0 || TWRP Recovery
Link to comment
Share on other sites

Όταν κυκλοφορήσει ρε παιδιά θα το δείτε στο http://www.nforce.nl, αν δεν το δείτε εκεί δεν πρόκειται να το βρείτε...
Link to comment
Share on other sites

πως ψαχνεις σε αυτο το site?και πως τα κατεβαζεις??πχ απο αυτη τη λιστα που εχει στην κεντρικη μολις μπενεις..:what:
Link to comment
Share on other sites

Δεν κατεβάζεις τίποτα από εκεί. Εκεί απλά υπάρχει ένας κατάλογος με τα releases. Αν υπάρχει εκεί κάτι που σε ενδιαφέρει, είναι πολύ πιθανό να το βρεις σε κάποιο torrent σύντομα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κανένα release για το παιχνίδι ακόμα. Επομένως μην πιστέυετε κανέναν που λέει ότι το έχει.
Κι εγώ τι κατεβάζω? Βρήκα ένα torrent που λέει reloaded. Υπάρχει περίπτωση να είναι μούφα?
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ τι κατεβάζω? Βρήκα ένα torrent που λέει reloaded. Υπάρχει περίπτωση να είναι μούφα?

 

Είναι fake. Μην το κατεβάσεις.

 

( βασικός κανόνας, να διαβάζουμε comments σε ένα torrent πριν το κατεβάσουμε...πολλές φορές βοηθούν;) )

Ζήσε τη ζωή σου!!!!

 

Bubby's Community : www.viennas.net/cs

 

Blogs, συζητήσεις, photo galleries και άλλα πολλά!

Link to comment
Share on other sites

Επειδη βλεπω πολλους να ταλαιπωρουνται, αν θελετε να κατεβασετε ενα παιχνιδι, δειτε πρωτα στο

www.nforce.nl

αν εχει βγει επισημη διανομη και αν ναι, αναζητηστε το καταλληλο αρχειο στα γνωστα μερη.

 

Οτιδηποτε αλλο, πιθανοτατα (σε μεγαλο ποσοστο) να ειναι fake.

 

ΥΓ: Μολις ειδα οτι εχει αναφερθει και πιο πανω

Link to comment
Share on other sites

Πηγα να ξεκινησω το doenload και μου λεει οτι το εγγραφο δεν περιεχει δεδομενα και το torrent δεν εχει πηγες!!!:help: :help: :help:
iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...