Jump to content

Windows Live Messenger


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρια μου απεγκατεστησε τον messenger και μετα ξανακατεβασε τον και κανε απο την αρχη εγκατασταση...... εβδομαδες με ταλαιπωρουσε εμενα....αν δεν γινει παλι κατι...εδω ειμαστε..:)
ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αν καποια επαφη σε εχει διεγραψει απο το MSN της, τοτε θα τον βλεπεις offline ή online ???

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Αν καποια επαφη σε εχει διεγραψει απο το MSN της, τοτε θα τον βλεπεις offline ή online ???

 

Εξαρτάται από το αν σε έχει κάνει block ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται από το αν σε έχει κάνει block ή όχι.

 

Αν σε εχει κανει block ?

Αν δεν σε εχει κανει block ?

Το ρωταω γιατι δεν ξερω αν με εχει κανει block....:)

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Δες αυτό.

 

Απλη μουφα:)

Βαζω ενα email και μου λεει οτι ειναι offline ενω ειναι online και ξερω οτι δεν με εχει κανει block....

 

Αν καποιος σε εχει διεγραψει απο τις επαφες του χωρις να σε μπλοκαρει εγω τον βλεπω online ή offline....?????

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Online.

 

Ευχαριστω!!!

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Ρια μου απεγκατεστησε τον messenger και μετα ξανακατεβασε τον και κανε απο την αρχη εγκατασταση...... εβδομαδες με ταλαιπωρουσε εμενα....αν δεν γινει παλι κατι...εδω ειμαστε..:)

 

+omos tipota.to esvisa to ksanaegatestisa+tipota pali ta idia..sorry an sas exo priksei..mipos na to pao pouthena na to doun?

Link to comment
Share on other sites

Απλη μουφα:)

Βαζω ενα email και μου λεει οτι ειναι offline ενω ειναι online και ξερω οτι δεν με εχει κανει block....

 

Αν καποιος σε εχει διεγραψει απο τις επαφες του χωρις να σε μπλοκαρει εγω τον βλεπω online ή offline....?????

 

αυτο ομως?? http://www.checkmessenger2.net/en/z/check-messenger/

 

ειναι μουφα??? :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε ΑΥΤΟ.

 

 

thx , to link omws sto rapidshare einai expired :/

PIG THE KING :cool:

 

CS for ever

M.O.H.A για την παρέα :lol:

L2 για κάψιμο

Link to comment
Share on other sites

Το ξανανεβασα....

 

MSN Messenger 7 Current Playing Song

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Aντε, να ερθει και το 8.5...Σε κανονικο ομως...Οχι beta...Εχω ακουσει οτι ειναι super, με γραφικα a la vista...Είδωμεν...

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδιά μου ήρθε κάτι μέσω μσν το έλαβα και είανι ιός.

κάτι για φωτογραφίες λέει στην αρχή.

εντέλει όποιος με ε΄χει στη λίστα του λαμβάνερι το ίδιο.

τώρα σκαννάρω τον υπολογιστή με το antivirus.

ξέρετε τί άλλο να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

αυτο ομως?? http://www.checkmessenger2.net/en/z/check-messenger/

 

ειναι μουφα??? :shifty:

 

ΚΑΡΑ-μούφα.. μαθαίνουν το password σου και μπένουν και γεμίζουν όλους όσους έχεις στην λίστα σου με ads... :!::!::!:

Link to comment
Share on other sites

Καλα τα λεει ο Demis_CY :)

Γι αυτο και εγω προτεινω το MSNCleaner για οποιους το msn εχει κολησει τετοιες μ@λ@κ1ες ;)

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, ΠΡΕΠΕΙ να παρω μια φωτο που εχει ενας φιλος ως profile image. Πειτε μου οτι υπαρχει τροπος....

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, ΠΡΕΠΕΙ να παρω μια φωτο που εχει ενας φιλος ως profile image. Πειτε μου οτι υπαρχει τροπος....

 

Αμα εχεις "κοτσαρει" στον messenger σου τον plus τοτε πατα δεξι κλικ στην επαφη που θες κατω κατω υπαρχει η επιλογη "Messenger Plus Features" μετα απο εκει πατας την επιλογη "Contact Information" και σου βγαζει ενα παραθυρακι μικρο και διπλα απο την εικονα του σου λεει "save this image" σωστην και εγινε η δουλεια που θες!!

 

Η εικονα που θα "κλεψεις" δεν θα εχει πραγματικες διαστασεις αλλα οσο ειναι οι διαστασεις του παραθυρου 96χ96 αν δεν κανω λαθος!!

 

Αν δεν εχεις την εφαρμογη plus του messenger κανε ενα print screen στην οθονη σου και κανε χαρτοκοπτικη στην ζωγραφικη!!! ;)

 

Αυτα ελπιζω να βοηθησα.....:)

 

Αληθεια ομως γιατι δεν του ζητας να στην δωσει...απο το να καθεσε να την κλεβεις??? :confused::confused: Ασε που αμα στην στειλει θα την εχεις και σε κανονικες διαστασεις!!!

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη για το double post μου αλλα πρεπει!!! :O:!:

 

Λοιπον διαβαζω σε πολλα posts καποια παιδια που ψαχνουν να βρουν Msn Block Checkers για να δουν αν καποια επαφη τους εχει κανει block/delete στον messenger.

 

Παιδες λιγο κρατη με την χρηση αυτων των προγραμματων λυπηθειτε και εμας που δεν φταιμε σε τιποτα μα σε τιποτα να μας ερχονται spam mails και να ηταν 1-2 να πω παει στην ευχη αλλα ειναι πολλα και πολλες φορες μπορουν να αποβουν και μοιραια!!! Block Checker εχει και ο messenger απο "μαμα" που λεμε!!!

 

----------------------------------

 

:!: Οδηγιες προς απελπισμενες block/delete επαφες....δεν θελει κοπο θελει τροπο!!! :!:

 

Ανοιγεις τον Msn Messenger σου, πατας την επιλογη Εμφανιση Μενου --> Εργαλεια -->Επιλογες . Στο παραθυρο που σου ανοιγει πατας την επιλογη Εμπιστευτικοτητα εκει σου δειχνει τα ατομα που ειναι στην λιστα επιτρεπομενων και αποκλεισθεντων χρηστων απο εσενα….Κατω απο τα δυο κουτια που σου δειχνει αυτο που σου ειπα παραπανω εχει μια επιλογη που γραφει "Δειτε ποιοι σας εχουν προσθεσει στην λιστα επαφων τους" Κανεις κλικ με το ποντικι σου στην επιλογη που βρισκεται ακριβως διπλα και λεει "Προβολη".

 

----------------------------------

 

Ξαφνου θα δεις φως στο τουνελ αμα ψαξεις και δεις αν ειναι εκει ή λειπει η επαφη που εχεις αμφιβολιες. Αμα ειναι εκει υπαρχουν δυο ενδεχομενα α) ή δεν ανοιγει τον messenger ή σε έχει κανει απλως block γι’ αυτο δεν την βλεπεις online, β) αν παλι δεν ειναι τοτε μαγκα μου την πατησες και εχεις φαει σουτ.

 

(ΠΡΟΣΟΧΗ: Αν σου εχει κανει απλα Block δεν μπορεις να το δεις γιατι εισαι μεσα στις επαφες....ακομα και σε Block Checker να το βαλετε δεν θα σας δειξει το Block!!)

 

Παντως η αποψη μου ειναι πως ο καθενας εχει δικαιωμα να κραταει οποια επαφη θελει στον messenger του χωρις να δινει λογαριασμο σε κανεναν για το αν θα τον εχει στις επαφες του ή οχι…. :)

 

Οποτε μαγκες μην το παιδευετε το θεμα οχι τιποτε αλλο αλλα μην την πληρωνει και ο αμαχος πληθυσμος γεμιζοντας του το γραμματοκιβωτιο με spam mails!!! :!::)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Αμα εχεις "κοτσαρει" στον messenger σου τον plus τοτε πατα δεξι κλικ στην επαφη που θες κατω κατω υπαρχει η επιλογη "Messenger Plus Features" μετα απο εκει πατας την επιλογη "Contact Information" και σου βγαζει ενα παραθυρακι μικρο και διπλα απο την εικονα του σου λεει "save this image" σωστην και εγινε η δουλεια που θες!!

 

Η εικονα που θα "κλεψεις" δεν θα εχει πραγματικες διαστασεις αλλα οσο ειναι οι διαστασεις του παραθυρου 96χ96 αν δεν κανω λαθος!!

 

Αν δεν εχεις την εφαρμογη plus του messenger κανε ενα print screen στην οθονη σου και κανε χαρτοκοπτικη στην ζωγραφικη!!! ;)

 

Αυτα ελπιζω να βοηθησα.....:)

 

Αληθεια ομως γιατι δεν του ζητας να στην δωσει...απο το να καθεσε να την κλεβεις??? :confused::confused: Ασε που αμα στην στειλει θα την εχεις και σε κανονικες διαστασεις!!!

 

 

Πολυ, ευχαριστω. Δυστυχως δε μπορω να ζητησω τη φωτο χωρις να εκτεθω....:rolleyes:

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

στο νεο μσν αλλαξαν τιποτα αλλο εκτος απο το στυλ??
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...