Jump to content

[Επίσημο] Motorola RIZR Z3 (Slide)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν δε τοκανει τα πραγματα αλλαζουν!να υποθεσω οτι εισαι κατοχος του κινητου αυτου?αν ναι,μηπως ξερεις να μου πεις αν δινει καρτα μνημης στη συσκευασια,οπως κ handsfree?επειδη παραπανω ενας ελεγε οτι ναι ειχε,κ ενας αλλος δεν το ανεφερε αναμεσα στα περιεχομενα του κουτιου.ευχαριστω για τις απαντησεις σου.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 165
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αν δε τοκανει τα πραγματα αλλαζουν!να υποθεσω οτι εισαι κατοχος του κινητου αυτου?αν ναι,μηπως ξερεις να μου πεις αν δινει καρτα μνημης στη συσκευασια,οπως κ handsfree?επειδη παραπανω ενας ελεγε οτι ναι ειχε,κ ενας αλλος δεν το ανεφερε αναμεσα στα περιεχομενα του κουτιου.ευχαριστω για τις απαντησεις σου.

 

δεν ειμαι κατοχος του z3!! αλλα εμπιστεψου με 100%!! οταν το βαζεις στο σιωπηλο, δεν ακουγεται απολυτως τιποτα!!

~~

τωρα, οσο για το κουτι και το τι περιεχει.... θα σε γελασω!! αναλογα απο που θα το αγορασεις!! πολυ πιθανο ειναι να εχει μεσα μια καρτα 64mb classic hands free και usb!! αυτα, ειναι με την λογικη να περιεχονται....

για περετερω, τσεκαρε στο site του γερμανου!!;) http://www.e-germanos.gr/e-germanos/open/browse?product=39990&category=93

 

πιο πανω ειχα πει οτ ειναι Linux... δεν ειναι το z6 ειναι..μπερδευτικα...:O

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να ρωτησω κατι,σαυτο το ρημαδι το Z3 υπαρχει αναφορα παραδοσης για τα sms η πρεπει να κανω τον χακερ κ να γραψω καμια ρουτινα?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να ρωτησω κατι,σαυτο το ρημαδι το Z3 υπαρχει αναφορα παραδοσης για τα sms η πρεπει να κανω τον χακερ κ να γραψω καμια ρουτινα?

 

υπαρχει, οπως σε ολα τα μοτορολα!! αλλα πριν στειλεις μηνυμα, πας επιλογες> επιλογες μηνυματος και ενεργοποιεις την αναφορα παραδωσης!!αυτο πρεπει να το κανεις καθε φορα που στελνεις μηνυμα!! αλλιως δεν εχεις!!

 

βεβαια, σε καποια μοντελα εχουνε βγει patches που την ερνεργοποιεις μια φορα και μενει για παντα... αλλα για το z3 δεν πιστευω να εχει βγει τπτ!!:confused:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Λοιπον το κινητό όταν το ανοίγω βγαίνει η κλεψύδρα

και μετα ασπρίζει η οθόνη και αρχίζει να αναβοσβήνει η οθόνη

και το πληκτρολόγιο.

Το έπαθε μετά απο κόλημα που έφαγε το PC ενω είχα το

τηλέφωνο συνδεδεμένο κ περναγα mp3 με το phone tools.

Τι λέτε? Τα έπεξε?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εχω το z3. Στα sms αν έχω τα ελληνικά με αφήνει και γράφω μόνο 70 χαρακτήρες! Είναι πολύ ενοχλητικό να γράφω με τους αγγλικούς. Υπάρχει τρόπος να μπορώ να γράψω sms με 160 ελληνικούς χαρακτήρες
Link to comment
Share on other sites

Εχω το z3. Στα sms αν έχω τα ελληνικά με αφήνει και γράφω μόνο 70 χαρακτήρες! Είναι πολύ ενοχλητικό να γράφω με τους αγγλικούς. Υπάρχει τρόπος να μπορώ να γράψω sms με 160 ελληνικούς χαρακτήρες

Αυτό συμβαίνει γιατί χρησιμοιπoιεί unicode χαρακτήρες όταν γράφεις πεζά Ελληνικά που είναι 8-bit και εξαντλούν γρηγορότερα το μέγιστο εύρος ενός τυπικού SMS.

Δοκίμασε να γράψεις με κεφαλαία Ελληνικά αλλιώς θα χρειαστεί να περάσεις νέα γραμματοσειρά.

Link to comment
Share on other sites

Εχω προσπαθησει αλλά πάλι τίποτα! Ακόμα και 1 γράμμα να είναι στα ελληνικά (είτε κεφαλαία είτε μικρά), μου επιτρέπει μόνο 70 χαρακτήρες. Πως μπορώ να βάλω άλλη γραμματοσειρά? Δεν έχω ιδέα από όλα αυτά αλλά θέλω να προσπαθήσω να το διορθώσω.
Link to comment
Share on other sites

Εχω προσπαθησει αλλά πάλι τίποτα! Ακόμα και 1 γράμμα να είναι στα ελληνικά (είτε κεφαλαία είτε μικρά), μου επιτρέπει μόνο 70 χαρακτήρες. Πως μπορώ να βάλω άλλη γραμματοσειρά? Δεν έχω ιδέα από όλα αυτά αλλά θέλω να προσπαθήσω να το διορθώσω.

Θέλει seem editing και flash, υπάρχουν αναλυτικές οδηγίες στο forum.

Ψάξε το site για να δείς αν υπάρχει γραμματοσειρά για το Ζ3.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπερα σας

 

γνωριζω πως σε bootloader mode μπαινουμε με * και # ταυτοχρονα.

Σε data mode μηπως γνωριζει καποιος πως μπαινουμε?

 

θα βοηθησει πολυ. ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

μονο ετσι? επαθε προβλημα το κινητο και δεν μπαινει καθολου στο μενου.

ηλπιζα να μπορεσω καπως να το βαλω σε data mode ωστε να κρατησω back up τις επαφες

 

δεν υπαρχει αλλος τροπος?

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορεις να μπιες στο menu γτ?προβλημα του κουμπιου ή software, και τα εχει παιξει το κινητο?

 

edit: συντομευσεις δεν εχεις?(δεξια επαφες, αριστερα ημερολογιο κλπ?) απο εκει?ισως εχεις καποια συντομευση που να βοηθαει! (μπες σε ολες τις επαφες σου, και κανε μια μια ,αν γινεται, αντιγραφη στην sim)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω, τα επαιξε το κινητο στο ασχετο και εκλεινε με το που ανοιγε. θεμα μπαταριας δεν ηταν, δοκιμασα να αλλαξω

 

ευτυχως μπορεσα τελικα να τα περασω χρησιμοποιωντας το radio com της Motorola.

του πατερα μου ειναι το κινητο, του προτεινα ενα 6500 της νοκια να βρει την υγεια του.

 

ευχαριστω :>

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...