Jump to content

Καλοκαιρινό Myphone meeting - Αθήνα, 09/07/2006


teitzis
 Κοινοποίηση

Πότε θέλετε να γίνει το καλοκαιρινό Myphone meeting της Αθήνας?  

84 members have voted

  1. 1. Πότε θέλετε να γίνει το καλοκαιρινό Myphone meeting της Αθήνας?

    • Κυριακή 25 Ιουνίου
      33
    • Κυριακή 2 Ιουλίου
      16
    • Κυριακή 9 Ιουλίου
      35


Recommended Posts

Oπου και οποτε γινει δεν εχω προβλημα. Θα ειμαι εκει, επιτελους μετα απο πολυυυυ καιρο. Οχι τιποτα αλλο, μου εχουν λειψει και μερικες φατσες..... :p :cool:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 458
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επίσης ελέυθερες λογικά εκείνες οι μέρες.. τώρα κ για το που.. Επίσης λέω προς Νότια.. μιας κ ο χειμώνας προτίνεται για βοριότερα ;)
Link to comment
Share on other sites

Πολύ πιθανά ναι μαι αθήνα στις 25 !WooowW Posei live @ m.p. meeting :P

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Oπου και οποτε γινει δεν εχω προβλημα. Θα ειμαι εκει, επιτελους μετα απο πολυυυυ καιρο. Οχι τιποτα αλλο, μου εχουν λειψει και μερικες φατσες..... :p :cool:

 

μονο μην ερθεις μεσω Ρεντη ε;;;;;; :lol: :rolleyes:

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

To kakiasmeno και τον dogas να δω στο meeting και τι στο κόσμο! :D :up:

Εντάξει ο Hunter είναι σίγουρος οπότε καλά πάμε! ;)

 

ΝΠ και από εμένα... :whistle: :ninja:

 

ψήλη γαλανομάτα λεβεντιά και να με δεις τι θα καταλάβεις;;;; :p

 

kakiasmeno έλα εσύ και στα ώπα ώπα....:X

 

παρακαλώ όπως αναφερθεί ότι ενδιαφέρεται και ο luke αλλά δε το λέει το τρελλό αγόρι...

'70s
Link to comment
Share on other sites

:ninja: Βάλτε και μένα μέσα συνάδελφοι, και όποιος είναι απο βόρεια προάστεια κατεβαίνουμε παρέα προς τα κάτω ;)

 

doga τρελόπαιδο ακους?:lol:

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ότι δεν έχουν γίνει συγκεκριμένες προτάσεις για καταστήματα που μπορούν να μας φιλοξενήσουν ακόμη.

 

Χμμμ... κανένας από εδώ που να έχει «κολλητιλίκια» στο Ναυτικό Όμιλο στο Μικρολίμανο να το κάνουμε εκεί το meeting υπάρχει; :shifty:

 

Α, θα είμαι κι εγώ εκεί.

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ότι δεν έχουν γίνει συγκεκριμένες προτάσεις για καταστήματα που μπορούν να μας φιλοξενήσουν ακόμη.

 

Χμμμ... κανένας από εδώ που να έχει «κολλητιλίκια» στο Ναυτικό Όμιλο στο Μικρολίμανο να το κάνουμε εκεί το meeting υπάρχει; :shifty:

 

Α, θα είμαι κι εγώ εκεί.

Πολύ καλή ιδέα κι εγώ μαζί σου είμαι αλλά λίγο δύσκολο το μέρος... :( :rolleyes:

Όσοι πηγαίνουν συχνά Ιστιοπλοϊκό ξέρουν την κατάσταση. Ιδιαίτερα ΣΚ μεσημέρι προς απόγευμα που γίνεται ο σχετικός χαμός. :ninja:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή ιδέα κι εγώ μαζί σου είμαι αλλά λίγο δύσκολο το μέρος... :( :rolleyes:

Όσοι πηγαίνουν συχνά Ιστιοπλοϊκό ξέρουν την κατάσταση. Ιδιαίτερα ΣΚ μεσημέρι προς απόγευμα που γίνεται ο σχετικός χαμός. :ninja:

 

Μα ακριβώς επειδή είναι δύσκολο το μέρος λέω μήπως υπάρχει κανείς με γνωριμίες ώστε να μας κλείσει το κομμάτι που είναι για τα μέλη (πολύ δύσκολο) ή ένα κομμάτι από τα υπόλοιπα (πιο εύκολο).

 

Ελάτε παιδιά, οι Θεσσαλονικείς μέχρι ανοιχτή γραμμή 693 MYPHONE έβγαλαν για τις ανάγκες του meeting τους, εμείς πάλι στον κουβά; :p

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μέσα είμαι. Μάλλον θα μπορώ και τις 3 ημερομηνίες (αν και προτιμώ αυτή του Ιουνίου)

Επίσης θα προτιμούσα να γίνει στο ΣΕΦ:)

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι φαβορί αποτελεί το "ΝΑΙ" το οποίο βρίσκεται στο χώρο του ΣΕΦ. Πέρισυ εκεί είχε γίνει και αν και δεν ήμουν παρών, άκουσα από όλους τις καλύτερες εντυπώσεις.

 

Οπότε προφανώς δε θα μας χαλάσει να ξαναγίνει εκεί. Αν βέβαια υπάρχει κάποιος με γνωριμίες σε παρόμοιο μαγαζί, είναι ευπρόσδεκτος να μας το πει. :)

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι φαβορί αποτελεί το "ΝΑΙ" το οποίο βρίσκεται στο χώρο του ΣΕΦ. Πέρισυ εκεί είχε γίνει και αν και δεν ήμουν παρών, άκουσα από όλους τις καλύτερες εντυπώσεις.

 

Οπότε προφανώς δε θα μας χαλάσει να ξαναγίνει εκεί. Αν βέβαια υπάρχει κάποιος με γνωριμίες σε παρόμοιο μαγαζί, είναι ευπρόσδεκτος να μας το πει. :)

Εμένα δεν μου άρεσε και πολύ ο χώρος...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου άρεσε και πολύ ο χώρος...

 

Τώρα, εντάξει να λέμε και 5 σοβαρά πράγματα εντάξει; Ένα meeting πάμε να κάνουμε για 2-3 ώρες. Δεν πάμε ν' αγοράσουμε το οικόπεδο!:wacko:

Link to comment
Share on other sites

μονο μην ερθεις μεσω Ρεντη ε;;;;;; :lol: :rolleyes:
αυτή τη φορά μέσω Ρέντη βολεύει, ο Κηφισός βγάζει κατευθείαν στο ΣΕΦ :lol:

 

Κατά γενική ομολογία όσων είχαν έρθει πέρυσι, ο χώρος ήταν πολύ καλός. Να δίναμε λίγο περισσότερο προσοχή στις ημερομηνίες για να το κλείσουμε; :) (ή να το ακυρώσωμε να τελειώνουμε γιατί δε σας βλέπω πολύ ζωηρούς και αν ήταν δυνατό όλοι θα θέλατε να γίνει δίπλα σας το meeting το λεπτό που σας βολεύει :worry: )

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

πάντως πολύ λίγη κίνηση το thread σε σχέση με τα αντίστοιχα για προηγούμενα meeting... Εγώ μάλλον θα περάσω καμία βόλτα.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι μεσα σιγουρότατα για τις 9 Ιουλίου...για τα αλλα παιζετε.Εγω προτείνω στο ΣΕΦ γιατί ήταν πολύ καλο.Ουσιαστικά όμως δεν παμε για το μερος αλλά για την παρέα και το χαβαλέ....

 

Φιλούμπες:)

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ελάτε παιδιά, οι Θεσσαλονικείς μέχρι ανοιχτή γραμμή 693 MYPHONE έβγαλαν για τις ανάγκες του meeting τους, εμείς πάλι στον κουβά; :p

 

Αν θέλετε μπορείτε να αναθέσετε τη διοργάνωση και του δικού σας meeting σε μένα και τον billakosss :p :rolleyes:

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Bρε παιδια ακόμα δεν έχουμε καταλήξει σε μέρα και φυσικά ούτε και στο μέρος.

Πάντως σαν μέρος το "ΝΑΙ" στο ΣΕΦ είναι και ευρύχωρο και μεγάλο.

Ορίστε τι άλλο θέλετε;;

Να καταλήγουμε όμως σιγα-σιγά γιατί δεν το κόβω να το κάνουμε..:(

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν ξέρω, αλλά δε νοιώθω και πολύ καλά; Με θέλετε στη παρέα σας;:worry:

 

Φυσικά και σε θέλουμε! Γιατί δε νιώθεις και πολύ καλά;

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...