Jump to content

Avatars: Κινητά που δεν υπάρχουν στη λίστα! (ενημέρωση 15/10/20)


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Nokia 2720 Flip (κατά προτίμηση το μαύρο...)

Χαχα.... Θα περιμένεις πολύ ακομα. Εδώ δεν μπήκαν ακόμα τα ήδη υπάρχοντα που είναι στην αγορά εδώ και καιρό!!!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Χαχα.... Θα περιμένεις πολύ ακομα. Εδώ δεν μπήκαν ακόμα τα ήδη υπάρχοντα που είναι στην αγορά εδώ και καιρό!!!

 

Υπομονή, αρκεί να μπει κάποια στιγμή!...

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Χαχα.... Θα περιμένεις πολύ ακομα. Εδώ δεν μπήκαν ακόμα τα ήδη υπάρχοντα που είναι στην αγορά εδώ και καιρό!!!

 

Σωστός. Τους έχω αναφέρει να προσθέσουν το Nokia 8 Sirocco αρκετό καιρό, αλλά τίποτα ακόμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

OnePlus 7T Pro παρακαλώ

Βασίλης

 

Panasonic G600, Samsung N100, Ericsson T65, Siemens SL10, SE T610, SE K700, SE K750, SE W850, Samsung U600, SE T650, SE G900, SE Vivaz, HTC Desire HD, HTC One X, HTC One (M7), HTC One (M8), Nexus 5x, Google Pixel XL, OnePlus 7T Pro, Samsung Galaxy S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

mi note 10

Η απόλαυση ξεκινάει στις 6 ίντσες και εκτοξεύεται στις 6.99...

 🥰 Poco F3 🥰 + Redmi Note 10 pro
 Greek Xiaomi Lovers

Link to comment
Share on other sites

Εδώ ούτε το Nokia Sirocco δεν έχουν βάλει ακόμα. Μην περιμένετε να βάλουν τα καινούργια. Σε καμιά 3 χρόνια θα μπουν κι αυτά! ;) :lol:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Eίναι υποχρεωμένοι να το βάλουν αμέσως? :blink:

 

Σταματήστε επιτέλους με τη γκρίνια, όλα θα προστεθούν όπως γίνεται όλα αυτά τα χρόνια:cool:

 

Η μήπως περιμένετε να είναι ο κάθε συντονιστής πάνω από το νήμα 24/7 για να πραγματοποιεί τις επιθυμίες σας???:lol:

Link to comment
Share on other sites

Eίναι υποχρεωμένοι να το βάλουν αμέσως? :blink:

 

 

 

Σταματήστε επιτέλους με τη γκρίνια, όλα θα προστεθούν όπως γίνεται όλα αυτά τα χρόνια:cool:

 

 

 

Η μήπως περιμένετε να είναι ο κάθε συντονιστής πάνω από το νήμα 24/7 για να πραγματοποιεί τις επιθυμίες σας???:lol:

+1000. Οταν μπορουν θα τα βαλουν

Δεν ειναι και κατι τοσο σημαντικο....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

+1000. Οταν μπορουν θα τα βαλουν

Δεν ειναι και κατι τοσο σημαντικο....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πώς δεν είναι! Αν τα βάλουν μετά από δύο χρόνια, ο άλλος μπορεί να το έχει ήδη δώσει το κινητό του. Που ως συνήθως αυτό γίνεται. Έτσι σχεδόν κανένας δεν θα προλάβει να βάλει το Avatar στη νέα του συσκευή! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα συνεχισω γιατι μου φαινεται αστειο να γινεται θεμα για εικονιτσες...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα συνεχισω γιατι μου φαινεται αστειο να γινεται θεμα για εικονιτσες...

 

+1000000000

Link to comment
Share on other sites

+οο

Όπως έχουμε δει, κάποια στιγμή τα ανεβάζουν. Δύο χρόνια δεν παίρνει. Εκτός αν πιστεύει κανείς ότι ανεβάζουν όλα τα τηλέφωνα που κυκλοφορούν αυτόματα, και όχι ότι ζητήσει κανείς εδώ...

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Πώς δεν είναι! Αν τα βάλουν μετά από δύο χρόνια, ο άλλος μπορεί να το έχει ήδη δώσει το κινητό του. Που ως συνήθως αυτό γίνεται. Έτσι σχεδόν κανένας δεν θα προλάβει να βάλει το Avatar στη νέα του συσκευή! ;)
Grow up

 

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

+οο

Όπως έχουμε δει, κάποια στιγμή τα ανεβάζουν. Δύο χρόνια δεν παίρνει. Εκτός αν πιστεύει κανείς ότι ανεβάζουν όλα τα τηλέφωνα που κυκλοφορούν αυτόματα, και όχι ότι ζητήσει κανείς εδώ...

 

Sent from my SM-G970F

Πχ το Nokia Sirocco που ζητάει φίλος πιο πάνω βγήκε τον Απρίλιο του 2018, ενάμιση χρόνο πριν. Που είναι το Avatar του; Δεν κάνει 2 χρόνια κάνει ενάμιση. Όχι Γιάννης... Γιαννάκης!

Να τα καταργήσουν τότε τα Avatars εφόσον τα θεωρείτε ασήμαντα!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τι σημασία έχει πότε βγήκε? Εγώ βλέπω πως ζητήθηκε εδώ πριν από ένα μήνα...

Αν το είχε ζητήσει κάποιος πριν 1,5 χρόνο, πιθανότατα θα το είχαν βάλει. Ακόμα πιστεύεις ότι μπορούν να έχουν κάποιον που ανεβάζει όλα τα κινητά με το που βγουν; Όπως πολύ σωστά σου είπαν, grow up...

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Εγω επειδη το θεωρω ασημαντο και καποιοι το κανουν θεμα αφαιρεσα το avatar απο το προφιλ μου... Καλυτερα να μην συνεχιστει αυτη η αντιπαραθεση. Οταν μπορει καποιος να ενημερωσει τις εικονιτσες θα το κανει....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι σημασία έχει πότε βγήκε? Εγώ βλέπω πως ζητήθηκε εδώ πριν από ένα μήνα...

Αν το είχε ζητήσει κάποιος πριν 1,5 χρόνο, πιθανότατα θα το είχαν βάλει. Ακόμα πιστεύεις ότι μπορούν να έχουν κάποιον που ανεβάζει όλα τα κινητά με το που βγουν; Όπως πολύ σωστά σου είπαν, grow up...

 

Sent from my SM-G970F

Γιατί παλιά πως τα ανέβαζαν αμέσως; Γέμισαν 5-6 σελίδες ίσως και παραπάνω, που ζητάνε να ανέβουν τα κινητά τους και ούτε ένα νέο άβαταρ δεν μπήκε ακόμα.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Γιατί παλιά πως τα ανέβαζαν αμέσως; Γέμισαν 5-6 σελίδες ίσως και παραπάνω, που ζητάνε να ανέβουν τα κινητά τους και ούτε ένα νέο άβαταρ δεν μπήκε ακόμα.

 

Eχεις σκεφτεί να ζητήσεις να γίνεις μοντ;Θα μπορούσες να τα κάνεις όλα αυτά που θες.

Link to comment
Share on other sites

Eχεις σκεφτεί να ζητήσεις να γίνεις μοντ;Θα μπορούσες να τα κάνεις όλα αυτά που θες.

 

Πόσο δίκιο έχεις!

Έχω κάνει moderator σε άλλο φόρουμ και έχω δει τη γλύκα:mad:

Όσοι γκρινιάζουν για συντονιστικά θέματα καλό θα ήταν να γίνουν συντονιστές κάποια στιγμή για να καταλάβουν και να αναθεωρήσουν κάποια πράγματα:cool:

Link to comment
Share on other sites

Δεν με απαντήσατε όμως. Παλιά πως το έκαναν πιο γρήγορα; Ή τότε ήταν όλοι πάνω από τα νήματα και τα έβλεπαν όλα....

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...