Jump to content

Avatars: Κινητά που δεν υπάρχουν στη λίστα! (ενημέρωση 15/10/20)


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!!!Honor 8X μπλε αν είναι εύκολο.Χρόνια πολλά καλές γιορτές
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Καλησπέρα στην παρέα! Απ'οτι είδα λείπει το Xiaomi Mi 8 Lite

 

:thanks:

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Να ζητήσω το ΝΟΚΙΑ 7.1 και να θυμίσω και εγώ με τη σειρά μου τις ελλείψεις σε όλο το καινούργιο lineup της Nokia...

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Να ζητήσω το ΝΟΚΙΑ 7.1 και να θυμίσω και εγώ με τη σειρά μου τις ελλείψεις σε όλο το καινούργιο lineup της Nokia...

Όντως... και πριν λίγο που είδα δεν τα έχουν βάλει ακόμα τα avatars των νέων Nokia. Έχουν να αλλαχτούν από την προηγούμενη διοίκηση που είχαν βγει τα πρώτα Nokia με Android!!! Το τελευταίο είναι το 7plus...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ας ελπίσουμε οτι κάποιος παρακολουθει το thread και θα κανει κατι συντομα :worry:

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

καπου ειχε ειπωθει παλιοτερα οτι θα "ανοιξουν" τα αβαταρ για να μπορει ο καθενας να βαζει οτι θελει... εφοσον δεν υπαρχει χρονος να μπαινουν ολα τα κινητα, θα ηταν καλη ιδεα να γινει..

Η απόλαυση ξεκινάει στις 6 ίντσες και εκτοξεύεται στις 6.99...

 🥰 Poco F3 🥰 + Redmi Note 10 pro
 Greek Xiaomi Lovers

Link to comment
Share on other sites

καπου ειχε ειπωθει παλιοτερα οτι θα "ανοιξουν" τα αβαταρ για να μπορει ο καθενας να βαζει οτι θελει... εφοσον δεν υπαρχει χρονος να μπαινουν ολα τα κινητα, θα ηταν καλη ιδεα να γινει..

Τι εννοείς θα "ανοίξουν" τα avatars; Πώς θα τα τοποθετούμε; Είναι διαθέσιμα για να τα βάλουμε εμείς;

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς θα "ανοίξουν" τα avatars; Πώς θα τα τοποθετούμε; Είναι διαθέσιμα για να τα βάλουμε εμείς;
Eίσαι μέλος σε άλλο φόρουμ εκτός από αυτό?
Link to comment
Share on other sites

Σε όλα τα φορουμ (που ξέρω τουλάχιστον εγώ) έχεις τη δυνατότητα να βάλεις ότι avatar θέλεις σε συγκεκριμένα pixel φυσικά.

 

Ίσως γι' αυτό να αναφέρονται πιο πάνω :)

Link to comment
Share on other sites

Οπως σε αλλα φορουμ που βαζεις οτι εικονα θες στο αβαταρ, μεσα απο τις ρυθμίσεις προφιλ.. Edited by BMW_E36

Η απόλαυση ξεκινάει στις 6 ίντσες και εκτοξεύεται στις 6.99...

 🥰 Poco F3 🥰 + Redmi Note 10 pro
 Greek Xiaomi Lovers

Link to comment
Share on other sites

Καλά κι εδώ βάζεις στο προφίλ ότι θες. Εννοώ εκεί που σε στέλνουν πμ. Avatars με κινητα δεν έχω δει να βάζουν σε άλλα φόρουμ. Πχ στο Insomnia που είχα μπει, χωρίς να γραφτώ, δεν είδα να έχουν avatars με κινητά!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...