Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το κινητο ειναι κουκλι κακα τα ψεματα, ακομα και ο φωτισμος του μαυρου (αυτο το μπλε προς λευκο χρωμα) ειναι ωραιος κατα τη γνωμη μου... περι ορεξεως κολοκυθοπιτα βεβαια...

 

οσο για αυτο που λεει jois21 απο το αρθρο που ο ιδιος μας κανει link:

 

First slider by Sony Ericsson turned out being interesting music solution, it provides longest playback time on the market, has top-notch sound quality, new player version with more interesting interface and possibility to buy music in online stores.

Οπως βλεπετε εδω ο reviewer για ακριβως το αντιθετο λεει, οτι εχει κορυφαια ποιοτητα ηχου και τη μεγαλυτερη διαρκεια στη μπαταρια.

 

Ακομα στο ιδιο review αναφερεται στη πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης.

 

ΥΣ: Α στο αρθρο λεει επισης οτι ο φωτισμος ειναι μονο για οταν παιζει μουσικη λεγεται "KeyPulse" η λειτουργια:

 

Another unusual component if the navi-key integrated into the surface, making you think it retains touch pad technology, however this isn’t the case. The plastic used there is more flexible, so that you can press it and move through the menus in all possible directions. Points to be presses are marked with light indicators (tiny spots with backlighting), which don’t lack illumination owing to more powerful diodes placed nearby. When not playing back music the keys are lit in white, but once the first notes start coming out from the loudspeaker the backlighting turns into pink. The dedicated orange Walkman key incorporates two KeyPulse LEDs.
Link to comment
Share on other sites

emena prwsopika den maresei ka8olou to joystick(?!) i auto me ta koumpakia telos pantwn kai o fwtismos tou! to aspro fainetai wraio alla elpizw na min einai san to w900 pou fainotan teleio se aspro apo photo, kai apo konta itan aidia :O
Link to comment
Share on other sites

κανενα νεο για το κινητο?

 

Ξεχάστε το!!! Πήρα σήμερα την sony ericsson και μου είπαν Οκτώβριο :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Έ καλά ειναι :) να προλάβουμε να μαζέψουμε και κανένα φράγκο, γιατι μένω συνέχεια ταπι και ψύχραιμος :happy:
Link to comment
Share on other sites

Ξεχάστε το!!! Πήρα σήμερα την sony ericsson και μου είπαν Οκτώβριο :wacko:

 

αστο τοτε, εφυγα για το w900 ;)

Link to comment
Share on other sites

αστο τοτε, εφυγα για το w900 ;)

τρεξε να προλαβεις γιατι δεν βγαινει αλλο :!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
τρεξε να προλαβεις γιατι δεν βγαινει αλλο :!:

 

Μετά την κατάργηση των w800 και 900 , αυτό που βλέπω είναι ότι στο μέλλον η σειρά w δεν πρόκειται να ενσωματώνει αξιόλογες κάμερες.

Αυτή την στιγμή κανένα από τα w που βρίσκονται σε κυκλοφορία δεν έχει autofocus και ούτε τα αναμενόμενα μοντέλα θα έχουν.

Μια εξέλιξη που δεν μου αρέσει καθόλου:(

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μετά την κατάργηση των w800 και 900 , αυτό που βλέπω είναι ότι στο μέλλον η σειρά w δεν πρόκειται να ενσωματώνει αξιόλογες κάμερες.

Αυτή την στιγμή κανένα από τα w που βρίσκονται σε κυκλοφορία δεν έχει autofocus και ούτε τα αναμενόμενα μοντέλα θα έχουν.

Μια εξέλιξη που δεν μου αρέσει καθόλου:(

 

Και στα μοντέλα με λειτουργικο UIQ δε βαζει καθόλου κάμερα. Πλην του P990.

Link to comment
Share on other sites

Και στα μοντέλα με λειτουργικο UIQ δε βαζει καθόλου κάμερα. Πλην του P990.

Είναι για να κρατήσουν σε λογικά επίπεδα την τιμή και παράλληλα να κερδίσουν σε διαστάσεις.

Τα μοντέλα που αναφέρεις (M600 & W950) έχουν πάχος μόλις 15 χιλιοστά! Δηλαδή τα 3/4 των K750, W800, W810 κλπ.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Άντε να το δούμε και από κοντά :happy:, γιατί έχω μια ανησυχία για των φωτισμό :worry:.

Ευχαριστούμαι Ιωσήφ για την έγκυρη πληροφορήσει :).

Link to comment
Share on other sites

το κινητο κυκλοφορησε στο πλαισιο στα 479...τσιμπημενη την βρισκω την τιμη του...

 

να και το link . λεει βεβαια οτι θελει ειδικη παραγγελια για να το παρεις

ακριβο το βρισκω αλλα ειναι κουκλι το ατιμο

Link to comment
Share on other sites

να και το link . λεει βεβαια οτι θελει ειδικη παραγγελια για να το παρεις

ακριβο το βρισκω αλλα ειναι κουκλι το ατιμο

 

Πράγματι,είναι πολύ όμορφο εμφανισιακά.

Link to comment
Share on other sites

:!: Είναι υπερβολικά ακριβό!!!:!:

Είμαι σίγουρος ότι σε λίγες βδομάδες η τιμή του θα κατρακυλίσει στα κανονικά επίπεδα(όχι πάνω από 350-380 ευρώ κατά τη γνώμη μου)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

το κινητο κυκλοφορησε στο πλαισιο στα 479...τσιμπημενη την βρισκω την τιμη του...

ετσι ειναι το πρωτο καιρο...περιμενε κανα μηνα και θα το δεις στα 400 ευρο.!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ετσι ειναι το πρωτο καιρο...περιμενε κανα μηνα και θα το δεις στα 400 ευρο.!

Και λιγότερο μην σου πώ...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Και λιγότερο μην σου πώ...

μακαρι να γινει στον μηνα αυτο και να εποφεληθουμε την ολη κατασταση,παντως η se τον τελευταιο καιρο λανσαρει στην αγορα νεα κινητα και γενικοτερα ανα μηνα εχουμε και ενα νεο μοντελο.:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

να και το link . λεει βεβαια οτι θελει ειδικη παραγγελια για να το παρεις

ακριβο το βρισκω αλλα ειναι κουκλι το ατιμο

 

που αυτο σημαινει πως οταν κυκλοφορησει το κινητο τοτε θα το παρει κι αυτος που το παραγγειλε,οποτε γιατι να το παραγγειλει καποιος απο την στιγμη που δεν θα του το φερουν σε 2 ημερες ας πουμε κι αφου παιζει να το βρει αλλου πιο φτηνα,γιατι 479 ειναι καμπανια μεγαλη.;)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

To έχω ερωτευτεί το συγκεκριμένο κινητό :love: παρόλα αυτά όμως μετά από διάφορα κουλά που έχω πάθει και έχω ακούσει από κινητα που μόλις έχουν κυκλοφορήσει νομίζω θα περιμένω λίγους μήνες! Ε, να πέσει και η τιμή του λίγο 474€ είναι πολλά! Ο φωτισμός με χαλάει βέβαια λίγο αλλά τι να κάνουμε...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...