Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά, υπάρχουν 3 χρώματα; επειδή είδα μόνο το λευκό κ το γκρι στην περιγραφή του
Mic is always on line!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γνωριζει κανειs τιμη SAR ΣΤΟ W850 KAI STO W580 ?

αναμεσα στα δυο τι να επιλεξω και γιατι?

Το w850i δεν το βρισκεις αλλο.μονο σε stock.επισης το w580i εχει περισσοτερο sar!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μου αρεσει πολυ σαν συσκευη και θελω να το αγορασω απλωσ επειδη δεν εχω γνωσεισ περι deikth sar και ειδα οτι εχει 0.74 ενημερωστε μου αν ειναι σε normal επιπεδα η αν ειναι υψιλο
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανειs τιμη SAR ΣΤΟ W850 KAI STO W580 ?

αναμεσα στα δυο τι να επιλεξω και γιατι?

 

w850 sar=0.6

w580 parapanw den thimamai poso

 

pano kato idies dinatotites

w850: msduo mexri 4GB xamili timi, kaliteri kamera kai ixeio

w580: neo firmware pou tha anavathmizetai gia ena xrono, M2 kartes

 

flash themes kai sta dio

 

timi twra einai idia, kai ta duo einai kala alla to w850 einai pio poiotiko logo oti vgike sta ~400 kai itan basismeno sto k800

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα. Λογικά αύριο θα το έχω. Το προτίμησα από το s500 λόγω του γνωστού προβλήματος με το πληκτρολόγιο. Ελπίζω να έκανα καλά. Πλήρης άποψη θα έχετε μόλις μου έρθει και το ανοίξω. :happy:
Link to comment
Share on other sites

Δείτε εδώ

 

AAA!!! :cry:

 

5 με 10% λένε. Άρα 20 με 40% είναι τα ελαττωματικά. Και με την γκαντεμιά που με δέρνει...

 

... μόλις το πάρω, το ανοίγω και το δίνω για service...!!! :p

Link to comment
Share on other sites

AAA!!! :cry:

 

5 με 10% λένε. Άρα 20 με 40% είναι τα ελαττωματικά. Και με την γκαντεμιά που με δέρνει...

 

... μόλις το πάρω, το ανοίγω και το δίνω για service...!!! :p

 

:lol::lol:

 

Συγνώμη φίλε μου, δεν ήθελα να σου μειώσω την χαρά αλλά για να ενημερωθούν οι επίδοξοι αγοραστές και να κάνουν λίγη υπομονή μέχρι να διευκρινιστεί το τι ακριβώς συμβαίνει.

 

Υ.Γ. Είμαι σίγουρος ότι το δικό σου θα είναι άψογο!

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση ακόμα;

2gb M2 σηκώνει το κινητό;

Όχι ότι βιάζομαι (μιας και είμαι σίγουρος ότι θα έχω τράβαλα με το service) αλλά να την βάλω στον προγραμματισμό...

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση ακόμα;

2gb M2 σηκώνει το κινητό;

Όχι ότι βιάζομαι (μιας και είμαι σίγουρος ότι θα έχω τράβαλα με το service) αλλά να την βάλω στον προγραμματισμό...

 

σηκώνει, πάντως κατα την γνώμη μου μην πάρεις το κινητό απο τώρα.

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

σηκώνει, πάντως κατα την γνώμη μου μην πάρεις το κινητό απο τώρα.

 

το θέμα είναι ότι πούλησα το Κ810 που είχα γιατί ήθελα το s500 (όταν πήρα το Κ810, μια εβδομάδα μετά βγήκε το s500). Τώρα βρήκα να το δώσω και είπα να πάρω αυτό. Το κακό είναι ότι το παρήγγειλα και ότι δεν ξέρω πιο άλλο να πάρω...

 

ΥΓ: αγιασμό σε κινητό κάνουν;;;

Link to comment
Share on other sites

Και το φοβόμουνα αυτό με τα πλήκτρα! Αφού το κινητό είναι σχεδόν ίδιο με το S500i.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το θέμα είναι ότι πούλησα το Κ810 που είχα γιατί ήθελα το s500 (όταν πήρα το Κ810, μια εβδομάδα μετά βγήκε το s500). Τώρα βρήκα να το δώσω και είπα να πάρω αυτό. Το κακό είναι ότι το παρήγγειλα και ότι δεν ξέρω πιο άλλο να πάρω...

 

ΥΓ: αγιασμό σε κινητό κάνουν;;;

 

εχεις πολλές επιλογές πιστεύω. βάλε διαξιφισμό. Ακομα και το s500 μπορείς αφου το προβλημα βρέθηκε και νομίζω ξέρουν τις παρτίδες

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

εχεις πολλές επιλογές πιστεύω. βάλε διαξιφισμό. Ακομα και το s500 μπορείς αφου το προβλημα βρέθηκε και νομίζω ξέρουν τις παρτίδες

 

Το ψάχνω πολύ καιρό. Δεν μου άρεσε τίποτα άλλο. Μόνο S500 ή W580.

 

θα το ρισκάρω και ότι βγει... από το να πάρω άλλο που δεν θα μου αρέσει προτιμώ να δοκιμάσω.

Link to comment
Share on other sites

:( άρα όχι όλα καλά... φτου σου ρε γμτ!!!

 

Το ολα καλα παει στις προσδοκιες μου απο το κινητο. κανει ολα αυτα που διαφημιζει οτι κανει και πολυ καλα. Για τα πληκτρα δε γνωριζα οποτε την πατησα. :ninja:

Live by the sword,

Die by the sword

Link to comment
Share on other sites

Για τα πληκτρα δε γνωριζα οποτε την πατησα

 

Αν σε παρηγορεί..... δεν είσαι ο μόνος. Τώρα να θα την πατήσω ή όχι... θα φανεί μόλις το πάρω.

Link to comment
Share on other sites

πωπω..............περιμενα ποσο καιρο και τρεναρα την αναβαθμιση και τωρα σκαει μυτη αυτο.τι να πω...δεν εχω ξανακουσει κατι παρομοιο οχι μονο σε κινητα της ΣΕ αλλα και σε κινητα αλλων εταιρειων..ειναι κριμα και πανω απο ολα απαραδεκτο...δεν νομιζω να το προτιμησω τελικα.θα περιμενω ειτε να ερθει αλλη παρτιδα πιο αξιοπιστη,ειτε καποιο αλλο κινητο.:(

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Βασικά αν είμασταν σε καμιά Αμερική ή Αγγλία θα το άλλαζαν αμέσως, οπότε κανένα πρόβλημα. Μου έχουν αλλάξει πολλά προϊόντα στην Αγγλία χωρίς να με ρωτήσουν ποτέ τίποτα. Αλλά στην Ελλάδα θα λένε δικαιολογίες για να μην το αλλάξουν και θα βρεθεί στο τέλος άκρη αλλά είναι ψυχοφθόρο.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...