Jump to content

[Επίσημο] Nokia N72


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο αδελφός μου σε ενα παλιό 3650 που έχει για την δουλειά...αντί για BL-5C βρήκε μια BL-4C που απο οτι του είπαν κάνει την ίδια δουλειά.

 

:blink: :blink: :blink: :blink:

Αυτό που είπαν στον αδερφό σου δε στέκει! Η BL-4C είναι 820 mA ενώ η BL-5C είναι [EDIT]: 900 mA!!

 

Καλή χρονιά :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΓΚΕΣ ειμαι μεταξυ του N72 και του 6288 ο μονος λογος που με βαζει σε πειρασμο το 6288 ειναι οτι εχει πολυ καλυτερη αναλυση κ μεγαλυτερη οθονη απο το N72 θελω τα φωτα σας για το αν οντως ειναι αισθητη η διαφορα...σιγουρα το μεγεθος του 6288 ειναι καλυτερο αλλα σαν χρωματα και φωτεινοτητα τι παιζει,ποσων ιντσων ειναι το Ν72 το 6288 ειναι 2.1 η 2?

 

απο μερα σε μερα θα αγορασω...

επισης ποιες μνημες ειναι καλυτερες οι sandisk η οι transcend?παντα για rs-mmc!

 

ΤΗΧ

επισης με τσαντιζει που δεν εχουν βαλει κ υπερυθρες στη σειρα Ν γενικα!δεν εχουν ολα τα κινητα bluetooth!!

Link to comment
Share on other sites

H BL-4C είναι 760Mah ή BL-5C είναι 900Μah και η BL-6C είναι 1070Mah.

 

Ταιριάζουν και οι τρείς.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Έτσι και αλλιώς το κινητό δεν λειτουργεί και τόσο πολύ, οπότε δεν νομίζω να μας πειράξει. Πάντως έχω την εντύπωση οτι δεν γράφει επάνω τα MaH...ίσως και να κάνω λάθος. θα το κοιτάξω αύριο και θα δω. Ευχαριστώ πάντως για την ενημέρωση όσον αφορά την διαφορά με την παλιά.
Link to comment
Share on other sites

Δεν τα γράφει.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

H BL-4C είναι 760Mah ή BL-5C είναι 900Μah και η BL-6C είναι 1070Mah.

 

Ταιριάζουν και οι τρείς.

 

Φίλε PCMan έχουν γίνει αρκετοί καυγάδες εδώ μέσα για μη λέει ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του γι' αυτό καλό είναι να παραθέτουμε και αποδείξεις γι' αυτά που γράφουμε όταν παίρνει έκταση ένα θέμα:

 

BL-4C: 820 mA και η απόδειξη εδώ (κάτω κάτω)

 

BL-5C: 900 mA και η απόδειξη εδώ (κάτω κάτω)

 

BL-6C: 1070 mA και η απόδειξη εδώ (κάτω κάτω)

 

Τώρα αν τα ξέρεις πιο καλά απο τη NOKIA πάω πάσο :p

Τέλος είναι αλήθεια οτι δεν αναφέρουν τα mA πάνω τους (πράγμα που στις παλιές συνέβαινε)

Τώρα μπήκαν όλα σε μια τάξη νομίζω :) :)

Καλή χρονιά και πάλι :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε PCMan έχουν γίνει αρκετοί καυγάδες εδώ μέσα για μη λέει ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του γι' αυτό καλό είναι να παραθέτουμε και αποδείξεις γι' αυτά που γράφουμε όταν παίρνει έκταση ένα θέμα:

 

BL-4C: 820 mA και η απόδειξη εδώ (κάτω κάτω)

 

BL-5C: 900 mA και η απόδειξη εδώ (κάτω κάτω)

 

BL-6C: 1070 mA και η απόδειξη εδώ (κάτω κάτω)

 

Τώρα αν τα ξέρεις πιο καλά απο τη NOKIA πάω πάσο

Τέλος είναι αλήθεια οτι δεν αναφέρουν τα mA πάνω τους (πράγμα που στις παλιές συνέβαινε)

Τώρα μπήκαν όλα σε μια τάξη νομίζω :) :)

Καλή χρονιά και πάλι :lol: :lol: :lol: :lol:

Καλό το ανέκδοτο φίλε αλλά...

Στο προηγούμενο ποστ (431) που έκανες δεν είδα καμία απόδειξη και είπα να ακολουθήσω και εγώ χωρίς αποδείξεις.

 

 

Ισως αν έψαχνες λίγο καλύτερα, να έβλεπες και AYTO.

Ισως όμως, αν έψαχνες ακόμα καλύτερα, να έβλεπες και AYTO.

 

1)Όπως βλέπεις, και οι δύο σελίδες της νόκια γράφουν αντίθετα πράγματα.

2)Επειδή δεν ξέρω τι ακριβώς ισχύει έβαλα τις μικρότερες δυνατες τιμές (σε mah) για να είμαι "μέσα"

 

Τωρα, το ποιός είπε το μακρύ του και το κοντό του (για το ποστ 431 λέω) δεν θα το κρίνω εγώ.

 

 

Αντε βρε, καλή μας χρονιά :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

ΥΓ. Αν βρείς μπαταρία της νόκια που να γράφει πάνω τα mAh(και όχι mA) έλα να μου τρυπίσεις το ρουθούνι.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

re tous keratades

re ceis anti na malwnetai fwtiste me giati aurio 8a prepei na apofan8o...

gia peite ligo apo thn empeiria sas h o8ones autwn twn 2 kinhtwn pou lew panw ti metra sygkriseis exoun...poses inches einai to ena k poses to allo?apo eikona ti lene?

Link to comment
Share on other sites

Καλό το ανέκδοτο φίλε αλλά...

Στο προηγούμενο ποστ (431) που έκανες δεν είδα καμία απόδειξη και είπα να ακολουθήσω και εγώ χωρίς αποδείξεις.

 

 

Ισως αν έψαχνες λίγο καλύτερα, να έβλεπες και AYTO.

Ισως όμως, αν έψαχνες ακόμα καλύτερα, να έβλεπες και AYTO.

 

1)Όπως βλέπεις, και οι δύο σελίδες της νόκια γράφουν αντίθετα πράγματα.

2)Επειδή δεν ξέρω τι ακριβώς ισχύει έβαλα τις μικρότερες δυνατες τιμές (σε mah) για να είμαι "μέσα"

 

Τωρα, το ποιός είπε το μακρύ του και το κοντό του (για το ποστ 431 λέω) δεν θα το κρίνω εγώ.

 

 

Αντε βρε, καλή μας χρονιά :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

ΥΓ. Αν βρείς μπαταρία της νόκια που να γράφει πάνω τα mAh(και όχι mA) έλα να μου τρυπίσεις το ρουθούνι.

 

Ένα πράγμα έχω να σου ρωτήσω μόνο και ας λήξει εκεί το θέμα.

Έχεις κάποιο προσωπικό πρόβλημα μαζί μου; Γιατί όπως βλέπεις και με τα ίδια σου τα μάτια η ΊΔΙΑ η NOKIA δε μπορεί να αποφασίσει πόσα μιλιαμπέρ (γιατί έχω σπουδάσει ηλεκτρονικός και ξέρω πολύ καλά τι σημαίνει αυτό εσύ ξέρεις; - μη μου τη μπαίνεις) είναι οι μπαταρίες της! Άν έχεις κάποιο προσωπικό πρόβλημα μαζί μου στείλε μου pm να το λύσουμε τα δυό μας. Είσαι απαράδεκτος! Αντί να στείλεις e-mail στη NOKIA να διορθώσει τη μ...κία της κράζεις εμένα δημοσίως μέσα στο forum χωρίς λόγο! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ! Έκανα αναπαραγωγή όσων γράφει η NOKIA στο site και τίποτε άλλο! Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο Σ !

 

 

EDIT: Όσο για το άλλο που λές αν βρείς κανένα 7250 τότε δες τι λέει πάνω η μπαταρία και έλα να μου τρυπήσεις εσύ το ρουθούνι (λέω 7250 επειδή το είχα και είμαι σίγουρος οτι γράφει)! Κατάλαβες;

 

EDIT 2: Και αν ρίξεις και μιά ματιά ΕΔΩ θα δείς οτι το αμπέρ (ampere) συμβολίζεται με A κι όχι με Ah όπως λές (άρα και το μιλιαμπέρ συμβολίζεται με mA κι όχι με mAh). Δηλαδή κι άλλη μαλ...α της NOKIA! Άρα οι εξυπνάδες σου και τα νεύρα σου στη NOKIA (ή εκεί που σε παίρνει) κι όχι σε μένα. ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ;

Link to comment
Share on other sites

Ένα πράγμα έχω να σου ρωτήσω μόνο και ας λήξει εκεί το θέμα.

Έχεις κάποιο προσωπικό πρόβλημα μαζί μου; Γιατί όπως βλέπεις και με τα ίδια σου τα μάτια η ΊΔΙΑ η NOKIA δε μπορεί να αποφασίσει πόσα μιλιαμπέρ (γιατί έχω σπουδάσει ηλεκτρονικός και ξέρω πολύ καλά τι σημαίνει αυτό εσύ ξέρεις; - μη μου τη μπαίνεις) είναι οι μπαταρίες της! Άν έχεις κάποιο προσωπικό πρόβλημα μαζί μου στείλε μου pm να το λύσουμε τα δυό μας. Είσαι απαράδεκτος! Αντί να στείλεις e-mail στη NOKIA να διορθώσει τη μ...κία της κράζεις εμένα δημοσίως μέσα στο forum χωρίς λόγο! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ! Έκανα αναπαραγωγή όσων γράφει η NOKIA στο site και τίποτε άλλο! Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο Σ !

 

 

EDIT: Όσο για το άλλο που λές αν βρείς κανένα 7250 τότε δες τι λέει πάνω η μπαταρία και έλα να μου τρυπήσεις εσύ το ρουθούνι (λέω 7250 επειδή το είχα και είμαι σίγουρος οτι γράφει)! Κατάλαβες;

 

EDIT 2: Και αν ρίξεις και μιά ματιά ΕΔΩ θα δείς οτι το αμπέρ (ampere) συμβολίζεται με A κι όχι με Ah όπως λές (άρα και το μιλιαμπέρ συμβολίζεται με mA κι όχι με mAh). Δηλαδή κι άλλη μαλ...α της NOKIA! Άρα οι εξυπνάδες σου και τα νεύρα σου στη NOKIA (ή εκεί που σε παίρνει) κι όχι σε μένα. ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ;

Μήπως εσύ έχεις κάποιο πρόβλημα μαζί μου?

Ποιός είναι απαράδεκτος, εγώ? Εγώ φίλε είπα ότι είπα και στην συνέχεια το απέδειξα και εσύ μου λες ότι λεω το μακρύ μου και το κοντό μου και ειρωνέυεσαι. Στην συνέχεια μου ρίχνεις πάλι το φταίξιμο και μου λες οτι εγώ φταίω που δεν έστειλα mail στην νόκια για τις ασάφειες που έχει..

Τι άλλο θα ακούσουμε Παναγία μου...

 

EDIT:Πάρε και το 7250 που ήθελες για να δεις πόσο σίγουρος είσαι

http://img514.imageshack.us/img514/7848/pict0012fdq4.th.jpg http://img175.imageshack.us/img175/6837/pict0015ftl2.th.jpg

 

EDIT 2:Και που 'σαι ηλεκτρονικέ, ξέρω πολύ καλά να ξεχωρίζω τα Α(αμπερ), τα mA(μιλιαμπέρ), τα Ah(αμπέρ/ωρα ή αλλιώς αμπερώρια) και τα mAh(μιλιαμπέρ/ώρα).

Να σου δώσω και μία απόδειξη. Δεν νομίζω να σου είναι χρήσιμο αλλά.. χαλάλι..

Επίσης δεν μίλησα ΠΟΤΕ για αμπέρ (ampere) (Α) όπως λες πιό πάνω. ΠΑΝΤΑ μιλούσα για mAh (μιλιαμπέρ ανά ώρα) γιατί ΠΑΝΤΑ τις μπαταρίες τις μετράνε σε mAh/Ah. Αν δεν με πιστεύεις, δες οποιαδήποτε μπαταρία, ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ όμως και πες μου αν γράφει "h" ή όχι.

 

Εσύ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ελεγα να μην ανακατευτω, αλλα εως εδω! Να τα λυσετε με ΡΜ δειξτε λιγο σεβασμο στο Τοπικ, θα ειναι κριμα να κλειδωθει για τα προβληματα που εχετε! Δεν μας νοιαζουν τα MΑΗ και πως μετριουνται..! δεν κολαει πως να το πω!Π.Χ. Τι σχεση εχει το 7250 τωρα?!?!Στο τοπικ του Ν72 βρισκομαστε! Ελπιζω να μην θυμωνετε μαζι μου και να ξερετε οτι δν εχω τπτ μαζι σας!

Nokia N70 Symbian OS:8.1

CPU:ARM 220,8MHz

RAM:51MB (FREE 30MB) Battery:BL-5C (900MaH) Memory:1GB (FREE 51MB) Firmware: 5.0638.3.0.1V

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ελεγα να μην ανακατευτω, αλλα εως εδω! Να τα λυσετε με ΡΜ δειξτε λιγο σεβασμο στο Τοπικ, θα ειναι κριμα να κλειδωθει για τα προβληματα που εχετε! Δεν μας νοιαζουν τα MΑΗ και πως μετριουνται..! δεν κολαει πως να το πω!Π.Χ. Τι σχεση εχει το 7250 τωρα?!?!Στο τοπικ του Ν72 βρισκομαστε! Ελπιζω να μην θυμωνετε μαζι μου και να ξερετε οτι δν εχω τπτ μαζι σας!

Γιατί να θυμώσω μαζί σου?

 

Μιλαμε για τις μπαταρίες που μπαίνουν στο n72 και για το πόσο ισχύ έχουν άλλα έχουμε μία διαφωνία την οποία πρέπει να λύσουμε δημόσια για να δουν όλοι τι ακριβώς ισχύει.

Τα υπόλοιπα (7250, αν το Ah είναι A) είναι για να μπαλώσουν κάποιες καταστάσεις αλλά οπως βλέπεις.. δεν...

 

Εφ'όσων δεν υπάργει θέμα για μπαταρίες, το πιό σχετικό θέμα είναι αυτό αφού ρώτησε και κάποιος για μπαταρίες.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Καλα.. Ακομα και εγω ειμαι περιεργος τι ισχυει!:) Αλλα μπερδευτηκα αρκετα.. Ξερεις ποια μπαταρια μεγαλυτερης χωριτικοτητας ταιριαζει στο Ν70?

Nokia N70 Symbian OS:8.1

CPU:ARM 220,8MHz

RAM:51MB (FREE 30MB) Battery:BL-5C (900MaH) Memory:1GB (FREE 51MB) Firmware: 5.0638.3.0.1V

Link to comment
Share on other sites

Παμε παλι :wacko:

@stefidis ,PCMan ,αφηστε τους προσωπικους χαρακτηρισμους .

Δεν μπορειτε να δωσετε απαντηση και να δωσετε στους υπολοιπους να

καταλαβουν ,ηρεμα & ωραια ?

Τα υπολοιπα με pm ,δεν ενδιαφερουν τους αλλους

τα προσωπικα σας .

 

Αντε και Καλη Χρονια :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα το μεγεθος του 6288 ειναι καλυτερο αλλα σαν χρωματα και φωτεινοτητα τι παιζει,ποσων ιντσων ειναι το Ν72 το 6288 ειναι 2.1 η 2?

απο μερα σε μερα θα αγορασω...

επισης ποιες μνημες ειναι καλυτερες οι sandisk η οι transcend?παντα για rs-mmc!

ΤΗΧ επισης με τσαντιζει που δεν εχουν βαλει κ υπερυθρες στη σειρα Ν γενικα!δεν εχουν ολα τα κινητα bluetooth!!

 

Καλημέρα. Η οθόνη του N72 είναι ανάλυσης 176x208 pixels σύμφωνα με το site της Nokia. Τώρα αν το 6288 είναι ίδιο με το 6280, η οθόνη είναι ανάλυσης 320x240 pixel. (Δεν αναφέρεται πουθενά το μέγεθος σε ίντσες).

 

Όσον αφορά για τις κάρτες μνήμης, νομίζω οτι αυτό που παίζει ρόλο είναι η ταχύτητα και προφανώς αφού είναι επώνυμες...η αξιοπιστία (εγγύηση). Απο εκεί και πέρα νομίζω οτι είναι όλα θέμα επιλογής.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Η οθόνη του N72 είναι ανάλυσης 176x208 pixels σύμφωνα με το site της Nokia. Τώρα αν το 6288 είναι ίδιο με το 6280, η οθόνη είναι ανάλυσης 320x240 pixel. (Δεν αναφέρεται πουθενά το μέγεθος σε ίντσες).

Όσον αφορά για τις κάρτες μνήμης, νομίζω οτι αυτό που παίζει ρόλο είναι η ταχύτητα και προφανώς αφού είναι επώνυμες...η αξιοπιστία (εγγύηση). Απο εκεί και πέρα νομίζω οτι είναι όλα θέμα επιλογής.

H ταχύτητα δε παίζει ιδιαίτερα ρόλο γιατί τα κινητά υποστηρίζουν μικρές ταχύτητες και όχι τις μέγιστες!Οπότε το θέμα περιορίζεται στην εγγύηση!:)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό για την ταχύτητα δεν το γνωρίζω mi3s...κάτι άλλο τώρα:

 

Nokia CP-59 Leather case που είναι για το N70...ταιριάζει στο N72; Έχει αγοράσει κανείς θήκη για το N72 και αν ναι απο που και πόσο; Url καλοδεχούμενα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό για την ταχύτητα δεν το γνωρίζω mi3s...κάτι άλλο τώρα:

 

Nokia CP-59 Leather case που είναι για το N70...ταιριάζει στο N72; Έχει αγοράσει κανείς θήκη για το N72 και αν ναι απο που και πόσο; Url καλοδεχούμενα.

 

nokia cp 71..πολυ καλη!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Το έχω σημειώσει στο κινητό, με την πρώτη ευκαιρία θα ρωτήσω να δω που υπάρχει.
Link to comment
Share on other sites

Παμε παλι :wacko:

@stefidis ,PCMan ,αφηστε τους προσωπικους χαρακτηρισμους .

Δεν μπορειτε να δωσετε απαντηση και να δωσετε στους υπολοιπους να

καταλαβουν ,ηρεμα & ωραια ?

Τα υπολοιπα με pm ,δεν ενδιαφερουν τους αλλους

τα προσωπικα σας .

 

Αντε και Καλη Χρονια :)

 

Έχεις απόλυτο δίκιο και αν κοιτάξεις πίσω πρότεινα στον αγαπητό PCman αν θέλει να το συνεχίσει μέσω pm (post 439) γιατί όντως ξέφυγε από το κοινό ενδιαφέρον το θέμα. Αλλά ο PCman αντέδρασε όπως θα αντιδρούσε κάθε παιδί της ηλικίας του συνεχίζοντάς το δημόσια για να δείξει σε όλους οτι έχει γνώσεις. Δεν τον παρεξηγώ γιατί στην ηλικία του κι εγώ έτσι ήμουν και όλοι μας. Απο σεβασμό στο forum, στον εαυτό μου και στον nervous (ο οποίος τρώει μεγάλο ζόρι λόγω του ότι έμεινε μόνος του στα NOKIA με μας τους ζουγκλιέρηδες) δείχνω λοιπόν ανωτερότητα και ΔΗΛΩΝΩ ΥΠΕΥΘΥΝΑ οτι δε θα ξαναασχοληθώ με μικροπρέπειες και καημένα ζωάκια που έχουν το forum για να ξεσπάνε τα νεύρα τους. Φιλιά πολλά σε όλους, ένα συγνώμη στους N72-άκηδες για το πρήξιμο και καλή χρονιά :p

Link to comment
Share on other sites

Αυτό για την ταχύτητα δεν το γνωρίζω mi3s...κάτι άλλο τώρα:

 

Nokia CP-59 Leather case που είναι για το N70...ταιριάζει στο N72; Έχει αγοράσει κανείς θήκη για το N72 και αν ναι απο που και πόσο; Url καλοδεχούμενα.

 

Ρίξε μια ματιά εδώ φίλε μου. Προσωπικά αγόρασα την CP-71 περίπου 10 ευρώ από NOKIA SHOP και σου παραθέτω και screenshot για να δεις πως είναι το τηλέφωνο. Τώρα που βλέπω και τις καινούριες όμως έβαλα στο μάτι την CP-143! Δεν είναι πανέμορφη; Καλή χρονιά.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Όντως καλή φαίνεται και σύντομα λέω να πεταχτώ να αγοράσω μια για το κινητό γιατί το έχω πολύ χύμα και είναι κρίμα να αρχίσουν οι γρατζουνιές. Να είσαι καλά.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο αδερφός μου έχει πάρει το Ν72 και αγόρασε από το Γερμανό μία Bodyglove που κανονικά προορίζεται για το Ν70. Ταιριάζει πολύ καλά, εκτός από την αχρείαστη τρυπούλα που έχει μπροστά πάνω δεξιά για την VGA κάμερα (που έχει το Ν70 ως 3G, αλλά όχι το Ν72). Το μόνο που δυσκολεύει κάπως είναι ότι είναι αρκετά εφαρμοστή δε βολεύει και τόσο αν σκοπεύεις να ανεβοκατεβάζεις κάθε τρεις και λίγο το slide του φακού της κάμερας. Κατά τα άλλα πολύ καλή.
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά εδώ φίλε μου. Προσωπικά αγόρασα την CP-71 περίπου 10 ευρώ από NOKIA SHOP και σου παραθέτω και screenshot για να δεις πως είναι το τηλέφωνο. Τώρα που βλέπω και τις καινούριες όμως έβαλα στο μάτι την CP-143! Δεν είναι πανέμορφη; Καλή χρονιά.

 

Αυτήν έχω κι εγώ, πολύ καλή :D

14.99€ σε Nokia Shop.

In Trance We Trust
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...