Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με παίρνουν από το πρωί από Vodafone. Τελούν υπό σύγχηση. Την μία με παίρνει το τμήμα διακοπών, μου λένε "πρέπει να μιλήσετε με εξυπηρέτηση πελατών", μιλάω με εξυπηρέτηση πελατών και μου λέει "Πρέπει να μιλήσετε με τμήμα διακοπών". :wacko:

 

Πάντως όλοι τους μου είπαν ότι θα πρέπει να πληρώσω την επιδότηση παγίου. Οταν στο τελευταίο τηλεφώνημα τους παρέθεσα την οδηγία της ΕΕΤΤ μου είπαν "Επειδή είναι καινούργια η διαδικασία λόγω αλλαγής της τιμολογιακής πολιτικής, θα σας ξανακαλέσουμε". :confused:

"Καινούργια διαδικασία;"

..

..

..

Πάντως, να πούμε και του στραβού το δίκιο, έχω μπροστά μου το συμβόλαιο που είχα υπογράψει. Και στην παράγραφο 11.4 γράφει:

 

 

Τελικά τι υπερισχύει; Το συμβόλαιο με την Vodafone ή η οδηγία της ΕΕΤΤ; :blink:

 

Λογικά η οδηγία της ΕΕΤΤ, όπου αφορά νόμους του κράτους...Όπως και να έχει αν τους πεις οτι θα κινηθείς δικαστικός δεν νομίζω να το θέλουν...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Οι νόμοι του κράτους υπερισχύουν οποιουδήποτε συμβολαίου ή σύμβασης, και όχι μόνο στην τηλεφωνία

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εγω εκανα αιτημα φορητοτητας στην Κοσμοτε... Υπεγραψα κανονικά .. Σήμερα το πρωι ελαβα μηνυμα απο κοσμοτε και βονταφον οτι το αιτημα εχει σταλεί.. Μεσα σε 1 λεπτο με καλεσαν απο vodafone.. Έπεσα σε μια υπαλληλο αφήστε το καλύτερα.. Βριστήκαμε και δεν ακουσα καν την προσφορά.. Μου έλεγε ότι η αύξηση στο Red 1 δεν έχει ανακοινωθεί και πώς είμαι τόσο σίγουρος ότι θα αυξηθει?? Της λεω μα εχει ανακοινωθει στο site.. Αποκλείεται μου λέει... Και να έχει ανακοινωθεί εσείς επειδή ανανεώσατε προσφατα μου λέει δε θα σας επηρεασει απο την 30/03 που γραφει στην ανακοινωση αλλά από Ιούλιο και βλέπουμε !!! (!!!) ό,τι να ναι.. Επισης μου ειπε οτι το ξέρει σίγουρα ότι και στην κοσμοτε θα γίνει αύξηση.. Το κλείσαμε μου λέει προχωράει το αίτημα φορητότητας. Σε 3 ώρες ενεργοποιηθηκα στην Κοσμοτε οπου επισης δεν έμεινα ικανοποιημένος.. Αφενός η κάρτα σιμ δε δουλευε !! (και τη δοκιμασα σε 2 συσκευες).. Έτσι όταν κοπηκε το σημα απο τη vodafone δεν είχα καθολου κινητο τηλέφωνο και σήμερα είναι Παρασκευή! Κάλεσα την εξυπηρετηση στην κοσμοτε και μου λεει απο Δευτέρα και αν να παω σε καποιο καταστημα ιδιοκτητο όχι Γερμανος κτλ.. και θα μου δωσουν μια δωρεαν σιμ.. Και της λεω θα μεινω μέχρι τότε χωρίς κινητό??? Με εβαλε παλι σε αναμονη και μετά απο πολλάα.. μου προτεινα να παω στον Γερμανο της περιοχης μου.. να παρω μια καινούρια καρτα σιμ.. να την πληρώσω κανονικά 5 ευρώ που έχει και θα μου πιστωσουν όταν εκδοθεί ο λογαριασμός 5 ευρώ.. Και έτσι και έκανα. Επίσης ενώ είχα ζητήσει μια έξρα σιμ για να μοιραζομαι το ιντερνετ.. δεν μου έστειλαν ποτέ.

 

Σήμερα πριν από λίγο με ξανακάλεσαν απο vodafone και μου έδωσαν το καινύριο Red 1 αυτή τη φορά (πριν μου ανανέωσαν το παλιό) στα 29 ευρώ περίπου. (πριν πλήρωσα 33 + 1,60 ευρώ με την αύξηση που ανακοινώθηκε) Επίσης επέμεναν πολύ και για το σταθερό ότι αν το μεταφέρω θα μου δώσουν με 17 ευρώ το μήνα απεριοριστα αστικα υπεραστικα και 24αρι ιντερνετ + 60 λεπτα απο κινητό + 1 πάγιο δώρο + θα μου πιστωσουν οποιο ποσο πληρωσω σαν ποινη στον ΟΤΕ που εχω το σταθερο αν φύγω.. Είχα την αίσθηση ότι μπορούσα να το κατεβάσω και άλλο . Αν έκανα μεταφορά και στο σταθερο θα μου εριχναν άλλα 2-3 ευρώ ακόμα στο κινητό

 

Εν τελη επειδή μου έκανε και κακή εντύπωση από την αρχή της κοσμοτε.. Δέχτηκα ξανά με τη vodafone οποτε περιμενω ξανα συμβολαια κτλ..

 

σε ποσες ημερες τελικα ολοηκληρωθηκε η φορητοτητα; , δηλαδη εκανες υπαναχωρηση;

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

σε ποσες ημερες τελικα ολοηκληρωθηκε η φορητοτητα; , δηλαδη εκανες υπαναχωρηση;

 

 

 

Τετάρτη μεσημέρι υπέγραψα το συμβόλαιο cosmote με κούριερ . Παρασκευή πρωί μου ήρθε SMS από Vodafone και από κοσμοτέ με διαφορά 5 λεπτών ότι το αίτημα φορητότητας έχει παραληφθεί / σταλεί . Και μετά από 5-6 ώρες ενεργοποιήθηκε η κάρτα κοσμοτε

 

 

Οι νόμοι του κράτους υπερισχύουν οποιουδήποτε συμβολαίου ή σύμβασης, και όχι μόνο στην τηλεφωνία

 

 

 

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Στην ΕΕΤΤ είναι νόμος ; ή είναι σύσταση προς τις εταιρίες να ακολουθούν μια τέτοια πολιτική ; γενικά είναι πολύ μπερδεμένο το όλο θέμα . Θυμάμαι πριν 3 χρόνια περίπου όταν ξεκίνησαν να κάνουν τέτοιες αυξήσεις στη μέση ενός συμβολαίου είχε γίνει μεγάλο θέμα . Και εγώ προσωπικά είχα στείλει καταγγελία στην ΕΕΤΤ οι οποίοι οι ίδιοι το κοινοποίησαν στη Vodafone και με πήραν να μου πουν ότι πράγματι δεν πρέπει να επιστρέψω τίποτα (επιδότηση συσκευής είχα πάρει κι ολας ) και μου ζήτησαν συγνώμη για την ταλαιπωρία . Είχα πάρει μια μεγάλη επιδότηση για iPhone 450 ευρώ περίπου και όταν βγήκε ανακοίνωση με αυξησεις κατάφερα να σπάσω το συμβόλαιο και χωρις να επιστρέψω και τίποτα. Μάλιστα θυμάμαι ότι στην ανακοίνωση στο site τους έλεγε πάλι το εξαιρείται τυχόν επιδότηση συσκευής . Και μου είχαν πει ότι από λάθος το έγραψαν αυτό και σύντομα θα το διορθώσουν (!!!) από τότε προφανώς το έψαξαν πολύ και σίγουρα θα έχουν συμβουλευτεί δικηγόρους γιατί όπως βλέπουμε εδώ μέσα υπάρχουν αρκετοί πλέον που το ψάχνουν και δεν είναι ο καταναλωτής γενικότερα όπως παλιά .

 

Παρόλα αυτά νομίζω ότι θα πρέπει να βγει κάποιος κανονισμός που να μαι πιο σαφής σε αυτό γιατί με αυτή τη λογική μπορεί να υπογράψουμε συμβόλαιο με μια τιμή 30 ευρώ και ξαφνικά μετά από 7 μήνες η εταιρία να σου πει 1000 ευρώ πχ .. πως προστατεύεται από αυτό το υποθετικό σενάριο; και γιατί δηλαδή δεν αφήνουν όσοι έχουν ηδη συμβόλαιο που τρέχει με αυτή την προκαθορισμένη τιμή ;; και στην ανανέωση τους τότε μόνο να τους περάσουν την αύξηση; τα συμβόλαια δεν είναι εξάλλου και για 5 χρόνια . Απλά δε θέλουν στο συνδρομητή να τους φανεί ότι στην ανανέωση τους κάνουν αύξηση και θέλουν να ξέρουμε ότι και καλά μας το αφήνουν στην ίδια τιμή .

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Edited by Alex0077
Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι πριν 3 χρόνια περίπου όταν ξεκίνησαν να κάνουν τέτοιες αυξήσεις στη μέση ενός συμβολαίου είχε γίνει μεγάλο θέμα . Και εγώ προσωπικά είχα στείλει καταγγελία στην ΕΕΤΤ οι οποίοι οι ίδιοι το κοινοποίησαν στη Vodafone και με πήραν να μου πουν ότι πράγματι δεν πρέπει να επιστρέψω τίποτα (επιδότηση συσκευής είχα πάρει κι ολας ) και μου ζήτησαν συγνώμη για την ταλαιπωρία .

Αρα στην δικη μας τωρινη περιπτωση παμε αμεσως σε φορητοτητα (αν θελουμε να φυγουμε) ή κανουμε πρωτα καταγγελια στην ΕΕΤΤ ?

Edited by Teo010
Link to comment
Share on other sites

Αρα στην δικη μας τωρινη περιπτωση παμε αμεσως σε φορητοτητα (αν θελουμε να φυγουμε) ή κανουμε πρωτα καταγγελια στην ΕΕΤΤ ?

 

 

 

εγώ στη θέση σου θα ρώταγα πρώτα έναν δικηγόρο για μια φιλική συμβουλή δίνοντας του το συμβόλαιο της Vodafone που γράφει αυτό για την επιστροφή επιδότησης και την οδηγία της ΕΕΤΤ . (Δεν ξέρω αν γίνεται και απευθείας στην ΕΕΤΤ και μπορεί να σου απαντήσει έτσι πληροφοριακά ) .

 

Αν δεν έβρισκα άκρη με τα παραπάνω Θα ετοίμαζα ένα mail και θα το έστελνα την ίδια στιγμή και σε ΕΕΤΤ με κοινοποίηση σε Vodafone και σε συνήγορο του καταναλωτή ισως . Με αυτό τον τρόπο θα παρεις και αριθμό πρωτοκολλου. Πριν κάποια χρόνια θυμάμαι ότι είχε και online Φόρμα καταγγελιας . Εγραφες εκεί και σε λιγες μερες το έκαναν εκείνοι κοινοποίηση στην εταιρία κινητης και Παραλληλα στο έστελναν και σε σένα με ταχυδρομείο. Δεν ξέρω αν άλλαξε κάτι από τότε. Μπορείς να ζητήσεις και γραπτώς αυτά που σου λένε με το ποσό που πρέπει να πληρώσεις σε περίπτωση καταγγελίας του συμβολαίου σου λόγω της αύξησης αυτής .

 

Μη ξεχνάς ότι η αύξηση παίρνει και αυτή έκπτωση . Πχ αν έχεις έκπτωση 60% στο πάγιο και πληρώνεις τώρα περίπου 31 ευρώ , η αύξηση που θα έχεις είναι περίπου 1,60 ευρώ .

 

Εγώ ήμουν από τους τυχερούς που έληγε τώρα το συμβόλαιο μου όποτε δε θα έχανα και τίποτα ουσιαστικά .

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

εχω red 1 και πληρωνω 26.50 με αυτες τις εκπτωσεις ποσο θα πληρωνω μετα την αυξηση?http://i.imgur.com/AfSoJTk.png
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

εχω red 1 και πληρωνω 26.50 με αυτες τις εκπτωσεις ποσο θα πληρωνω μετα την αυξηση?http://i.imgur.com/AfSoJTk.png

 

 

 

Το μέγιστο 1,75 περίπου . Το λέω αυτό γιατί δεν ξέρω αν στην αύξηση υπολογίζεται και η έκπτωση συνδυαστικός προσφοράς + οικογενειακού πακέτου που έχεις . (Από ότι καταλαβαίνω έχεις 50% έκπτωση σαν επιδότηση παγίων και οι άλλες εκπτώσεις είναι με το σταθερό και λόγω οικογενειακού ) Λογικά υπολογίζονται όποτε θα σαι περίπου στο 1,40

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Edited by Alex0077
Link to comment
Share on other sites

Το μέγιστο 1,75 περίπου . Το λέω αυτό γιατί δεν ξέρω αν στην αύξηση υπολογίζεται και η έκπτωση συνδυαστικός προσφοράς + οικογενειακού πακέτου που έχεις . (Από ότι καταλαβαίνω έχεις 50% έκπτωση σαν επιδότηση παγίων και οι άλλες εκπτώσεις είναι με το σταθερό και λόγω οικογενειακού ) Λογικά υπολογίζονται όποτε θα σαι περίπου στο 1,40

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

σε ευχαριστω ο αδερφος μου που ειναι στο οικογενειακο με red1 τωρα πληρωνει 28,56 δεν εχει την εκπτωση του σταθερου να φανταστω οτι θα γυρω στα 30?
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω ο αδερφος μου που ειναι στο οικογενειακο με red1 τωρα πληρωνει 28,56 δεν εχει την εκπτωση του σταθερου να φανταστω οτι θα γυρω στα 30?

 

 

 

Σωστά .. γύρω στα 30 ευρώ θα πάει από το λογαριασμό του Απριλίου

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Σάββατο πρωί έκανα αίτηση φορητότητας στην Wind.

Σάββατο απόγευμα έστειλα υπογεγγραμένο Fax στο τηλέφωνο 2104276896 που μου έδωσαν από το τμήμα διακοπών με την καταγγελία της σύμβασης καταγγράφοντας στο fax την οδηγία της ΕΕΤΤ και δηλώνοντας ότι δεν είμαι υποχρεωμένος να επιστρέψω καμία έκπτωση παγίου.

Σήμερα με πήραν από το τμήμα φορητότητας. Με αρκετή ειρωνία κάποιες φορές, προσπαθούσαν να με πείσουν ότι θα κληθώ να πληρώσω τα 250+ ευρώ των εκπτώσεων, όπως και να έχει. Διάβαζα την νομολογία και η μόνη απάντηση που έπαιρνα ήταν "Δεν ξέρω αυτό που μου λέτε, εμένα μου είπαν ότι είστε υποχρεωμένος να επιστρέψετε τις εκπτώσεις".

 

C U in court :cool:

Link to comment
Share on other sites

Σάββατο πρωί έκανα αίτηση φορητότητας στην Wind.

Σάββατο απόγευμα έστειλα υπογεγγραμένο Fax στο τηλέφωνο 2104276896 που μου έδωσαν από το τμήμα διακοπών με την καταγγελία της σύμβασης καταγγράφοντας στο fax την οδηγία της ΕΕΤΤ και δηλώνοντας ότι δεν είμαι υποχρεωμένος να επιστρέψω καμία έκπτωση παγίου.

Σήμερα με πήραν από το τμήμα φορητότητας. Με αρκετή ειρωνία κάποιες φορές, προσπαθούσαν να με πείσουν ότι θα κληθώ να πληρώσω τα 250+ ευρώ των εκπτώσεων, όπως και να έχει. Διάβαζα την νομολογία και η μόνη απάντηση που έπαιρνα ήταν "Δεν ξέρω αυτό που μου λέτε, εμένα μου είπαν ότι είστε υποχρεωμένος να επιστρέψετε τις εκπτώσεις".

 

C U in court :cool:

 

 

Να προσέξεις μόνο γιατί πάνω απο 90 μέρες με ληξιπρόθερμο άνω των 200 ευρώ σε γράφουν στην εταιρία Τηλεγνούς.. Αν βεβαιώσουν εννοώ μια τέτοια οφειλή. Οπότε αν έχεις μπλεξίματα να βεβαιωθείς μετά ότι δεν έχουν στείλει στοιχεία σου εκεί

Link to comment
Share on other sites

Εστειλα φαξ από κατάστημα με το οποίο καταγγέλω την σύμβαση, λόγω αύξησης, και οτι δεν προτίθεμαι να πληρώσω το αναποσβεστο υπόλοιπο που αφορά έκπτωση πάγιου. Σήμερα τους πήρα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών και όπως προείπα θα με καλέσουν από το τμήμα διακοπών (όπως μου είπαν σε διάστημα μικρότερο των 48 ωρών)

 

Στάλθηκε από το HT17Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Με κάλεσαν πριν από λίγο. Δεν πληρώνω το αναποσβεστο, θα βγει εκκαθαριστικος λογαριασμός και προχωράει η φορητότητα... Δεν μου έκαναν αντιπροσφορα...

 

Στάλθηκε από το HT17Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβαν ότι δεν θα μπορούσαν να κάνουν κάτι περισσότερο... Τώρα γαι την αντιπροσφορα περίμενα να το παλέψουν αλλά μάλλον δεν θα ήθελαν τα λεφτά μου (πλάκα κάνω), θα συνεχίσω ως συνδρομητής σταθερής τους.

 

Στάλθηκε από το HT17Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με κάλεσαν πριν από λίγο. Δεν πληρώνω το αναποσβεστο, θα βγει εκκαθαριστικος λογαριασμός και προχωράει η φορητότητα... Δεν μου έκαναν αντιπροσφορα...

Ποσο ηταν το δικο σου αναποσβεστο ? Ειχες δηλάδη κανει ανανεωση προσφατα οπως ο φιλος Alex0077?

Edited by Teo010
Link to comment
Share on other sites

Το αναποσβεστο ηταν 77,58€.οπως μου ειπαν πειραξαν την ημερομηνία λήξης του συμβολαίου και ουδέν χρωστάω. Εληγε τον Ιούνιο εάν θυμάμαι καλά. Με πήραν 16:20 της σήμερον για αντιπροσφορα καρτοσυμβόλαιο στα 12 ευρώ και έκπτωση 2 ευρώ στο σταθερό (από 18,58 στα 16 κάτι) αλλά επειδή είμαι κύριος και σέβομαι την υπογραφή μου (αφου τα έβαλα κάτω τα ποσά) αρνήθηκα. 16:45 με πήρε η wind /q να με ενημερώσει να αλλάξω κάρτες sim και από 17:05 της σήμερον ανηκωμεν εις την Q. Καλή επιτυχία στα παιδιά που διεκδικούν την αζημιως καταγγελία και μη καταβολή του αναποσβεστου.....

 

Στάλθηκε από το HT17Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με κάλεσαν πριν από λίγο. Δεν πληρώνω το αναποσβεστο, θα βγει εκκαθαριστικος λογαριασμός και προχωράει η φορητότητα... Δεν μου έκαναν αντιπροσφορα...

 

Στάλθηκε από το HT17Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν νομίζω να σε αφήσουν έτσι.. Και μένα 2 φορές με κάλεσαν. Την πρώτη φορά ούτε εμένα μου έκαναν αντιπροσφορά.

Link to comment
Share on other sites

Εχω ήδη μεταφερθεί και επειδή σέβομαι τον λόγο που τους έδωσα δεν προκειται να δεχτώ καμμία προσφορά τους.

 

Στάλθηκε από το HT17Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

με πήραν σήμερα το πρωί στο κινητό παρακαλώ που είναι what's up και βγαίνει μια κοπέλα και μου λέει γειά σου, με λένε Χριστίνα και είμαι από τη Vodafone και θα ήθελα να σας προσφέρω ένα συμβόλαιο 2ετες με τον πρώτο χρόνο πληρωμένα όλα τα πάγια. εννοείται ότι είπα όχι γιατί 1ο) μου μιλούσε στον ενικό και πολύ χύμα λες και πήρε την κολλητή της ξέρω γω και 2ο) με πήρε από κάπου που είχε πολύ φασαρία(καφετέρια?). δεν ξέρω που βρήκαν το τηλ για να μου κάνουν και προσφορά για σταθερό δίκτυο κι ολας αλλά κι ο τρόπος γενικά που μου έγινε η προσφορά, μου έκανε για απάτη. μπορώ να δημοσιεύσω και το τηλ που με πήραν αν το επιτρέπουν οι κανονισμοί του φόρουμ για να είναι ενήμεροι κι άλλοι για πιθανή απάτη.
Link to comment
Share on other sites

Απάτη δύσκολο να είναι. Είναι συνηθισμένο σε αυτές τις εταιρείες που κανουν προώθηση να παίρνουν από κάποια αίθουσα που βρίσκονται πάρα πολλοί υπάλληλοι που κάνουν την ίδια δουλειά, και όταν μιλάνε όλοι ταυτόχρονα είναι λογικό να γίνεται φασαρία.
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αλλά πρώτη φορά τόσα χρόνια μου έτυχε τέτοιο πράγμα σε τηλεφωνική προσφορά. και απάτη να μην είναι, έτσι όπως μου μίλησε και με την φασαρία που γινόταν και άκουγα τα μισά(3 φορές ζήτησα να επαναλάβει κάτι που μου είπε) δεν νομίζω να τους πάρει κανένας στα σοβαρά.
Link to comment
Share on other sites

Όπως είχα γράψει έχω κάνει αίτημα φορητότητας ξανά προς τη Vodafone . Σήμερα με κάλεσαν από κοσμοτε και παρόλο που είναι 4 μέρες στην εταιρία τους μου έκαναν πρόταση για το αντίστοιχο red cosmote mobile xl στα 27 ευρώ (περίπου 2 ευρώ πιο χαμηλά από ότι μου έδωσαν το red 1 και δώρο 500 mb Ίντερνετ κάθε μήνα (3gb δηλαδή συνόλο) . Δεν το περίμενα από την κοσμοτε να μου κάνει καλύτερη προσφορά

Όλες οι προσφορές είναι για χωρίς συνδυασμό σταθερού

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Edited by Alex0077
Link to comment
Share on other sites

αν ηταν απο σταθερο, γραψε το νουμερο στο google και λογικα θα σου βγαλει απο που ειναι. αν ειναι απο εταιρια θα εμφανιζει και σχολια κλπ
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Τελικα βρηκα απο αλλο forum και αλλη περιπτωση (οχι τωρινη αλλα το 2014) παλι στην vodafone και παλι με αυξησεις που εκανε.

Ενας φιλος εκανε καταγγελια και δεν πληρωσε τιποτα.

Γραφει στο τελος: "Παρ' όλα αυτά, έκανα καταγγελία σύμβασης και καταγγελία στον ΕΕΤΤ και εντέλει δεν πλήρωσα αναπόσβεστο ποσό επιδότησης!" .

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...