Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συγνώμη που επιμένω απλά θέλω να σιγουρευτώ πρώτα πρίν αρχίσω τα internet κλπ..

 

Έστειλα μου απάντησε το ίδιο με χτές, 10 λεπτα και 0 sms αλλά γράφει τελευταία ενημέρωση χτές. Πάντα έχει μια μέρα καθυστέρηση :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Παρε καλυτερα στο 13830 για να σου το επιβεβαιωσουνε άμεσα

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Κάθε πότε ανανεώνεται το 1284;:confused:Κάλεσα τις προάλλες να δω πόσα ευρώ έχω κάνει και μου είπε ότι η τελευταία ανανέωση έγινε στις 9 Μαΐου.:blink:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντα στέλνω μήνυμα και μου απαντάει το υπόλοιπο και γράφει μετά πότε έγινε η τελευταία ενημέρωση, συνήθως είναι μια μέρα πρίν. :)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντα στέλνω μήνυμα και μου απαντάει το υπόλοιπο και γράφει μετά πότε έγινε η τελευταία ενημέρωση, συνήθως είναι μια μέρα πρίν. :)

Φαίνεται ότι το δικό μου έχει μέρες να ανανεωθεί επειδή το χρησιμοποιώ μια στις τόσες.:happy:

Link to comment
Share on other sites

ανανεώνεται καθημερινά, συνήθως είναι μια μέρα πίσω, δηλαδή αν στείλεις σήμερα θα σου πει ότι η τελευταία ανανέωση έγινε χθες. εσένα ίσως να κόλλησε!! πάρε στο 13830 να στο φτιάξουν...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω πρόγραμμα Vodafone iPhone και δεν έχω κλείσει χρόνο ακόμη (έχει 12μηνη δέσμευση). Μπορώ να κατεβάσω πρόγραμμα ή να αλλάξω κατηγορία προγράμματος (πχ να πάω στα ατομικά ή στα ευέλικτα);
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω πρόγραμμα Vodafone iPhone και δεν έχω κλείσει χρόνο ακόμη (έχει 12μηνη δέσμευση). Μπορώ να κατεβάσω πρόγραμμα ή να αλλάξω κατηγορία προγράμματος (πχ να πάω στα ατομικά ή στα ευέλικτα);

 

Πόσοι μήνες έχουν περάσει από τότε που πήρες την επιδότηση και μπήκες στο πρόγραμμα?

Link to comment
Share on other sites

Στο 8μηνο ή στο 12μηνο βγαίνουν αυτή την εποχή οι επιδοτήσεις;

 

Σε μενα με το που εκλεισα 8μηνο μετα απο 3-4 μερες ειδα στο myaccount οτι ειχα δυνατοτηα αναβαθμισης/επιδοτησης...

Link to comment
Share on other sites

Το Φλεβάρη είχα κάνει νέα σύνδεση στη Vodafone με την προσφορά επιδότησης 300 ευρώ για συσκευή! Πότε μπορώ να αλλάξω πρόγραμμα και να πάω σε χαμηλότερο χρόνο ομιλίας;
Link to comment
Share on other sites

Το Φλεβάρη είχα κάνει νέα σύνδεση στη Vodafone με την προσφορά επιδότησης 300 ευρώ για συσκευή! Πότε μπορώ να αλλάξω πρόγραμμα και να πάω σε χαμηλότερο χρόνο ομιλίας;

 

Οταν κλεισεις το 8μηνο και μετα

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ενδεχόμενο να μπορείς να κάνεις αλλαγή και στο 3μηνο ή να μπορούσες ακόμη και στο μήνα.Αν θες,κάνε εγγραφή στο MyAccount ώστε όταν ενεργοποιηθεί να πας να κάνεις αλλαγή σε χαμηλότερο πρόγραμμα και να δεις πότε θα στο επιτρέψει ;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μου ήρθε σήμερα προσφορά για φορητότητα από τη Vodafone για Ιphone 16gb σε πρόγραμμα με 1,5gb και 300 λεπτά με πάγιο 65€. Να το τσιμπήσω;
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Vodafone Smart deals. Τσίμπα το iphone. Η προσφορά είναι πάλι ON.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μου ήρθε σήμερα προσφορά για φορητότητα από τη Vodafone για Ιphone 16gb σε πρόγραμμα με 1,5gb και 300 λεπτά με πάγιο 65€. Να το τσιμπήσω;

Τσίμπα το χωρίς δεύτερη σκέψη ;)

Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις για μετατροπη καρτοκινητου σε συνδεση(σε προγραμματα iphone πχ) ποσο περιπου θα ειναι η επιδοτηση..περιπου..
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

η επιδοτηση ειναι η ιδια σαν να κανεις συνδεση με νεο αριθμο.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

η επιδοτηση ειναι η ιδια σαν να κανεις συνδεση με νεο αριθμο.

Ακριβώς.

Ξέρει κανείς πότε τελειώνει το Smart Deal? Ακόμα το διαφημίζουν.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

για να το διαφημιζουν μεσα στην επομενη εβδομαδα λογικα θα σταματησει.. (γνωμη μου παντα)

στο site γιατι δεν υπαρχουν οι μειωμενες τιμες;

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Στο site δεν υπηρχαν οι μειωμένες τιμές ούτως ή άλλως σε καμία προσφορά.Άλλωστε,η προσφορά ισχύει για σύνδεση μονο μέσω καταστήματος.
Link to comment
Share on other sites

κριμα γιατι θα κερδιζαν περισσοτερες συνδεσεις...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...