Jump to content

Μουσικές Προτάσεις και Αναζητήσεις! [V]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ένα μου έρχεται φίλε μου,ελληνική παραγωγή,Lovelab - Nothing μπορείς να το ακούσεις εδώ http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendID=124093188

 

φιλε ευχαριστω αυτο ειναι και τα σπαει !!

μπραβο στους παραγωγους συμπατριωτες μας!!

http://www.thedeltaproject.eu/img/logo_detect.png
Link to comment
Share on other sites

heyyy-3erei kaneis auto edw to song??

 

''At this moment,there are 6 billion,people in the world.Some are running scared.Some are coming home.Some tell lies to make it through the day.Other are just not facing the truth.Some are evil man,at war with good.And some are good,struggling with evil.Six billion people in the world.6 billion souls..And sometimes...

all you need is ONE...''

Link to comment
Share on other sites

paidia mipws kserei kaneis to soundtrack tou south beach p deixnei stin tileorasi kathe kuriaki???mipws kserete k ena allo p paixtike exthes sto nip tuck tin stigmi p o dr troi eide tin psuxologo tou mat???eixe bioli sto backround..itan teleio!!!!please help!!!
Link to comment
Share on other sites

paidia mipws kserei kaneis to soundtrack tou south beach p deixnei stin tileorasi kathe kuriaki???mipws kserete k ena allo p paixtike exthes sto nip tuck tin stigmi p o dr troi eide tin psuxologo tou mat???eixe bioli sto backround..itan teleio!!!!please help!!!

 

to song apo to south beach einai to ''COMO CALIENTE DEL SOL''

 

to allo den to kserw

honda astrea supra 109 (piston narita 53 cm,kentroforos f200 1o stadio fuego,karmpilater 22ari shark,racing,lastixa veerubber.eksatmisi sebring.xrwma prasino laxani.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

paidia mipws kserei kaneis to soundtrack tou south beach p deixnei stin tileorasi kathe kuriaki???mipws kserete k ena allo p paixtike exthes sto nip tuck tin stigmi p o dr troi eide tin psuxologo tou mat???eixe bioli sto backround..itan teleio!!!!please help!!!

 

Αν θυμάμαι καλά την σκηνή είναι το "Una Musica Brutal" - Gotan Project

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψάχνω τραγουδάκι που παίζει συχνότατα στον «Δίεση FM» και έχει ως στίχους:

Περιμένεις, μα τα φώτα έχουν σβήσει

Περιμένεις, μα η αυλαία έχει κλείσει

Έψαξα στο θέμα για την λέξη αυλαία (που είναι και πιο σπάνια) και δεν βρήκα κάτι, ελπίζω να μην έχει αναφερθεί ξανά...

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, κάτι υπερ δύσκολο. Είναι ένα τραγούδι μάλλον 80s, το άκουσα για πρώτη φορά στο NIP/TUCK στο επεισόδιο όπου χειρουργούσαν εκείνη που είχε φίλο έναν γκέι και είχαν αλληλοπυροβοληθεί (για όσους ξέρουν γιατί μιλάω...). Δεν ξέρω πως το λένε και το άκουσα πάλι χθες στο αυτοκίνητο από τον 91.7FM...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, κάτι υπερ δύσκολο. Είναι ένα τραγούδι μάλλον 80s, το άκουσα για πρώτη φορά στο NIP/TUCK στο επεισόδιο όπου χειρουργούσαν εκείνη που είχε φίλο έναν γκέι και είχαν αλληλοπυροβοληθεί (για όσους ξέρουν γιατί μιλάω...). Δεν ξέρω πως το λένε και το άκουσα πάλι χθες στο αυτοκίνητο από τον 91.7FM...

Billy Idol - Eyes Without A Face (είσαι τυχερός, τις τελευταίες μέρες έχω πέσει με τα μούτρα στο Nip/Tuck)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Billy Idol - Eyes Without A Face (είσαι τυχερός, τις τελευταίες μέρες έχω πέσει με τα μούτρα στο Nip/Tuck)

 

Desertsmissrain και εσύ Cookie αν ξέρετε και άλλα από αυτό το αριστούργημα ρίχτε να γουστάρει ο λαός και εγω φυσικά:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

sas parakalo den to kserei kaneis?

Αν γίνεις πιο συγκεκριμένος με το στίχο, (τι άλλο λέει εκτός από "φίλα με") έχουμε μεγαλύτερη πιθανότητα να το καταλάβουμε!

 

Το πρώτο που μου έρχεται στο μυαλό, (παλιότερο τραγούδι, μπαλάντα) είναι το Ριφιφί - Φίλα με ("φίλα με πάλι, φίλα με, αγκάλιασέ με...")

Link to comment
Share on other sites

Billy Idol - Eyes Without A Face (είσαι τυχερός, τις τελευταίες μέρες έχω πέσει με τα μούτρα στο Nip/Tuck)

 

Είσαι ΜΕΓΑΣ ρεεεεεεεεεεεεεεεεε :respect::respect::respect:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά sos ένα κομμάτι πολυ κορυφαίο αλλα δεν ξερω τον τιτλο κάποιοι στίχοι λένε:

"ready to play the game to loose it all"

αυτην την έκραση την επαναλαμβανουν πολλες φορες και στο ρεφρεν "are you ready to play the game"

το τραγουδάει γυναίκα μαζί με έναν άντρα με κάπως μπάσα φωνή έτσι χαρούμενο κομμάτι αν βοηθήσει κάποιος θα του είμαι υπόχρεως

Υπογραφή εκτός ορίων. 420Χ150 και 16Κ μέγιστο.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά sos ένα κομμάτι πολυ κορυφαίο αλλα δεν ξερω τον τιτλο κάποιοι στίχοι λένε:

"ready to play the game to loose it all"

αυτην την έκραση την επαναλαμβανουν πολλες φορες και στο ρεφρεν "are you ready to play the game"

το τραγουδάει γυναίκα μαζί με έναν άντρα με κάπως μπάσα φωνή έτσι χαρούμενο κομμάτι αν βοηθήσει κάποιος θα του είμαι υπόχρεως

Kwan - Tainted Love

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω αυτό το τραγουδάκι.Θα με βοηθούσατε πολυ αν το έβρισκαF.Schubert, Introduction und Variationen "Trocken Blumen" fur Flute und Piano.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ένα τραγούδι πολύ μπιτ!

Είναι μια κοπέλα η οποία βογκάει στην αρχή (σαν να έχει έρθει σε οργασμό ένα πράμα) και μετά μόλις τελειώνει αυτό το αχ βαχ γίνεται πάρα πολύ μπιτάκι το τραγούδι. Και αν θυμάμαι καλά λέει και nananana (πλούσιος στίχος δηλαδή)... :p

Δεν ξέρω κατά πόσο ήταν κατατοπιστική η περιγραφή μου αλλά είναι χαρακτηριστικό το τραγούδι. Όταν το ακούς δεν το ξεχνάς! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ένα τραγούδι πολύ μπιτ!

Είναι μια κοπέλα η οποία βογκάει στην αρχή (σαν να έχει έρθει σε οργασμό ένα πράμα) και μετά μόλις τελειώνει αυτό το αχ βαχ γίνεται πάρα πολύ μπιτάκι το τραγούδι. Και αν θυμάμαι καλά λέει και nananana (πλούσιος στίχος δηλαδή)... :p:

 

Ragga Sex - Otto Mix

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και παλι!Ενα τραγουδι που λεει "γιατι το σεξ ειναι μια αλλη ιστορια" σε χιπ χοπ εκτελεση?
:)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και παλι!Ενα τραγουδι που λεει "γιατι το σεξ ειναι μια αλλη ιστορια" σε χιπ χοπ εκτελεση?

 

Ημισκούμπρια - Το σεξ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το παρακάτω κομμάτι το είχα ακούσει σε μια διαφήμιση σε τοπικό κανάλι http://rapidshare.com/files/51456743/track_9.mp3.html . Μήπως το ξέρετε;
smallville for ever :cool: :cool: :cool:
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...