Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές v6.1/7.0 & 8.0a


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τελικα το βρηκα το unsis. αλλα δεν καταλαβαινω τιποτα. τεσπα.

κατι εκανα. εβαλα εναν file manager, μπηκα στην μνημη Ζ. βρηκα ενα φακελο guardian και τον εσβησα. το ιδιο εκανα με εναν ακομη φακελο σε αλλη θεση. εκανα μια επανεκινηση το κινητο και δεν εστειλε το περιβοητο sms. μακαρι να εστρωσε η κατασταση.

 

*λεω να ξαναβαλω την ιδια εφαρμογη :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μεγαλο προβλημα παιδια. εχω το νοκια 6260. καααααααααποτε ειχα βαλει μια εφαρμογη, η οποια οταν εβαζες αλλη καρτα sim, σου εστελνε sms με τα στοιχεια της συνδεσεις. δλδ τον αριθμο(νουμερο) της καρτας sim, τον παροχο, και αλλα στοιχεια, οπως σε ποια περιοχη βρισκεται, κλπ. το θεμα ειναι οτι τωρα που ξαναλειτουργησα το κινητο, καθε φορα που το ενεργοποιω μου στελνει sms.

για να εμφανιστει η εφαρμογη, επρεπε να βαλω την καρτα sim, με την οποια την ειχα ενεργοποιησει. ελα ομως που δεν ξερω ποια ειναι αυτη η καρτα. ισως να μην την εχω κιολας.

τι μπορω να κανω για να φυγει τελειως η εφαρμογη αυτη απο το κινητο?

εκανα hard reset (format) αλλα ακομη εκει. δε λεει να φυγει.

 

βοηθηστε με παιδια....

 

Προσπάθησε να ξαναεγκαταστήσεις την εφαρμογή έχοντας μέσα την κάρτα που χρησιμοποιείς τώρα και πες μας αποτελεσματα.

Link to comment
Share on other sites

τελικα το βρηκα το unsis. αλλα δεν καταλαβαινω τιποτα. τεσπα.

κατι εκανα. εβαλα εναν file manager, μπηκα στην μνημη Ζ. βρηκα ενα φακελο guardian και τον εσβησα. το ιδιο εκανα με εναν ακομη φακελο σε αλλη θεση. εκανα μια επανεκινηση το κινητο και δεν εστειλε το περιβοητο sms. μακαρι να εστρωσε η κατασταση.

 

*λεω να ξαναβαλω την ιδια εφαρμογη :p

 

Στην ουσιά αυτό που έκανες ήταν αυτό που σου είπα.:p

Απλά δεν περίμενα οτι θα ήταν τόσο απλό γιατι συνήθως οι εφαρμογές είναι μέσα σε private φακέλους κτλ και αν δεν ξέρεις αντε βρες.

 

Τέλος καλό όλα καλά.:)

Link to comment
Share on other sites

βασικα εκανα "εμφανιση κρυφων φακελων και αρχειων"(?) και εψαξα εκει! ευτυχως τα βρηκα με την πρωτη ματια!

 

dimitris2003 θα δοκιμασω, αν την ξαναβρω. αν γινει το ιδιο παλι, τουλαχιστον ξερω πως θα την "ξεφορτωθω" :p

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 8 months later...
Anfy Mobile CallFilter v.1.2.0

 

http://img242.imageshack.us/img242/314/myphonezz1.jpg

 

 

Download :)

 

 

Eυχαριστώ για την απάντηση. :) Το τσέκαρα πριν από λίγο αυτό (το anfy) και δεν λειτουργεί σε Ε52... :( Τώρα κατέβασα το Karspersky mobile security το οποίο κάνει μεν block σε κλήσεις (anti-spam το λέει) και κάνει και άλλα πράγματα. Αλλά είναι trial version :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Εχει καποιος εγκατεστημενη την εφαρμογη FaceStore (FaceWave) ??

Εχω 2 αρχεια απο αυτην την εφαρμογη (.avz) και θα ηθελα καποιον να του τα δωσω να μου τα μετατρεψει σε 3gp μεσω της εφαρμογης,

γιατι το Ν70 μου ειναι εκτος λειτουργιας πλεον.. :)

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...