Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές v6.1/7.0 & 8.0a


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραία πατέντα ;) Θα την έχω στα υπόψιν.Κάτι παρόμοιο είχα κάνει στο 7650 μου :lol: Αλλά ναι όντως είναι υπερβολικά €34+ για μια μπαταρία...

 

ΥΓ:Σε ένα γρήγορο ψάξιμο για τιμές...ανακάλυψα πως η πατέντα ..πωλείται ήδη :X http://www.cybergiftcenter.com/applications/search/itemdetails.asp?ItemNo=42898

Nokia BL-6C Lithium Ion Battery for ... and 7610New!

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλη χρονια και απο εμενα. μια γενικη ερωτηση γιατι δεν εχω καταλαβει.ο ποιο ευκολος τροπος να βλεπεις να mail ειναι μεσω καποιου προγραμματος η μεσω της εταιριας?η χρειαζονται και τα δυο? μηπως εξαρταται απο τη συσκευη? λιγο ακυρο post :( sorry!
Link to comment
Share on other sites

Παιδες θα ηθελα να ρωτησω πως γείνετε να στέλω παχνίδια σε άλους με το nokia κινητό μου. παλία ειχα sony ericsson και εβαζα την εγκατασταση μεσα στην καρτα του κινητου και μπορούσα να την στηλω μέσω bluetooth ενω και με τα δυο νοκια που εχω nokia7610 και nokia n73 δεν μπορω να τα στηλω οταν παταω να τα στηλω μου βγάζει (protected items cannot be sent) kαι μετα (unable to send)
Link to comment
Share on other sites

Παιδες θα ηθελα να ρωτησω πως γείνετε να στέλω παχνίδια σε άλους με το nokia κινητό μου. παλία ειχα sony ericsson και εβαζα την εγκατασταση μεσα στην καρτα του κινητου και μπορούσα να την στηλω μέσω bluetooth ενω και με τα δυο νοκια που εχω nokia7610 και nokia n73 δεν μπορω να τα στηλω οταν παταω να τα στηλω μου βγάζει (protected items cannot be sent) kαι μετα (unable to send)

 

[ΕΠΙΣΗΜΟ] ΚΛΕΙΔΩΜΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΑΡΧΕΙΩΝ ΣΕ ΚΙΝΗΤΑ Series 60

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

paidia ithela na rotiso an uparxei ena programma pou na kanei ektropi apo mia sugekrimeni epafi, ta sms kai calls, se prokathorismeno noumero pou tha tou po,xoris na faineta oti eixa mhnuma i klisi sto arxiko tilefono.thanx
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή που μετράει πόσα SMS στέλνεις για N70 ME?

Δοκιμασε το statmonitor το και το dashfly.miinutes

κανουν και τα 2 αυτο που ζητησες! :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδες θα ηθελα να ρωτησω πως γείνετε να στέλω παχνίδια σε άλους με το nokia κινητό μου. παλία ειχα sony ericsson και εβαζα την εγκατασταση μεσα στην καρτα του κινητου και μπορούσα να την στηλω μέσω bluetooth ενω και με τα δυο νοκια που εχω nokia7610 και nokia n73 δεν μπορω να τα στηλω οταν παταω να τα στηλω μου βγάζει (protected items cannot be sent) kαι μετα (unable to send)

Αλλάξε την επέκταση του αρχείου, έτσι θα μπορέσεις να το στήλεις. Πχ από sis σε siss ή ότι άλλο θες!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Αλλάξε την επέκταση του αρχείου, έτσι θα μπορέσεις να το στήλεις. Πχ από sis σε siss ή ότι άλλο θες!

 

...με την προϋπόθεση ότι και το κινητό στο οποίο στέλνεις το πρόγραμμα αυτό μπορεί να αλλάξει πάλι την επέκταση σε .sis :!:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

παιδια..οταν βαζω το controll freak απο το κινητο μου ,οταν κανει κονεκτ μου βγαζει οτι δεν ειναι ανοιχτο απο το winamp και κατι τετοια..
Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα δοκίμασα στο Ν72 το πρόγραμμα SymbianWare Smart Profiles, με το οποίο προγραμματίζεις αυτόματες αλλαγές στα προφίλ της συσκευής. Όμως δεν έβγαλα άκρη, δε λειτουργεί. Ξέρετε αν υποστηρίζεται από το λειτουργικό (OS8) αυτή η δυνατότητα? Στο 3230 μου (OS7) λειτουργεί κανονικά.
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Γιατι το mcafee μου λεει οτι το smartmovie kαι το ultra mp3 οτι ειναι ιοι??

Nokia N70 Symbian OS:8.1

CPU:ARM 220,8MHz

RAM:51MB (FREE 30MB) Battery:BL-5C (900MaH) Memory:1GB (FREE 51MB) Firmware: 5.0638.3.0.1V

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

Γνώρίζει κανένας αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα ή τρόπος να στείλεις sms πάνω απο 160 χαρακτήρες και να χρεωθεί σαν ένα και επίσης αν υπάρχει τρόπος να χρησιποιησω διάφορα smiles και να φαίνονται σαν εικονιδειο και όχι σαν χαρακτήρες ?:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

Γνώρίζει κανένας αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα ή τρόπος να στείλεις sms πάνω απο 160 χαρακτήρες και να χρεωθεί σαν ένα και επίσης αν υπάρχει τρόπος να χρησιποιησω διάφορα smiles και να φαίνονται σαν εικονιδειο και όχι σαν χαρακτήρες ?:D

Ενα sms είναι μέχρι 160 χαρακτήρες, δεν μπορείς να κάνεις κάτι γι'αυτό

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί κάποιος να μου πει τις "must" εφαρμογές για Ν70 γιατί δεν έχω χρόνο να πάρω το θέμα από την αρχή;
Link to comment
Share on other sites

MobileNavigator 6 will transform your Symbian mobile phone into an innovative navigation system in seconds.

The many victories won in tests by the MobileNavigator family are also reflected in the latest version. Additional innovations offer more mobility than ever before. Driving safety and navigating comfort have been increased, without affecting the easy-to-understand user menu. As far as graphics are concerned, the user interface is second-to-none. Both graphics and user interface are superb. With your destination before your eyes and the certainty that you are going to get there, you can enjoy the journey as never before. Once you have arrived at your destination, MobileNavigator 6 turns into the ideal companion. It displays specific destinations such as, for example, restaurants, hotels, theatres and museums in a matter of seconds. In the twinkling of an eye, a previously unknown large city is transformed into an exciting, lively metropolis with unlimited opportunities.

 

 

kukloforei se gnwsta merh.

 

de pisteuw na thelate ellhnikh metafrash..

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογή για να χρησιμοποιεί το Ν70 σαν webcam υπάρχει;

δοκιμασες το mobiola webcam;

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασες το mobiola webcam;

 

εγω παντως απ οσα site εχω δοκιμασει να το κατεβασω..μου βρισκει trojan το nod32 μου!

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως απ οσα site εχω δοκιμασει να το κατεβασω..μου βρισκει trojan το nod32 μου!

βρισκει trojan γιατι ειναι ουσιαστικα hacking tool...αλλα δεν ειναι τιποτα ;)

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποια εφαρμογή να κάνει επεξεργασία τα βίντεο? να μπορώ να τα ενώσω,να κόψω ότι δεν θέλω,να βάλω μουσική μέσα στο βιντεάκι κτλ..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...