Jump to content

Τattoo & Piercing


MiKe-Dee
 Κοινοποίηση

έχετε tattoo??  

792 members have voted

  1. 1. έχετε tattoo??

    • ναί (πού και τι σχέδιο)
      142
    • όχι αλλά θα ήθελα να κάνω
      395
    • όχι
      255


Recommended Posts

Kαι εγώ θέλω να το σκεφτώ καλά...Από την άλλη παίζει πάντα και η περίπτωση του Xena...

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lemanis (30 Ιούν. 2004 , 19:13)

 

πρόσεξε αυτό που λέω παραπάνω :!:

 

φρόντισε να μην κάνεις τίποτα κακό, νεκροκέφαλα, διαβόλους, τριβόλους κλπ, μπορεί να το μετανιώσεις μετά. Έχω φίλη που ψάνει λέιζερ να βγάλει το δικό της διαβολάκι μετά από 10 χρόνια που το έχει, το θεωρεί σαν....κακό κάρμα , πώς να στο πω.

 

τέσπα, ότι και να γουστάρεις, ψάχτο ΠΟΛΥ. Αν έχεις φίλο/φίλη που ζωγραφίζει ακόμα καλύτερα. Μπορεί ότι ονειρεύεσαι να στο σχεδιάσει και να πας έτοιμος για χτύπημα!

 

Σπύρος

 

Για αυτό ακριβώς το λόγο σκέφτομαι να κάνω κάτι πιο light για παράδειγμα ένα σπαθί ή οτιδήποτε epic είμαι κολλημένος με το epic μεταλ :)
Link to comment
Share on other sites

sto site tou barcode mphka kai ta eida me ton filo moy..apogohteythkame kai oi 2..asxhma tatou se asxeta shmeia...kana 2 htan patyxhmena alla....den mas arese to olo apotelesma...
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια και εγω τωρα τελευταια εχω κολλησει! :cool:

 

Ειχα κανει ενα Hena περυσι το καλοκαιρι στο σβερκο και μου αρεσε! ;)

 

Σκεφτομαι να κανω ενα κανονικο η στο αριστερο μερος της πλατης η στον βραχιονα! :o

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Ας δειξω λοιπον και εγω το τατουαζ μου, μιας και στο σημειο που ειναι, δε το βλεπει κανεις! Ειναι λιγο κομμενη η φωτο απο αριστερα, για...διαφορους λογους!

 

edit: Οποιος το ειδε, το ειδε!

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 ( 2 Ιούλ. 2004 , 21:11)

 

Σε ποιο σημείο είναι;

 

Απ' οτι μου φαινεται πρεπει να ειναι στον ποπο, αλλα ας το επιβεβαιωσει ο ιδιος! ;)
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

poly megalo...soon mine will be here too...otan exw xrono na postarw th foto toy...thymamai perysi tetoia epoxh to xtyphsa...xwris anaisthitika kai blakeies kai to goystara apo thn prwth stigmh...skeftomai gia kati sth plath 'h sto podi twra...to allo to blepoyn mono oi eklektes...einai dipla ston kyrio Peri(Apo to periklhs den to baftisa egw etsi...:D)

Bebaia opoios thelei mporei na to dei kai allou...

To ekana sto Tattoo Land sth thessaloniki....eksw sto magazi exoyn kamia 7-8 tattoo dialegmena ws deigma doyleias...mesa se ayta einai kai to diko moy...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Θα ήθελα να κάνω κάποιες ερωτήσεις σχετικά με το piercing.

 

Piercing στο φρύδι:

Έχω ακούσει πως μετά από ένα χρονικό διάστημα το φρύδι αρχίζει να "παίφτει".

Νομίζω πως στη συγγεκριμένη περιοχή υπάρχουν νεύρα του ματιού.

Υπάρχει περίπτωση να προκληθεί πρόβλημα στο μάτι?

 

Piercing κάτω από το κάτω χείλος:

Νομίζω δεν υπάρχουν νεύρα. Άρα θα ήταν ακίνδυνο.

 

 

Ποια η άποψη και η προσωπική σας εμπειρία?

Εάν το βαρεθεί κάποιος και θελήσει να το βγάλει, μετά από πόσο καιρό θα κλείσει (εάν κλείσει) η τρύπα?

Nick
Link to comment
Share on other sites

mia prosfati erevna apedikse oti i ousia pou ekrinete tin wra pou kapios/a tin wra tou velonismoume melani einai akrws ethistiki! Giauto ligo prosohi! ;)

Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε.

έτσι σοφός που έγινες, με τόση πείρα,

ήδη θα το κατάλαβες οι Ιθάκες τι σημαίνουν.

 

Κωνσταντίνος Π. Καβάφης

http://www.eclipse.co.uk/mbs/Diver_logo-web_page_GIF_1a.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PowerZ ( 7 Ιούλ. 2004 , 21:40)

 

εγω εχω διαβασει πως το χρωμα που σου περναν στο δερμα ειναι το ιδιο που βαφουν κ τα αυτοκινητα !! :!: :wacko:

 

Μεταλλικό με πέρλα;

 

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Πολύ καλό!

 

Εγώ έχω ένα στην δεξιά ωμοπλάτη και θέλω να χτυπήσω άλλο ένα... :cool:

Έχουν περάσει 4 χρόνια και δεν το έχω βαρεθεί! ;)

Μόλις βρω κανένα σχεδιάκι για το 2ο έχω φύγει σούμπιτος! :lol:

 

Αυτό που έχω τώρα είναι ο ήλιος των Astral Projection. Για όσους γνωρίζουν ;)

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Paidia skeftomai na kanw ena tattoo ligo pio xamila apo to sverko... Mallon tha einai kati apo chinese symbols.... Ti lete?
Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tntiseverywere ( 7 Ιούλ. 2004 , 21:58)

 

Paidia skeftomai na kanw ena tattoo ligo pio xamila apo to sverko... Mallon tha einai kati apo chinese symbols.... Ti lete?

 

Όπου έχει κόκκαλο να ξέρεις πως πονάει περισσότερο! :rolleyes:

Στην Κύπρο που είσαι; Εγώ στη Λευκωσία το χτύπησα! ;)

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

apo oso ksero gia ta piercing sto frydi,prepei na kaneis ak8e bdomada aposteirosh sto skoularikaki kai prosektiko ka8arismo ths perrioxhs gia na mhn molyn8ei...

 

sto kato xeilos uparxoun neyra...polu apla,tsimpise to xeilos sou ekei...an de poneseis h an de nioseis tpt ti na sou po....8a eisai o monadikos an8ropos pou den exei neyra ekei...

 

ma kala bre agori moy (eisai kai apo th beroia.. ;) ) ti to 8es to piercing?????????????

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Astral Projection !

τελειο ! Δ ποναει αν βαλεις μια αλοιφη που σου δινουν να αληψεις το σημειο που θες να κανεις το τατουαζ 3 ωρες πριν.. δοκιμασε το κ δεν θα χεις κανενα προβλημα στο μουδιαζει κ δ θα καταλαβεις τιποτα ..

Link to comment
Share on other sites

(εμενα μου αρεσει η τρυπα στο φρυδι ειδικα στα αγορια)

εχω ακουσει οτι οταν κανεις τρυπα στο φρυδι και δεν στην κανουν σωστα υπαρχει περιπτωσει να "χυθει" το ματι.αληθευει ή ειναι απλα φημη?

επισης μια φιλη μου εκανε πριν λιγο καιρο και ειπε πως δεν πονεσε καθολου αλλα αυτο βεβαια ειναι αναλογα και με το ατομο.

οσο για την τρυπα στο κατω χειλος συμφωνω με την Freak.

Frozen inside without your touch

without your love darling

only you are the life among the death!

Link to comment
Share on other sites

ειναι αναλογος το ατομο, εχω μια φιλη που εχει τρυπα ..κατω..πανω.. :rolleyes: στο μαγουλο στο κεντρο της μυτης 3 στην γλωσσα στους αγκωνες κ στο σβερκο κ δ πονεσε ιδιαιτερα.. εγω παλι στην μυτη που εκανα τρελαθηκα.. αλλα το σκεφτομαι να κανω ακομα μια να εχω 2 στην μυτη.. :)

να πας να κανεις εμενα με τρελαινει να εχει κανει ο αντρας piercing :D απλα προσεχε να πας σε καποιον εμπηστο κ οχι σε καμια τρυπα :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PowerZ ( 8 Ιούλ. 2004 , 14:13)

 

ειναι αναλογος το ατομο, εχω μια φιλη που εχει τρυπα ..κατω..πανω.. :rolleyes: στο μαγουλο στο κεντρο της μυτης 3 στην γλωσσα στους αγκωνες κ στο σβερκο κ δ πονεσε ιδιαιτερα..

 

κοπελα ειναι ή σουρωτηρι? :p

Frozen inside without your touch

without your love darling

only you are the life among the death!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...