Jump to content

Windows xp 64bit


Meraklis56
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στο εξης θεμα δεν θελω τιποτα για λινκς μονο για απορια

τα xp 64bit περνουν κανονικα τα service pack??οι drivers ξερω οτι αλλαζουν...

βιαζομαι τωρα.οταν ερ8ω 8α απαντησω

Link to comment
Share on other sites

επειδη βιαζομουν την στιγμη εκεινη ας το ξανα-αναλυσω πιο λογικα

επειδη σκεπτομαι να κανω φορματ το pc αν βάλω windows xp 64bit τα παιχνίδια θα παίζουν κανονικα???(ξερω οτι μερικα 64bit θα παίζουν πιο καλα αλλα όλα τα άλλα?)ξέρω για τους drivers οτι πρεπει να αλλαχτουν σε 64bit version...

και ενα απο τα σημαντικα:τα security packs υπαρχουν διαφορετικες εκδοσεις για τα xp 64bit??

Link to comment
Share on other sites

θα σου έλεγα καλύτερα να μείνεις σε 32-bit... Κάτι έχει πάρει το αυτί για ψιλοπροβλήματα σε drivers κλπ..
Link to comment
Share on other sites

ναι.επειδη σκεφτομαι το καλοκαιρι για κανα φορματ λεω να βαλω windows xp 64 bit corporate pro αλλα σκεφτομαι τους drivers

για να ρωτησω.επειδη εχω την καρτα ηχου που ειναι ενσωματωμενη στην motherboard(realtek) δεν εχω βρει κανα driver.Δηλαδη οσα εξαρτηματα (Αγνωστης μαρκας) πρεπει να αλλαχτουν???

πχ modem otenet,καρτα ηχου κλπ πρεπει να αλλαχτουν φανταζομαι :(

Link to comment
Share on other sites

ναι.επειδη σκεφτομαι το καλοκαιρι για κανα φορματ λεω να βαλω windows xp 64 bit corporate pro αλλα σκεφτομαι τους drivers

για να ρωτησω.επειδη εχω την καρτα ηχου που ειναι ενσωματωμενη στην motherboard(realtek) δεν εχω βρει κανα driver.Δηλαδη οσα εξαρτηματα (Αγνωστης μαρκας) πρεπει να αλλαχτουν???

πχ modem otenet,καρτα ηχου κλπ πρεπει να αλλαχτουν φανταζομαι :(

για την κάρτα ήχου λογικά οι drivers που έχεις βάλει για να δουλέυει στα 32bit δεν θα δουλεύουν κ στα 64?? :confused:

Link to comment
Share on other sites

για την κάρτα ήχου λογικά οι drivers που έχεις βάλει για να δουλέυει στα 32bit δεν θα δουλεύουν κ στα 64?? :confused:

αυτη η λογικη ειναι σιγουρη?μην κανω καμια βλακεια...

επειδη τα εχω μπερδεψει...οι drivers στα win xp ειτε ειναι 32 ειτε 63 δεν εχουν prob??οι drivers απο xp σε vista εχουν prob?

Link to comment
Share on other sites

αυτη η λογικη ειναι σιγουρη?μην κανω καμια βλακεια...

επειδη τα εχω μπερδεψει...οι drivers στα win xp ειτε ειναι 32 ειτε 63 δεν εχουν prob??οι drivers απο xp σε vista εχουν prob?

α, δεν είμαι σίγουρος.. ερώτηση έκανα γιατι θα μου φαινόταν παράξενο να είχε διαφορα... αν κάποιος ξέρει στα σίγουρα ας μας πεί..:O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...