Jump to content

Τα πάντα για το Rapidshare


CarpeNoctum
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Prin ligo ebgale free accounts...prospatho posi ora na bro akri alla den exo brei..ti prepei na kano gia na paro free account?

 

 

Επειδή εκείνη τη στιγμή που λές ότι έδωσε έκανα νάνι :p ενημερωτικά σου λέω πως όταν δίνουν εμφανίζει στην κεντρική σελίδα του http://rapidshare.de/ κάτι σαν ενημέρωση ή πως να στο πώ ένα λογότυπο που αναφέρει πως έχει free accounts και δείχνει μία κορώνα...

Πατάς πάνω σε αυτή και σου ζητάει να βάλεις ένα e-mail και μετά απο κάτω έναν κωδικό επιβεβαίωσης που δίνει και πατάς "enter" για να αποσταλεί...

Και αυτό είναι όλο...Ανοίγεις το e-mail σου και παίρνεις τους κωδικούς που σου έχουν αποστείλει...

Και μετά....καλό download :p

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επειδή εκείνη τη στιγμή που λές ότι έδωσε έκανα νάνι :p ενημερωτικά σου λέω πως όταν δίνουν εμφανίζει στην κεντρική σελίδα του http://rapidshare.de/ κάτι σαν ενημέρωση ή πως να στο πώ ένα λογότυπο που αναφέρει πως έχει free accounts και δείχνει μία κορώνα...

Πατάς πάνω σε αυτή και σου ζητάει να βάλεις ένα e-mail και μετά απο κάτω έναν κωδικό επιβεβαίωσης που δίνει και πατάς "enter" για να αποσταλεί...

Και αυτό είναι όλο...Ανοίγεις το e-mail σου και παίρνεις τους κωδικούς που σου έχουν αποστείλει...

Και μετά....καλό download :p

K ego kati tetoio perimena na bgalei alla den eixe.Egrafe me megala kokkina grammata HOT-FREE ACOUNTS kati tetoio telospanton alla den ebriska pou na doso e-mail.Telospanton as elpisume oti tha to petyxo kapoia alli fora;)

Link to comment
Share on other sites

K ego kati tetoio perimena na bgalei alla den eixe.Egrafe me megala kokkina grammata HOT-FREE ACOUNTS kati tetoio telospanton alla den ebriska pou na doso e-mail.Telospanton as elpisume oti tha to petyxo kapoia alli fora;)

 

Για δες την εικόνα...αυτό το μήνυμα εννοείς? :confused:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Οχι βρε δεν ειναι αυτο !

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Οχι βρε δεν ειναι αυτο !

 

 

Αν απευθύνεσαι σε εμένα το ξέρω πως δεν είναι αυτό απλά προσπαθώ να καταλάβω τι εννοεί η aleka_gates και να της εξηγήσω...

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

μαλλον αυτο θα εννοουσε...

καλα τι θα γινει θα βγαλει τπτ?

 

 

Καλημέρα στο κορίτσι...:)

Επειδή αυτό κατάλαβα κα ιεγώ και πως ίσως να έχει μπερδευτεί :O γι αυτό έβαλα την εικόνα για να το επιβαιβεώσω...

Έχω την εντύπωση πως σήμερα , άυριο θα ανοίξουν...:happy:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Για δες την εικόνα...αυτό το μήνυμα εννοείς? :confused:

 

 

Ναι, αυτό είχε χθές όταν ρώτησε η aleka_gates...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτό είχε χθές όταν ρώτησε η aleka_gates...

 

 

Το έχει συνέχεια αυτές τις ημέρες γιατί έχει βγάλει "προσφορά" για αυτό...:shifty:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Your IP-address 87.203.81.38 is already downloading a file. You have to wait until it is finished.

Premium-accounts can download many files at the same time. Get your own Premium-Account now. Instant download-access!

If you are not downloading anything, you are using a proxy-server or a shared IP-address. A Premium-account solves this problem as well

 

Μου βγαζει αυτο το μνμ ενω δεν κατευαζω εγω τπτ!!!:cry: :cry: :cry:

λετε να μπαινει κανεις με την δικια μου συνδεση?

dsl εχω,γινεται?

Link to comment
Share on other sites

Απ' οσο ξερω δεν γινεται να μπαινεις εσυ και παραλληλα να χρησιμοποιει καποιος αλλος το λογαριασμο σου.Ισως ειναι κανα κολλημα του rapidshare.

Να σου κλεψουν το λογαριασμο μπορουν αλλα δεν νομιζω οτι μπορουν να το χρησιμοποιουν παραλληλα με σενα..

Link to comment
Share on other sites

τον λογαριασμο της συνδεσης εννοεις?

πως δεν γινεται να μπαινουν παραλληλα με μενα,εγω πωε μπαινω απο το κινητο μου κ απο το pc ταυτοχρονα?

Link to comment
Share on other sites

Your IP-address 87.203.81.38 is already downloading a file. You have to wait until it is finished.

Premium-accounts can download many files at the same time. Get your own Premium-Account now. Instant download-access!

If you are not downloading anything, you are using a proxy-server or a shared IP-address. A Premium-account solves this problem as well

 

Μου βγαζει αυτο το μνμ ενω δεν κατευαζω εγω τπτ!!!:cry: :cry: :cry:

λετε να μπαινει κανεις με την δικια μου συνδεση?

dsl εχω,γινεται?

Μήπως προσπαθείς να κατεβάσεις 2 αρχεία ταυτόχρονα; Αν όχι δοκίμασε να σβήσεις τα temporary internet files και cookies. Επίσης επιβεβαιώνω ότι δεν γίνεται να είναι παράλληλα συνδεδεμένος άλλος με την σύνδεση σου.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Παιδια...

 

Στο rapidshare "ανεβαινουν" καθημερινα, χιλιαδες αρχεια.

 

Μηπως ξερει κανεις, πως μπορουμε να κανουμε "search" τα αρχεια αυτα?

 

Τωρα δοκιμαζα μεσω google, βρηκα κατι site τυπου rapidfox κλπ, αλλα μαλλον μουφες ειναι. Βαζεις τα keywords και δε σου βγαζει τιποτα!...:(

 

Ξερει κανεις?

No Rest for the Wicked
Link to comment
Share on other sites

http://www.google.com/search?hl=en&lr=&as_qdr=all&q=auto_pou_psaxneis+++.*+site%3Arapidshare.de&btnG=Search

 

@PCMan και γιατί δεν ρώταγες τόσο καιρό? :p

(Αν κ εδώ που τα λέμε με ένα απλό googling "search rapidshare" το βγάζει.)

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

:eek::eek::eek::eek: Ξερεις πόσο καιρό το έψαχνα αυτό? Μ'αφησες αφωνο φίλε. Ευχαριστω

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

http://www.google.com/search?hl=en&lr=&as_qdr=all&q=auto_pou_psaxneis+++.*+site%3Arapidshare.de&btnG=Search

 

@PCMan και γιατί δεν ρώταγες τόσο καιρό? :p

(Αν κ εδώ που τα λέμε με ένα απλό googling "search rapidshare" το βγάζει.)

 

Ρε παιδια σιγουρα ειναι αυτο?

 

Πατας πχ bon_jovi και σου βγαζει 4 results μονο. Δεν μπορει να εχει μονο 4 results για ενα τετοιο keyword....:(

 

Επισης παταω το filename καποιου αρχειου που ειχα ανεβασει εγω προσφατα, και δεν μου το βγαζει στα results...:(

No Rest for the Wicked
Link to comment
Share on other sites

Workman καταλαβαίνεις πως αφού το rapidshare δεν υποστηρίζει κάποιου είδους search engine ΚΑΜΙΑ δεν θα είναι ΑΠΟΛΥΤΑ συμβατή και δεν θα έχει τα ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ αποτελέσματα!

 

Αν θες ψάξε και στο rapidshared.org που είναι μια "υποτυπώδης" search engine για το rapidshare...

 

Επίσης να ξέρεις πως αν κάνει κάποιος post τα links μέσα σε codes π.χ.

 

κάπως έτσι

 

Δεν μπορεί να τα βρει το google (και ταυτόχρονα και όσοι πιθανόν να θέλουν να τα σβήσουν ;)

 

Γι'αυτό και σχεδόν σε όλα τα fora/sites που μοιράζουν Links σου ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ να χρησιμοποιείς code

 

Τέλος, ένας ακόμα πρόχειρος τρόπος είναι να γράψεις π.χ. Βon Jovi rapidshare

και αν είσαι τυχερός μπορεί να σου βρει κάποιο site/forum/blog που να μην είναι σε "code" τα links Και να μπορεί να τα ανακαλύψει!

 

Αυτά!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Katalava DesertiMissRain.... Thanks :)

 

You're welcome! :)

 

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να γραφτείς σε κάποιο από τα fora που φιλοξενούν τέτοια links και να κάνεις "request" αυτό που θέλεις! Ποτέ δεν ξέρεις ποιός μπορεί να το έχει! :happy:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να δοκιμαστε στον γοογλε με το παρακατω search term:

+inurl:wma|mp3|ogg site:rapidshare.de

 

αλλαξτε τις καταληξεις σε οτι φορματ θα βρισκετε το πιθανο αρχειο που ψαχνετε (99% οσων εχω δει ειναι ραρ η ζιπ κλπ) και στο τελος γραψτε το Keyword.. καλο σας κατεβασμα :)

 

px...

http://www.google.com/search?hl=en&lr=&as_qdr=all&q=+%2Binurl%3Arar+site%3Arapidshare.de&btnG=Search

Results 1 - 10 of about 12,700 from rapidshare.de for +inurl:rar. (0.17 seconds)

:)

 

edit: bazontas kai ena "-deleted" parameter, vlepete kai ta inactive files :)

google uber alles :P

Link to comment
Share on other sites

ε μα τότε γιατι δεν κάνει αναζήτηση σε μεγάλα τέτοια forums?Η ακόμα και σε "portal" όπως είναι και το

katz.ws

τώρα αν είναι κακό να βάζω "links" για τέτοια site ας το σβήσουν οι modz και να του το στείλο με πμ

Link to comment
Share on other sites

γιατί μιλάς?Είπα εγώ εγώ οτι δεν γίνεται και πάλι πάρχουν και εξαιρέσεις.Πχ θες να κατεβάσεις ένα αρχείο 300mb.Κατεβάζεις και κάτι άλλο ταυτόχρονα άπο άλλο site..Ετσι θές καμια 5 ωρες για να τα κατεβάσεις...Απο την 3η ώρα μπορεις ν κατεβάσεις και ένα δεύτερο αρχείο απο rapid ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...