Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δημήτρη δεν σταματάς να με εντυπωσιάζεις, πραγματικά χαίρομαι που, έστω μέσω του forum, σε γνωρίζω
Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δημητρη ένα ΜΕΓΆΛΟ ΜΠΡΆΒΟ!!! όταν σουστειλα τα λινκ, πιστευα οτι θα παιδευτεις αρκετά, αλλά πραγματικά είσαι ΑΣΤΈΡΙ. και πάλι Μπράβο!
Link to comment
Share on other sites

panaros-ausdim η καλυτερη επιθετικη δυαδα:) :)

εγω δεν εκανα τιποτα, μια ιδεα ειχα ριξει μερικα ποστ πριν, και ελεγα 2-3 τροπους που μπορει να γινει η μεταφραση της rom.

Η προσπαθεια και ο επαινος ειναι αποκλειστικά για το Δημητρη για τις γνωσεις και το χρονο που διεθεσε. ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΜΠΡΑΒΟ:D

Link to comment
Share on other sites

Κατάφερε κανείς να ακούσει μουσική μέσω του bluetooth ακουστικού;

Χρησιμοποίησα αρκετά προγράμματα αλλά δεν μπόρεσα, όπως:

 

BlueMusic v2.0

Bluetooth Audio Router v1.03

BlueTooth Audio v1.0

 

Κάθε λύση ευπρόσδεκτη. (στο forum δεν μπόρεσα να βρω κάτι σχετικό με Ρ3600)

(Το ακουστικό μου είναι το PLANTRONICS DISCOVERY 655)

HTC TOUCH HD, HTC P3600, E-TEN Glofiish X500

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

και απο μενα συγχαρητηρια φιλε μου για την προσπαθεια σου:)

 

αξιζει ο κοπος ομως μερικες μερες πριν το official release των wm6 απο την htc και το ακολουθουμενο αναλογο ελληνικο μενου απο την ace hellas?

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

αξιζει ο κοπος ομως μερικες μερες πριν το official release των wm6 απο την htc και το ακολουθουμενο αναλογο ελληνικο μενου απο την ace hellas?

Ισως να εννοείς λίγες μέρες πρίν το επίσημο release για τον τιτάνα...

Δεν νομίζω πως είναι το ίδιο...

Link to comment
Share on other sites

και απο μενα συγχαρητηρια φιλε μου για την προσπαθεια σου:)

 

αξιζει ο κοπος ομως μερικες μερες πριν το official release των wm6 απο την htc και το ακολουθουμενο αναλογο ελληνικο μενου απο την ace hellas?

 

Ναι τα ελληνικα απο το hermes θα κανουν με λιγακι edit.... :p

 

Αλλα...

Για τους χρηστες που χρησιμοποιούν μονο ελληνικα κ με το να ειναι ΟΛΟ το συστημα τους κ οχι μερικα αρχεια, στα ελληνικα γλιτώνουν χωρο στην rom αλλα κ στην ram.

Εχεις ελληνικο autocorrect στο stantar Ελληνικο πληκτρολογιο της Microsoft.

Κ οσο να ειναι η μεταφραση εχει γινει απο την Microsoft.

Γενικος εχεις ενα αρκετα πιο ελαφρι ppc κ πιο stable.

 

Το μοναδικο μειον στην ολη υπόθεση ειναι πως δεν μπορεις να αλλαξεις απο ελληνικα σε Αγγλικα.

:D

 

ps:Σας ευχαριστώ ΟΛΟΥΣ για τα καλα σας λογια, εγω αρχικα το εκανα για μενα αλλα βγηκε τοσο τελεια η rom που δεν σκεφτηκα ουτε λεπτο ναμην την κανω upload. :)

 

Και παλλι χιλια ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΤΕ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ!!!!!!! ΑΝΕΒΑΣΕ ΤΗΝ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΧΑΒΑΛΕ!!!!!! Η ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ ΜΙΑ ΣΥΣΚΕΥΗ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ WM 6 ΑΝΑΜΝΗΣΤΙΚΗ:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Ναι τα ελληνικα απο το hermes θα κανουν με λιγακι edit.... :p

 

Αλλα...

Για τους χρηστες που χρησιμοποιούν μονο ελληνικα κ με το να ειναι ΟΛΟ το συστημα τους κ οχι μερικα αρχεια, στα ελληνικα γλιτώνουν χωρο στην rom αλλα κ στην ram.

Εχεις ελληνικο autocorrect στο stantar Ελληνικο πληκτρολογιο της Microsoft.

Κ οσο να ειναι η μεταφραση εχει γινει απο την Microsoft.

Γενικος εχεις ενα αρκετα πιο ελαφρι ppc κ πιο stable.

 

Το μοναδικο μειον στην ολη υπόθεση ειναι πως δεν μπορεις να αλλαξεις απο ελληνικα σε Αγγλικα.

:D

 

ps:Σας ευχαριστώ ΟΛΟΥΣ για τα καλα σας λογια, εγω αρχικα το εκανα για μενα αλλα βγηκε τοσο τελεια η rom που δεν σκεφτηκα ουτε λεπτο ναμην την κανω upload. :)

 

Και παλλι χιλια ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!

 

Συγχαρητήρια Ausdim, αν και ούτε εγώ θα τη χρησιμοποιήσω γιατί προτιμώ τα αγγλικά μενού, ωστόσο θέλω να σου πω ένα μπράβο.:D Keep up the good work ;)

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Ισως να εννοείς λίγες μέρες πρίν το επίσημο release για τον τιτάνα...

Δεν νομίζω πως είναι το ίδιο...

 

 

Δημητρη τους κατοχους 3600 τους εχουν στο σκοταδι για τα 6 ακομα δεν ειναι σιγουρο τιποτα

 

εχετε δικιο παιδια δεν το σκεφτηκα αυτο ;)

 

Ναι τα ελληνικα απο το hermes θα κανουν με λιγακι edit.... :p

 

Αλλα...

Για τους χρηστες που χρησιμοποιούν μονο ελληνικα κ με το να ειναι ΟΛΟ το συστημα τους κ οχι μερικα αρχεια, στα ελληνικα γλιτώνουν χωρο στην rom αλλα κ στην ram.

Εχεις ελληνικο autocorrect στο stantar Ελληνικο πληκτρολογιο της Microsoft.

Κ οσο να ειναι η μεταφραση εχει γινει απο την Microsoft.

Γενικος εχεις ενα αρκετα πιο ελαφρι ppc κ πιο stable.

 

Το μοναδικο μειον στην ολη υπόθεση ειναι πως δεν μπορεις να αλλαξεις απο ελληνικα σε Αγγλικα.

:D

 

ps:Σας ευχαριστώ ΟΛΟΥΣ για τα καλα σας λογια, εγω αρχικα το εκανα για μενα αλλα βγηκε τοσο τελεια η rom που δεν σκεφτηκα ουτε λεπτο ναμην την κανω upload. :)

 

Και παλλι χιλια ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!

 

δεν το αναφερα για να μειωσω ουτε στο ελαχιστο την πολυ καλη προσπαθεια σου φιλε μου και συνονοματε !

ισα ισα που τετοιες προσπαθειες μονο χειροκροτημα αξιζουν :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

prosopika ego proteimo tis aglikes ekdoseis PANTA sta pda mou... alla!

 

file ausdim eisai apisteftos!!!!

esoses pollous xristes pou isos perimenoun arketous mines akomi gia mia wm6 ekdosi apo tin ace gia to p3600!!!

 

mpravo, efxaristoume kai pali mpravo gia ton xrono sou, tin prospatheia sou kai oti ta moirazesai ola afta xoris timpanokrousies, froufrou kai polla logia (oti voithas gia na efxaristeis ton kosmo kai alla tetoia saxla)!!!!...

 

ipoklinomai gia afto pou kataferes kai sou vgazo to kapelo gia to ithos sou!!!

Link to comment
Share on other sites

Τα θερμά συγχαρητήρια και από εμένα φίλε για την απίστευτη δουλεία σου.Ενώ κανείς δεν σε υποχρέωσε για τίποτα εσύ απλά έκανες κάτι πραγματικά μεγάλο!Αυτό είναι που κάνει όλους μας να υποκλιθούμε πάνω στην δουλεία σου.Έτσι απλά από το πουθενά μας δίνεται η ευκαιρία να δοκιμάσουμε τα greek wm6.Πολλά θα μπορούσα να πω ακόμα όμως τα λόγια ειλικρινά είναι πολύ λίγα...

 

Σε ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

εχετε δικιο παιδια δεν το σκεφτηκα αυτο ;)

 

 

 

δεν το αναφερα για να μειωσω ουτε στο ελαχιστο την πολυ καλη προσπαθεια σου φιλε μου και συνονοματε !

ισα ισα που τετοιες προσπαθειες μονο χειροκροτημα αξιζουν :)

 

Πραγματικα φιλε Δημητρη δεν ενοιωσα κατι τετοιο.... :D

 

Την ανεβασα την rom στο xda:

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=1272026#post1272026

 

Link:

 

http://rapidshare.com/files/32266018/Greek_Wm6.exe

 

Σας ευχαριστώ ολους κ παλι..... :)

 

 

Spb Pocket plus Greek

 

Spb phone suite Greek

 

Adobe reader Δουλεύει στα Ελληνικα με την ROM μου..

Link to comment
Share on other sites

που εισαι αγορι μου?? ΑΝΕΒΑΣΕ ΤΗΝ ΡΟΜ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΟΥΡΛΑΝΟΥΜΕ ΑΜΑΝ-ΑΜΑΝ (((( ΕΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΤΡΕΞΤΕ ΚΑΙ ΟΡΜΙΣΤΕ ΣΑΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ))))ΘΑ ΓΡΑΦΤΕΙ ΙΣΤΟΡΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΗΝ HTC:lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

O LVSW εβγαλε καινουργια rom σημερα προστεθηκε το gps position via internet που ειχαν τα υπολοιπα gps και ελειπε απο μας http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=305250
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...