Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ακριβως ετσι ειναι. Εγω εχω βαλει απο προχθες του mUm την ROM και παει σφαιρα!

Το μονο που δεν κανει μονο του ειναι Sync - αλλα λυνεται εαν τρεξεις το Sync απο το PPC...

Τρομερη ROM παιδια!:rolleyes:

 

kai go to idio problima me toy mUm th rom eixa me tou LVSW linete kai doylevi mia xara

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ενεργοποιηστε την επιλογη να δεχεται ολα τα εισερχομενα αρχεια στις ρυθμισεις/ συνδεσεις :)

 

Το έχω κάνει και αυτό αλλά πάλι τζίφος. το πρόβλημα είναι ότι δεν στέλνει κιόλας. Δεν ξέρω μήπως φταίει και ο τρόπος που κάνω pairing την συσκευή και για αυτό δεν τρέχει.

 

Ευχαριστώ πάντως

Link to comment
Share on other sites

kai go to idio problima me toy mUm th rom eixa me tou LVSW linete kai doylevi mia xara

 

Ναι αλλα του mUm εχει νεοτερο built WM6 και ειναι πιο γρηγορο:) ! Συντομα (μεχρι Δευτερα) βγάζει Second Edition, οπότε παραμένω στον mUm:D

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα του mUm εχει νεοτερο built WM6 και ειναι πιο γρηγορο:) ! Συντομα (μεχρι Δευτερα) βγάζει Second Edition, οπότε παραμένω στον mUm:D

 

Θα περιμενουμε με το backup einai παιχνιδακη η αλαγη της rom και οποια μας βολευη θα βαλουμε

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση ενδεχομενως και χαζη...

Ο φορτιστης αυτοκινητου απο motorola κανει για το 3600 για εχω φαει τον τοπο και δεν βρισκω HTC ή QTEC.

Link to comment
Share on other sites

Δεν άντεξα να περιμένω την nokia n95 και πηγα και χτυπησα ένα3600 πιστεύω ότι δεν θα το μετανοίωσω,το 3300 που είχα ήταν πολύ καλό αυτό πιστεύω καλυτερο:lol:

 

οποτε φωτη σε περιμενω για καφε και να τουμπανιασουμε το 3600 :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση ενδεχομενως και χαζη...

Ο φορτιστης αυτοκινητου απο motorola κανει για το 3600 για εχω φαει τον τοπο και δεν βρισκω HTC ή QTEC.

 

Ναι φιλέ μου εγώ αυτόν χρησιμοποιώ....:D :D

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλέ μου εγώ αυτόν χρησιμοποιώ....:D :D

 

στον τιτανα που τον ειχα δοκιμασει πριν παρω τον γνησιο φορτιστη δεν φορτιζε :O:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Δεν άντεξα να περιμένω την nokia n95 και πηγα και χτυπησα ένα3600 πιστεύω ότι δεν θα το μετανοίωσω,το 3300 που είχα ήταν πολύ καλό αυτό πιστεύω καλυτερο:lol:

 

Πιστεύω ότι έκανες την καλύτερη επιλογή πάντως!

Link to comment
Share on other sites

στον τιτανα που τον ειχα δοκιμασει πριν παρω τον γνησιο φορτιστη δεν φορτιζε :O:O

 

εδώ κ ένα μήνα περίπου τον χρησιμοποιώ κ είναι οκ!

τώρα τι να πω δεν ξέρω...:rolleyes: :rolleyes:

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

εδώ κ ένα μήνα περίπου τον χρησιμοποιώ κ είναι οκ!

τώρα τι να πω δεν ξέρω...:rolleyes: :rolleyes:

 

ναι οντως και μενα μου φαινεται περιεργο γιατι μου ειχαν πει οτι κανει και του μοτορολα για τον τιτανα:O

ειχα δοκιμασει εναν που ηταν για μοτορολα αλλα

ηταν απο αυτους τους εμποριου και οχι γνησιος ;)

δεν αποκλειεται να εφταιγε και ο συγκεκριμενος φορτιστης :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

οποτε φωτη σε περιμενω για καφε και να τουμπανιασουμε το 3600 :lol::lol:

 

Εχω ένα πρόβλημα ελέω βιστα και δεν μπορώ να σετάρω προγράμματα,αλήθεια τι γίνεται με τα βιστα? πρεπει να παμε σε υπολογιστή με χπ?

το φαζερ το έχεις ακόμα εγώ το χτ δεν το αλλάζω με τίποτα σκυλι.

 

Πάντως τώρα που καλοκαιριάζει την βόλτα στην χαλκίδα θα την΄κάνω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω ένα πρόβλημα ελέω βιστα και δεν μπορώ να σετάρω προγράμματα,αλήθεια τι γίνεται με τα βιστα? πρεπει να παμε σε υπολογιστή με χπ?

το φαζερ το έχεις ακόμα εγώ το χτ δεν το αλλάζω με τίποτα σκυλι.

 

Πάντως τώρα που καλοκαιριάζει την βόλτα στην χαλκίδα θα την΄κάνω

 

τα vista έχουν δικό τους mobile center,πρέπει να το κατεβάσεις από τη microsoft.Θέλει genuine....

Link to comment
Share on other sites

Εχω ένα πρόβλημα ελέω βιστα και δεν μπορώ να σετάρω προγράμματα,αλήθεια τι γίνεται με τα βιστα? πρεπει να παμε σε υπολογιστή με χπ?

το φαζερ το έχεις ακόμα εγώ το χτ δεν το αλλάζω με τίποτα σκυλι.

 

Πάντως τώρα που καλοκαιριάζει την βόλτα στην χαλκίδα θα την΄κάνω

 

Microsoft ActiveSync works only with Windows XP SP2 or earlier. If you have Windows Vista, your synchronization settings will be managed through the Windows Mobile Device Center. Windows Mobile Device Center is available through the Windows Mobile Device Center page.

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Όπως επίσης δεν μπορείς να flashareis ROM στα Vista! Αναγκάστηκα να ανοίξω το laptop με τα XP για να περάσω την ROM στο P3600
Link to comment
Share on other sites

Όπως επίσης δεν μπορείς να flashareis ROM στα Vista! Αναγκάστηκα να ανοίξω το laptop με τα XP για να περάσω την ROM στο P3600

 

μπορεις.... μπορεις... :D το εχω κανει πολλες φορες !

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=291723 :X

Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε την εκδοση του mum κάντε το παρακάτω και το Sync παιζει θαυμασία !!

 

delete - [HKEY_LOCAL_MACHINE\Windows CE Services\Synchronization\Objects\OneNote Note :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εχω ένα πρόβλημα ελέω βιστα και δεν μπορώ να σετάρω προγράμματα,αλήθεια τι γίνεται με τα βιστα? πρεπει να παμε σε υπολογιστή με χπ?

το φαζερ το έχεις ακόμα εγώ το χτ δεν το αλλάζω με τίποτα σκυλι.

 

Πάντως τώρα που καλοκαιριάζει την βόλτα στην χαλκίδα θα την΄κάνω

 

με το φειζερ θα πεθανω :lol::lol:

 

παρε τηλ :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι και εγώ μετά από πολλά χρόνια NOKIA, τελευταία Ν73, να κάνω το «άλμα» και να πάω σε HTC P3600. Μετά από αυτά διάβασα αλλά και μου είπαν φίλοι είναι ίσως το καλύτερο στην κατηγορία του.

 

Ψάχνω λοιπών στο Internet και τη να δω.

 

Το Πλαίσιο το πουλάει 699,00 στο κατάστημα και 645,00 από το Internet http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=69975892&product=911925

 

Ενώ το expansys το πουλάει 564.03. http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=140824

 

Μεγάλη διαφορά. Βέβαια του expansys είναι έκδοση αγγλική αλλά υπάρχει κανένα πρόβλημα ?

 

Το έχει κανείς αγοράσει από ExpanSys ?

 

Γενικά το ExpanSys είναι αξιόπιστο ?

 

Η εγγήυηση ισχύει όταν αγοραστεί από εκεί ?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Healthy disregard for the impossible.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι και εγώ μετά από πολλά χρόνια NOKIA, τελευταία Ν73, να κάνω το «άλμα» και να πάω σε HTC P3600. Μετά από αυτά διάβασα αλλά και μου είπαν φίλοι είναι ίσως το καλύτερο στην κατηγορία του.

 

Ψάχνω λοιπών στο Internet και τη να δω.

 

Το Πλαίσιο το πουλάει 699,00 στο κατάστημα και 645,00 από το Internet http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=69975892&product=911925

 

Ενώ το expansys το πουλάει 564.03. http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=140824

 

Μεγάλη διαφορά. Βέβαια του expansys είναι έκδοση αγγλική αλλά υπάρχει κανένα πρόβλημα ?

 

Το έχει κανείς αγοράσει από ExpanSys ?

 

Γενικά το ExpanSys είναι αξιόπιστο ?

 

Η εγγήυηση ισχύει όταν αγοραστεί από εκεί ?

 

Βασει με οσα λει η ace και επειδη ειναι αγορασμενο απο χωρα της EU η εγγυηση ισχυει κανονικα εδω στην ελλαδα με τους ορους της ace Hellas (Καλλιτερα ομως παρτους τηλ. μηπως στο μεταξυ εχουν αλλαξη κατι) Οσο αν υπαρχει καποιο προβλημα που ειναι αγγλική έκδοση αυτο αφορα εσενα μονο το μενου θα ειναι στα αγγλικα κτλ αν θες να γραψεις Ελληνικα με ενα προσθετο πληκτρολογιο (προγραμα) γραφεις

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...