Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
Οποία ταχύτητα!! Ευχαριστώ πολύ!! Βοήθησες πολύ γιατί από ότι έχω διαπιστώσει από το φόρουμ είσαι από τους έμπειρους στο ζήτημα!!!

 

Να ρωτήσω και κάτι ακόμα?? Μόνο ένα θα είναι μη φοβάσαι!!!!:) :O :rolleyes:

 

 

 

 

την αναβάθμιση την κάνω πριν το customize? Πριν ενεργοποιήσω δηλαδή τη συσκευή για να διαπιστώσω αν θα τύχει το πρόβλημα?

μην φοβασε,ανοιξε την κανονικα,10% ειναι οι πιθανοτητες να μην παιξει,αλλα και παλι δεν ειναι τιποτα,αμεσως το φτιαχνουμε,αν εχεις προβλημα εδω ειμαστε:happy:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!! Κάτι μου λέει ότι δε θα γλιτώσετε τόσο εύκολα από μένα!!!:lol: :lol:

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
σιγα!!!ειναι πολλα παιδια εδω που δινουν τα φωτα τους,οποτε λιγο ο ενας λιγο ο αλλος θα την βρουμε την ακρη!!!ετσι θα σε αφησουμε;:D :p
Link to comment
Share on other sites

Sorry παίδες! Λίγο άσχετο!

Το φέρνει κάποιο μαγαζί σε άσπρο χρώμα?

 

Απ' ότι ξέρω η ACE μόνο μαύρα φέρνει...οπότε αν βρεις άσπρο θα είναι παραεισαγωγής και δεν είναι κι ότι καλύτερο να το πάρεις...

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι ξέρω η ACE μόνο μαύρα φέρνει...οπότε αν βρεις άσπρο θα είναι παραεισαγωγής και δεν είναι κι ότι καλύτερο να το πάρεις...

 

ΑΝ ειναι htc ισχυη η εγγυηση κανονικα εδω στην ελλαδα οτι χρωμα και αν ειναι και απο οπου και αν το εχεις παρει τουλαχιστον ετσι λεει η ace

Link to comment
Share on other sites

ΑΠOΣΠΑΣΜΑ ΑΠΟ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ FORUM ΤΗΣ QTEK απο αρμοδιο ατομο :

 

Το ξαναλέω: Δε θα γίνουμε εδώ πέρα myphone, ούτε άλλα forum που θάβουν αδιακρίτως και μερικές φορές τα λένε και επωνύμως, πράγμα που μπορεί να δημιουργεί νομικό θέμα (συκοφαντική δυσφήμηση).

...............................................:X

Link to comment
Share on other sites

ΑΠOΣΠΑΣΜΑ ΑΠΟ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ FORUM ΤΗΣ QTEK απο αρμοδιο ατομο :

 

Το ξαναλέω: Δε θα γίνουμε εδώ πέρα myphone, ούτε άλλα forum που θάβουν αδιακρίτως και μερικές φορές τα λένε και επωνύμως, πράγμα που μπορεί να δημιουργεί νομικό θέμα (συκοφαντική δυσφήμηση).

...............................................:X

 

Καλά θα κάνουν αυτοί οι ψευτόμαγκες της ACE να βγάλουν WM6 και για το Ρ3600 αλλιώς το Ρ3600 με το πρόβλημα της κάρτας δεν μπορεί να θεωρηθεί σοβαρό μηχάνημα για επαγγελματική χρήση όσο καλό και να είναι!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επιτελους κ αν ακομα οι εταιριες δεν θελουν να βαλουν wm6 στο trinity αυτο το καταφεραν μερικοι χρηστες στο xda ...

 

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=1241908&postcount=106

 

Αυριο προφανος θα εχουμε κ την πρωτη flashed εκδοσι wm6 για τα p3600 μας:D :D

 

 

Βεβαια τα bugs σιγουρα θα υπαρχουν αλλα σιγουρα θα διορθωθουν σιγα-σιγα...

 

 

Τωρα το αλλο κομματι για μενα ειναι να περασουμε κ τα ελληνικα πανω στα wm6 μιας κ τα ελληνικα που εχουμε στα wm5 δεν κανουν στα 6.

 

Εγω παντως θα προσπαθησω να τα κανω να δουλεψουν ;) .

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμενα.

Εφτασε ο καιρος να αποχωριστω το P910i και επειτα απο αρκετη μελετη κατεληξα στο P3600 (οι αλλοι ανταγωνιστες ηταν το Μιο701 και το Νxxx).

 

Εχω μια ερωτηση που δεν ειδα να εχει απαντηθει καπου στις προηγουμενες σελιδες. Το Ρ3600 τρεχει netbios? Δηλαδη εαν το συνδεσω με το δικτυο του σπιτιου μου (μεσω wireless router) θα το βλεπουν τα θηρια μου η οχι?

 

Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επιτελους κ αν ακομα οι εταιριες δεν θελουν να βαλουν wm6 στο trinity αυτο το καταφεραν μερικοι χρηστες στο xda ...

 

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=1241908&postcount=106

 

Αυριο προφανος θα εχουμε κ την πρωτη flashed εκδοσι wm6 για τα p3600 μας:D :D

 

 

Βεβαια τα bugs σιγουρα θα υπαρχουν αλλα σιγουρα θα διορθωθουν σιγα-σιγα...

 

 

Τωρα το αλλο κομματι για μενα ειναι να περασουμε κ τα ελληνικα πανω στα wm6 μιας κ τα ελληνικα που εχουμε στα wm5 δεν κανουν στα 6.

 

Εγω παντως θα προσπαθησω να τα κανω να δουλεψουν ;) .

 

Υπομονη μεχρι αυριο που θα την αναβασουν !:D

Link to comment
Share on other sites

Sorry παίδες! Λίγο άσχετο!

Το φέρνει κάποιο μαγαζί σε άσπρο χρώμα?

 

Εγώ το έχω παραγείλει απο το e-shop αλλά με έχουν στην αναμονή γιατί σε λευκό χρώμα δεν είναι άμεσα διαθέσιμο. Δεν ξέρω κάτι σχετικό περι παραεισαγωγής που αναφέρθηκε παραπάνω.

Όσοι ξέρουν, ας postάρουν

Link to comment
Share on other sites

kalimera se oloys ligo tin voitheia sas parakalo sygentrosa kapoia programatakia gia na ta kano install tin alli vdomada pou tha paralavo to p3600 an mporeite peite moy an enai enatxei gia to p3600 parempimtontos einai ola *****ed :

destinator 6.1

smartmovie player

opera gia wm5

windows live messanger , skype

photo contacts pro

fizz weather

2 lexika apo tin lingvosoft

kai 3 games ena poker texas holdem ,broken sword v1.0 kai to secret of the monkey island

kai akoma ti protinete 1 gb karta h 2 gb karta na agoraso? eyxaristo :)

 

απο που γίνεται να κατεβασεις το windows live messenger για ppc

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους τελικα με το μπερδεμα με την ταυτοχρονη υπαρξη πολλων διαθεσιμων δικτυων και την μη δυνατοτητα συνδεσης με ενα απο αυτα δεν καταφερα τιποτα πηρα ενα φιλο στο πλαισιο δεν ηξερε πηρα στην τεχνικη υποστηρηξη στην htc hellas τζιφος μου λεει στειλε το πανω να το δουμε κατι μου ελεγε για τον αριθμο MAC αλλα δεν ηξεραν τιποτα τις επομενες μερες αν δεν καταφερω τιποτα το σκεφτομαι να το σκοτωσω καποιος φιλος το θελει που δεν τον ενδιαφερει η δυσκολια που εχω και θα το παρει καμια 300 ευροπουλα τοσο πολυ εχω σπαστει . τι ειναι τελικα αυτος ο αριθμος mac και αλλαζει μονο οταν παρει απο το ρουτερ καποιον αλλο?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που ξέρω είναι οτι η mac address είναι μοναδική για κάθε κάρτα δικτύου κ έχει σχέση με την ip που θα πάρει το pc απο το εκάστοτε δίκτυο.

 

Υποθέτω οτι κ κάθε ppc έχει την δική του μοναδική mac όποτε αυτό συνδεθεί σε κάποιο ασύρματο δίκτυο. Τώρα γιατί σε πετάει έξω συνέχεια κ τις ιστορίες που έχεις περιγράψει δεν ξέρω τι να σου πω εφόφον δεν το έχω παρει ακόμα στα χέρια μου. Αν είναι πρόβλημα της συσκευής δεν σηκώνει αντικατάσταση????

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που ξέρω είναι οτι η mac address είναι μοναδική για κάθε κάρτα δικτύου κ έχει σχέση με την ip που θα πάρει το pc απο το εκάστοτε δίκτυο.

 

Υποθέτω οτι κ κάθε ppc έχει την δική του μοναδική mac όποτε αυτό συνδεθεί σε κάποιο ασύρματο δίκτυο. Τώρα γιατί σε πετάει έξω συνέχεια κ τις ιστορίες που έχεις περιγράψει δεν ξέρω τι να σου πω εφόφον δεν το έχω παρει ακόμα στα χέρια μου. Αν είναι πρόβλημα της συσκευής δεν σηκώνει αντικατάσταση????

 

Η mac address δεν έχει ουδεμία σχέση με το δίκτυο που συνδέεται μία συσκευή. Εϊναι μοναδικό αναγνωριστικό της κάρτας δικτύου για να ξεχωρίζει από τις υπόλοιπες ανεξάρτητα του δικτύου που συνδέονται. Γι' αυτό άλλωστε τις περισσότερες φορές αναγράφεται και στην εξωτερική όψη του κουτιού της αντίστοιχης συσκευής.

Link to comment
Share on other sites

Όταν έχεις συνδεθεί σε ένα δίκτυο και υπάρχουν περισσότερα, όταν σου εμφανίζεται η λίστα με τα υπόλοιπα, δεν επιλέγεις από το μενού το "να μην εμφανιστεί ξανά" ?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι εννοεί κάπιος προηγούμενος με το να λέει οτι το Ρ3600 με το πρόβλημα της κάρτας δεν μπορεί να θεωρηθεί σοβαρό μηχάνημα...???Μου λύνετε αυτή την απορεία?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι εννοεί κάπιος προηγούμενος με το να λέει οτι το Ρ3600 με το πρόβλημα της κάρτας δεν μπορεί να θεωρηθεί σοβαρό μηχάνημα...???Μου λύνετε αυτή την απορεία?

 

φιλε μου το 3300 πρωτο και τωρα ο τιτανας με την νεα ρομ της htc παρουσιαζουν ενα πολυ σοβαρο προβλημα με την καρτα μνημης...

 

την χανουνε :blink: και καποιες φορες με καποιο restart επανερχονται τα παντα στην θεση τους....καποις φορες ομως μπορει να χασεις τα παντα απο την καρτα σου....

 

εχει αναφερθει προβλημα στο 3600 παρομοιο εκτος το μηνυμα του φιλου που αναφερεις ...

 

ακομα εγω προσωπικα δεν εχω δει τπτ παρομοιο στο 3600 μου

 

 

περισσοτερα εκει

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=304382

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Η mac address δεν έχει ουδεμία σχέση με το δίκτυο που συνδέεται μία συσκευή.

 

Δεν είπα κάτι τέτοιο. Εννοώ οτι μια mac θα παίρνει για ένα X χρονικό διάστημα μια συγκεκριμένη ip (για παράδειγμα σε ένα τοπικό δίκτυο - με ενεργοποιημένο DHCP, που θα παίρνει ip αυτόματα)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...