Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρατήρησα ότι τα λεπτά ομιλίας σε ενεργό πακέτο CU Combo M, χωρίς να κάνω κάτι, έχουν μετατραπεί από 700 σε απεριόριστα. 🙂

Screenshot_20230518-133850_My CU.jpg

Καλοδεχούμενα. 😎

Edited by johndouk
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα έκανα αίτηση φορητότητας σε cu και σήμερα έλαβα αυτό: 

TO AITHMA ΦOPHTOTHTAΣ EINAI ΣE ΔIAΔIKAΣIA EΓKPIΣHΣ AΠO THN EΘNIKH BAΣH ΔEΔOMENΩN ANAΦOPAΣ ΦOPHTOTHTAΣ (EBΔAΦ). ΘA ENHMEPΩΘEIΣ ΓIA TA EΠOMENA BHMATA ME SMS.

γνωρίζουμε πόσος χρόνος χρειάζεται;

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, nucleogenesis said:

Καλησπερα έκανα αίτηση φορητότητας σε cu και σήμερα έλαβα αυτό: 

TO AITHMA ΦOPHTOTHTAΣ EINAI ΣE ΔIAΔIKAΣIA EΓKPIΣHΣ AΠO THN EΘNIKH BAΣH ΔEΔOMENΩN ANAΦOPAΣ ΦOPHTOTHTAΣ (EBΔAΦ). ΘA ENHMEPΩΘEIΣ ΓIA TA EΠOMENA BHMATA ME SMS.

γνωρίζουμε πόσος χρόνος χρειάζεται;

Μέχρι αύριο στις 16:00 θα έχει εγκριθεί ή θα έχει απορριφθεί. Την κάρτα σιμ την έχεις παραλάβει ; 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, CaptainNickGR said:

Μέχρι αύριο στις 16:00 θα έχει εγκριθεί ή θα έχει απορριφθεί. Την κάρτα σιμ την έχεις παραλάβει ; 

Ναι ήρθε σήμερα μέσω svuum 

Link to comment
Share on other sites

Νέος συνδρομητής cu, έχω κατεβάσει την εφαρμογή, δεν μπορώ να μπω με τίποτα, έκανα δημιουργία λογαριασμού, μου λέει ίσως δεν είναι ενεργοποιημενο αλλά είναι, έσβησα την εφαρμογή, ξανακατεβάσω, τίποτα, επανεκκίνηση τίποτα, τι να κάνω?

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bardull said:

Νέος συνδρομητής cu, έχω κατεβάσει την εφαρμογή, δεν μπορώ να μπω με τίποτα, έκανα δημιουργία λογαριασμού, μου λέει ίσως δεν είναι ενεργοποιημενο αλλά είναι, έσβησα την εφαρμογή, ξανακατεβάσω, τίποτα, επανεκκίνηση τίποτα, τι να κάνω?

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Με ανοικτά δεδομένα προσπάθησες; 

Στο site του cu μπαίνει με το λογαριασμό;

Link to comment
Share on other sites

Με δεδομένα το κάνω αλλά τιποτα

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, nucleogenesis said:

Ναι ήρθε σήμερα μέσω svuum 

Μέχρι την Δευτέρα θα είσαι ενεργοποιημένος στο δίκτυο, μακάρι να σε βολέψουν και το Σάββατο ακόμη. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν βγάζω άκρη, έχω κάνει τα πάντα αλλά τίποτα, με whats up όλα οκ, cu με τίποτα να μπω

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, GREGORYMO said:

Μου ήρθε προσφορά :

Απεριόριστα λεπτά και απεριόριστα data για 24 ώρες ΜΕΧΡΙ σήμερα το βράδυ.

ήρθε σε άλλον ?

Σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ σε όσους έχει λήξει ή θα λήξει η 24ωρη προσφορά μέχρι τις 00:00, μπορούμε να την ενεργοποιήσουμε ξανά.

Άρα ουσιαστικά 48ωρη ήταν.

Link to comment
Share on other sites

Just now, kalitexnis_g said:

Στο μεταξύ σε όσους έχει λήξει ή θα λήξει η 24ωρη προσφορά μέχρι τις 00:00, μπορούμε να την ενεργοποιήσουμε ξανά.

Άρα ουσιαστικά 48ωρη ήταν.

Τι εννοείς?

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, bardull said:

Δεν βγάζω άκρη, έχω κάνει τα πάντα αλλά τίποτα, με whats up όλα οκ, cu με τίποτα να μπω 

Δοκίμασε να μπεις στο site του vodafone.gr όπως σου είπαν με κωδικό ...  και μετά με τον ίδιο στο app. Θα κάνεις εγγραφή πρώτα από το site και θα σου στείλει σμσ για επιβεβαίωση αριθμού ... αν δεν στο κανει σημαίνει ότι δεν είναι όλα ετοιμα.

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΝΟ στα λεπτά ομιλίας μου δείχνει απεριόριστα.
Είναι σωστό αυτό?

Και σε μένα το ίδιο!
Γιατί άραγε;
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, kalitexnis_g said:

Δεν πειράζει στο liquid δεν γράφει τα απεριόριστα data. Ισχύουν όπως και να 'χει..

Ούτε στο κανονικό CU δεν τα βγάζει τα απεριόριστα ντάτα,απλά δεν μειώνονται,ενώ τα λεπτά ομιλίας έχουν εμφανιστεί. Μέχρι χτες το βράδυ τα εμφάνιζε όλα. Από χτες στις 19:00 άλλαξε τροπάριο 

Link to comment
Share on other sites

Έχουν σπάσει τα νεύρα μου, ακόμα τίποτα, δεν μπορώ να μπω στην εφαρμογή για κανέναν λόγο...

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, kalitexnis_g said:

Στο μεταξύ σε όσους έχει λήξει ή θα λήξει η 24ωρη προσφορά μέχρι τις 00:00, μπορούμε να την ενεργοποιήσουμε ξανά.

Άρα ουσιαστικά 48ωρη ήταν.

Σωστά, αλλά δεν το είπαν (ξέρουμε όλοι τον λόγο)... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, νωρίτερα εκανα ανανέωση σε ένα cu combo M και μου έδειχνε αλλά αντ άλλων. Σας παραθέτω την απάντηση του chat:

"Λοιπόν, σήμερα 18/5 , έχει ξεκινήσει σταδιακά, η αλλαγή εμπορικής πολιτικής στα πακέτα από την εταιρία. Γι’αυτό υπάρχει και αυτή η σύγχυση με το σύστημα, επειδή τρέχει ήδη από το πρωί. Ξεκάθαρη εικόνα θα υπάρξει μέχρι αύριο 19 του Μάη, που θα σταλεί σε όλους τους συνδρομητές καρτοκινητής τα νέα με τις αλλαγές.

 Το bonus cu shake, είναι με τη νέα μορφή του, γι’αυτό και είδατε αλλαγή.

Επιπλέον, δε μπορούσατε να βγάλετε κλήση προσωρινά καθώς αλλάζει &το πακέτο σας cu combo M, θα παραμείνει ίδια τιμή αλλά αυξημένες παροχές. 😊"

Και η εικόνα από το shake που κατάλαβα αρχικά ότι κάτι δεν πάει καλα

 

Screenshot_20230518-142010_My CU.jpg

Edited by Steleon
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...