Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

6 ώρες πριν, panos43 said:

Τελικα εκανα ανανεωση και μπηκε η προσφορά. Παρόλα αυτα έχουν ξεμείνει 8€ στην καρτα και στο smart pocket δεν με αφήνει να τα χαλάσω και γράφει αυτο: 

IMG_6799.png

Τώρα η επόμενη ανανέωση σου θα είναι 20/5 για το unlimited?

Μου ήρθε πριν λίγο ένα μήνυμα "Το unlimited XL λήγει 21/04 23.59'. Ενεργοποίησέ το τώρα και τα υπόλοιπά σου παρατείνονται. Χμμμ..Μάλλον roll over εννοεί.

Edited by hercoulis
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jaranor said:

Είχα "προσφορά μόνο για σένα" με ανανέωση υπολοίπου, μέχρι 22 Απριλίου. Μπαίνω σήμερα να κάνω ανανέωση και η προσφορά δεν υπάρχει στην εφαρμογή, ούτε καλώντας στο 1252.

Ε, ή δώσ' την ή μην τη δίνεις! Μας δουλεύεις;

Το ίδιο ακριβώς συνέβη σήμερα και σε εμένα. Ήταν 1000' προς όλους και κάποια Giga. Ήταν έως 22 Απριλίου. Ό,τι να ναι.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mobileras said:

Δεν εχω καμμια virtual. Σκεφτομαι να βγαλω μονο για το λικουιντ

Αν δεν έχεις revolut δες στη Vodafone κάπου γράφει για ένα δώρο 25Ευρώ με την πρώτη εγγραφή.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, hercoulis said:

Αν δεν έχεις revolut δες στη Vodafone κάπου γράφει για ένα δώρο 25Ευρώ με την πρώτη εγγραφή.

Στο σαιτ της βονταφον εννοείς;

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ilovemetal said:

Το ίδιο ακριβώς συνέβη σήμερα και σε εμένα. Ήταν 1000' προς όλους και κάποια Giga. Ήταν έως 22 Απριλίου. Ό,τι να ναι.

Μας δουλευουν

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Mobileras said:

Στο σαιτ της βονταφον εννοείς;

Ειναι πανέυκολη αυτή,  δωρεάν virtual όσες θές, δεν κρατάει προμήθεια όταν ανεβάζεις λεφτά,  σου ζητάει μια selfi και 2 εικόνες από την ταυτότητα,  συν γράφεις απλα το αφμ και όνομα που μένεις ....  σε 10 λεπτά δουλέυει και σε 2 μερες έχεις πάρει και 25 ευρω φτάνει να ξοδέψεις 1. 

Αλλά και εδώ θα σου κρατήσει κάρτα στην μνήμη για να βάλεις το 1 εστω ευρω ... δεν ξέρω λογικά την σβήνεις βέβαια μετά, ίσως ομως αν δεν σε ενδιαφέρει να βάλεις λεφτά και να πάρεις το δώρο την έχεις και άδεια δεν βάζεις ποτέ λεφτά αλλά δεν ξέρω αν περνάει στο liquid  , γράφει ότι σου ζητάει 0.01  ευρω αλλά δεν είδα ποτέ χρέωση

rev.png

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που την έχω θα μπορώ να τα πάρω άραγε?

Ένα εξάμηνο την έχω. Το premium πλάνο κοστίζει όμως..

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Mobileras said:

Προτείνετε virtual καρτα για να κάνω για το liquid (εάν θέλετε) ...

Και η payzy είναι ωραία.. έχεις και 1% επιστροφή από όλες τις αγορές σου.

Εγώ που κάνω τις περισσότερες αγορές από εκεί, πλέον το κινητό μου είναι δωρεάν..

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, GERASIMOS PALIMERIS said:

Μας δουλευουν

Τώρα τους έστειλα στο chat. Μου απάντησαν ότι αντιμετωπίζουν ένα τεχνικό ζήτημα με τις προσφορές και είναι προς επίλυση.

Και μου είπαν κάνε ανανέωση και γράψε μας εδώ για να αποδοθεί.

Έκανα την ανανέωση και τους έστειλα. Και μου είπαν εντάξει, θα αποδοθεί σε 2 με 3 ημέρες.

Edited by Ilovemetal
Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kalitexnis_g said:

Και η payzy είναι ωραία.. έχεις και 1% επιστροφή από όλες τις αγορές σου.

Η payzy δίνει και αυτή κάποιο δώρο 10 ευρω και επίσης βαζεις λεφτά δωρεάν έτσι ? μόνο κόστος 2-3 ευρω εχει για μια virtual ? Aλλά έχω ακούσει ότι ζητάει απίστευτα πράγματα και συνέντευξη με video και το άφησα  😉 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ilovemetal said:

Τώρα τους έστειλα στο chat. Μου απάντησαν ότι αντιμετωπίζουν ένα τεχνικό ζήτημα με τις προσφορές και είναι προς επίλυση.

Και μου είπαν κάνε ανανέωση και γράψε μας εδώ για να αποδοθεί.

Έκανα την ανανέωση και τους έστειλα. Και μου είπαν εντάξει, θα αποδοθεί σε 2 με 3 ημέρες.

Εγω ειχα κανει ανανεωση και αφησα την προσφορα να την κανω σημερα και εξαφανιστηκε

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, blizard said:

Η payzy δίνει και αυτή κάποιο δώρο 10 ευρω και επίσης βαζεις λεφτά δωρεάν έτσι ? μόνο κόστος 2-3 ευρω εχει για μια virtual ? Aλλά έχω ακούσει ότι ζητάει απίστευτα πράγματα και συνέντευξη με video και το άφησα  😉 

Δεν ισχύει τίποτα από αυτά πέρα της βιντεοκλίσης και της δωρεάν φορτισης. Αν θίγονται τα προσωπικά σου δεδομένα, δεν είναι για 'σένα..

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, GERASIMOS PALIMERIS said:

Εγω ειχα κανει ανανεωση και αφησα την προσφορα να την κανω σημερα και εξαφανιστηκε

Και σε εμένα αυτό έγινε όπως έγραψα πιο πάνω. Κάνε την ανανέωση και στείλε μήνυμα στο chat.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Η Δωροεπιταγή της adidas έμεινε στο συρτάρι, μήπως τη θέλει κανένας?

15ευρώ (για άνω των 60 ευρώ αγορά) για ακόμη 2 μέρες 

Edited by hercoulis
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GREGORYMO said:

Σου ήρθε sms ? ΜΗΠΩΣ ήταν μέχρι 20 και μπερδεύτηκες?

Στο SMS μου έλεγε ως 21 Απριλίου, στην εφαρμογή ως 22 Απριλίου. Σήμερα 20 εξαφανίστηκε. Βγάλε άκρη.

Link to comment
Share on other sites

Η revolut θελει google pay; Υπαρχει καποιο τοπικ να παω να ρωτησω για να μη γεμιζω με ερωτήσεις αυτό το τοπικ;

Edited by Mobileras

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mobileras said:

Η revolut θελει google pay;

Δε χρειάζεται, αλλά αν έχεις μπορείς να τη φορτίσεις μέσω του google pay.

5 minutes ago, Mobileras said:

Υπαρχει καποιο τοπικ να παω να ρωτησω για να μη γεμιζω με ερωτήσεις αυτό το τοπικ;

https://myphone.gr/forum/topic/128878/page/157/

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Mobileras said:

 Υπαρχει καποιο τοπικ να παω να ρωτησω για να μη γεμιζω με ερωτήσεις αυτό το τοπικ;

Google το λένε.. αλλά δεν έχει topic και σε δικαιολογώ..

IMG_20230420_214909.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η revolut θελει google pay; Υπαρχει καποιο τοπικ να παω να ρωτησω για να μη γεμιζω με ερωτήσεις αυτό το τοπικ;
Μπορείς να ζητήσεις φυσική κάρτα

Μέσα στη εφαρμογή έχει εικονική μιας χρήσης που το νούμερο της ανάνεωνεται αυτόματα και άλλες δύο εικονικές

Επίσης έχεις και την φυσική που έγραψα

Περισσότερα εδώ

https://myphone.gr/forum/topic/128878/

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Άμα πείστηκε και ο Mobileras να δοκιμάσει το liquid (έστω μέσω Smart Pocket που ενεργοποιείται στο liquid και όχι στο κανονικό), τότε να αλλάξω κι εγώ άποψη για το ότι: "ΔΕΝ υπάρχει ΠΑΝΤΙΟΤΡΟΠΩΣ τρόπος να αλλάξει κάποιος άμα σταμπορνάρει, ΣΤΟΝ ΑΙΩΝΑ ΤΟΝ ΑΠΑΝΤΑ"!!!

Να δείτε που στο άμεσο μέλλον θα τα "ξαναγυρίσει" πάλι: ΔΕ μπορεί να πέφτω έξω στη ΓΕΝΙΚΗ ΑΡΧΗ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...