Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άμα κουράζεσαι πληρώνεις :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω, εγώ που παρέλαβα χτες την κάρτα, ξέρουμε περίπου πόσες μέρες κάνει να εγκριθεί η φορητότητα; Για να έχω και την καινούρια sim. Μην μείνω από σήμα και με ψάχνουν. 

Link to comment
Share on other sites

Αν βάλεις χρεωστική κάρτα που δεν έχει υπόλοιπο ασφαλώς και δεν θα σε χρεώσει

Επίσης αν βάλεις κάρτα που την έχεις κλειδώσει δεν θα σε χρεώσει

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Μα νομίζω ότι έχει γραφεί εδώ ότι με 2 ανεπιτυχείς προσπάθειες χρέωσης σε πετάει από το liquid, κάνω λάθος;

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, sgatzo said:

Μα νομίζω ότι έχει γραφεί εδώ ότι με 2 ανεπιτυχείς προσπάθειες χρέωσης σε πετάει από το liquid, κάνω λάθος;

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αν σε πετάξει έξω, μετά μπορείς να ξαναμπεις αν "διορθώσεις" το θέμα με την κάρτα;

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

ή βρίσκεις άλλες λύσεις... 
Όπως βολεύεται κανείς

Για μένα το ρευστό είναι θησαυρός αλλά παίρνω τα μέτρα μου

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Εγω που έχω την προσφορά με τους 9 μηνες απεριόριστα και έχω ηδη 7,93 στην καρτα, τον επομενο μηνα αν βαλω 8€ θα ενεργοποιηθεί αυτόματα το πακέτο της προσφοράς;

 

 

3 ώρες πριν, HEO said:

Από την στιγμή που τα περισσότερα τηλέφωνα είναι δικαρτα δεν βλέπω τον λόγο γιατί κάποιος να μην το εκμεταλλευτεί αυτό 🙂

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Στα iPhone για να είναι δικάρτο θελει esim. Η οποία εχει ενα ανεξήγητο κόστος 10€ . Επίσης η wind ακόμα να υποστηρίξει esim.

Link to comment
Share on other sites

Οκ δεν διαφωνώ κακώς κάνει 10 ευρώ αλλά αν μακροπρόθεσμα κερδίζεις γιατί να μην τα δώσεις;;

Εδώ έδωσες ένα σκασμό λεφτά για το iPhone :)

Sent from my Power 3 using Tapatalk



Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Έπειτα από την τροποποίηση της ελάχιστης ανανέωσης σε 8€, εδώ έχουμε και το νέο πακέτο.

Screenshot_2023-03-30-14-35-37-245-edit_gr.mobile.vodafone.jpg

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω μια άλλη ερώτηση. Στο What’s Up (απ όπου έρχομαι) αν ανανεωνα το ίδιο πακέτο πριν λήξει το προηγούμενα τα υπόλοιπα προσθέτονταν και μεγάλωνε το υπόλοιπο. Στο cu γίνεται αυτό; 

Link to comment
Share on other sites

Έπειτα από την τροποποίηση της ελάχιστης ανανέωσης σε 8€, εδώ έχουμε και το νέο πακέτο.
Screenshot_2023-03-30-14-35-37-245-edit_gr.mobile.vodafone.thumb.jpg.44a88ee5dde29c814e3ed512e495a7ae.jpg

Καρτέλ

Όλες τα ίδια ακριβώς


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites


Καρτέλ

Όλες τα ίδια ακριβώς


Sent from my iPhone using Tapatalk
Νομίζω όμως της nova είναι ανα δευτερόλεπτο. Διορθωστε με αν κάνω λάθος

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο κανονικό cu έχεις 400 λεπτά και 400mb ενώ στο liquid έχεις έως 1118 λεπτά και έως 6060mb. Καθαρό κλέψιμο το νέο πακέτο. 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, tolisfar said:

Νομίζω όμως της nova είναι ανα δευτερόλεπτο. Διορθωστε με αν κάνω λάθος

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Πολυ σωστά. Άλλη μία διαφορά είναι ότι μόνο του what's up δεν κάνει rollover τα SMS. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Στο κανονικό cu έχεις 400 λεπτά και 400mb ενώ στο liquid έχεις έως 1118 λεπτά και έως 6060mb. Καθαρό κλέψιμο το νέο πακέτο. 

Είμαι πεπεισμένος ότι το liquid το έφτιαξαν για τον blizard



Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mobileras said:

Πολυ σωστά. Άλλη μία διαφορά είναι ότι μόνο του what's up δεν κάνει rollover τα SMS. 

Τα κάνει φίλε μου. Εγώ βάζω το πακέτο των 13.5€ και μεταφέρονται κανονικά.

Edited by Ilovemetal
Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ilovemetal said:

Τα κάνει φίλε μου. Εγώ βάζω το πακέτο των 13.5€ και μεταφέρονται κανονικά.

Οκ, απλά επειδή πριν λίγο είδα τις διευκρινίσεις για το καινουριο πακετο στο app του what's up, λέει για ομιλία και data, αλλά για σμσ δεν βρήκα κάτι. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mobileras said:

Οκ, απλά επειδή πριν λίγο είδα τις διευκρινίσεις για το καινουριο πακετο στο app του what's up, λέει για ομιλία και data, αλλά για σμσ δεν βρήκα κάτι. 

Αθάνατη ελληνική νοοτροπία. Προσαρμόστηκαν και οι Γερμανοί στο τσίρκο. Πράγματι δε ξέρω γιατί δεν το αναφέρει.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Έκανα την αίτηση φορητότητας για το CU με τα απεριόριστα δεδομένα και κλήσεις για 9 μήνες και ήθελα να ρωτήσω η κάρτα ανανέωσης που είναι μέσα ξυσμένη, την ενεργοποιούμε στο κινητό ή είναι ήδη περασμένη;

Επίσης στέλνουν δώρο άλλη μία κάρτα CU στην οποία λέει ότι έχει διπλασιασμό χρόνου και μία δωροεπιταγή για την adidas για αγορές άνω των 60 ευρώ δώρο τα 15€

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, elephant said:

Έκανα την αίτηση φορητότητας για το CU με τα απεριόριστα δεδομένα και κλήσεις για 9 μήνες και ήθελα να ρωτήσω η κάρτα ανανέωσης που είναι μέσα ξυσμένη, την ενεργοποιούμε στο κινητό ή είναι ήδη περασμένη;

Επίσης στέλνουν δώρο άλλη μία κάρτα CU στην οποία λέει ότι έχει διπλασιασμό χρόνου και μία δωροεπιταγή για την adidas για αγορές άνω των 60 ευρώ δώρο τα 15€

Την περνάς εσυ Αμα θέλεις άμεσα αφού καλέσεις στο 1252 για ενεργοποίηση της γραμμής. 

2 ώρες πριν, katsiletra said:

Να ρωτήσω, εγώ που παρέλαβα χτες την κάρτα, ξέρουμε περίπου πόσες μέρες κάνει να εγκριθεί η φορητότητα; Για να έχω και την καινούρια sim. Μην μείνω από σήμα και με ψάχνουν. 

Αν κατάθεσες την ταυτοτητα σου μπρος πίσω , σου ήρθε μέχρι τώρα κάποιο μήνυμα από την vf που να λεει ότι παρέλαβαν την αίτηση φορητότητας με αριθμό αίτησης τάδε; 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, kalitexnis_g said:

Μου είπανε στο chat ότι μέχρι 2 φορές το χρόνο μπορείς να μπεις και να βγεις στο liquid.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, johndouk said:

Η προσφορά λήγει σήμερα. Λέτε να την παρατείνουν μέχρι ...να συμπληρωθούν οι 500;...  😁🤣😜

Screenshot_20230329-192816_Chrome.jpg

"UNLIMITED OFFER"...

Έφυγε η 29η, ήρθε αισίως η 30η, η προσφορά αποσύρθηκε και στη θέση της μπήκε μια νέα διαφορετική.

Screenshot_20230330-153328_Chrome.jpg

 

Και μια για νέους έως 24 ετών.

Screenshot_20230330-154605_Chrome.jpg

Screenshot_20230330-154534_Chrome.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elephant said:

Έκανα την αίτηση φορητότητας για το CU με τα απεριόριστα δεδομένα και κλήσεις για 9 μήνες και ήθελα να ρωτήσω η κάρτα ανανέωσης που είναι μέσα ξυσμένη, την ενεργοποιούμε στο κινητό ή είναι ήδη περασμένη;

Επίσης στέλνουν δώρο άλλη μία κάρτα CU στην οποία λέει ότι έχει διπλασιασμό χρόνου και μία δωροεπιταγή για την adidas για αγορές άνω των 60 ευρώ δώρο τα 15€

Σε μένα ήρθε σήμερα και ΔΕΝ ήταν ενεργοποιημένη. Την πέρασα τηλεφωνικά και μετά ενεργοποιήθηκαν όλα τα απεριόριστα..

Link to comment
Share on other sites

Η voda συνεχίζει τον εμπορικό πόλεμο από μεριά της και καλά κάνει

Τώρα εγώ που έκανα προχθές αίτηση και ακόμα δεν έχει εγκριθεί θα πάρω power bank;;; Όχι ότι καίγομαι αλλά θα είχε πλάκα αν μου το έστελναν :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk



Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Διεύθυνση Θεσσαλονίκη, το έστειλαν ασπροβαλτα μετά Λαγκαδά και αύριο θα το στείλουν Θεσσαλονίκη τελικά.καλή Δευτέρα θα παραλάβω

Στάλθηκε από το 22021211RG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...