Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

6 minutes ago, GraveDigger said:

Επιτρέψτε μου να ξέρω καλύτερα τι έχω κάνει!

1η φορά που μπαίνει κάποιος στο liquid: επιλογή ημέρας ενεργοποίηση δώρου (εξαιρούνται οι τιμές 29, 30 & 31) και η χρέωση στον επόμενο μήνα καθορίζεται για την ίδια ημέρα, αλλά μπορείς να την αλλάξεις όποτε θέλεις. 

2η φορά που μπαίνει κάποιος στο liquid: επιλογή ημέρας χρέωσης από την αυριανή (εξαιρούνται οι τιμές 29, 30 & 31) μέχρι και ένα μήνα μετά (και φυσικά δεν ξαναπαίρνεις δώρο). 

Υπάρχει "επιλογή" να βγεις από το liquid πριν λήξει ο μήνας, ή σε βγάζει έξω το συστημα όταν δει 2 ανεπιτυχείς ανανεώσεις;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι κάνει στις ανεπιτυχείς ανανεώσεις, αλλά μπορείς να βγεις όποτε θες. Βέβαια αν βγεις στην περίοδο του αρχικού δώρου, τότε χάνεις το υπόλοιπο δώρο.

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, blizard said:

Πολλά πράγματα στην vodafone φαίνονται απίστευτα , και όσο και να μας τα λένε ο εγκέφαλος δεν τα δέχεται  🙂  ψάχνει με το ζορι κάτι πιο λογικό .... καλό ειναι γιατι δεν είσαι ευκολόπιστος εφόσον βεβαια υπάρχει μέτρο.

 "Μπορείς να απεγραφείς από το CU Liquid όποτε θές , χωρις καμία δέσμευση η κρυφή χρέωση"

Και εσυ του λές πότε θα σε χρεωσει 1η φορά όταν μπεις διαλέγοντας μέρα αν βάλεις 20 μέρες μετά τοτε θα το κανει.

Ο πρώτος μήνας που θα εγγραφείς στην υπηρεσία είναι δωρεάν . Αυτό σημαίνει ότι την ημέρα που είναι προγραμματισμένη η πρώτη αυτόματη  ανανέωση της συνδρομής σου δεν θα χρεωθει ή πιστωτική/χρεωστική σου κάρτα.

Και εδω δεν μπορείς να το πιστέψεις  🙂  ...  γιατί τόσα χρόνια ότι βάζουμε στις εταιρία ειναι "πεταμενα λεφτα¨ που πρεπει να κάψουμε... αυτό έχει τελειώσει πολύ καιρό στην vodafon  .

Πχ, αν εσυ που εχεις frog αγορασεις 12 ευρω από το  e-food σουβλάκια , ουσιαστικά πετάς στα σκουπίδια ΟΛΑ τα λεφτά που δινεις για να έχεις τηλέφωνο , αφου η voda στο δείνει ΤΖΑΜΠΑ .... αρα δεν ειναι το ίδιο 🙂

Παράδειγμα αν αντι κατευθείαν στο e-food τα δώσεις πρωτα vodafon και μετά πάρεις τα σουβλάκια , όχι μόνο θα πάρεις ακριβός τα ίδια αλλα θα σου περισέψουν και 1.1 ευρω στο liquid , αφου το efood εχει έκπτωση 10% στο smart pocket . Και να μην εισαι  είσαι νέος μενουν ξανα 10 cent . ενω το βρεί ο οποιοσδήποτε φτηνά σουβλάκια σε  κάποιο  efood deal που δεν υπάρχει αλλού δεν είναι δύσκολο.

Τωρα με τα 1.1 ευρω το μήνα , όχι μόνο έχεις την τηλεφωνια liquid τζαμπα σε σχέση με το frog που έχεις τώρα , αλλά και 150 λεπτα ομιλίας, έχεις sms αν θέλεις (που είναι πανακριβα στο frog) , και δεν ξεμένεις ποτέ και από ιντερνετ για κανα google map

 To Καλύτερο ότι δεν κουνάς πολύ το δαχτυλάκι σου ... όλα γίνονται αυτόματα κάθε μήνα εσυ δεν κάνεις απολύτος τίποτα εκτός όταν έχεις ορεξη (κυριολεκτικά) να πάρεις κάτι (για εμενα το να κοβεις κουπόνια είναι και πιο βολικό από την πιστωτική και το σμσ της η τα μετρητα)

Τωρα επειδή το liquid Πραγματικά δεν πιάνεται , δεν μπορούμε να σου εξηγήσουμε με πόσους διαφορετικούς τρόπους μπορείς αν το εκμεταλευτείς (ωραίο όνομα του βρήκαν) ...  Για όσους δεν βαριούνται να πατανε κουμπακια και να ψάχνουν κολπάκια για τον 3ο μηνα όπως εσυ με το  frog (περα του ότι πετας και τα λεφτα σου) , μπορείς να κερδίσεις πολύ περισσότερα αν καταλάβεις το liquid... πχ μπορείς να κουνας την μπαρουλα , να κερδίζεις και gb δωρεαν ,στο cashe bacκ δεν είσαι αναγκασμένος να βάζεις κάρτα κάθε φορά και δεν είναι τοσο δύσκολο το να σκαναρεις την απόδειξη όσο νομίζεις. μπορείς να συνδιάσεις και τα 2 και τοσα αλλα.

Επίσης από προσωπική εμπειρία κάποια στιγμή που δεν είχα καθόλου λεφτα και ντρεπόμουν να ζητήσω για ανανεωση κινητού , γουστάρω να έχω κάποια χρήματα σην vodafone και να έχω την ασφάλεια ότι καποια στιγμή με 1 ευρω το 2μηνο θα κάνω την δουλειά μου... η και σαν μικρή αποταμίευση ακόμα μέχρι να ερθει η ώρα να αγοράσεις από  σουπερμαρκετ, ΜΗΝ σας φοβίζει πλέον τοσο πολύ το να βάζεις 5 ευρω παραπάνω, καμια σχεση με τις αλλες εταιρίες τα λεφτά δεν ειναι φυλακή,

 

 

να σε ρωτήσω μιας κ το κατέχεις το θέμα. αν είμαι liquid, με ποιο τρόπο μπορώ να αποκτήσω κ τα απεριόριστα βραδινά data ? 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Alexandros201285 said:

να σε ρωτήσω μιας κ το κατέχεις το θέμα. αν είμαι liquid, με ποιο τρόπο μπορώ να αποκτήσω κ τα απεριόριστα βραδινά data ? 

Όταν είσαι liquid εξακολουθείς να μπορείς να ενεργοποιήσεις όλα τα big bang πακέτα, μέσα απλό τη ΒΒ app.

11 minutes ago, blizard said:

Πολλά πράγματα στην vodafone φαίνονται απίστευτα , και όσο και να μας τα λένε ο εγκέφαλος δεν τα δέχεται  🙂  ψάχνει με το ζορι κάτι πιο λογικό .... καλό ειναι γιατι δεν είσαι ευκολόπιστος εφόσον βεβαια υπάρχει μέτρο.

Πολύ ευγενικά το έθεσες! 😉😎

2 ώρες πριν, kouerti said:

Με άλλα λόγια δεν ισχύει αυτό που γράφεις (ότι κάποιος όταν ξαναμπεί θα μπορεί να διαλέξει να χρεωθεί 1 μήνα μετά και να σουλατσάρει στο liquid χωρίς χρέωση) 

Κι όμως ισχύει. 

Παρατήρηση: Όταν δεν έχεις προσωπική εμπειρία για κάτι, δεν είναι καλό να είσαι διαρκώς κατηγορηματικά αρνητικός, διότι δεν εκλαμβάνεται ως υγιής αμφισβήτηση, αλλά ως συνειδητή απόπειρα δυσφήμισης.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, johndouk said:

Όταν είσαι liquid εξακολουθείς να μπορείς να ενεργοποιήσεις όλα τα big bang πακέτα, μέσα απλό τη ΒΒ app.

 

Nαι μόνο που το πακέτο bb nights έχει εξαφανιστεί.. unlimited data nights έχει το κανονικό cu και δεν γίνεται να ενεργοποιηθεί μέσα απο το liquid. Πρέπει να ενεργοποιηθεί πριν μπεις στο liquid και μετά τον πρώτο δωρεάν μήνα να βγεις, να το πάρεις και μετά να ξαναμπεις και φυσικά να κάνεις την μπάρα όπως πρέπει κατά το μπες μετά την ενεργοποίηση του πακέτου...

Link to comment
Share on other sites

Εγω θελω να ρωτησω τον @blizardεαν κατα τη διαρκεια των 2 τελευταιων μηνων που μας λεει με παθος για το liquid εαν υπηρξε ποτε καποιος που να ηταν εξαρχης προκατειλημενος και τελικα να μεταπειστηκε να το υποστηριζει.

Εκτος απο μενα, οπως μπορειτε να δειτε στις απαντησεις μου περσι τελη Δεκεμβρη στο topic του liquid τι εγραφα και του τα εχωνα του blizard.

Συνειδητοποιηστε το: Σπανιοτατα ανθρωποι με προτερες πεποιθησεις αλλαζουν ριζικα αποψη για κατι: Αδικος κοπος. Για μενα το "σπανιοτατα" επιασε. Αλλα ουτε 1% δεν ειναι οσοι.

Μονο αυτους που δεν εχουν προκαταληψη μπορει να διαβασουν 1) τι και 2) πως τα γραφει αλλος και να πειστουν. Δεν εχει νοημα (99%) για προκατειλημενους. Δειτε topic της Wind στο myphone εδω και θα καταλαβετε: Μα με την καμια δε προκειται να αλλαξουν. "Δεν ακουνε τιποτα αλλο"._

 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Alexandros201285 said:

να σε ρωτήσω μιας κ το κατέχεις το θέμα. αν είμαι liquid, με ποιο τρόπο μπορώ να αποκτήσω κ τα απεριόριστα βραδινά data ? 

αν ήδη μπήκες και πήρες τον δωρεάν μήνα, αν βγεις για να πάρεις τα nights θα χάσεις τα  δωρεάν χρήματα

Link to comment
Share on other sites

Οτι πηρες δωρεαν μηνα πως φαινεται στο liquid? Εγω με το που το ενεργοποιησα μου κρατησε 12 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, johndouk said:

 Παρατήρηση: Όταν δεν έχεις προσωπική εμπειρία για κάτι, δεν είναι καλό να είσαι διαρκώς κατηγορηματικά αρνητικός, διότι δεν εκλαμβάνεται ως υγιής αμφισβήτηση, αλλά ως συνειδητή απόπειρα δυσφήμισης.

Κάνε μου μήνυση. Το ότι ο φίλος χρεώθηκε αμέσως πως το εξηγουν οι σωματοφύλακες του liquid ;

Link to comment
Share on other sites

Μετά την ανακοίνωση για κατάργηση του πακέτου CU combo M λογικά θα μας αναγκάσουν να βάζουμε πια 15€ κάρτα. Διαχειρίζονται 4 νούμερα CU (το δικό μου, της γυναίκας και 2 παιδιών στην εφηβεία) και άρχισα να σκέφτομαι έντονα και εγώ το liquid. Ενεργοποιούσα σε όλα το combo M αλλά η αλήθεια είναι ότι εγώ και τα παιδιά δεν χρειαζόμασταν όλες τις παροχές και μήνα με το μήνα μαζεύονται αρκετά λεπτά ομιλίας και data. Με τα λίγα που πρόλαβα να διαβάσω νομίζω συμφέρει να το γυρίσω σε liquid; Ότι έχουμε μαζέψει σε χρήματα, λεπτά ομιλίας και data στο CU, τι θα γίνουν;
Ξέρω ότι σίγουρα έχουν απαντηθεί πολλάκις όλα αυτά, αλλά δεν είχα ασχοληθεί καθόλου με το θέμα liquid μέχρι τώρα και χάθηκα στα μηνύματα!!

Link to comment
Share on other sites

Σε περιπτωση roaming εντος ΕΕ ισχυουν κανονικα η παροχες του liquid (λέτα,sms,data) ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GMF80 said:

Οτι πηρες δωρεαν μηνα πως φαινεται στο liquid? Εγω με το που το ενεργοποιησα μου κρατησε 12 ευρω.

Σου εμφανίζει επιπλέον χρήματα όσα διάλεξες κατά την είσοδό σου στο liquid. πχ αν διάλεξες 12€ συνδρομή θα έχεις 10,91€ επιπλέον στο υπόλοιπό σου. Και επίσης έρχεται sms ότι πήρες την δωρεάν συνδρομή

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pppe said:

Εγω θελω να ρωτησω τον @blizardεαν κατα τη διαρκεια των 2 τελευταιων μηνων που μας λεει με παθος για το liquid εαν υπηρξε ποτε καποιος που να ηταν εξαρχης προκατειλημενος και τελικα να μεταπειστηκε να το υποστηριζει.

Κι εγώ! Από τότε που ανακοινώθηκε προσπαθούσα να εντοπίσω το λάκκο στη φάβα! 😊

1 hour ago, bbbb said:

Nαι μόνο που το πακέτο bb nights έχει εξαφανιστεί.. unlimited data nights έχει το κανονικό cu και δεν γίνεται να ενεργοποιηθεί μέσα απο το liquid. Πρέπει να ενεργοποιηθεί πριν μπεις στο liquid και μετά τον πρώτο δωρεάν μήνα να βγεις, να το πάρεις και μετά να ξαναμπεις και φυσικά να κάνεις την μπάρα όπως πρέπει κατά το μπες μετά την ενεργοποίηση του πακέτου...

Έχεις δίκιο, το συγκεκριμένο πακέτο έχει ΔΥΣΤΥΧΩΣ καταργηθεί... (ήταν το αγαπημένο μου...)

20 minutes ago, kouerti said:

Κάνε μου μήνυση. Το ότι ο φίλος χρεώθηκε αμέσως πως το εξηγουν οι σωματοφύλακες του liquid ;

Νομίζεις ότι μόνον εγώ αναρωτήθηκα πότε γράφτηκες στο φόρουμ; 

Μήνυση; 🤣 Σε τέτοιου είδους κακεντρεχείς απόπειρες αρκούν οι πάντα ευγενικές και στοιχειοθετημένες απαντήσεις τόσων χρηστών, που ήδη έχουν ωφεληθεί από το προϊόν και έχουν την καλοσύνη και την υπομονή να μοιράζονται την εμπειρία τους, για να έχουν την ευκαιρία να ωφεληθούν κι άλλοι.

28 minutes ago, Titarasaudi said:

.Με τα λίγα που πρόλαβα να διαβάσω νομίζω συμφέρει να το γυρίσω σε liquid; Ότι έχουμε μαζέψει σε χρήματα, λεπτά ομιλίας και data στο CU, τι θα γίνουν;
Ξέρω ότι σίγουρα έχουν απαντηθεί πολλάκις όλα αυτά, αλλά δεν είχα ασχοληθεί καθόλου με το θέμα liquid μέχρι τώρα και χάθηκα στα μηνύματα!!

Έχεις ένα δίκιο για την πλημμύρα... Ίσως βρεις πιο ξεκάθαρες απαντήσεις εδώ: https://myphone.gr/forum/topic/196181/?tab=comments#comment-7130690

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Titarasaudi said:

Ότι έχουμε μαζέψει σε χρήματα, λεπτά ομιλίας και data στο CU, τι θα γίνουν;
Ξέρω ότι σίγουρα έχουν απαντηθεί πολλάκις όλα αυτά, αλλά δεν είχα ασχοληθεί καθόλου με το θέμα liquid μέχρι τώρα και χάθηκα στα μηνύματα!!

Χρήματα δεν χάνονται. Απλά θέλει προσοχή όταν θα σου τραβήξει τα κανονικά χρήματα του μήνα η αυτόματη συνδρομή του liquid να γίνει στο χρονικό διάστημα που ισχύουν τα κανονικά χρήματα απο την ανανέωση σου. Στη τελική πριν μπεις liquid κάνε ένα cashback ώστε τα κανονικά χρήματα σου να πάνε 2 μήνες μετά λήξη. Οταν περάσει ο δωρεάν μήνας του liquid και σου πάρει τα κανονικά χρήματα για 1η φορά απο την κάρτα σου,αυτα θα προστέθουν στα ήδη υπάρχοντα απο την κανονική σου ανανέωση και θα λήγουν όλα μαζί στο 2μηνο. Εδώ θέλει λίγη οργάνωση πως θα το κάνεις.. Φυσικά όσο είσαι liquid αν το αφήσεις στο "αυτόματο", κάθε μήνα θα σου παίρνει αυτόματα την συνδρομή/χρήματα και αυτά θα προστίθενται με τα ήδη υπάρχοντα για 2μηνο,αλλο που σαν αυτόματη συνδρομή θα σου παίρνει τα χρήματα κάθε μήνα..

Δυστυχώς οι παροχές που έχεις απο τα πακέτα θα λήξουν. Δε θα χαθούν με το που μπεις liquid αλλά θα λήξουν, όταν έρθει η ημερομηνία λήξης του πακέτου. Παρόλα αυτά μέχρι να λήξουν θα καταναλώνονται με προτεραιότητα έναντι του liquid υπολοίπου. Γιαυτό.. Πες ότι πχ αποφασίζεις αύριο ότι θες να γίνεις liquid. Εχεις παροχές απο το combo M που λήγουν πχ 15 Μαρτίου. Θα βάλεις λοιπόν την μπάρα στο liquid μετά τις 16 Μαρτίου ώστε όταν πάρεις τα χρήματα του δωρεάν πρώτου μήνα να έχεις ήδη καταναλώσει (όσα μπορέσεις) το υπόλοιπο των πακέτων σου. Αν βάλεις την μπάρα πχ 23 Φεβρουαρίου (ενώ το πακέτο πχ λήγει 15 Μαρτίου) τότε τα δωρεάν χρήματα είναι πρακτικά δώρο-άδωρο γιατί ακόμη και αν είσαι liquid τα όποια πακέτα σου, καταναλώνονται κατά προτεραιότητα πριν το υπόλοιπο

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, johndouk said:

Νομίζεις ότι μόνον εγώ αναρωτήθηκα πότε γράφτηκες στο φόρουμ; 

Τα μέλη που με ξέρουν, ήδη έχουν καταλάβει ποιος είμαι. Οι υπόλοιποι μου είναι αδιάφοροι. Τελικά θα απαντήσει κάποιος πως ο άλλος χρεώθηκε χρήμα χωρίς να παρει δωρο;

Link to comment
Share on other sites

Οποιος έχει θέμα μπορεί να επικοινωνήσει με την εξυπηρέτηση. Απο κει και πέρα και εγώ ήμουν επιφυλακτικός απέναντι στο liquid μέχρι που το δοκίμασα και συνεχίζω να το δοκιμάζω. Αλλωστε υπάρχουν μέλη που από την υπερβολική υποστήριξη σε κάποια εταιρεία,φαίνονται ως υπάλληλοι της εταιρείας. Ισως και κάποιοι να είναι. Προσωπικά δεν με απασχολεί κάτι τέτοιο. Ο καθένας μπορεί να φιλτράρει την πληροφορία που υπάρχει και ανάλογα να αποφασίσει τι τον συμφέρει καλύτερα για τις προσωπικές του ανάγκες

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως ακόμα δεν εχω πάρει το δωρεάν χρηματικό ποσό (εγγραφή 17/2) . Το ψάχνουν στην vodafone εδώ και τρεις ημερες. 

Για παρηγορια μου εδωσαν δώρο 10 Gb και 1000 λεπτά προς ολους για ενα μήνα. Θα περιμένω ...

Edited by babakos
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφή 17/2 έβαλες 17 την μπάρα ή 18/2? Φαίνεται πως υπάρχει κάποια δυσλειτουργία-bug με την απόδοση της συνδρομής-αλλαγή μπάρας αν μεσολαβεί ΣΚ ή αν το κάνεις μέσα στο ΣΚ.  Μέχρι να μάθουμε ακριβώς τι παίζει, όποιος δοκιμάζει για συνδρομή καλύτερα να επιλέγει μέρα απο Δευτέρα έως Πέμπτη

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bbbb said:

Οποιος έχει θέμα μπορεί να επικοινωνήσει με την εξυπηρέτηση. Απο κει και πέρα και εγώ ήμουν επιφυλακτικός απέναντι στο liquid μέχρι που το δοκίμασα και συνεχίζω να το δοκιμάζω. Αλλωστε υπάρχουν μέλη που από την υπερβολική υποστήριξη σε κάποια εταιρεία,φαίνονται ως υπάλληλοι της εταιρείας. Ισως και κάποιοι να είναι. Προσωπικά δεν με απασχολεί κάτι τέτοιο. Ο καθένας μπορεί να φιλτράρει την πληροφορία που υπάρχει και ανάλογα να αποφασίσει τι τον συμφέρει καλύτερα για τις προσωπικές του ανάγκες

Σωστά. Όπως ήδη έγραψα, ήμουν κι εγώ επιφυλακτικός και τώρα το δοκιμάζω και μέχρι στιγμής έχω ενθουσιαστεί από τη διαφορά που έχω δει στην τσέπη μου και γι'αυτό και το μοιράζομαι.

Στην οικογένεια έχουμε συνδέσεις και vodafone και cosmote και frog. Δεν είμαι ούτε υπάλληλος της Vodafone, ούτε άλλων εταιρειών κινητής, είμαι απλά άνεργος και προσέχω και το παραμικρό στα έξοδα μου και χαίρομαι να βοηθάω κι άλλους να κάνουν το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bbbb said:

Εγγραφή 17/2 έβαλες 17 την μπάρα ή 18/2? Φαίνεται πως υπάρχει κάποια δυσλειτουργία-bug με την απόδοση της συνδρομής-αλλαγή μπάρας αν μεσολαβεί ΣΚ ή αν το κάνεις μέσα στο ΣΚ.  Μέχρι να μάθουμε ακριβώς τι παίζει, όποιος δοκιμάζει για συνδρομή καλύτερα να επιλέγει μέρα απο Δευτέρα έως Πέμπτη

18/2. Πολύ πιθανό να σχετίζεται με αυτό που αναφέρεις...

Θα μπορούσα ίσως να την αλλαξω τώρα πχ να βάλω Πέμπτη 23/2 και να περιμένω αλλά επειδή εχω ανοιχτό case ισως ειναι καλύτερα να μην κάνω κάτι μεχρι να μου πουν απο την Vodafone...

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρείτε τις τελευταίες 4-5 μέρες αυξημένη κατανάλωση; Ενώ δεν έχει αλλάξει κάτι από τις ρυθμίσεις του κινητού μου, η κατανάλωση είναι ίδια δηλαδή, βλέπω ότι το υπόλοιπο μειώνεται περισσότερο σε σχέση με άλλες μέρες.. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Vangelakis4 said:

Σε περιπτωση roaming εντος ΕΕ ισχυουν κανονικα η παροχες του liquid (λέτα,sms,data) ?

Σε τηλεφωνική επικοινωνία με το 13830 μετά από chat, επιβεβαίωσαν ότι οι παροχές του liquid ισχύουν κανονικά και σε περιαγωγή εντός Ε.Ε. 

Link to comment
Share on other sites

Σε τηλεφωνική επικοινωνία με το 13830 μετά από chat, επιβεβαίωσαν ότι οι παροχές του liquid ισχύουν κανονικά και σε περιαγωγή εντός Ε.Ε. 
Αν θυμάμαι καλά το είχε γράψει και ένας φίλος στο, ξεχωριστό θέμα του liquid

Μια χαρά :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή κάποιοι από εμάς έχουμε παιδιά φοιτητές, ρώτησα και τα εξής:

 

καθώς και για την κάρτα νέων:

 

Screenshot_20230221-171302_Samsung capture.jpg

Screenshot_20230221-173500_My CU.jpg

Edited by johndouk
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...