Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συμπαθατε με αλλά δεν έχετε πάρει μυρωδιά τι παίζει

Κρατάω μια πισινή μονάχα αν με πετάξουν έξω από το ρευστό που δεν έχω σκοπό να τους δώσω λεφτά

Μιλάμε για το απόλυτο εργαλείο :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Συμπαθατε με αλλά δεν έχετε πάρει μυρωδιά τι παίζει

Κρατάω μια πισινή μονάχα αν με πετάξουν έξω από το ρευστό που δεν έχω σκοπό να τους δώσω λεφτά

Μιλάμε για το απόλυτο εργαλείο :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk


όχι θα σε αφήσουν στο δωρεάν αιωνίως ....μα είναι δυνατόν να λέμε τέτοια πράγματα ,εκτός και είναι προσωρινό bug της συστήματος και όλα αυτά με τις μπάρες και το μπες βγες ....μόνο που θα τα κάνω κουραστηκα ήδη όχι μόνο 20€ αλλά και 40 θα τους δώσω να μην ξανά μπω!!! για όνομα του θεού,μια κλήση θέλουμε να κάνουμε όχι να μας βγει η πίστη .....

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk




Link to comment
Share on other sites

όχι θα σε αφήσουν στο δωρεάν αιωνίως ....μα είναι δυνατόν να λέμε τέτοια πράγματα ,εκτός και είναι προσωρινό bug της συστήματος

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk


Οκ θα το δούμε, προς το παρόν μιλάω στην ΚΎΡΙΟΛΕΞΙΑ τζάμπα :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, akalos said:

όχι θα σε αφήσουν στο δωρεάν αιωνίως ....μα είναι δυνατόν να λέμε τέτοια πράγματα ,εκτός και είναι προσωρινό bug της συστήματος

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Ακριβώς αυτό. Διαβάζω 2-3 ημέρες τώρα για το liquid εδώ μέσα και νομίζω ότι ξαφνικά η vodafone έγινε φιλανθρωπικό ίδρυμα.. Αν όντως έγινε, καλώς έγινε. Αν δεν έγινε και είναι bug.. Οσο κρατήσει.. και πάλι καλώς

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Mobileras said:

Όποιος μιλάει λίγο, έχει 2 επιλογές:

Α) 12€/2μηνο (6€/μηνα με λίκουιντ) 

Β) 10€/3μηνο (3€/μηνα με φρογκ)

Τα σουβλάκια που δίνει το "Α" για καποιον που ψάχνει οικονομία είναι αδιάφορα. 

Γιατί λες 6€ το μήνα?

Τον 2' δεν θα σου τραβήξουν ξανά 12€ ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, μη το πολυψαχνετε. Ακομα και εμεις οι #3# δε τα ξερουμε ολα για το πως ΕΠΑΚΡΙΒΩΣ λειτουργει το liquid. Οι υπολοιποι δε εχετε παρει πρεφα...

Ενα μονο: Μιλαμε για πολυ προχω καταστασεις. Πως να το πω αλλιως; Για anal καταστασεις. Τοσο που ακομα κι εγω με φιλοσοφικες διαρκως διαθεσεις να αναρωτιεμαι απο που το σκαρφιστηκε δαυτο το liquid η Vodafone Ελλαδος. Δε μπορω να φανταστω.....

Μονο οποιος το κανει μπορει να μιλησει για αυτο.

Απλα βαλτε προπληρωμενη καρτα που δε προκειται να την χρεωσουν ποτε , σχεδον μηδεν υπολοιπο και δοκιμαστε...

Πονταρω (παντα με τη φιλοσοφικη λογικη μου) οτι:

"Η συντριπτικη πλειοψηφια % που θα το κανει liquid θα βγει χαμενη μακροχρονια. Ελαχιστοι % επωφελουνται των κρισεων και κερδιζουν τελικα".

Ουτε εγω θα το εκανα liquid, αλλα εχετε καταλαβει που βαζω τον εαυτο μου παραπανω και το εκανα.

Δε το συνιστω για τη συντριπτικη πλειοψηφια. Μονο θα χασει μακροχρονια.

Το ξαναλεω: Πολυ anal. Δεν εχετε παρει πρεφα περα απο τους #3# μας!!!

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, HEO said:

Συμπαθατε με αλλά δεν έχετε πάρει μυρωδιά τι παίζει

Κρατάω μια πισινή μονάχα αν με πετάξουν έξω από το ρευστό που δεν έχω σκοπό να τους δώσω λεφτά

Μιλάμε για το απόλυτο εργαλείο 🙂

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Πώς θα γίνει χωρίς € ?

3 ώρες πριν, blizard said:

Τελος πάντων , επειδή την πρώτη φορά που σου παίρνει αυτόματα 15 ευρω (η 20 - μην βαλεις 12) σου δίνει και λεφτά και απεριόριστη ομιλία χωρίς να σε χρεώσει , φρόντισε να έχεις υπόλοιπο  που να μην λήγει σύντομα ... 

Δηλαδή να δώσω εντολή για 15€ και την 2' φορά να την αλλάξω σε 12€ ?

39 minutes ago, HEO said:

Οκ θα το δούμε, προς το παρόν μιλάω στην ΚΎΡΙΟΛΕΞΙΑ τζάμπα 🙂

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Αν 2 φορές η κάρτα δεν έχει υπόλοιπο, δεν θα ακυρωθεί το liquid?

 

Link to comment
Share on other sites

Απο την περιγραφή της ίδιας της εταιρίας φαίνεται οτι μπορεις ανετα να αλλάξεις ημερομηνία χρέωσης. Ή να γίνει ανεκτή κάρτα με χαμηλό υπόλοιπο που επι της ουσίας δεν ανανεώνει. Στην δεύτερη αποτυχημένη προσπάθεια ανανέωσης σε πετάει έξω από το liquid. Επειδη επισης όλοι τώρα βρίσκονται στη δοκιμαστική περίοδο, θεωρώ οτι είναι ανεκτό το παιχνίδι με την ημερομηνία. Δεν ξέρω αν θα συνεχίσει έτσι όμως, μπορεί να μπει όριο στις αλλαγές. Είναι δεδομένο εξάλλου ότι το υπόλοιπο θα κάνει φτερά στο δίμηνο χωρίς ανανέωση. Άρα αιωνίως χωρίς να πληρώνεις δεν παίζει. Το μόνο ζήτημα που μένει να διευκρινιστεί επί της ουσίας στην πράξη είναι αν το υπόλοιπο που δεν χρησιμοποιείται παραμενει διαθέσιμο με χρεώσεις liquid από την 31η μέρα ως την 60η αν μέχρι τότε δεν έχει γίνει ανανέωση. Αν η ανανέωση γίνει,σύμφωνα με την εταιρεία το υπόλοιπο χρήσης ενώνεται με το καινούργιο. Χωρίς αναφορά για το αν μπορεί να "κουβαληθεί" με περαιτέρω ανανεώσεις τους επόμενους μήνες. Θεωρώ οτι χρειαζόμαστε 1-2 μήνες περίπου (οταν φύγει το δωρεάν από τους πρώτους χρήστες) για να έχουμε εικόνα του τι συμβαίνει ακριβώς.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GREGORYMO said:

Γιατί λες 6€ το μήνα?

Τον 2' δεν θα σου τραβήξουν ξανά 12€ ?

Με βάση τα λεγόμενα του τυχοδιωκτη @Pppe γινεται να αλλαξεις την μπαρα και να ξαναχρεωθεις στο τέλος του 2ου μηνα.

ΥΓ. προσωπικά πιστεύω ότι ο σκοπός της βονταφον ειναι να εχει καθε 1 μηνα καποια χρεωση. Ετσι το διαφημιζει αλλωστε. Απλα σου πεταει παμφτηνη ομιλια και σμσ (το ίντερνετ μου φαίνεται ακριβό) για οποιον τσιμπησει. Εγω χρειάζομαι γυρω στα 100'/μηνα. Με 3ε/μηνα καλυπτομαι. Δεν βρισκω λογο να δινω 12€/μηνα (ή το 2μηνο με κολπο). 

Edited by Mobileras

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites





Αν 2 φορές η κάρτα δεν έχει υπόλοιπο, δεν θα ακυρωθεί το liquid?
 


Είπαμε βάζεις κάρτα που δεν έχει λεφτά

Το τι θα γίνει σε 2 μήνες δεν το γνωρίζω, μπορεί να με πετάξουν έξω μπορεί όχι αλλά εγώ θα φροντίσω

Α να μεταφέρω την μπάρα
Β να βάζω λεφτά με τοματοζουμο και να μεταφέρω την λήξη :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk



Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, HEO said:




 

 


Είπαμε βάζεις κάρτα που δεν έχει λεφτά

Το τι θα γίνει σε 2 μήνες δεν το γνωρίζω, μπορεί να με πετάξουν έξω μπορεί όχι αλλά εγώ θα φροντίσω

Α να μεταφέρω την μπάρα
Β να βάζω λεφτά με τοματοζουμο και να μεταφέρω την λήξη 🙂

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk


 

 

Υπάρχει περιθώριο 2 φορές να μην έχει υπόλοιπο η κάρτα.

Μπορεί να γίνει ανανέωση με cashback? Δεν θέλει min 12€ ?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περιθώριο 2 φορές να μην έχει υπόλοιπο η κάρτα.
Μπορεί να γίνει ανανέωση με cashback? Δεν θέλει min 12€ ?
Αν μεταθέσεις την ημερομηνία δεν θα την βρει την κάρτα :)

Ναι το έγραψα ότι το δοκίμασα

(Υστερόγραφο)

δεν θα ξαναγράψω άλλο, θα παρακολουθώ κουρτίνα τις εξελίξεις

διότι θα μας πάρουν πρέφα και θα το κόψουν



Sent from my Redmi 7 using Tapatalk



Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ένας προηγούμενος φίλος καλά το έγραψε ότι δεν μπορεί να είναι όσο άσχετοι στην εταιρεία και να είναι φιλανθρωπικό ίδρυμα πολύ μπέρδεμα η υπόθεση.

Link to comment
Share on other sites

Ένας προηγούμενος φίλος καλά το έγραψε ότι δεν μπορεί να είναι όσο άσχετοι στην εταιρεία και να είναι φιλανθρωπικό ίδρυμα πολύ μπέρδεμα η υπόθεση.
Στην wind με το more που είχα ανακαλύψει πολλοί βολεύτηκαν ;)

Ποτέ δεν ξέρεις

μπορεί να είναι και επίτηδες για αρχή να μαζέψει λαό, σε κάθε περίπτωση εμείς στο τζάμπα :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk


Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Cu app τρίτου προσώπου υπάρχει τρόπος να μπει στο κινητό?

Να μπει το app χωρίς να υπάρχει sim

Αφαιροντας το δικό μου, εννοείται 

Edited by GREGORYMO
Συμπληρώμα
Link to comment
Share on other sites

Cu app τρίτου προσώπου υπάρχει τρόπος να μπει στο κινητό?
Να μπει το app χωρίς να υπάρχει sim
Αφαιροντας το δικό μου, εννοείται 
Με κωδικούς μπαίνει μια χαρα

Διαχειρίζομαι κινητά άλλων

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk


370104b365529a07e70ed9cab936228c.jpg

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, HEO said:

Με κωδικούς μπαίνει μια χαρα

Διαχειρίζομαι κινητά άλλων

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk


370104b365529a07e70ed9cab936228c.jpg

Το είδα αλλά το liquid δεν μπορω να το βάλω η όχι ?

Απαιτεί app η όχι ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω θέλεις να βάλεις το liquid σε άλλον;;;;

Από την εφαρμογή cu με κωδικούς

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, HEO said:

Στην wind με το more που είχα ανακαλύψει πολλοί βολεύτηκαν 😉

Ποτέ δεν ξέρεις

μπορεί να είναι και επίτηδες για αρχή να μαζέψει λαό, σε κάθε περίπτωση εμείς στο τζάμπα 🙂

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

 

-Το more δε το θυμάμαι αλλά παλιά η wind είχε ένα συμβόλαιο με μηδενικό πάγιο που όσο μιλούσες η χρέωση έπεφτε παρά πολύ. Όμως δεν είχαμε Ίντερνετ τότε. 

-Λοιπόν αφού έχουμε το liguid και την κοσμοτέ,να περιμένουμε κ χτύπημα της μπλε με χαμηλές χρεώσεις λέτε; 

Link to comment
Share on other sites

Το είχα και εγώ αυτό της wind. Βολικό ήταν πάντως....

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, HEO said:

Δεν καταλαβαίνω θέλεις να βάλεις το liquid σε άλλον;;;;

Από την εφαρμογή cu με κωδικούς

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Οπότε, 'κραταει' το app και εγώ φτιάχνω κωδικούς?

Link to comment
Share on other sites

όποιος είναι κουρασμένος πάει σε άλλη εταιρεία οι ξύπνιοι ξέρουν τι θέλουν και φυσικά πληρώνουν,αν θες Rio Mare θα τα σκάσεις,μετά το χαος

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, blizard said:

ΠΛΑΚΩΣΑΝ οι τηλεπωλήσεις !!! "άχρηστο αυτο που έχεις και δύσκολο , θα το ανεβάσουν άυριο και θα χάσεις μακροπρόθεσμα κάτσε εδω με 5 χρόνια συμβόλαιο μην χασεις την ευκαιρία !!"  

Και μια αλλαγή το 2μηνο να επιτρέψουν είναι αρκετό ... και μια είσοδο στο liquid να σου επιτρέψουν το 2 μηνο επίσης ... Αλλά ακόμα και να μην σε αφήνουν να βγείς καθόλου και ποτέ σαν να ήσουν σε συμβόλαιο παραμένει μοναδικό και φτηνό σε σχέση με ότι αλλο . Αν δοκιμάσεις θα καταλάβεις και θα γίνει το κλικ γιατι τα μαθηματικά είναι απλοί αριθμοί, σε νεα πραγματα ολοι δυσκολέυονται.

Ποιος είπε ότι δεν κάνεις ανανεωση στο liquid , Οντος έχει τις 60 μέρες αφου είναι cu ουσιαστικά ... Απλά τα λεφτά τα χαλάς σε σουβλάκια η την κάνεις με το cash back η και κανονικά όποτε θές όπως πάντα.

 

Για να καταλάβω εσύ φοβάσαι ότι θα έχουν φτιάξει ενα νέο ξεχωριστό υπόλοιπο όταν βάζεις λεφτά αποκλειστικά από την μπαρα ? οτι θα έχεις ενα υπόλοιπο 60 ημερών και ένα 30 ημερών και θα πρέπει να τα ανανεωνεις και τα 2 ?

Σου λένε οτι όταν φύγεις από το liquid τα  κρατάς όλα , δεν εχουν κρυφούς όρους, τι άλλο να κάνουν ?  γιαυτό ο κόσμος μένει σε συμβόλαια 5 χρόνια που είναι σίγουρος αλλά εδω είναι υπερβολή, αν γινει κάτι θα το μάθεις και φέυγεις.

 

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ αδιάφορα τα σουβλάκια γιατι είναι ΟΛΑ ΣΟΥ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ....  τα 3ευρω της frog (4 από φλεβάρη) είναι 20 CENT  !!! στο liquid ...  και εκει δεν αδιαφορείς γιατι δεν έθαψες το ποσό σου με ακριβο πακέτο αλλά ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ πράγματα από σουπερμαρκετ , κινητό που ο frog θα πληρώσει από την τσέπη του. 

Οποιος κουράζεται ΠΛΗΡΩΝΕΙ ... οι εταιρίες γουστάρουν κουρασμένους να πληρώνουν τα κερατα τους και να δεσμέυονται  για 300 λεπτά το μηνα που κοστίζει μονο 2 ευρω στο liquid , Και οι πωλητές παλέυουν να σε πείσουν ποσο κουραστικά είναι να βάλεις μια κάρτα και να αράξεις μιλώντας  ΟΣΟ θές (2 cent 3 λεπτα) ... και τα λέφτα που θα γλυτώσεις να τα τρώς σουβλάκια ή σουπερ μαρκετ μια φορα το χρόνο

ΔΕΝ είνα bug , είναι τρομερες τιμες 0.0065 που ΗΡΘΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ....  ΟΣΟ δεν το πιστέυεις ΠΛΗΡΩΝΕ. 

 

 

Πάντως, έλεος αυτό με τα "σουβλάκια" μετά το "μπες-βγες" (ορισμός σου για το "διαγραφή συνδρομής" από το Liquid)!!!

Σε μένα αποδεικνύεται (έστω bug) ότι τη συνδρομή (-10%) που επέλεξα την πρόσθεσε (έστω bug μαζί με την εγγραφή αντί να την προσθέσει την επιλεγμένη ημερομηνία πληρωμής από την μπαρίτσα) με διάρκεια 30 ημερών (και παραμένου τα "κανονικά" ποσά, έστω με Cash Back με διάρκεια 60 ημερών). Θα αποδειχτεί τελικά ότι όποιος ΟΝΤΩΣ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΡΗΜΑΤΑ τη συνδρομή (φτάσει η ημερομηνία και έχει χρήματα στην χρεωστική κάρτα) θα του τα προσθέσει (-10%) με ΔΙΑΡΚΕΙΑ 1 ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ 60 ΗΜΕΡΩΝ: ΠΑΩ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ.

Και όσον αφορά τον βάτραχο, θα το δούμε εάν θα πάει σε αυτόν 12Ε η κάρτα: ΚΙ εκεί ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΖΩ θα παραμείνει 10Ε η min κάρτα. Άλλωστε ο ανταγωνιστής στον πρώην άνεμο να το πάει από 8Ε στα 12Ε; Χαχα!!!

 

Με όσα διαβάζω μου θυμίσατε τα πρώτα χρόνια της καρτοκινητής στη χώρα μας (Vodafone MONO #1# sim είχα τότε, όχι όπως τώρα το νόμιμο πλήθος sim σε όλες στις εταιρίες -εκτός της ξεχαρβαλωμένης εταιρίας εννοείται) τέλη 90 's που τα Σαβατοκύριακα είχε πάρα πολύ χαμηλές χρεώσεις και στο παραμεθώριο νησί φαντάρος που ήμουν έβγαινα από τα bar (όταν είχα έξοδούχος ΣΚ) και έπαιρνα χαμηλές χρεώσεις: Περίμενα τα ΣΚ δλδ και τις καθημερινές τηλεκάρτα 1000 δραχμών!!!! 

"Χαμηλές χρεώσεις" και πάλι στη Voda μετά από 25+ χρόνια: "ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΚ"!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλοσοφικά:
Με εντυπωσιάζει που μια εταιρία "σκαρφίστηκε" ένα τέτοιο πολύπλοκο στις λεπτομέρειές του "αφήγημα" (ας το πούμε έτσι), τελείως διαφορετικό ΚΑΙ από τα πακέτα (ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ, με τα γνωστά χαρακτηριστικά και οφέλη για τις εταιρίες) ΚΑΙ από τα πάρα πολύ παλιά (90's) "μιλάς 1΄? => -5 δραχμές" ή "τα ΣΚ μιλάς 1΄ =>-2 δραχμές". Αν ψάξει κανείς τις λεπτομέρειές του (τουλάχιστον αυτές τις πρώτες 50 μέρες από την "άφιξή" του στην Ελληνική αγορά καρτοκινητής), ξεφεύγει από όλους τους ορισμούς των "συμβόλαιο" ή "καρτοσυμβόλαιο" που έχουμε μάθει.

Ερώτηση: Εδώ δε κατανοεί ο "κλασικός" Έλληνας τι είναι όταν του τηλεφωνάνε για promotion "ΚΑΡΤΑΣ" (δλδ καρτοσυμβολαιο), θα κατανοήσει αυτό το νέο προϊόν;

Απαιτείται πάρα πολύς χρόνος (πολλά έτη δλδ) μπας και διεισδύσει στην Ελληνική αγορά: Και δε ξέρω εάν υπάρχει στο εξωτερικό και το ξεπατίκωσαν και οι δικοί μας! Αν είναι ξεπατικοσούρα , σίγουρα "κάπου το πάνε" δλδ να παρασύρουν τον κόσμο: Δε γίνονται έτσι τυχαία τα νέα "αφηγήματα" στο εξωτερικό εάν δεν εξυπηρετούν τους δημιουργούς τους> Λίγο με ενδιαφέρει πως το προβάλουν οι myphonίστας (με τα χαρακτηριστικά τους). Εάν όμως είναι επινόηση στιγμής κάποιων "σαϊνιων" από την Voda Ελλάδος, το βλέπω να καταρρέει σα "διάτοντας αστέρας" οσονούπω.

Ότι ad hoc διορθώσεις μπορεί να γίνονται στην πορεία των ετών, εννοείται, όλα τα προϊόντα κάνουν τέτοιες διορθώσεις, πχ σε λεπτομέρειες τους (ΥΠΕΡ ποιών; Εννοείται!! ) η στο promotion τους (πχ "εύκολα κατανοητό", μόνο που ΔΕΝ είναι!!! ή το καρτοσυμβόλαιο που το προμοτάρουν: "Μα απλά κάρτα είναι"!!!)

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:
Πολλοί έχουν να "πάθουν" και πάλι εάν μπλέξουν με αυτό το προϊόν. Αν από περιέργεις το δοκιμάσουν ( και ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΟΛΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΣΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΣΤΟ topic): ΟΚ το δοκιμ΄ζουν απλά και μετά "ξεκολλάνε".

"Το πάθημα ΠΑΝΤΑ γίνεται ΜΑΘΗΜΑ", αρκεί να μπορεί να "κατανοήσουν" οι χρήστες: ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ για τη συντριπτική πλειοψηφία % των Ελλήνων καταναλωτών κινητής.

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...