Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τώρα το βλέπω Okay μπαίνει κανονικά στην εφαρμογή και εμφανίστηκε και νέο πακέτο εβδομαδιαίο με απεριόριστα στην τιμή των 6 ευρώ και δεν γράφει κάτι για περιορισμό ενεργοποιήσεων ανά μήνα. Σε αυτή την τιμή είναι φθηνότερο από What's Up αλλά ακριβότερο από F2G Και φυσικά δεν υπάρχει κάτι που να μπορεί να ανταγωνιστεί σε μηνιαία βάση το πακέτο των 15 ευρώ του F2G που με τοσες παρατασεις που χει παρει, ειναι σαν μονιμο εκτος απροοπτου.. Και επίσης δεν έχουν ακόμα βγαλει την χριστουγεννιάτικη τους προσφορά

Link to comment
Share on other sites

Το CU BIG BANG APP μπήκε σε πνεύμα εορτών και τετραπλασιάζει τους κρυστάλλους στο Daily Bonus!

 

Μπες καθημερινά στο Daily Bonus, φτάσε μέχρι την 7η ημέρα και πάρε έως και 9.000 κρυστάλλους για να τους κάνεις ό,τι εσύ θέλεις!

 

Η προωθητική ενέργεια ισχύει μέχρι και τις 2/1/2023



Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 2/12/2022 at 12:22 ΠΜ, Pppe said:

Αυτό που δε ξέρω είναι εάν #2# δυνατότητες χρήσης του Friends Button ανά μήνα , εάν εννοείται ημερολογιακός μήνας ή κάθε 30 μέρες δυνατότητα χρήσης του. Θα το δοκιμάσω.

Ως "μήνας" για το Friends Button εννοούνται οι 30 ημέρες από την τελευταία χρήση του, είτε για τη sim που παίρνει, είτε για τη sim που δίνει, και ΟΧΙ ο ημερολογιακός μήνας (πχ άλλο Νοέμβρης και άλλο Δεκέμβρης): Πρέπει να περάσουν 30 μέρες για να ξαναχρησιμοποιηθεί.

 

CU Sharing 3.12.2022.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι που δεν έχω καταλάβει για το CU Liquid: στους όρους αναφέρει ένα ημερήσιο όριο υπέρβασης 1,5 ευρώ. Από τη στιγμή που το πακέτο ισχύει για έναν μήνα αυτό το ποσό σε τι αναφέρεται;

Σκέφτομαι να το ενεργοποιήσω στο κινητό του μικρού, στο οποίο συνήθως ενεργοποιώ το Combo M αλλά κάθε μήνα εξαντλεί τα δεδομένα και του μένει υπόλοιπο σε χρόνο ομιλίας και φυσικά τα sms.

**EDIT** Αν κατάλαβα καλά, ο μικρός θα μπορεί να φάει μέχρι και 1,5 ευρώ τη μέρα από το υπόλοιπο του, άρα σε μία βδομάδα μπορεί να χρειαστεί και πάλι ανανέωση €12!

Δεν μου ακούγεται καλή ιδέα για ένα παιδί που δεν ξέρει ακόμη να διαχειριστεί τις παροχές του πακέτου...

Edited by geoponer
Προσθήκη απάντησης
Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Εχει "συνδρομη" το Ρευστο: Δλδ οπωσδηποτε πρωτα να το συμβολαιοποιησεις με μηνιαια συνδρομη πχ 12Ε βρεξει χιονισει

Προκειμενου να'χεις ΜΕΤΑ τις επιπλεον χρεωσεις πχ 1,5Ε max ανα ημερα: ΕΠΙΠΛΕΟΝ.

Link to comment
Share on other sites

Αν καταφέρει να καταναλώσει €1,50 μέσα σε μία ημερολογιακή ημέρα, τότε δεν θα χρεωθεί επιπλέον χρήση μέχρι τις 23:59, δηλαδή μέχρι το τέλος της ημέρας. Αν ξοδέψει 1.000 MB δηλαδή μέσα σε μία ημέρα, τότε συνεχίζει να κάνει οποιαδήποτε χρήση χωρίς επιπλέον χρέωση μέχρι τα μεσάνυχτα.

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι που δεν έχω καταλάβει για το CU Liquid: στους όρους αναφέρει ένα ημερήσιο όριο υπέρβασης 1,5 ευρώ. Από τη στιγμή που το πακέτο ισχύει για έναν μήνα αυτό το ποσό σε τι αναφέρεται;
Σκέφτομαι να το ενεργοποιήσω στο κινητό του μικρού, στο οποίο συνήθως ενεργοποιώ το Combo M αλλά κάθε μήνα εξαντλεί τα δεδομένα και του μένει υπόλοιπο σε χρόνο ομιλίας και φυσικά τα sms.
**EDIT** Αν κατάλαβα καλά, ο μικρός θα μπορεί να φάει μέχρι και 1,5 ευρώ τη μέρα από το υπόλοιπο του, άρα σε μία βδομάδα μπορεί να χρειαστεί και πάλι ανανέωση €12!
Δεν μου ακούγεται καλή ιδέα για ένα παιδί που δεν ξέρει ακόμη να διαχειριστεί τις παροχές του πακέτου...
Ναι αυτό ακριβώς αν κάθε μέρα φτάνει το όριο της χρήσης του ενάμιση ευρώ τότε μέσα σε μία εβδομάδα θα Έχουν εξαντληθεί όλα τα χρήματα
Link to comment
Share on other sites

Σαν συμβόλαιο με απεριόριστα τα πάντα και κόστος 45€ (+ φόρους και τέλη = 49,50€) καθε μήνα. Και από οτι καταλαβα με χρεωστική/πιστωτική καρτα συνδεδεμενη μόνο. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Δεν απευθύνεται σε αυτους που θελουν τα πάντα απεριοριστα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, babakos said:

Δεν απευθύνεται σε αυτους που θελουν τα πάντα απεριοριστα

Δεκτό. Σε ποιους λοιπόν απευθύνεται; Και με τι κόστος κάθε μήνα;

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Στέλνεις Κ στο 1252.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λέει είναι πως στο Liquid θα δίνεται η δυνατότητα ανανέωσης και με ποσό 15€/μήνα όπου θα παρέχει απεριόριστο χρόνο ομιλίας προς εθνικούς προορισμούς οπότε η εναπομείνασα αξία θα καταναλώνεται μόνο για data ή SMS.

Εγώ θεωρώ μαλακία που δεν αναφέρουν τι θα γίνει με το smart pocket για όσους επιλέξουν το Liquid. Εκτός κι αν θεωρείται αυτονόητο πως κάποιος χρήστης του Liquid θα κάνει ανανέωση €15 (για απεριόριστη ομιλία) και μετά θα αγοράζει και πακέτο για data ή SMS με ελάχιστο κόστος €6 ώστε να καλύπτει τις βασικές προϋποθέσεις του smart pocket.

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω κάτι ανάλογο με το Liquid είχε και η Wind κάποτε.

Προσωπικά δεν το βρίσκω ελκυστικό για όσους έχουν στακάρει ήδη πολλά λεπτά/SMS/data... κάνω λάθος;

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, bedazzled said:

Νομίζω κάτι ανάλογο με το Liquid είχε και η Wind κάποτε.

Προσωπικά δεν το βρίσκω ελκυστικό για όσους έχουν στακάρει ήδη πολλά λεπτά/SMS/data... κάνω λάθος;

Μάλλον αναφέρεσαι στο Blender, που ενεργοποιώ συχνά στο δικό μου F2G. Έχει το καλό ότι αξιοποιείς στο έπακρο το ποσό που έχεις δώσει, αφού χρησιμοποιείς αυτό που πραγματικά χρειάζεσαι όσο το χρειάζεσαι (πχ δεδομένα) χωρίς να σου μένουν αχρησιμοποίητα τα υπόλοιπα. Πρακτικά αν μιλήσεις πολύ, μειώνεται το υπόλοιπο σε δεδομένα και SMS (και το αντίθετο), ενώ έχεις πάντα από όλα μέχρι να τα εξαντλήσεις - σαν συγκοινωνούντα δοχεία.

Σε σχέση με το CU Liquid, το Blender:

  • δίνει πολύ λιγότερα για τα ίδια χρήματα (450' προς όλους ή 120 SMS προς όλους ή 1.2GB)
  • δεν απαιτεί αυτόματη ανανέωση κάθε μήνα
  • δεν έχει ημερήσιο όριο πέρα από το οποίο να σε χρεώνει. Είναι απλά ένα πακέτο που το ενεργοποιείς όποτε θες και το χρησιμοποιείς μέχρι να εξαντλήσεις το διαθέσιμό σου.

Στο Liquid δε μου αρέσει η δέσμευση της αυτόματης ανανέωσης ούτε και το ημερήσιο όριο, οπότε θα συνεχίσω με το Combo M στο CU του μικρού, μαζί με τα bonus ανανέωσης κλπ.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, geoponer said:

Μάλλον αναφέρεσαι στο Blender, που ενεργοποιώ συχνά στο δικό μου F2G. Έχει το καλό ότι αξιοποιείς στο έπακρο το ποσό που έχεις δώσει, αφού χρησιμοποιείς αυτό που πραγματικά χρειάζεσαι όσο το χρειάζεσαι (πχ δεδομένα) χωρίς να σου μένουν αχρησιμοποίητα τα υπόλοιπα. Πρακτικά αν μιλήσεις πολύ, μειώνεται το υπόλοιπο σε δεδομένα και SMS (και το αντίθετο), ενώ έχεις πάντα από όλα μέχρι να τα εξαντλήσεις - σαν συγκοινωνούντα δοχεία.

Σε σχέση με το CU Liquid, το Blender:

  • δίνει πολύ λιγότερα για τα ίδια χρήματα (450' προς όλους ή 120 SMS προς όλους ή 1.2GB)
  • δεν απαιτεί αυτόματη ανανέωση κάθε μήνα
  • δεν έχει ημερήσιο όριο πέρα από το οποίο να σε χρεώνει. Είναι απλά ένα πακέτο που το ενεργοποιείς όποτε θες και το χρησιμοποιείς μέχρι να εξαντλήσεις το διαθέσιμό σου.

Στο Liquid δε μου αρέσει η δέσμευση της αυτόματης ανανέωσης ούτε και το ημερήσιο όριο, οπότε θα συνεχίσω με το Combo M στο CU του μικρού, μαζί με τα bonus ανανέωσης κλπ.

Πρακτικά και το blender μπορείς να το καταναλώσεις πχ σε μια εβδομάδα και μετά για τον υπόλοιπο μήνα να ξεμείνεις.. Και ξεμένω στην wind, σημαίνει 2€/μέρα για τα ελάχιστα kb που μπορει να σου καταλώσει το κινητό επειδή απλά είναι smartphone.Το δεν απαιτεί αυτόματη ανανέωση κάθε μήνα θετικό αλλά και πάλι δεν έχεις, δεν μπορείς να μιλήσεις/σερφάρεις.. Πρακτικά λοιπόν δεν σε "υποχρεώνει" αλλά...

Kατά τα άλλα ο γιος σου μπορεί να παίζει και κάνα bigbang να παίρνει μερικά δεδομένα δωρεάν πχ τα ημερήσια (δυστυχώς είναι μέχρι 4 φορές/μήνα) ή τα απογευματινά δωρεάν εβδομαδιαία και να γλιτώνει κάποια data του πακέτου

On 2/12/2022 at 3:05 ΜΜ, akalos said:

Το CU BIG BANG APP μπήκε σε πνεύμα εορτών και τετραπλασιάζει τους κρυστάλλους στο Daily Bonus!

 

Μπες καθημερινά στο Daily Bonus, φτάσε μέχρι την 7η ημέρα και πάρε έως και 9.000 κρυστάλλους για να τους κάνεις ό,τι εσύ θέλεις!

 

Η προωθητική ενέργεια ισχύει μέχρι και τις 2/1/2023



Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 

Αντε να δούμε αν θα βγάλουν και κανένα σοβαρό δώρο ενόψει Χριστουγέννων ή φέτος θα μείνουν μόνο στo daily bonus του bigbang...



Αυτό που λέει είναι πως στο Liquid θα δίνεται η δυνατότητα ανανέωσης και με ποσό 15€/μήνα όπου θα παρέχει απεριόριστο χρόνο ομιλίας προς εθνικούς προορισμούς οπότε η εναπομείνασα αξία θα καταναλώνεται μόνο για data ή SMS.
Εγώ θεωρώ μαλακία που δεν αναφέρουν τι θα γίνει με το smart pocket για όσους επιλέξουν το Liquid. Εκτός κι αν θεωρείται αυτονόητο πως κάποιος χρήστης του Liquid θα κάνει ανανέωση €15 (για απεριόριστη ομιλία) και μετά θα αγοράζει και πακέτο για data ή SMS με ελάχιστο κόστος €6 ώστε να καλύπτει τις βασικές προϋποθέσεις του smart pocket.


Στο smart Pocket εχει προστεθεί όρος ότι αν είσαι CU Liquid τότε για να το χρησιμοποιήσεις αρκεί η συνδρομή σου να έχει ανανεωθεί τις τελευταίες 30 ημέρες Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, bbbb said:

Kατά τα άλλα ο γιος σου μπορεί να παίζει και κάνα bigbang να παίρνει μερικά δεδομένα δωρεάν πχ τα ημερήσια (δυστυχώς είναι μέχρι 4 φορές/μήνα) ή τα απογευματινά δωρεάν εβδομαδιαία και να γλιτώνει κάποια data του πακέτου

Σε ευχαριστώ για τα tips - μαθαίνουμε ακόμη τα διάφορα καλούδια του CU (και ο μικρός έχει ξεκινήσει και φορτώνει κρυστάλλους εδώ και καιρό με το παιχνίδι).

Για τα απογευματινά δεν ξέραμε, αλλά τώρα θα το ψάξουμε 👍

Edited by geoponer
Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Πάντως μου φαίνεται λίγο κουραστικό να διαβάζω για το liquid σε αυτό το νήμα. Γιατί δεν κάνουμε ένα ξεχωριστό όπως έχουμε για το φοιτητικό πχ;

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, kalitexnis_g said:

Πάντως μου φαίνεται λίγο κουραστικό να διαβάζω για το liquid σε αυτό το νήμα. Γιατί δεν κάνουμε ένα ξεχωριστό όπως έχουμε για το φοιτητικό πχ;

Γιατί θα εξατμιστεί όπου να'ναι... Liquid είναι εξάλλου... 😋😂😉

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, geoponer said:

Μάλλον αναφέρεσαι στο Blender, που ενεργοποιώ συχνά στο δικό μου F2G. Έχει το καλό ότι αξιοποιείς στο έπακρο το ποσό που έχεις δώσει, αφού χρησιμοποιείς αυτό που πραγματικά χρειάζεσαι όσο το χρειάζεσαι (πχ δεδομένα) χωρίς να σου μένουν αχρησιμοποίητα τα υπόλοιπα. Πρακτικά αν μιλήσεις πολύ, μειώνεται το υπόλοιπο σε δεδομένα και SMS (και το αντίθετο), ενώ έχεις πάντα από όλα μέχρι να τα εξαντλήσεις - σαν συγκοινωνούντα δοχεία.

Σε σχέση με το CU Liquid, το Blender:

  • δίνει πολύ λιγότερα για τα ίδια χρήματα (450' προς όλους ή 120 SMS προς όλους ή 1.2GB)
  • δεν απαιτεί αυτόματη ανανέωση κάθε μήνα
  • δεν έχει ημερήσιο όριο πέρα από το οποίο να σε χρεώνει. Είναι απλά ένα πακέτο που το ενεργοποιείς όποτε θες και το χρησιμοποιείς μέχρι να εξαντλήσεις το διαθέσιμό σου.

Στο Liquid δε μου αρέσει η δέσμευση της αυτόματης ανανέωσης ούτε και το ημερήσιο όριο, οπότε θα συνεχίσω με το Combo M στο CU του μικρού, μαζί με τα bonus ανανέωσης κλπ.

Το ημερήσιο όριο €1,50 συμφέρει εσένα (τον υιο σου εν προκειμένω) και όχι την Vodafone. Αν συμπληρώσεις το όριο, μετά παύει να σε χρεώνει ως τις 23:59 της ίδιας ημέρας.

2 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Πάντως μου φαίνεται λίγο κουραστικό να διαβάζω για το liquid σε αυτό το νήμα. Γιατί δεν κάνουμε ένα ξεχωριστό όπως έχουμε για το φοιτητικό πχ;

Είναι το hot-trend αυτή τη στιγμή!

Εγώ γύρισα σήμερα το νούμερο της μητέρας μου σε Liquid. Υπολόγισα πως την συμφέρει περισσότερο σε σχέση με το Combo Medium.

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, GraveDigger said:

Το ημερήσιο όριο €1,50 συμφέρει εσένα (τον υιο σου εν προκειμένω) και όχι την Vodafone. Αν συμπληρώσεις το όριο, μετά παύει να σε χρεώνει ως τις 23:59 της ίδιας ημέρας.

 

Σωστά. Αν αυτό γίνει μια στο τόσο οκ και για μετρημένη χρήση μπορεί ίσως και να συμφέρει. Και πάλι το συζητάμε αν και πως.. Αλλά αν κάποιος ξεπερνά κάθε μέρα το όριο αυτό τότε θέλει 45€/μήνα για απεριόριστα όλα.. Ειναι δηλαδή και μια ωραία παγίδα αυτό το 1,5€ όριο για καθημερινή χρήση..

Αν κάποιος με ενεργοποιημένο πχ το combo M, ξέρει/βλέπει ότι πχ σήμερα θα χρειαστεί απεριόριστα δεδομένα με 1€ (και bigbang ή σκέτο 1,5€) ενεργοποιεί απεριόριστα δεδομένα για μια οποιαδήποτε ημέρα και τα οποία ισχύουν για πραγματικές 24 ώρες και λίγο παραπάνω κάποιες φορές και όχι μέχρι 23.59 της ίδιας ημέρας..Αν φυσικά και εδώ τα ενεργοποιεί κάθε μέρα τότε θέλει 30€ για τα δεδομένα συν άλλα 10,90 αν πούμε ότι του φτάνει η ομιλία/sms του combo M τότε μαζί με τους φόρους φτάνουμε πάλι στο 45αρι..

Η αν βάλουμε πάλι ότι θέλουμε όλο τον μήνα απεριόριστα και οπωσδήποτε vodafone δίκτυο αλλά όχι συμβόλαιο τότε η χρέωση θα ειναι 4 εβδομαδιαία πακέτα απεριόριστα των 6€ δηλαδή 24€ και απεριόριστη ομιλία 13,5€ ή αν φτάνει το M ή το bigbang combo το μικρό πάμε πάλι λίγο κοντά ή πιο κάτω από το 40αρι/μήνα που και πάλι φαίνεται ότι συμφέρει αυτή η προσέγγιση σε σχέση με το liquid. Οπότε και πάλι liquid=μετρημένη χρήση και τίποτε παραπάνω για να έχεις την ψευδαίσθηση ότι τους έπιασες "κότσο" εσύ και όχι αυτοί με τα πακέτα των 10,90€..

 

 

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον το Data Unlimited Weekends για ΣΚ για 6μήνες έχει πια προτεραιότητα κατανάλωσης (με 17,5Ε) , δυνατότητα ενεργοποίησης ως 31/1/2023,

Ποιά άλλα πακέτα για τις καθημερινές (μέτρια κατανάλωση 2GB/day), εκτός του Big Bang Free Nights για τις 5 νύχτες (20:00-08:00) με 5000 κρυστάλους (προϋπόθεση κάρτες 22Ε τους 3 τελευταίους μήνες για #4# ενεργοποιήσεις ανά ημερολογιακό μήνα) πρέπει να ενεργοποιηθούν για τα πρωϊνά (08:00-20:00 με ούτε 0,5GB κατανάλωση);

Η sim θα είναι σε 4G router με πρίζα, ώστε να βολευτώ τους 6 μήνες 1/2/2023-31/7/2023;

Τα 22Ε "κάρτα" προϋπόθεση για Big Bang Free Nights μπορούν να καλύψουν την προϋπόθεση ενεργοποίησής του με 20Ε κάρτα κανονική την 31/1/2023 και 2Ε Cashback?

 

Με λίγα λόγια (εφόσον η sim θα είναι σε 4G router): Πώς μπορώ με ελάχιστο κόστος 22Ε (+πόσο παραπάνω ακόμη?? ) να έχω unlimited data για 6 μήνες από Φεβρουάριο ως και Ιούλιο 2023 , εφόσον τις καθημερινές (08:00-20:00) κάνω ελάχιστη κατανάλωση (μπορεί ούτε καν 100-200ΜΒ) και τα βράδυα των καθημερινών εργάσιμων ημερών (20:00-08:00) δε ξεπερνώ τα 2GB;

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Pppe said:

Εφόσον το Data Unlimited Weekends για ΣΚ για 6μήνες έχει πια προτεραιότητα κατανάλωσης (με 17,5Ε) , δυνατότητα ενεργοποίησης ως 31/1/2023,

Ποιά άλλα πακέτα για τις καθημερινές (μέτρια κατανάλωση 2GB/day), εκτός του Big Bang Free Nights για τις 5 νύχτες (20:00-08:00) με 5000 κρυστάλους (προϋπόθεση κάρτες 22Ε τους 3 τελευταίους μήνες για #4# ενεργοποιήσεις ανά ημερολογιακό μήνα) πρέπει να ενεργοποιηθούν για τα πρωϊνά (08:00-20:00 με ούτε 0,5GB κατανάλωση);

Η sim θα είναι σε 4G router με πρίζα, ώστε να βολευτώ τους 6 μήνες 1/2/2023-31/7/2023;

Τα 22Ε "κάρτα" προϋπόθεση για Big Bang Free Nights μπορούν να καλύψουν την προϋπόθεση ενεργοποίησής του με 20Ε κάρτα κανονική την 31/1/2023 και 2Ε Cashback?

 

Με λίγα λόγια (εφόσον η sim θα είναι σε 4G router): Πώς μπορώ με ελάχιστο κόστος 22Ε (+πόσο παραπάνω ακόμη?? ) να έχω unlimited data για 6 μήνες από Φεβρουάριο ως και Ιούλιο 2023 , εφόσον τις καθημερινές (08:00-20:00) κάνω ελάχιστη κατανάλωση (μπορεί ούτε καν 100-200ΜΒ) και τα βράδυα των καθημερινών εργάσιμων ημερών (20:00-08:00) δε ξεπερνώ τα 2GB;

Το ποστ είναι ενας λαβύρινθος με τις ευχές της κόκκινης. Βάλε 15€ στην εταιρία του αέρα και έχεις 24/7 απεριόριστο ιντερνετ για 1 μήνα. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Mobileras said:

Το ποστ είναι ενας λαβύρινθος με τις ευχές της κόκκινης. Βάλε 15€ στην εταιρία του αέρα και έχεις 24/7 απεριόριστο ιντερνετ για 1 μήνα. 

Γιατί να δίνω τόσα στο λαγό, όταν με 22Ε για 6 μήνες, σύμφωνα με τις ανάγκες μου, μπορώ να βολευτώ ως και τον Ιούλη;

Το βρήκα για καθημερινές εργάσιμες 08:00-20:00 το φοιτητικό CU ροκανίζοντας ΜΒ πρωτομηνιάς.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...