Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

12+1 μήνας απο την τελευταία φορά που έβαλες κάρτα. Δηλαδή κάπου 15/6/23 αν υπολογίζω σωστά. Το θετικό είναι ότι ακόμη και με φραγή κάθε 1η μηνός θα μπαίνουν τα δώρα του special

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Γενικά πολλες περικοπές η κόκκινη τον τελευταίο καιρό. Στο cashback έχουν μειωθεί κατά πολυ τα προιοντα που δίνουν μπόνους. Επίσης χθες βράδυ για 15 λεπτά δεν μπορούσα ν'ανοίξω σελίδα. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω φορητότητα στο cu και βλέπω ότι στο χαρτί που μου έδωσε η Q δεν γράφει το ΑΦΜ. Μάλιστα, το είπα και μου είπαν ότι δεν χρειάζεται.

Θα είναι εμπόδιο να κάνω φορητότητα στο cu ?

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, GREGORYMO said:

Θέλω να κάνω φορητότητα στο cu και βλέπω ότι στο χαρτί που μου έδωσε η Q δεν γράφει το ΑΦΜ. Μάλιστα, το είπα και μου είπαν ότι δεν χρειάζεται.

Θα είναι εμπόδιο να κάνω φορητότητα στο cu ?

Λογικά δεν θα έχεις εμπόδιο, αφού η εταιρία στην οποία κάνεις αίτηση θα επιβεβαιώσει τα στοιχεία που δίνεις με την προηγούμενη εταιρία. Στην αίτηση φορητοτητας ζητάει να βάλεις εσύ αφμ. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, Mobileras said:

Λογικά δεν θα έχεις εμπόδιο, αφού η εταιρία στην οποία κάνεις αίτηση θα επιβεβαιώσει τα στοιχεία που δίνεις με την προηγούμενη εταιρία. Στην αίτηση φορητοτητας ζητάει να βάλεις εσύ αφμ. 

Στην αίτηση ζητά ενώ το χαρτί που μου έδωσε η Q δεν γράφει ΑΦΜ.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Στην αίτηση ζητά ενώ το χαρτί που μου έδωσε η Q δεν γράφει ΑΦΜ.

Εάν σου είπε η βονταφον ότι χρειάζεται αποδεικτικό ΑΦΜ, μπορείς να βγάλεις φωτοτυπία έναν λογαριασμό ΔΕΚΟ.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω φορητότητα online η σε κατάστημα?

Δίνει σε προνομιακή τιμή το Xiaomi redmi 9c αλλά δεν λέει ΑΚΡΙΒΩΣ ποιο μοντέλο είναι. Έχει πάρει κανείς την προσφορά?

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, GREGORYMO said:

Να κάνω φορητότητα online η σε κατάστημα?

Δίνει σε προνομιακή τιμή το Xiaomi redmi 9c αλλά δεν λέει ΑΚΡΙΒΩΣ ποιο μοντέλο είναι. Έχει πάρει κανείς την προσφορά?

Πού υπάρχει αυτή η προσφορά;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Έκανα στης μικρής ενεργοποίηση τα απεριόριστα δύο φορές. Ιούνιο κ Ιούλιο.

Σήμερα λήγει του Ιουλίου. Πως θα γίνει η δωρεάν ενεργοποίηση του τρίτου πακέτου; 

Ευχαριστώ πολύ 

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνετε αυτόματα η ενεργοποίηση του 3ου μήνα που είναι δώρο;

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνετε αυτόματα η ενεργοποίηση του 3ου μήνα που είναι δώρο;

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Σε εμένα ενεργοποιήθηκε αυτόματα δύο ημέρες πριν την λήξη του δεύτερου πακέτου. Με ισχύ 32 μέρες. Επίσης λέει 975 κάπου εκεί giga και όχι απεριόριστα τυπικά αλλά δεν νομίζω να τα φάει κανείς...

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ενεργοποιησω την δεύτερη φορά πριν το τέλος του μήνα, ελπίζω στο τέλος του Σεπτεμβρίου να μου ενεργοποιήσει το δώρο και να μην έχω εκπλήξεις... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Σας ευχαριστώ πολύ.
Έτσι έγινε. Εμφάνισε κάπου στα 970 γιγα.
 
Περιεργο.. αρχες αυγουστου σε εμενα εμφανισε 1953gb.. Τωρα το εκαναν 970? Τι τσιγκουνιες ειναι αυτες ρε βοντα...
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Mobileras said:

Εγώ θα ενεργοποιησω την δεύτερη φορά πριν το τέλος του μήνα, ελπίζω στο τέλος του Σεπτεμβρίου να μου ενεργοποιήσει το δώρο και να μην έχω εκπλήξεις... 

Και εγώ το ίδιο. 😉

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, wayfunbug said:

Ποιοι είναι οι όροι για roaming στην ΕΕ με CU; Υπάρχει κάποια πολιτική ορθής χρήσης για τα απεριόριστα ή και άλλα πακέτα;

  • To πακέτο CU Unlimited προσφέρει ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ λεπτά προς όλους, 600SMS και 1.9GB για 30 ημέρες.
  • Η τιμή του πακέτου είναι 13.50€.
  • Το πακέτο ισχύει για χρήση στην Ευρωπαϊκή Ένωση.
  • Σε περίπτωση που έχεις διαθέσιμα λεπτά, SMS ή MBs από διάφορα πακέτα, τότε προτεραιότητα έχουν αυτά που λήγουν πρώτα.
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, wayfunbug said:

Ποιοι είναι οι όροι για roaming στην ΕΕ με CU; Υπάρχει κάποια πολιτική ορθής χρήσης για τα απεριόριστα ή και άλλα πακέτα;

Ανάλογα με το πακετο που αγοράσεις, γράφει ποσα data θα είναι διαθέσιμα για περιαγωγη. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. 

Το cu έχει παρόμοια πράγματα όπως το what's up extras? Να δίνεις κάτι που δε θέλεις και να παίρνεις κάτι άλλο για 2-3 μέρες; 

Link to comment
Share on other sites

Oχι δεν έχει αντίστοιχο του παρε δωσε. Εχεις το panic button που ας πούμε είναι αντίστοιχο με το πάρε καβάντζα και το παιχνίδι το bigbang που δίνει δωρεάν data είτε για λίγες ώρες/μέρα ή μια εβδομάδα βραδινά. Επίσης έχει το παρε να έχεις που δίνει/στέλνεις 100mb σε 3 άτομα για ένα μήνα καθε φορα που βάζεις/βαζουν κάρτα,ας πουμε αντίστοιχο του παλιού πάρε-μοιρασε του whatsup. Α και δεν έχεις με κάποιο τρόπο δωρεάν sms όπως έχεις πχ στο wu με το παρε-δωσε

Link to comment
Share on other sites

Από το κακό στο χειρότερο η εφαρμογή my Vodafone... Όπως είχα προαναφέρει εδώ και πολύ καιρό εξαφανίστηκε απ το μενού το "eSim" που μέσα απ' αυτό διαχειριζομουν πανευκολα την esim που και επίσης δε λειτουργεί εδώ και δύο εβδομάδες η "διαγραφή λογαριασμού" και αναφέρει συνέχεια "κάτι πήγε λάθος!"..... Κρίμα Vodafone....

ΥΓ: Φαίνεται είμαι ο μόνος εδώ μέσα που έχω esim...😁😁

Edited by damierom
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, damierom said:

Από το κακό στο χειρότερο η εφαρμογή my Vodafone... Όπως είχα προαναφέρει εδώ και πολύ καιρό εξαφανίστηκε απ το μενού το "eSim" που μέσα απ' αυτό διαχειριζομουν πανευκολα την esim που και επίσης δε λειτουργεί εδώ και δύο εβδομάδες η "διαγραφή λογαριασμού" και αναφέρει συνέχεια "κάτι πήγε λάθος!"..... Κρίμα Vodafone....

ΥΓ: Φαίνεται είμαι ο μόνος εδώ μέσα που έχω esim...😁😁

Σβήσιμο εφαρμογής και συνδεση ξανα με κωδικούς 

Αν συνεχίζει το πρόβλημα τσατ με support

1 minute ago, Yrrah said:

Σβήσιμο εφαρμογής και συνδεση ξανα με κωδικούς 

Αν συνεχίζει το πρόβλημα τσατ με support

Ωχ κι εμένα εξαφανίστηκε μολις μπήκα βγήκα 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Yrrah said:

Σβήσιμο εφαρμογής και συνδεση ξανα με κωδικούς 

Αν συνεχίζει το πρόβλημα τσατ με support

Ωχ κι εμένα εξαφανίστηκε μολις μπήκα βγήκα 

Τα έχω δοκιμάσει όλα... Δικό τους είναι το πρόβλημα. Το είχα αναφέρει και τίποτα....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Έχω έναν αριθμό CU όπου τον τελευταίο χρόνο έχω παρατηρήσει ότι το σήμα είναι χάλια. Σε πολλά σημεία δεν πιάνω καν 3G παρά σκέτο G.

Η κάρτα sim που έχω είναι πολύ παλιά, από το 2006. Υπάρχει περίπτωση να φταίει η sim;

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...