Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εάν ενεργοποιησω την προσφορά 2+1 απεριόριστο ιντερνετ με 9,90€ σήμερα 29 Ιουλιου και ξανά 29 Αυγουστου, θα μου δώσουν το δώρο 29 Σεπτεμβρίου;

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει διευκρινιστεί επακριβώς, όπως με την αντίστοιχη 2+1 άλλης εταιρίας: Ας ελπίσουμε να μην στην ενεργοποιήσει (όπως σε όλους) την 1/9. Άλλωστε θα πέσει 100% το δίκτυο αν όλοι μαζί που ενεργοποίησαν τα 2 μέσα σε 3 μήνες πάρουν το +1 τον Σεπτέμβρη. Ας ελπίσουμε να διευκρινηστεί επακριβώς.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Pppe said:

Δεν έχει διευκρινιστεί επακριβώς, όπως με την αντίστοιχη 2+1 άλλης εταιρίας: Ας ελπίσουμε να μην στην ενεργοποιήσει (όπως σε όλους) την 1/9. Άλλωστε θα πέσει 100% το δίκτυο αν όλοι μαζί που ενεργοποίησαν τα 2 μέσα σε 3 μήνες πάρουν το +1 τον Σεπτέμβρη. Ας ελπίσουμε να διευκρινηστεί επακριβώς.

Στο cuapp δεν το διευκρινίζουν. Στο my Vodafone app το γράφουν καλυτερα ("εάν ενεργοποιήσεις 2 φορές εως 31/08, θα πάρεις δωρεαν για άλλον ένα μήνα με τη λήξη της 2ης ενεργοποίησης").

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι (και από δω myphone) έχουν ήδη ενεργοποιήσει τις 2 φορές, αλλά δεν τους έδωσε 2 μήνες με την 2η ενεργοποίηση. Για να δούμε πως θα "τακτοποιήσει", όπως η άλλη εταιρία πχ; , αυτό το διαδικαστικό.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Pppe said:

Κάποιοι (και από δω myphone) έχουν ήδη ενεργοποιήσει τις 2 φορές, αλλά δεν τους έδωσε 2 μήνες με την 2η ενεργοποίηση. Για να δούμε πως θα "τακτοποιήσει", όπως η άλλη εταιρία πχ; , αυτό το διαδικαστικό.

Θα πουν την αθάνατη δικαιολογία "προβλημα συστήματος" σε όσους παραπονεθουν και θα τους δώσουν 1 μήνα με κόφτη. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kalitexnis_g said:

https://www.vodafonecu.gr/foitites/cu_panellinies/

 

Πάμε μωρή vodafonara!!!

Πάλι πανελλήνιες... Βαρέθηκα να δίνω... 😋

Link to comment
Share on other sites

https://www.vodafonecu.gr/foitites/cu_panellinies/
 
Πάμε μωρή vodafonara!!!
Τρικυμία εν κρανίω. Πανελλήνιες 2022 για πάντα εκεί στη βονταφοναρα!!!

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ η τάση είναι ν αφήνει να το ενεργοποιείς περισσότερες φορές από μία. Αν το κάνει κανείς ας μας πει. Εγώ έχω unlimited..

Link to comment
Share on other sites

Εμένα που λήγει 22/8 το πακέτο με τα απεριόριστα, μου είπε το τμήμα εξυπηρέτησης ότι στις 20/8 θα μπει το δωρεάν πακέτο με διάρκεια 32 μέρες

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Στο cu της συζύγου, χθες 29/7, δε προχωρούσε στην ενεργοποίηση του "απεριόριστα με 9.90€, αποτέλεσμα να βάλει κάποια GB με κόστος 4€ νομίζω. 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

On 29/7/2022 at 1:58 ΜΜ, kalitexnis_g said:

Στο μεταξύ η τάση είναι ν αφήνει να το ενεργοποιείς περισσότερες φορές από μία. Αν το κάνει κανείς ας μας πει. Εγώ έχω unlimited..

Ενεργοποιηθηκε και 2η φορα. Θα δουμε αυριο αν αφησει και 3η

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιηθηκε και 2η φορα. Θα δουμε αυριο αν αφησει και 3η
Τα ίδια και δω. Για να δούμε. Σήμερα δουλεύουν καλά τα δεδομένα κιόλας λολ

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 29/7/2022 at 1:13 ΠΜ, Pppe said:

Εχουν ληξει οι προσφορες που ειχες απο την φορητοτητα η τις εχεις ακομη;

Μπορει να ειναι "κλειστο" το CashBack για νεα CU απο τον Μαρτη φετος και να "κολλα" στην επαναφορα του στην κανονικη κατασταση και να πρεπει να επικοινωνησει ο χρηστης με το chat. Καλα εκανες και ενημερωνεις, να το ξερουν και αλλοι που ενδιαφερονται και τους ειναι ακομη "κολλημενο", παροτι εχουν παρελθει οι προσφορες απο την φορητοτητα. Ισως και αμεσως με την φορητοτητα να μπορει να κανει κανεις αυτο που μας ειπες και απλα να ειναι μια "αστοχια" στο συστημα για τα νεα CU που δε γινεται εσκεμμενα απο την Vodafone.

Έχουν λήξει.

On 29/7/2022 at 1:56 ΜΜ, konstantinos77 said:

Πάλι πανελλήνιες... Βαρέθηκα να δίνω... 😋

Βγήκαν οι βάσεις για τις σχολές. Γι' αυτό δίνει data. Να μη δούμε αν περάσαμε;

Edited by balkos
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, balkos said:

Βγήκαν οι βάσεις για τις σχολές. Γι' αυτό δίνει data. Να μη δούμε αν περάσαμε;

Ειναι αδυνατον να απευθυνθει στο target group που επιδιωκει να αποκτησει ως μελλοντες ενηλικους συνδρομητες και σε 15 χρονια με συμβολαιο Vodafone αν τσιμπησουν μιας που δε ξερουν κατα πλειοψηφια το τι επαιξε τα προηγουμενα χρονια,

Αποκλειστικα σε αυτους ειναι αδυνατον να απευθυνθει. Ετσι συμπαρασυρει και ολους τους CUιστας, και γιατι οχι αλλωστε αν κρινω απο τις αντιδρασεις vodafonαρα  κλπ. Κι ας μην τους εχει ως στοχο σε αυτο το promotion.

Αλλωστε διαφημισεις coca cola βλεπουν και οι με φενυλκετονουρια που δε προκειται να πιουν ποτε. Οπως ΣΚΑΙ ακουω και εγω για να σπαω πλακα.

Link to comment
Share on other sites

Kαι 3η ημέρα/3η φορά ενεργοποιήθηκε η απεριόριστη προσφορά λόγω πανελλήνιων. Αρε vodafonara!!!

Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone σήμερα έχει θέμα με τις online ανανεώσεις ενώ η χρέωση γίνεται κανονικά δεν πραγματοποιείται η ανανέωση. Αρκετοί παραπονιούνται στο fb για αυτό. Και σε δικό μου πρόσωπο συμβαίνει το ίδιο 

Link to comment
Share on other sites

Πάλι καμμιά αναβάθμιση θα κάνουν ως συνήθως.. Το θέμα είναι να αναγνωρίσουν το λάθος τους και όσοι χάσουν τα υπόλοιπά τους απο τα πακέτα, shakeit να τα επιστρέψουν κανονικά

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Εκανα ανανέωση χθές τα μεσάνυχτα γιατί έληγε το μηνιαίο πακέτο και ενω η αγορά έγινε κανονικά το ποσό ποτέ δεν εμφανίστηκε. Τελικά μετά απο προσπάθειες επικοινωνίας τόσο ηλεκτρονικά και απο το τηλέφωνο και αρκετή ώρα αναμονής-υπομονής μου είπαν απο την εξυπηρέτηση πελατών οτι υπηρχε πρόβλημα οχι μόνο λόγω αναβάθμισης αλλά και λόγω προβληματικού σέρβερ ο οποιος διαχειρίζεται τις ανανεώσεις.

Μού έδωσαν 1000 λεπτά ομιλίας για 1 μέρα και 10Gb για ιντερνετ. Το απόγευμα κατα τις 7 φάνηκε το ποσό αγορας κανονικά και μπόρεσα να κανω αγορά πακέτου ομιλίας. Βεβαια είχαν χαθεί όλες οι προηγούμενες παροχές που είχα, αλλά θα υπάρχει εκ νεου συνομιλία με την εξυπηρέτηση πελατών για να γίνει έλεγχος και να πιστωθουν κανονικά οι παροχές που είχα. 

http://briefcase.pathfinder.gr/download/534985
Link to comment
Share on other sites

μην κάνετε ανανεώσεις Κυριακές αν μπορείτε ,από πείρα και μόνο το ξέρω

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Ναι φυσικά. Υπάρχει μια περίπτωση όταν σου έρθει η κάρτα,να πιάνει μέχρι 3G. Θα χρειαστεί να στείλεις sms 4G NAI στο 1285 και μετά θα πιάνει και 4g/5g

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, bbbb said:

Kαι 3η ημέρα/3η φορά ενεργοποιήθηκε η απεριόριστη προσφορά λόγω πανελλήνιων. Αρε vodafonara!!!

Εγώ 1/8 00:05 ενεργοποίηση 😉

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...