Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

4 ώρες πριν, SISWHS said:

Μπορώ από την εφαρμογή να κατεβάσω βεβαίωση κατόχου αριθμού;

Όχι. Μίλα στο chat. Αύριο το πρωί θα στο στείλουν στο μειλ σου. Θα στείλουν και ένα sms με τον κωδικό για να ανοίξεις το αρχείο.

Link to comment
Share on other sites

On 25/7/2022 at 12:01 ΜΜ, giorgos_90 said:

Έκανα αίτηση φορητότητας για cu για την προσφορά με τα απεριόριστα για 6 μήνες.

 

Που μπορω να δω αυτη την προσφορα; Δεν την βλεπω στην σελιδα της.

Edited by jsimeo
Link to comment
Share on other sites

5η ημέρα που ανέβασα νέα απόδειξη και ακόμα pending είναι, μαζί με άλλες 2 πιο παλιές που ανέβασα αυτόν τον μήνα... 

Βονταφονάρα δεν μας τα λες καλά... 

Έπρεπε να ενημερώσει ότι σταμάτησε το cashback, αλλά ποιος θα της πει κάτι; Διάλυση... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

5η ημέρα που ανέβασα νέα απόδειξη και ακόμα pending είναι, μαζί με άλλες 2 πιο παλιές που ανέβασα αυτόν τον μήνα... 
Βονταφονάρα δεν μας τα λες καλά... 
Έπρεπε να ενημερώσει ότι σταμάτησε το cashback, αλλά ποιος θα της πει κάτι; Διάλυση... 
Σταμάτησε το cashback??? Ούτε που προλάβαμε να το ανοίξουμε και ποτέ.. 🥲10f9a595d47714651e6e14ff48069d2b.jpg

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ τους έστειλα email και δεν υπάρχει απάντηση! Λες και το έκλεισαν το μαγαζί. Έχει καταντήσει χειρότερη και από την μπλε! 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Που εστειλες mail? Στο support@pockee.com με τον αριθμο αναγνωρισης σου και δε σου απαντησαν ακομη; Αδυνατον. Μεσα σε 1 εργασιμη εχεις απαντηση. Δεν υπαρχει περιπτωση. Και εξυπηρετουν αμεσα αν εχεις δικιο.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Pppe said:

Που εστειλες mail? Στο support@pockee.com με τον αριθμο αναγνωρισης σου και δε σου απαντησαν ακομη; Αδυνατον. Μεσα σε 1 εργασιμη εχεις απαντηση. Δεν υπαρχει περιπτωση. Και εξυπηρετουν αμεσα αν εχεις δικιο.

Στην βονταφονάρα έστειλα. Εάν στείλω στο pockee θα μου τα βάλουν στο βονταφον ή στο λογαριασμό του pockee ;

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mobileras said:

Στην βονταφονάρα έστειλα. Εάν στείλω στο pockee θα μου τα βάλουν στο βονταφον ή στο λογαριασμό του pockee ;

Φίλε και εμένα 10 μέρες δεν με βαζαν τίποτα.μπηκα στο chat μετά το tobi που επέμενα να μιλήσω με εκπρόσωπο. μίλησα και με τα έβαλαν.4 αποδείξεις είχα.εχθες έγινε αυτό.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, panbet said:

Φίλε και εμένα 10 μέρες δεν με βαζαν τίποτα.μπηκα στο chat μετά το tobi που επέμενα να μιλήσω με εκπρόσωπο. μίλησα και με τα έβαλαν.4 αποδείξεις είχα.εχθες έγινε αυτό.

Σου ζήτησαν αριθμό ταυτότητας;

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mobileras said:

Σου ζήτησαν αριθμό ταυτότητας;

Όχι μέσα στα cashback το id που έχει και ένα screenshot της αποδείξεις που είναι σε επεξεργασία.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, panbet said:

Όχι μέσα στα cashback το id που έχει και ένα screenshot της αποδείξεις που είναι σε επεξεργασία.

Τι δικαιολογία σου είπαν που δεν σου περασαν τις αποδείξεις;

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mobileras said:

Τι δικαιολογία σου είπαν που δεν σου περασαν τις αποδείξεις;

Ούτε ανέφεραν τίποτα, μόλις είπα για της αποδείξεις κατευθείαν με ζήτησαν αυτά τα δύο id και φωτό. Ε αυτοί λογικά είναι διακοπές. Είναι ότι να ναι.

Link to comment
Share on other sites

On 21/7/2022 at 3:25 ΜΜ, Mobileras said:

Στείλε μήνυμα στην βονταφον, θα σου πουν "λάθος συστήματος" και θα σου πιστωσουν τη χρέωση. 

Έτσι και έγινε μέσω του chat, ευχαριστώ!

Το θέμα είναι ότι σε μια συγκεκριμένη εξερχόμενη κλήση προς κινητό, το ξαναέκανε.

Πάλι chat και ο νέος εκπρόσωπος αυτή τη φορά το βρήκε: Λέει ο αρ. που καλέσατε είναι καταχωρημένος στο friends&family, οπότε ούτως ή άλλως οι κλήσεις αυτές αφαιρούν χρηματικό υπόλοιπο (με προνομιακή χρέωση και καλά) και όχι χρόνο. Είχα ξεχάσει ότι πριν χρόνια υπήρχε το friends&family...

Τους είπα να αφαιρέσουν τον αριθμό από το friends&family και όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

στο cashback σε 3 τηλέφωνα από μια απόδειξη στο καθένα; την Κυριακή...

στα δύο τα λεφτά πιστώθηκαν την Δευτέρα και στο άλλο την Τρίτη...

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, HEO said:

στο cashback σε 3 τηλέφωνα από μια απόδειξη στο καθένα; την Κυριακή...

στα δύο τα λεφτά πιστώθηκαν την Δευτέρα και στο άλλο την Τρίτη...

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Καλό αυτό να μπορείς με μια απόδειξη να βάζεις και άλλα κινητά.Δεν το ήξερα.Δεν ξέρω αν μπορείς αν έχεις Vodafone tv να κάνεις και εκεί έκπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Λύθηκε μέσω chat το πρόβλημα που είχα στο cashback στον αριθμό που έφερα από τον Μάρτιο
https://drive.google.com/file/d/1FaHR4B_LNb5vnGs5hcSHozKjVEkNFtdt/view?usp=sharing
Ζορίστηκα να συνδεθώ στο chat . Όντως λείπουν διακοπές και καλά κάνουν.
Η υπάλληλος μου είπε "Αλήθεια;" όταν της εξήγησα το πρόβλημα και της έστειλα φωτογραφία.
Μου είπε ότι θα το κοιτάξουν και θα με καλέσουν την επόμενη ημέρα.
Μπήκα σήμερα , όλα μια χαρά. Τηλέφωνο δε με πήραν αλλά δε χρειαζόταν κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

Καλά κάνουν και πανε διακοπές. Όμως πρεπει να υπάρχει και κάποιος να αντικαταστήσει. Εάν θέλει η εταιρία να έχει σοβαρή υποστήριξη υπηρεσιών και πελατων εννοείται... 

Συνήθως αυτά τα πόστα είναι από εξωτερικούς συνεργάτες της εταιριας. Οπότε παίζει να μην το γνωρίζει η εταιρια οτι υπολειτουργουν κάποιες υπηρεσίες... Αυτή όμως θα πληρωσει το τίμημα... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Mobileras said:

Καλά κάνουν και πανε διακοπές. Όμως πρεπει να υπάρχει και κάποιος να αντικαταστήσει. Εάν θέλει η εταιρία να έχει σοβαρή υποστήριξη υπηρεσιών και πελατων εννοείται... 

Συνήθως αυτά τα πόστα είναι από εξωτερικούς συνεργάτες της εταιριας. Οπότε παίζει να μην το γνωρίζει η εταιρια οτι υπολειτουργουν κάποιες υπηρεσίες... Αυτή όμως θα πληρωσει το τίμημα... 

Πρέπει να τους ενημερώσεις!!!
Μην ξεχνάς την θέση σου... 😉😋😂

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, konstantinos77 said:

Πρέπει να τους ενημερώσεις!!!
Μην ξεχνάς την θέση σου... 😉😋😂

Την δική σου θέση ξέχασες.... Εγώ μόλις καταναλώσω τα υπόλοιπα μου των χρημάτων και κρυστάλλων, θα κουνήσω μαντίλι...

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mobileras said:

Την δική σου θέση ξέχασες.... Εγώ μόλις καταναλώσω τα υπόλοιπα μου των χρημάτων και κρυστάλλων, θα κουνήσω μαντίλι...

Δεν  θα πετάξεις την sim στα σκουπίδια;;; 😳😋
(Και ποιον θα έχω να πειράζω... 😕😭)

Link to comment
Share on other sites

Καλό αυτό να μπορείς με μια απόδειξη να βάζεις και άλλα κινητά.Δεν το ήξερα.Δεν ξέρω αν μπορείς αν έχεις Vodafone tv να κάνεις και εκεί έκπτωση.
Τρεις αποδείξεις από μια σε κάθε τηλέφωνο :)

Το θέμα είναι και στα τρία πιστώθηκαν τα λεφτά γρήγορα, τύχη ίσως αλλά έτσι ήταν

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, konstantinos77 said:

Δεν  θα πετάξεις την sim στα σκουπίδια;;; 😳😋
(Και ποιον θα έχω να πειράζω... 😕😭)

Θα την αφήσω ανοικτή για να κρατάει κυψέλη δεσμευμένη... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Mobileras said:

Θα την αφήσω ανοικτή για να κρατάει κυψέλη δεσμευμένη... 

Άμα σου λέω εγώ την αγαπάς την Vodafone κατά βάθος... 😉😉

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, balkos said:

Λύθηκε μέσω chat το πρόβλημα που είχα στο cashback στον αριθμό που έφερα από τον Μάρτιο
https://drive.google.com/file/d/1FaHR4B_LNb5vnGs5hcSHozKjVEkNFtdt/view?usp=sharing
Ζορίστηκα να συνδεθώ στο chat . Όντως λείπουν διακοπές και καλά κάνουν.
Η υπάλληλος μου είπε "Αλήθεια;" όταν της εξήγησα το πρόβλημα και της έστειλα φωτογραφία.
Μου είπε ότι θα το κοιτάξουν και θα με καλέσουν την επόμενη ημέρα.
Μπήκα σήμερα , όλα μια χαρά. Τηλέφωνο δε με πήραν αλλά δε χρειαζόταν κιόλας.

Εχουν ληξει οι προσφορες που ειχες απο την φορητοτητα η τις εχεις ακομη;

Μπορει να ειναι "κλειστο" το CashBack για νεα CU απο τον Μαρτη φετος και να "κολλα" στην επαναφορα του στην κανονικη κατασταση και να πρεπει να επικοινωνησει ο χρηστης με το chat. Καλα εκανες και ενημερωνεις, να το ξερουν και αλλοι που ενδιαφερονται και τους ειναι ακομη "κολλημενο", παροτι εχουν παρελθει οι προσφορες απο την φορητοτητα. Ισως και αμεσως με την φορητοτητα να μπορει να κανει κανεις αυτο που μας ειπες και απλα να ειναι μια "αστοχια" στο συστημα για τα νεα CU που δε γινεται εσκεμμενα απο την Vodafone.

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...