Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

6 minutes ago, Mobileras said:

Εχει κανείς άλλος προβλημα στο cash back ; Πέρασαν 4 μέρες και δεν μου μπήκε. 

Πρόσεχε πως εκφράζεσαι... Είμαστε δημόσια... 😋😂
Και έχει ξεχωριστό thread για το cash back... 😉

Edited by konstantinos77
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, konstantinos77 said:

Πρόσεχε πως εκφράζεσαι... Είμαστε δημόσια... 😋😂
Και έχει ξεχωριστό thread για το cash back... 😉

Σε εκείνο το θρεντ δεν έχει πολλη κίνηση, γι'αυτό το "έβαλα" εδώ... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Mobileras said:

Σε εκείνο το θρεντ δεν έχει πολλη κίνηση, γι'αυτό το "έβαλα" εδώ... 

Μια χαρά κίνηση έχει, το ακολουθώ και εγώ.
Διάβασε τις τελευταίες 4-5 σελίδες και νομίζω θα σου λυθεί η απορία... 😉

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ως ουδέτερος χρήστης και ως χρήστης του φοιτητικού πακέτου και δικαιούχος της απαλλαγής χρησιμοποιώ την 10έυρη κάρτα 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, blizard said:

 

Ξέρει κανεις πως να φάω 10 cent στο cu ? 🙂  όσο λιγότερα δλδ αλλά να φύγουν από την μέση γιατί είναι υπόλοιπο του bonus και με περιορίζουν (έχω   πακέτο με ομιλία σμσ  οπότε δεν μπορώ ετσι)

Αγόρασε ένα κωδικό cu Around.0,20

Στείλε SMS σε Ευρωπαικό νούμερο ( 0,075)

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, blizard said:

Ακριβώς, και κέρδισα μια μέρα !! αυτό βοηθάει στην κάρτα που έχω bonus 10 ευρώ με κάθε ανανέωση , μετά τις 30 μέρες από την προηγούμενη ... δεν είχα να χάσω τίποτα αφου έτσι και αλλιως θα έχανα το το προηγούμενο shake αν δεν δοκίμαζα.

Το έχουμε ξανασυζητήσει αλλά δεν θυμάμαι λεπτομέριες και δεν νομίζω να το ρισκάρει κανένας δεν έχει νόημα ...  αντε για όσους βάζουν κάρτα κάθε 15 μέρες να βολέυει  για να κρατάνε τις ημερομηνίες σταθερές  ... δλδ θα ανανεώνουν 1 του μήνα και 16 σταθερά ... και οταν έχει 31 μέρες ο μήνας θα το κάνουν στις 00:01 μόλις μπει η 17 .

ΥΓ

ΤΡΕΛΟ αυτό με το Big bang !!! περίμενα μείωση , βέβαια δεν έχει καμία σημασία τώρα με τα απεριόριστα γιατί δεν το αγοράζει κανένας, οπότε ελπίζω να ετοιμάζουν κάτι καλό μετά το καλοκαίρι και μείωση της τιμής του .

ΥΓ2

Ξέρει κανεις πως να φάω 10 cent στο cu ? 🙂  όσο λιγότερα δλδ αλλά να φύγουν από την μέση γιατί είναι υπόλοιπο του bonus και με περιορίζουν (έχω   πακέτο με ομιλία σμσ  οπότε δεν μπορώ ετσι)

Εγώ το είχα κάνει σε F2G μια φορά που είχα ξεχαστεί και είχε πάει 00:30-00:45. Έκτοτε ανανέωνα (αν έβαζα κάρτα) στις 00:01.

Στην Vodafone ανανεώνω τα τηλέφωνα των δικών μου, αλλά φοβάμαι να κάνω δοκιμές. Έχουν τώρα το CU Combo Medium και δεν θέλω να το διακινδυνεύσω μην χάσουν τα λεπτά ομιλίας.

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Καλοκαιριατικα, οπως περνανε ολες οι αλλαγες δυσμενεις η οχι στην κριση του καθενος μας, ενεργοποιηθηκε η επιλογη CU Shake για 4GB για 30 μερες με μειον 1 ευρω μετα την καρτα. Οπως ο διπλασιασμος κρυσταλων στο Bang, και να αναμενουμε και αλλα ακομη οσο διαρκουν τα "μπανια του λαου ala Βουλη". Μολις αρχισε το καλοκαιρι και απο φθινοπωρο θα μας τα εχουν "φτιαξει" ολα!!!

Link to comment
Share on other sites

On 14/7/2022 at 4:44 ΜΜ, CaptainNickGR said:

Και τι πακέτο μπορείς να βάλεις με 10ευρώ;

Με αντιστοιχο του "Shake" και με 10Ε χωρις κανενα ξοδεμα στο υπολοιπο (9,09Ε ατοφια) με load 60' ολους για 30 μερες. Αν δεν ειχα σε #3# sim CU προσφορες 10γιγα + 1000 ολους για 20 μερες , να τις λαμβανω καθε 27 μερες και καθε 10 μερες πριν την ληξη των ευρω απο CashBack. Αλλα αυτα τα τελευταια λιγοι τα καταφερνουν.

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

Καλοκαιριατικα, οπως περνανε ολες οι αλλαγες δυσμενεις η οχι στην κριση του καθενος μας, ενεργοποιηθηκε η επιλογη CU Shake για 4GB για 30 μερες με μειον 1 ευρω μετα την καρτα. Οπως ο διπλασιασμος κρυσταλων στο Bang, και να αναμενουμε και αλλα ακομη οσο διαρκουν τα "μπανια του λαου ala Βουλη". Μολις αρχισε το καλοκαιρι και απο φθινοπωρο θα μας τα εχουν "φτιαξει" ολα!!!
αναγκαστικό είναι ?

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites



Καμία σχέση ... είναι επιπλέον επιλογή για όποιον θέλει

ακριβώς



Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπόψιν ότι το CU shake με το +1 ευρώ δεν κανει συγχωνευση mb με τα ηδη υπαρχοντα mb του κανονικου cu shake

Link to comment
Share on other sites

λογικό μου ακούγεται αφού είναι διαφορετικό πακέτο

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το να δίνεις λεφτά για να πάρεις το μπόνους ανανέωσης (το οποίο ήταν δωρεάν) θυμίζει τακτική της Q, όπου σχεδόν όλοι ζήτησαν ακύρωση του μπόνους. Από την κιου να το καταλάβω, από την βονταφονάρα δεν το περιμενα... Προφανώς ζορίζεται οικονομικά... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, δε μπορώ να βάλω για ανανέωση 13 ευρώ? Μόνο 12 η 15 ευρώ έχει? Έχω ένα υπόλοιπο 8,41 και θέλω να βάλω 13 ευρώ ώστε να ανανεώσω το unlimited data 9.9 ευρω  2 φορές.... 

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, boltsis said:

Καλημέρα, δε μπορώ να βάλω για ανανέωση 13 ευρώ? Μόνο 12 η 15 ευρώ έχει? Έχω ένα υπόλοιπο 8,41 και θέλω να βάλω 13 ευρώ ώστε να ανανεώσω το unlimited data 9.9 ευρω  2 φορές.... 

Βάλε 12 και πάρε 1€ από το cash back.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Πλέον βάζουν φραγή αν δεν κάνεις ανανέωση κάθε 3 μήνες;

Με το cashback ανανεώνεται και το 3μηνο; 

Έχω έναν αριθμό που δεν κάνω εξερχόμενες, μόνο με καλούνε κάποιοι που έχουν CU.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, boltsis said:

Συγνώμη το cashback που είναι και δε το βρίσκω στην εφαρμογή? 

Στην εφαρμογή της Vodafone βρίσκεται.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Οταν σου δινει διπλασιασμο της ανανεωσης σαν νεο πελατη με φορητοτητα απο αλλου,  τα διπλασιασμενα χρηματα, ληγουν σε 30-60 ημερες; Αν υποθεσουμε οτι καθε δυο μηνες κανεις κανονικα την ανανεωση για να μην χασεις το υπολοιπο σου φυσικα. Κατι τετοιο ειχα δει στα ψιλα γραμματα. Σωστα;

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, jsimeo said:

Οταν σου δινει διπλασιασμο της ανανεωσης σαν νεο πελατη με φορητοτητα απο αλλου,  τα διπλασιασμενα χρηματα, ληγουν σε 30-60 ημερες; Αν υποθεσουμε οτι καθε δυο μηνες κανεις κανονικα την ανανεωση για να μην χασεις το υπολοιπο σου φυσικα. Κατι τετοιο ειχα δει στα ψιλα γραμματα. Σωστα;

Λάθος, Τα διπλασιασμένα χρήματα λήγουν σε 30 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, balkos said:

Λάθος, Τα διπλασιασμένα χρήματα λήγουν σε 30 ημέρες.

Τι λαθος; Αυτο ειπα, σε 30 ή 60 ημερες. Κατι που ειναι πολυ κρυμμενο...

Δωρο-αδωρο μου φαινεται.

Edited by jsimeo
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, jsimeo said:

Τι λαθος; Αυτο ειπα, σε 30 ή 60 ημερες. Κατι που ειναι πολυ κρυμμενο...

Δωρο-αδωρο μου φαινεται.

Εάν αγοράσεις πακετο, από ποιό ποσό γίνεται η αγορά; Εάν γίνεται από το μπόνους (που λήγει σε 30 μέρες) τότε έχεις κέρδος. Εάν όμως τραβάει από το ποσό που λήγει σε 60 μέρες, τότε είναι μάπα το καρπούζι... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...