Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κανονίστε ν ενεργοποιήσετε το 24ωρο unlimited όσο νωρίτερα γίνεται για να το ενεργοποιήσετε και αύριο ε...

https://www.vodafonecu.gr/preview/08fa97e8-b196-4326-a2ae-586497d65a65/#?panel=note-490

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, akalos said:

προσφορές 1a15540522e2ea7f952021d0fa2feabd.jpg

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αλίμονο σε αυτούς που παίρνουν ακόμα συσκευές από καταστήματα φίρμας κινητής τηλεφωνίας.. οι τιμές είναι από άλλο πλανήτη..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, akalos said:

προσφορές 1a15540522e2ea7f952021d0fa2feabd.jpg

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αυτή η προσφορά υπήρχε και πριν πολλούς μήνες, χωρίς τη δικαιολογία για τα 20 χρόνια. Όσο πάει χειροτερεύει ο κόκκινος σανός. 

2 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Κανονίστε ν ενεργοποιήσετε το 24ωρο unlimited όσο νωρίτερα γίνεται για να το ενεργοποιήσετε και αύριο ε...

https://www.vodafonecu.gr/preview/08fa97e8-b196-4326-a2ae-586497d65a65/#?panel=note-490

Ενημερωτικά, όλοι οι συνδρομητές μπορούν να το ενεργοποιήσουν. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Κανονίστε ν ενεργοποιήσετε το 24ωρο unlimited όσο νωρίτερα γίνεται για να το ενεργοποιήσετε και αύριο ε...
https://www.vodafonecu.gr/preview/08fa97e8-b196-4326-a2ae-586497d65a65/#?panel=note-490

Νομίζω γράφει ότι μπορεί να ενεργοποιηθεί μόνο μία φορά!
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Titarasaudi said:


Νομίζω γράφει ότι μπορεί να ενεργοποιηθεί μόνο μία φορά!

Ακριβώς και πρεπει να έχεις κάνει ανανέωση από 02/05 κ έπειτα. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Απλώς ενημερώνω ότι από CU Combo (που καταργήθηκε) σε CU Combo M δεν χάθηκαν ούτε λεπτά ομιλίας, ούτε sms, ούτε data.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Titarasaudi said:


Νομίζω γράφει ότι μπορεί να ενεργοποιηθεί μόνο μία φορά!

Θα δείξει.. και του Αγίου πνεύματος θεωρητικά για μία ήταν αλλά.. 😉

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Βλέπω αυτήν την προσφορά στο app

πιστεύετε συμφέρει; Ή μπορώ να πετύχω κάτι καλύτερο;

ευχαριστω

 

1EE9F539-C3C2-4085-8C1E-63E91B847526.jpeg

Link to comment
Share on other sites

On 25/6/2022 at 6:46 ΠΜ, Pppe said:

Ναι: Μόνο στις προσφορές του CU app υπήρχε χωρίς sms ενημέρωσης για την προσφορά, και όντως το έδωσε με CashBack.

Νομιζω ότι ο "αλγόριθμος" πότε αποδίδει τις προσφορές ανανέωσης με CashBack και πότε όχι , είναι εάν το CashBack γίνει το τελευταίο 10ήμερο του κάθε ημερολογιακού μήνα ή όχι: Επιβεβαιώστε και άλλοι που θα "φορτώσετε" με CashBack ως τα τέλη αυτού του μήνα Ιούνη 2022 εάν πάρετε "προσφορές" που δεν είχατε ιδέα ότι βρίσκονταν στις "προσφορές" του CU app, παρότι δεν είχατε καμιά ενημέρωση με sms ότι υπήρχαν.

 

Τη Δευτέρα θα κάνω CashBack και σε άλλη sim που έχει λάβει και θα σας ξαναπώ:

 

εικόνα_Viber_2022-06-25_06-54-31-131.jpg

Τα έδωσε και σε αυτή τη sim με CashBack.

Όποιος έχει λάβει (στο CU app , sms μπορεί να μην έχει έρθει) , τελευταίο 10ήμερο κάθε ημερολογιακού μήνα τις δίνει τις προσφορές και με CashBack. Ως την Πέμπτη αυτή δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

 Από άλλη ακόμη sim: Μπορεί στο CU app να το γράφει αλλιώς (δλδ όχι "Online ανανέωση", αλλά "Data, data...")

Και πάλι τα δίνει με CashBack αν αυτό γίνει τελευταίο 10ήμερο ημερολογιακού μήνα:

 

 

Screenshot_20220627-193326-839.png

 

Υ.Γ.: Αναμένουμε και φέτος τα unlimited data με 5Ε (ή και 4Ε ακόμη) για 30 μέρες, όπως εγώ προσωπικά λαμβάνω sms τα προηγούμενα 2 χρόνια, να μοιράσω sim σε φίλους να βγάλουν κανα μήνα!!!! Γύρω στα μέσα Ιούλη αναμένω τα πρώτα sms ενημέρωσης με 5Ε και εάν δε τα ενεργοποιήσω ακόμη και με 4Ε!!

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

"H ΔΩPEAN ΠPOΣΦOPA AΠEPIOPIΣTA DATA AΠO TO KINHTO ΣAΣ ΓIA 1 HMEPA EXEI ENEPΓOΠOIHΘEI. H ΠPOΣΦOPA IΣXYEI EΩΣ KAI 28-06-2022 ΓIA XPHΣH AΠO TO KINHTO ΣOY ENTOΣ EΛΛAΔOΣ KAI ΔEN MOIPAZETAI ME AΛΛEΣ ΣYΣKEYEΣ MEΣΩ THΣ YΠHPEΣIAΣ I4S. ΣE EYXAPIΣTOYME!"

Τι είναι αυτό πάλι με το I4S;Δεν είχε καταργηθεί αυτός ο περιορισμός; 

Link to comment
Share on other sites

Internet for Share αν δεν κάνω λάθος, αλλά αυτό το είχα ξεχάσει σχεδόν ότι υπάρχει. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει εφαρμογή στα καρτοκινητά. Μόνο στα συμβόλαια και με την "είσοδο" των unlimited στην Ελληνική αγορά περιορίστηκε εδώ και 3 χρόνια από την Vodafone.

Αφορά αυτόνομη χρήση των MB σε δεύτερη συσκευή με sim που "δουλεύει" ταυτόχρονώς.

Δεν έχει σχέση ούτε με tethering, ούτε με την dual sim όσων έχουμε στο CU.

Από "ταχύτητα" μπήκε και σε αυτή την ανακοίνωση/απαντητικο sms ενεργοποίησης που αναφέρθηκε παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Η ενεργοποίηση μπορεί να γίνει μέχρι σήμερα 28/6

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμένα αν και έχω κάνει ανανέωση μετά τις 02/05 δεν με άφηνε εξ αρχής για ενεργοποίηση. Έστειλα μέσω τσατ στο my CU app και το πρόβλημα ήταν τεχνικό και λύθηκε. Πάω να το ενεργοποιήσω σήμερα πάλι δεν γινόταν. Προσπαθώ μετά από πέντε λεπτά και ενεργοποιήθηκε ξανά. Τι φάση;

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα κάρτα cu αλλά πιάνει μόνο H+ με τραγικές ταχύτητες.
Πρέπει να κάνω κάτι?

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε sms 4G ΝΑΙ στο 1285
Ευχαριστώ φίλε μου. Λέει το αίτημα θα ολοκληρωθεί σε 24 ώρες αλλιώς να επισκεφτώ κατάστημα.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νέα έκδοση των γενικών όρων παροχής υπηρεσιών καρτοκινητών Vodafone:

https://www.vodafonecu.gr/files/PDF/F-839_Version_11_final2_.pdf

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Pppe said:

Νέα έκδοση των γενικών όρων παροχής υπηρεσιών καρτοκινητών Vodafone:

https://www.vodafonecu.gr/files/PDF/F-839_Version_11_final2_.pdf

Πού διαφοροποιούνται σε σχέση με τους προηγούμενους και ως τώρα υφισταμένους;

Link to comment
Share on other sites

Έριξα μία ματιά δεν έχω δει να αλλάζει κάτι σε ότι αφορά την καρτοκινητή και τα γνωστά κόλπα που έχουμε δεχθεί τα τελευταία χρόνια οπως τη μείωση της διάρκειας υπολοίπου απο το 12μηνο στο 2μηνο και τα λοιπά. Για την ώρα συνεχίζουμε όπως είμαστε

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...