Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 ώρες πριν, bbbb said:

Εν τω μεταξυ απο αυριο συμφωνα με την ανακοίνωση που έχουν βγάλει καταργούνται τα Combo και Combo l ενώ θα πρέπει και το data Nights να γίνει data unlimited nights. Θα δούμε αν οι συνδρομητές του combo με τη μετακίνηση τους στο Combo M αν θα μεταφερθούν και τα λεπτά ομιλίας και Megabyte προσωπικά δεν είχα αυτό το πακέτο αλλά από περιέργεια θα ήθελα να ξέρω αν έγινε μεταφορά ή αν χάθηκαν οι παροχές.

Υπενθυμίζω από την αντίστοιχη ανακοίνωση, ως εφαρμογή Κανονισμού ΕΕΤΤ εδώ και 3+ χρόνια:

https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/digital-press-office/anakoinoseis/20220513-anakoinosi-timologiakon-allagon-kartokinitis/

Οι συνδρομητές που έχουν ενεργοποιήσει τα παραπάνω πακέτα, που παύει η εμπορική τους διάθεση, έχουν δικαίωμα να καταγγείλουν τη σύμβασή τους εντός 30 ημερών από τη θέση σε ισχύ των ανωτέρω τροποποιήσεων υπό την προϋπόθεση ότι τα αποτελέσματα της καταγγελίας επέρχονται όχι νωρίτερα από την προηγούμενη ημέρα από την ημέρα ενεργοποίησης των ανωτέρω τροποποιήσεων. Οι συνδρομητές που θα καταγγείλουν τη σύμβασή τους σύμφωνα με τα ανωτέρω, μπορούν να αιτηθούν την επιστροφή του χρηματικού τους υπολοίπου το οποίο θα τους επιστραφεί, υπό την προϋπόθεση ότι θα έχουν προβεί σε αγορά κάποιου εκ των πακέτων μέχρι την ημερομηνία δημοσίευσης της παρούσας ανακοίνωσης, εντός τριάντα (30) ημερών από την αίτησή τους.

Link to comment
Share on other sites

είναι 2 μέρες 23 ώρες και 59 λεπτά όταν το βλέπουμε απο εκει, γιαυτο λέει 2 μερες
αυτό όντως είναι λογική εξήγηση

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, bbbb said:

Ναι μάλλον όταν έκαναν την ανακοίνωση δεν σκέφτηκαν ότι θα είναι η αργία του Αγίου Πνεύματος Οπότε λογικά από Τρίτη θα έχουμε τις εξελίξεις σε αυτό

Οι αλλαγές που ήταν να γίνουν σήμερα στα πακέτα και τα bonus, παίρνουν παράταση.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, CaptainNickGR said:

Οι αλλαγές που ήταν να γίνουν σήμερα στα πακέτα και τα bonus, παίρνουν παράταση.

Μέχρι;;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, balkos said:

Πάντως τη έβγαλαν την προσφορά του Αγίου πνεύματος. Ήθελα να το βάλω σήμερα για να πάω 3 μέρες μετά. 

Μέχρι χθες 12/6 ήταν η προσφορά εξ'αρχής.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι παίρνετε δώρα με το που εξαργυρώνετε Cash Back ας επιβεβαιώσετε εάν ή όχι αυτό συμβαίνει κατά το τελευταίο 10ήμερο κάθε ημερολογιακού μήνα και δεν συμβαίνει ακόμα και αν έχετε πάρει sms από το CUoffer "Βάλε κάρτα και θα πάρεις..." στο πρώτο 15νθήμερο των ημερολογιακών μηνών.

Μπορείτε να το ελέγξετε αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Έχω ακόμα αυτό το μήνα διπλασιασμό κάρτας με την πρώτη ανανέωση (είχα πάρει νέο αριθμό και είχε 3 μήνες διπλασιασμό).Τον προηγούμενο μήνα έβαλα κάρτα 22/5 και πήρα τα δωράκια και τον διπλασιασμό,πρεπει να βάλω ως τότε την κάρτα για να τα ξαναπάρω ή όποτε θέλω μέχρι τέλος του μήνα; 

Link to comment
Share on other sites

Τα έξτρα 10 ευρώ που δίνει πρέπει να λήξουν και μετά να κάνεις ανανέωση για να τα ξαναπάρεις.

Στην εφαρμογή της vodafone φαίνεται ημερομηνία λήξης τους.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ και τους 2..θα κάνω την ανανέωση τέλος του μήνα λοιπόν.Δεν έχω ασχοληθεί με shake κλπ γιατί μου δίνουν απεριόριστα τους πρώτους μήνες. 

Edited by George6633
Link to comment
Share on other sites

ξεμεινα από data και πήρα τηλέφωνο και μου έβαλαν 1gb για ενα μήνα έτσι απλά ....βονταφοναρα λέμε

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Έπρεπε αυτούς που έχουν διπλασιασμό της πρώτης ανανέωσης του μήνα να τους τρολάρει η vodafonάρα διπλασιάζοντάς τους το cash back. Οπότε από 20 λεπτά να σου δίνουν 40 ξέρω γω.. 🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, akalos said:

ξεμεινα από data και πήρα τηλέφωνο και μου έβαλαν 1gb για ενα μήνα έτσι απλά ....βονταφοναρα λέμε

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Ο λαός απαιτεί, η βοντα εκτελεί ! 😝

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Έπρεπε αυτούς που έχουν διπλασιασμό της πρώτης ανανέωσης του μήνα να τους τρολάρει η vodafonάρα διπλασιάζοντάς τους το cash back. Οπότε από 20 λεπτά να σου δίνουν 40 ξέρω γω.. 🤣🤣🤣

Δε δίνει πάντα τα δώρα αν έχεις λάβει sms από CUoffer "Βάλε κάρτα και...." με ανανέωση από Cash Back, όμως, να μας "τρελλάνει" τελείως η Vodafonάρα......Ιδίως αρχές κάθε ημερολογιακού μήνα όποτε κάνω CashBack ποτέ δεν έχω λάβει κανένα δώρο.

Εκεί να δώσει να μας τρελλάνει......

Link to comment
Share on other sites

On 13/6/2022 at 5:36 ΜΜ, CaptainNickGR said:

νεοτέρας.

Μπήκαν τα unlimited nights με 6Ε και οι κρύσταλοι για επι πληρωμεί πακέτα Big Bang στο μισό.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Pppe said:

Μπήκαν τα unlimited nights με 6Ε και οι κρύσταλοι για επι πληρωμεί πακέτα Big Bang στο μισό.

Ήρθε η ώρα για το απόλυτο crash test του δικτύου μου φαίνεται. Τα πιτσιρίκια θα πάρουν φωτιά!😏

Link to comment
Share on other sites

Και έφυγαν και τα 10αρια πακέτα..Απο οκτώβρη μια χαρά θα είναι το πακέτο data nights

Link to comment
Share on other sites

Δίνει τα ρέστα της η βονταφον. Σκέφτηκαν "θα πεσει που θα πεσει το δίκτυο, ας πέσει θριαμβευτικά"! 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Μη δούμε σε λίγες μέρες το unlimited nights 30 ημερών στα 2,5Ε, όπως πριν ένα μήνα το unlimited weekends λόγω "ανταγωνιστικότητας" του 9,90Ε unlimited monthστην περίοδο του καλοκαιριού με 3,90Ε παραπάνω όπως ισχύει αυτή τη στιγμή και εκεί θα "τα δούμε όλα".

Για αυτό το καλοκαίρι επέλεξα άλλη εταιρία για να κάνω τη δουλειά μου. Αν μου δώσει, όπως εδώ και 2 χρόνια unlimited month με 4Ε θα το ξανασκεφτώ.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Mobileras said:

Δίνει τα ρέστα της η βονταφον. Σκέφτηκαν "θα πεσει που θα πεσει το δίκτυο, ας πέσει θριαμβευτικά"! 

Λες να δώσανε τον 3ο μήνα δώρο στο unlimited με το σκεπτικό ότι έτσι κι αλλιώς δεν θα υπάρχει η υπηρεσία; χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Και έφυγαν και τα 10αρια πακέτα..Απο οκτώβρη μια χαρά θα είναι το πακέτο data nights

Εγώ που ανανέωσα προχθές στο CU combo βλέπω μου έχει τσεκαρισμένο το CU combo M με 10.90€. Άρα θέλω να πιστεύω ότι τα μαζεμένα data και λεπτά θα συνεχίσουν χωρίς να χαθούν!
63c32b4d8d72bcab6452c2d80398acb1.jpg
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, kalitexnis_g said:

Λες να δώσανε τον 3ο μήνα δώρο στο unlimited με το σκεπτικό ότι έτσι κι αλλιώς δεν θα υπάρχει η υπηρεσία; χαχαχα

Φοβάμαι πως θα γίνει μπέρδεμα με το 3ο μήνα δώρο. Πρόβλημα συστήματος ("τι πιο συνήθες", που λέει και ένας γνωστός δημοσιογράφος...) μυρίζομαι. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...