Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

4 minutes ago, johnny_htc said:

Α καλά. Την πάτησα για τα καλά χαχαχ. Να σου πω την αλήθεια, κάτι έκανα εκείνη την ώρα ήμουν στο δρόμο και το είδα ξόφαλτσα, συν ότι πεινούσα και μάλλον το πέρασα για χταπόδι. Χωρίς πλάκα, αν δεν το παρατηρήσεις καλά, μια χαρά το μπερδεύεις και ονειρεύεσαι χταποδάκια με κοφτά μακαρονάκια δίπλα στο κύμα και απεριόριστα βονταφονάρας από κοντά🤣🤣 🤣

Όντως έχει γεμίσει μοβ μέδουσες. Τις προάλλες το άκουγα και γω. Και απ ό,τι φαίνεται και ο γραφίστας της βοντα επηρεάστηκε και αυτός από την ομορφιά της 😵😅

Το περνάει το μήνυμα πάντως πάλι η Vodafonάρα...
"Τώρα του Αγίου πνεύματος απεριόριστα Data και να προσέχετε τις Μωβ Τσούχτρες!!!" 😂😂😋😉

Όλο την κατηγορείται... 😕😡

Edited by konstantinos77
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, konstantinos77 said:

Το περνάει το μήνυμα πάντως πάλι η Vodafonάρα...
"Τώρα του Αγίου πνεύματος απεριόριστα Data και να προσέχετε τις Μωβ Τσούχτρες!!!" 😂😂😋😉

Όλο την κατηγορείται... 😕😡

Είναι στα πλαίσια της κοινωνικής πολιτικής της βοντα❤️Σου λέει: Δεν πειράζει που κάνει 30sec να ανοίξει μια ιστοσελίδα λόγω απεριόριστων.. το κάνουμε αυτό για να προσέχετε καθώς περιμένετε τις μωβ τσούχτρες 🤣🤣🤣 

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω εσείς εγώ το βρίσκω χαριτωμένο αν μη τι άλλο

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η Vodafone θυμάμαι την δεκαετία 2000 έριχνε πολυ χρήμα στις διαφημήσεις. Ποιός δεν θυμάται τα tracks που μας τριβέλιζαν τα αυτιά κάθε 5 λεπτά στις διαφιμήσεις οπως το Wezzer-Perfect Situation και το The dandy warhols- Bohemian like u; Με χορηγίες μέχρι και στον Shumacher. Τώρα τίποτα. Πώς πήρε την κατρακύλα αυτή η εταιρία; Απλά συμβιβάζοντε και οι τρείς μαζί και βγάζουν εξίσου ίδια πακέτα συννεοημένοι και αυτό της αρκεί.

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Nikos_96 said:

Με χορηγίες μέχρι και στον Shumacher. Τώρα τίποτα. Πώς πήρε την κατρακύλα αυτή η εταιρία; Απλά συμβιβάζοντε και οι τρείς μαζί και βγάζουν εξίσου ίδια πακέτα συννεοημένοι και αυτό της αρκεί.

Η Vodafone UK διαφήμιζε στην Φεράρι F1, όχι η Βονταφον Ελλάς. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά του Αγίου πνεύματος θέλει να έχεις κάνει ανανέωση

Αλλά η cashback ανανέωση περνάει μια χαρά, οπότε βουρ για τοματοζουμο 0.80 € επιστροφή 0.20 €

:)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Mπορουμε να ενεργοποιησουμε την προσφορα δευτερα βραδυ και να την εχουμε 3 μερες;πως γινεται να μην ενεργοποιουνται αυτοματα τα δεδομενα μεχρι 4πμ και χρεωνομαι 2€;

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον άλλαξε η πολιτική διάρκειας πακέτων data στη Vodafone και έγινε όπως στην πράσινη με ώρες (πχ 3 μέρες= 3x24 ώρες) και εάν ενεργοποιηθεί το Holy Spirit μετά τις 00:01 απόψε θα λήξει σε 72 ώρες από τη στιγμή της ενεργοποίησής του και όχι ως την 23:59 της 15/6.

Το ενεργοποίησα πριν τις 18:00 προχτές και λέει οτι λήγει σε 19 ώρες:

 

Screenshot_20220611-231224-673.png

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, Pppe said:

Μάλλον άλλαξε η πολιτική διάρκειας πακέτων data στη Vodafone και έγινε όπως στην πράσινη με ώρες (πχ 3 μέρες= 3x24 ώρες) και εάν ενεργοποιηθεί το Holy Spirit μετά τις 00:01 απόψε θα λήξει σε 72 ώρες από τη στιγμή της ενεργοποίησής του και όχι ως την 23:59 της 15/6.

Το ενεργοποίησα πριν τις 18:00 προχτές και λέει οτι λήγει σε 19 ώρες:

 

Screenshot_20220611-231224-673.png

Μπορεί να είναι απλά εικονική η αντίστροφη μέτρηση ή ετοιμάζονται να το εφαρμόσουν. Αν και δεν έδωσα μεγάλη σημασία, τις προάλλες που είχαν δώσει για μια μέρα απεριόριστα, το είχα βάλει πχ μεσημέρι και μέχρι την επόμενη το μεσημέρι δεν είχε τελειώσει κσι πήγε μέχρι βράδυ. Δεν θυμάμαι καλά όμως. Θα το δούμε τώρα πώς θα τσουλήσει το πράμα με τα απεριόριστα του τριημέρου 😉 Πάντως άμα το άλλαξαν, βλακεία τους

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, johnny_htc said:

Μπορεί να είναι απλά εικονική η αντίστροφη μέτρηση ή ετοιμάζονται να το εφαρμόσουν. Αν και δεν έδωσα μεγάλη σημασία, τις προάλλες που είχαν δώσει για μια μέρα απεριόριστα, το είχα βάλει πχ μεσημέρι και μέχρι την επόμενη το μεσημέρι δεν είχε τελειώσει κσι πήγε μέχρι βράδυ. Δεν θυμάμαι καλά όμως. Θα το δούμε τώρα πώς θα τσουλήσει το πράμα με τα απεριόριστα του τριημέρου 😉 Πάντως άμα το άλλαξαν, βλακεία τους

Θα "δείξει" για μένα σε 10 ώρες όταν θα προσπαθήσω να το ξαναενεργοποιήσω:

 

Screenshot_20220612-093233.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν... Παρόλο που έφυγε το ρολογάκι που μετρούσε αντίστροφα, παρέμεινε εκεί ως ενεργή προσφορά και δεν με αφήνει να το ξαναενεργοποιήσω.. Αυτά προς το παρον.

Edit μάγκες!!! 

Μου ήρθε τελικά sms ότι έληξε το πακέτο και μετά δέχτηκε ενεργοποίηση εκ νέου!!

Γεια σου Vodafonara τσίφτισσα!!!

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

και μένα λήγει σήμερα για να δούμε,έχει φύγει το ρολόι και δεν μπορώ να το ενεργοποιησω πάλι,για να δούμε αν έρθεις sms ότι έληξε....edit το γύρισα σε data και αμέσως ήρθε το sms ότι έληξε,το ενεργοποιησα ξανά με λήξη 15/6 πλεον
βονταφοναρα λέμε !!!

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk







Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, akalos said:

και μένα λήγει σήμερα για να δούμε,έχει φύγει το ρολόι και δεν μπορώ να το ενεργοποιησω πάλι,για να δούμε αν έρθεις sms ότι έληξε....edit το γύρισα σε data και αμέσως ήρθε το sms ότι έληξε,το ενεργοποιησα ξανά με λήξη 15/6 πλεον
βονταφοναρα λέμε !!!

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk






 

Εμένα που λήγει σε 2 ώρες τι να κάνω για να το πάρω πάλι. Μόλις λάβω μήνυμα να το ενεργοποιήσω πάλι έτσι;;

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα ενεργοποιήθηκε κανονικά 2η φορά. Εν τω μεταξύ γράφει ότι το πακέτο λήγει σε 2 ημέρες αλλά ημερομηνία λήξης ειναι 15/6. Απο σήμερα που έχουμε 12/6 19.57 εως 15/6 19.57 3 ημέρες δεν είναι? Οπότε θα λήξει σε 2 ημέρες δηλαδή Τρίτη 19.57 ή σε 3 δηλαδή Τετάρτη?

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια και εδώ. Με μια "κίνηση" από τη sim (αφού είχαν περάσει οι 72 ώρες από την προηγούμενη ενεργοποίηση), "ξύπνησε" το app

Και μόλις ξεκίνησε άλλο ένα 3ήμερο unlimited data

 

Screenshot_20220612-202312-940.png

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα ενεργοποιήθηκε κανονικά 2η φορά. Εν τω μεταξύ γράφει ότι το πακέτο λήγει σε 2 ημέρες αλλά ημερομηνία λήξης ειναι 15/6. Απο σήμερα που έχουμε 12/6 19.57 εως 15/6 19.57 3 ημέρες δεν είναι? Οπότε θα λήξει σε 2 ημέρες δηλαδή Τρίτη 19.57 ή σε 3 δηλαδή Τετάρτη?
όπως το λες και εδώ γράφει τώρα να δούμε ποιο από τα δύο θα γίνει

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, blizard said:

Παντού 3 μέρες γράφει (πχ στα σμσ) εκτός όταν πατάς στο app που λέει 2, αλλά και εκει έχει δίπλα 15/06 , οπότε 3 είναι ... λογικά 72 ώρες ακριβώς.  

Με την ευκαιρία , η dual sim του cu δουλέυει μια χαρά για ιντερνετ και εξερχόμενα τηλέφωνα , ακόμα και αν πάρεις από το ένα και μετά από το δέυτερο δεν θα σε κόψει ....

Επίσης οποιος θέλει να δοκιμάσει μπας δουλέψει μια πάρα πολύ καλή προσφορά για νέα κάρτα (η μεταφορά από άλλο πάροχο) που τελείωσε https://www.vodafonecu.gr/ela-sto-cu/gine-cu-offer-1/  ...  να δοκιμάσει στο https://www.ekioskys.gr/ , φαίνεται ότι σε κάποια καταστήματα την εμφανίζει ακόμα ... αφού βάλεις πρώτα την διέυθυνση μετά πάς στην κατηγορία κινητά και αν σου βγάλει την κάρτα δοκιμάζεις (με μετρητα) στην στέλνουν άμεσα αν υπάρχει.

 

Σε ποια προσφορά αναφέρεσαι?

Στο επίσημο cu site αναφέρει απεριόριστα για 30 ημέρες με κάθε ενεργοποίηση του cu combo m. Εννοεί τον πρώτο μήνα ή σε κάθε αγορά του combo m σου δίνουν unlimited data για 30 ημέρες?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, EllinikoNisi said:

Σε ποια προσφορά αναφέρεσαι?

Στο επίσημο cu site αναφέρει απεριόριστα για 30 ημέρες με κάθε ενεργοποίηση του cu combo m. Εννοεί τον πρώτο μήνα ή σε κάθε αγορά του combo m σου δίνουν unlimited data για 30 ημέρες?

Στην προσφορά του τριημέρου του Αγίου πνεύματος.

Άκυρο δεν κατάλαβα εγώ καλά.

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξυ απο αυριο συμφωνα με την ανακοίνωση που έχουν βγάλει καταργούνται τα Combo και Combo l ενώ θα πρέπει και το data Nights να γίνει data unlimited nights. Θα δούμε αν οι συνδρομητές του combo με τη μετακίνηση τους στο Combo M αν θα μεταφερθούν και τα λεπτά ομιλίας και Megabyte προσωπικά δεν είχα αυτό το πακέτο αλλά από περιέργεια θα ήθελα να ξέρω αν έγινε μεταφορά ή αν χάθηκαν οι παροχές.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bbbb said:

Εν τω μεταξυ απο αυριο συμφωνα με την ανακοίνωση που έχουν βγάλει καταργούνται τα Combo και Combo l ενώ θα πρέπει και το data Nights να γίνει data unlimited nights. Θα δούμε αν οι συνδρομητές του combo με τη μετακίνηση τους στο Combo M αν θα μεταφερθούν και τα λεπτά ομιλίας και Megabyte προσωπικά δεν είχα αυτό το πακέτο αλλά από περιέργεια θα ήθελα να ξέρω αν έγινε μεταφορά ή αν χάθηκαν οι παροχές.

Περίεργο πάντως μου φαίνεται να γίνουν αύριο οι αλλαγές.

Link to comment
Share on other sites

Ναι μάλλον όταν έκαναν την ανακοίνωση δεν σκέφτηκαν ότι θα είναι η αργία του Αγίου Πνεύματος Οπότε λογικά από Τρίτη θα έχουμε τις εξελίξεις σε αυτό

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...