Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειναι κανονικό cu. Bάζεις 12€ και έχεις μέσα 22,91€ για να αγοράσεις πακέτα. Αν είναι όπως τα cu με τον τρίμηνο διπλασιασμό χρημάτων,τα χρήματα της κάρτας θα λήγουν κανονικά στο δίμηνο και το 10αρικο του διπλασιασμού στον μήνα και με όλα μπορείς να αγοράσεις κανονικά τα πακέτα του απλού cu. Δε θυμάμαι αν μπορείς να μεταφέρεις σε άλλο αριθμό ή smart pocket αλλά cashback και bb έχει κανονικά

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, bbbb said:

Ειναι κανονικό cu. Bάζεις 12€ και έχεις μέσα 22,91€ για να αγοράσεις πακέτα. Αν είναι όπως τα cu με τον τρίμηνο διπλασιασμό χρημάτων,τα χρήματα της κάρτας θα λήγουν κανονικά στο δίμηνο και το 10αρικο του διπλασιασμού στον μήνα και με όλα μπορείς να αγοράσεις κανονικά τα πακέτα του απλού cu. Δε θυμάμαι αν μπορείς να μεταφέρεις σε άλλο αριθμό ή smart pocket αλλά cashback και bb έχει κανονικά

Χρησιμοποιώ τα 100gb του big bang. Με αυτή τη προσφορα θα μπορώ να αγοράζω για 2 μήνες με μία ανανέωση 12€/2μηνο;

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχει αλλάξει κάτι πρόσφατα ναι. Καταναλώνει πρώτα τα χρήματα του διπλασιασμού που λήγουν σε ένα μήνα και μετά το υπόλοιπο της κάρτας,οπότε ναι γίνεται

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Mobileras said:

Χρησιμοποιώ τα 100gb του big bang. Με αυτή τη προσφορα θα μπορώ να αγοράζω για 2 μήνες με μία ανανέωση 12€/2μηνο;

Μπορείς αλλά δεν σε συμφέρει.

Με αυτή την προσφορά βάζοντας 12€ , θα έχεις 22,91 που λήγουν σε δύο μήνες και 10 που λήγουν σε ένα μήνα.

Κατά την διάρκεια του καλοκαιριού υπάρχει προσφορά για απεριόριστο με 10 € και δώρο ένας μήνας αν το ενεργοποιήσεις δύο μήνες.

Μπορείς δηλαδή , με τα χρήματα της πρώτης ανανέωσης να έχεις απεριόριστα για 3 μήνες και υπόλοιπο περίπου 10 €  αν μπορείς να επεκτείνεις την διάρκεια του υπολοίπου σου με cashback.

Edited by panosss567
αναριθμητισμός
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι. Αυτο θα συμφερει για τους μηνες που δε θα εχει το απεριοριστο. Επισης στην αρχη και να θες να παρεις το 100αρι δε γινεται γιατι δε θα έχεις 30.000 πόντους οπότε θα χρειαστεί Ένα διάστημα περίπου ενάμισι δύο μηνών για να τους μαζέψεις και να αρχίσεις να κάνεις καβάτζα για να μπορείς να το πάρεις και τον επόμενο και το μεθεπόμενο μήνα οπότε αν πάρει κάποιος σήμερα αυτό το νούμερο έτσι κι αλλιώς υπάρχουν τα απεριόριστα και θα αρχίσει να παίζει και Big Bang για να μαζέψει τους πόντους

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση.. Έχω πάρει έναν νέο αριθμό και αυτό το μήνα με την ανανέωση μου έδωσε απεριόριστα για 2η φορά.. Μου είπαν στο τσατ ότι έχω άλλες 2 φορές να λάβω απεριόριστα data..22/6 που λήγει το τωρινό θα κάνω μια ανανέωση και θα πάει μέχρι 22/7 και αντίστοιχα τον Ιούλιο θα πάει μέχρι 22/8.Υπαρχει κάποιος τρόπος να πάρω τον δωρεάν μήνα των καλοκαιρινών data χωρίς να βάλω το πακέτο 1 φορά χωρίς λόγο και να το ξαναβάλω τέλος Αυγούστου την 2η;

Link to comment
Share on other sites

Εχεις παρει νουμερο που εδινε ηδη απεριοριστα data για χ μηνες; Η προσφορα 2+1 ειναι συγκεκριμενη οποτε θεωρω πως οχι δε γινετσι

Link to comment
Share on other sites

Just now, bbbb said:

Εχεις παρει νουμερο που εδινε ηδη απεριοριστα data για χ μηνες; Η προσφορα 2+1 ειναι συγκεκριμενη οποτε θεωρω πως οχι δε γινετσι

Είχα πάρει έναν αριθμό,βασικά ήταν δώρο στο φακελάκι του CU.. Ήταν να πάρω 100gb για τους 3 πρώτους μήνες συν τα social chat gb κλπ.. Τα πήρα αυτά και τον πρώτο μήνα μου δίνει απεριόριστο,μιλάω με το chat μου λένε ήταν για τον πρώτο μήνα δώρο από το CU... Κάνω ανανέωση τον επόμενο μήνα,μου δίνει ξανά 100gb και τα υπόλοιπα και απεριόριστο ίντερνετ.. Στέλνω στο τσατ να ρωτήσω τι και πως και μου λέει θα λάβετε απεριόριστα για 2 μήνες ακόμα.. 

Link to comment
Share on other sites

Δυνατη προσφορα αλλα δε θεωρω προσωπικα οτι μπορει καπως να μετρησει ως φορά ενεργοποίησης για το summer offer

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, bbbb said:

Δυνατη προσφορα αλλα δε θεωρω προσωπικα οτι μπορει καπως να μετρησει ως φορά ενεργοποίησης για το summer offer

Αυτό πιστεύω και γω..οποτε αναγκαστικά πρέπει να την ενεργοποιήσω μια φορά τώρα αλλά να είναι άχρηστη και τέλος Αυγούστου 2η φορά για να πάρω το δώρο τέλος Σεπτεμβρίου μέχρι τελος Οκτωβρίου;Ετσι πάει; 

Link to comment
Share on other sites

Ετσι οφειλει να παει αλλα αν δεις στους ορους χρησης της προσφορας δε λεει κατι για οκτωβριο.. οποτε ισως και να μην παει ετσι; θα δειξει..

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bbbb said:

Ετσι οφειλει να παει αλλα αν δεις στους ορους χρησης της προσφορας δε λεει κατι για οκτωβριο.. οποτε ισως και να μην παει ετσι; θα δειξει..

Σ ευχαριστώ πολύ! 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, blizard said:

Θα σου δώσει μία μέρα το Σεπτέμβριο και μετά θα το κόψει ? έχει γίνει ποτέ κάτι ανάλογο ?

Δεν φαντάζομαι αλλά δεν το ξέρω κιόλας.. Θεωρητικα θα δώσει για 30 μέρες. 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μπει η αυριανή μέρα 9/6, μας περιμένει unlimited data για 3 μέρες Αγίου Πνεύματος, μέσω CU Panellinies.

https://www.vodafonecu.gr/foitites/cu_panellinies/

  • Η προσφορά του Αγίου Πνεύματος σου δίνει ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ Data για 3 ημέρες από την ενεργοποίηση.
  • Μπορείς να ενεργοποιήσεις την προσφορά από 09/06 έως και 12/06.
  • Το πακέτο δεν ισχύει για χρήση στην Ευρωπαϊκή Ένωση.
  • Σε περίπτωση που έχεις διαθέσιμα MBs από άλλα πακέτα, προτεραιότητα έχουν τα unlimited της προσφοράς.
  • Για να ενεργοποιήσεις την προσφορά θα πρέπει να έχεις ανανεώσει το χρηματικό σου υπόλοιπο από 02/05/2022 και μετά.
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Pppe said:

 

  • Η προσφορά του Αγίου Πνεύματος σου δίνει ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ Data για 3 ημέρες από την ενεργοποίηση.
  • Μπορείς να ενεργοποιήσεις την προσφορά από 09/06 έως και 12/06.

"Γρίφος Νο.2" Αν στις 9/6 ενεργοποιήσουμε, θα μας αφήσει και στις 12/6 που θα έχει λήξει ήδη το τριήμερο;

Ουσιαστικά 6ήμερο το unlimited;;

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

Αν ενεργοποιήσεις την 9/6, θα είναι "ενεργή" για 3 μέρες (δλδ ως και 12/6, σύμφωνα με την πολιτική υπολογισμού ημερών διάρκειας πακέτων στην Vodafone {9+3=12}), άρα δε θα σε αφήσει. Εξαίρεση αν σε καμιά πατέντα 1) παραμείνει διαθέσιμη για ενεργοποίηση η προσφορά για τις λίγες μεταμεσονύκτιες ώρες (00:01- 04:00) του Αγ. Πνεύματος 13/6 , ξεχνώντας να την αφαιρέσουν από το app, και 2) να έχει βγει από τα ενεργά πακέτα σου η προσφορά που θα ενεργοποιήσεις αύριο, πχ κάνοντας μια κλήση αυτές τις ώρες ή στέλνοντας Υ στο 1252, προκειμένου να "ξυπνήσει" το app. Οπότε θα ισχύει ως και 13+3= ως και 16/6, σύνολο από 9 ως και 16/6, 8 μέρες!!

Αν ενεργοποιήσεις την 12/6 τελευταία μέρα, θα ισχύει ως και 15/6, σύμφωνα με όσα γράφει το link παραπάνω.

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Mobileras said:

Για μη-φοιτητες δεν υπάρχει διαθέσιμη η προσφορά. 

Γιατί το λες; Στο site υπάρχει κανονικά και φαίνεται να είναι για όλους...

Όσο για την ταχύτητα.. λογικό!! Τον 15Αύγουστο θα στέλνουμε χρόνια πολλά και θα φτάνουν 16Αύγουστο..

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, kalitexnis_g said:

Γιατί το λες; Στο site υπάρχει κανονικά και φαίνεται να είναι για όλους...

Όσο για την ταχύτητα.. λογικό!! Τον 15Αύγουστο θα στέλνουμε χρόνια πολλά και θα φτάνουν 16Αύγουστο..

Άμα δεν φτάνουν τον επόμενο 15Αυγουστο και ξυπνήσουμε μνήμες dial up σύνδεσης, καλά θα είμαστε 😅

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, johnny_htc said:

Άμα δεν φτάνουν τον επόμενο 15Αυγουστο και ξυπνήσουμε μνήμες dial up σύνδεσης, καλά θα είμαστε 😅

Έλα που δεν σου έλειψε... 😋

Link to comment
Share on other sites

Κάνει 25 δευτερόλεπτα να μου ανοίξει σελίδα. Σκόπευα να παρω τους 2+1 μήνες με 20€ , αλλά μου ήρθε και η προσφορα του κιου με 5€ μέχρι 6/9 όποτε μάλλον θα παρω τους 2 μήνες κοσμοτε και τον 1 μήνα κιου με συνολο 25€. Θα δώσω 5ε παραπανω για καλυτερες ταχυτητες. Το άσχημο είναι ότι η βονταφον στην οθόνη δείχνει φουλ 4G! 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, konstantinos77 said:

Έλα που δεν σου έλειψε... 😋

Ήδη το έχω κάνει εικόνα 🤣 (1) The Sound of dial-up Internet - YouTube

 

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...