Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

11 minutes ago, HEO said:

Δεν γνωρίζω που το λέει αυτό αλλά στην πράξη δεν συμβαίνει. Πρόσφατα ανανέωσα με 20 ευρωλεπτα από μια σάλτσα που είχα πάρει.



Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

γελάω για τη σάλτσα.. 🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

Το cash back είναι με διαφορά η οικονομικότερη λύση να συντηρήσεις έναν αριθμό. Και το big bang έχει τα πιο φτηνά 100gb που μπορεί να παρει κάποιος. Απλά και τα 2 θέλουν ψαγμένους χρήστες. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Η ζωή θέλει ψαγμενους χρήστες :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, blizard said:

Η vodafone έχει απλά πάει σε άλλο επίπεδο ....  πρόσφατα πήρα καμιά 20ρια σάλτσες ντοματας 370γρ με 25 λεπτα η μια πραγματικό κόστος και πολλά  γάλατα νουνού 400 γρ με 50 λεπτα !!! απλά γιατί ήταν φτηνά . Και επειδή δεν χώραγαν στη voda τα έβαλα και στο pockee , που μου έδωσε και 10 ευρώ δώρο  🙂  απο κάποια κλήρωση μάλλον !!

Τώρα που δεν έχει τόσο φτηνά σου δίνουν δώρο ιντερνετ !!!! απλά έχουν ξεφύγει η άνθρωποι ,  επενδύουν και ετοιμάζονται για always on οπότε ενδιάμεσα χαρίζουν να μην κάθεται το bandwith   ... δεν έχουν κανένα κόμπλεξ μην τυχών και τους κακολογήσουνε οι εραστες της ποιότητας και του ακριβού ,  και έτσι πρέπει να είναι ο ανταγωνισμός , όχι να είναι όλοι ίδιοι.  

Πρόσφατα ανανέωσα σε 2 αριθμούς μέσω cashback και έδωσε στον καθένα από 10GB άρα δεν έπαιξε κλήρωση αλλά κάποια άγνωστη προωθητική.

 

Screenshot_2022-05-30-21-22-21-331.thumb.jpg.47c622e174717058dbcdac51107a1c12.jpg

Νομίζω ότι πρόκειται για κορυφαία προσφορά. Και με δέσμευση 18μηνου! Κρίμα που ήρθε στο νούμερο της γιαγιάς!

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gpapas640 said:

Πρόσφατα ανανέωσα σε 2 αριθμούς μέσω cashback και έδωσε στον καθένα από 10GB άρα δεν έπαιξε κλήρωση αλλά κάποια άγνωστη προωθητική.

το pockee του έδωσε τα 10€ όχι η Vodafone 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως όπως έγραψα εμένα μου δίνει unlimited data για ένα μήνα ακόμα και με cashback 20 ευρωλεπτα, !!!!!!

δεν φαντάζομαι κάτι καλύτερο εν όψη του καλοκαιριού :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Σε όσους με "Βάλε κάρτα" μέσω CashBack έδωσε είτε 10GB (είτε για 20, είτε για 10 μέρες, μαζί με 1000΄ προς όλους), είτε unlimited data, να κοιτάξουν τα sms που έχουν λάβει από CUoffer μήπως είχαν ενημέρωση για την προσφορά αυτή "Βάλε κάρτα και....." 

Άλλες φορές δίνει ό,τι γράφει η προσφορά "Βάλε κάρτα και...." που έχει λάβει κανείς, ως την προθεσμία που αναγράφει το κάθε sms, ακόμα και με 0,05Ε CashBack και άλλοτε όχι, στα τελευταία χρόνια που υπάρχει το cashBack.

Καμιά φορά το sms προσφοράς έχει αποστολέα τη Vodafone και όχι το CUoffer. Πχ μπορεί να δίνει ακόμα και κουπόνι efood 12Ε με "Βάλε κάρτα και κουπόνι 12Ε efood που το λάβεις μετά από 5 μέρες στο κινητό σου", ακόμα και με CashBack.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα για τα unlimited data δεν μου έχει έρθει κανένα μήνυμα σε δύο κινητά που έβαλα Cashback

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, HEO said:

Εμένα για τα unlimited data δεν μου έχει έρθει κανένα μήνυμα σε δύο κινητά που έβαλα Cashback

Sent from my Power 3 using Tapatalk
 

Ουτε σε μένα... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, HEO said:

Εμένα για τα unlimited data δεν μου έχει έρθει κανένα μήνυμα σε δύο κινητά που έβαλα Cashback

Sent from my Power 3 using Tapatalk
 

εμένα μου ήρθε μήνυμα 3000' προς όλους και 20 GB για 7 ημέρες με οπιαδήποτε ανανέωση. Σκέφτομαι να χτυπήσω καμιά σάλτσα και γω 😝

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου ήρθε μήνυμα 3000' προς όλους και 20 GB για 7 ημέρες με οπιαδήποτε ανανέωση. Σκέφτομαι να χτυπήσω καμιά σάλτσα και γω 
Να χτυπήσεις φίλε μου

... καμμία προσφορά μην πάει χαμένη :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, HEO said:

Εμένα για τα unlimited data δεν μου έχει έρθει κανένα μήνυμα σε δύο κινητά που έβαλα Cashback

Sent from my Power 3 using Tapatalk
 

και πήρες και στα 2 το unlimited ε;

Link to comment
Share on other sites

Ναι

Και να προσθέσω ότι παίρνω σε κάθε cashback που κάνω εδώ και μέρες

Έρχεται μήνυμα που λέει ότι έδωσαν unlisted για ένα μήνα :) και τσεκαρω ημερομηνίες και είναι αλήθεια

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk



Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, HEO said:

Ναι

Και να προσθέσω ότι παίρνω σε κάθε cashback που κάνω εδώ και μέρες

Έρχεται μήνυμα που λέει ότι έδωσαν unlisted για ένα μήνα 🙂 και τσεκαρω ημερομηνίες και είναι αλήθεια

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk


 

μα πόσα planet απορρυπαντικά πιάτων πήρες;; 🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

Πως δουλεύει βρε παιδιά αυτό το cash back ?
Όποτε πάω να μπω στο cash back από το Vodafone app λέει ότι η υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη για τεχνικούς λόγους.
Μα πάντα όμως….


Sent from my iPhone using Tapatalk

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, tsagod123 said:

Πως δουλεύει βρε παιδιά αυτό το cash back ?
Όποτε πάω να μπω στο cash back από το Vodafone app λέει ότι η υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη για τεχνικούς λόγους.
Μα πάντα όμως….


Sent from my iPhone using Tapatalk

Μια από τα ίδια και σε εμενα.(Υπήρξε αδυναμία στη διαδικασία ανάκτησης των πληροφοριών) το μήνυμα που γράφει.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NTAKOTA2 said:

Μια από τα ίδια και σε εμενα.(Υπήρξε αδυναμία στη διαδικασία ανάκτησης των πληροφοριών) το μήνυμα που γράφει.

Το ίδιο μήνυμα και σε μένα από το πρωί που το προσπαθώ. Μίλησα με υποστήριξη, μου λένε κάνε επανεγκατάσταση εφαρμογής (χαίρω πολύ). Συνεχίζει τα ίδια προφανώς και θα παίζει κάποιο προσωρινό θέμα. Το αφήνω και βλέπουμε αύριο πάλι

 

Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια και σε εμενα.(Υπήρξε αδυναμία στη διαδικασία ανάκτησης των πληροφοριών) το μήνυμα που γράφει.
πάντα δεν γίνεται τώρα μόλις μπήκα κανονικά,μερικές φορές ναι ισχύει

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μα πόσα planet απορρυπαντικά πιάτων πήρες;;
Παίρνω αποδείξεις από τρία νοικοκυριά και πλέον έμαθα να διαβάζω ποτέ έχει επιστροφή

Οπότε το βάζω στο λογαριασμό για να μετατίθεται και η ημερομηνία λήξης

H εφαρμογή αυτήν την στιγμή δουλεύει μια χαρά

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HEO said:

Παίρνω αποδείξεις από τρία νοικοκυριά και πλέον έμαθα να διαβάζω ποτέ έχει επιστροφή

Οπότε το βάζω στο λογαριασμό για να μετατίθεται και η ημερομηνία λήξης

H εφαρμογή αυτήν την στιγμή δουλεύει μια χαρά

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

μπα τα ιδια, συνεχιζει να μη δουλευει εδω. κριμα να μην εχει και στο site απο pc να μπορεις να δεις κωδικους κλπ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω μπει ποτέ! Γράφει κάτι για τεχνικό πρόβλημα! Μίλησα με Τσάτ μου ζήτησαν username , μοντέλο συσκευής κτλ και μου είπαν θα με καλέσουν!
Ότι να ναι!


Sent from my iPhone using Tapatalk
f250be1214312671aac3108eca78f41e.jpg

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites



μα πόσα planet απορρυπαντικά πιάτων πήρες;;


Μόλις είδα ότι τσίμπησα 1.5 € από την σπανακόπιτα της φουκαριαρας της μάνας μου




Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...