Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 ώρες πριν, akalos said:

πάντως από χθες νωρίς η εφαρμογή δουλευει κανονικά χωρίς διακοπές

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 

Ισχύει,αλλά χωρίς να έχω αποσυνδεθεί μου ζήτησε κωδικούς,ενώ σε έναν φίλο μου μπήκε κατευθείαν. Δεν μου αρέσουν αυτά 

Link to comment
Share on other sites

Σε τι στάδιο βρίσκεται η αναβάθμιση? Αν πάρω αύριο νέο νούμερο, θα έχω κανονικά σήμα, πρόσβαση στην εφαρμογή για πακέτα, ανανεώσεις κτλ ή θέλει πολλές μέρες ακόμα?

Link to comment
Share on other sites

Αύριο θα γνωρίζουμε σίγουρα, ακόμη είναι σε εξέλιξη οι αναβαθμίσεις. Το My CU φαίνεται να έχει επανέλθει για την ώρα.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, CaptainNickGR said:

Αύριο θα γνωρίζουμε σίγουρα, ακόμη είναι σε εξέλιξη οι αναβαθμίσεις. Το My CU φαίνεται να έχει επανέλθει για την ώρα.

Ωραία, ευχαριστώ πολύ! Περιμένουμε λοιπόν να δούμε. Αύριο θα αγοράσω νέα συσκευή και θέλω να πάρω και ένα δεύτερο νουμεράκι για απεριόριστα λεπτά. Έτσι όπως διαμορφώθηκαν τα πακέτα, λέω να επιλέξω CU.

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πρότεινα να εκμεταλευτείς αυτήν την προσφορά https://www.vodafonecu.gr/ela-sto-cu/gine-cu-offer600/ εκτός αν βιάζεσαι να πάρεις το νούμερο.

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα στο my cu app και εμφανίζεται ένα νέο πακέτο με απεριόριστα προς όλους με 13.50 ευρώ, εγώ είχα μείνει ότι μόνο ένα πακέτο υπάρχει με απεριόριστα και έχει 15 ευρώ.  Επίσης παράτηρησα ότι έχουν καταργηθεί τα έξτρα 60 λεπτά προσ όλους με την αυτόματη ενεργοποίηση στα πακέτα των unlimited  .  Υπάρχει ακόμα η αυτόματη ενεργοποίηση πακέτου σε αυτά τα πακέτα ? Ή μόνο στο πακέτο το cu combo ? Μεταφέρει το υπόλοιπο στον επόμενο μήνα?  Ή όχι?  . 

 

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, JOHNMEGARYTHMOS said:

Μπήκα στο my cu app και εμφανίζεται ένα νέο πακέτο με απεριόριστα προς όλους με 13.50 ευρώ, εγώ είχα μείνει ότι μόνο ένα πακέτο υπάρχει με απεριόριστα και έχει 15 ευρώ.  Επίσης παράτηρησα ότι έχουν καταργηθεί τα έξτρα 60 λεπτά προσ όλους με την αυτόματη ενεργοποίηση στα πακέτα των unlimited  .  Υπάρχει ακόμα η αυτόματη ενεργοποίηση πακέτου σε αυτά τα πακέτα ? Ή μόνο στο πακέτο το cu combo ? Μεταφέρει το υπόλοιπο στον επόμενο μήνα?  Ή όχι?  . 

 

Το συγκεκριμένο πακέτο είναι διαθέσιμο από την Πέμπτη. Μεταφέρει το υπόλοιπο στον επόμενο μήνα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, aektzhs 1 said:

Το συγκεκριμένο πακέτο είναι διαθέσιμο από την Πέμπτη. Μεταφέρει το υπόλοιπο στον επόμενο μήνα

Τί εννοείς από την Πέμπτη?  Έχει βγει δελτίο τύπου με τα νέα Πακέτα? . 

Επίσης παρατήρησα τώρα ότι έχει βγει νέο πακέτο. cu combo M με 10.90 ευρώ, άρα πάει προς κατάργηση από ότι φαίνεται το Πακέτο των 10 ευρώ το cu combo.  Πολύ κακό αυτό.  Άμα δεν τα χρειάζεται κάποιος. 

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites



Μπήκα στο my cu app και εμφανίζεται ένα νέο πακέτο με απεριόριστα προς όλους με 13.50 ευρώ, εγώ είχα μείνει ότι μόνο ένα πακέτο υπάρχει με απεριόριστα και έχει 15 ευρώ.  Επίσης παράτηρησα ότι έχουν καταργηθεί τα έξτρα 60 λεπτά προσ όλους με την αυτόματη ενεργοποίηση στα πακέτα των unlimited  .  Υπάρχει ακόμα η αυτόματη ενεργοποίηση πακέτου σε αυτά τα πακέτα ? Ή μόνο στο πακέτο το cu combo ? Μεταφέρει το υπόλοιπο στον επόμενο μήνα?  Ή όχι?  . 
 


Γιατί να δίνει επιπλέον λεπτά δώρο στα απεριόριστα λεπτά προς όλους;

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bill33 said:


 

 


Γιατί να δίνει επιπλέον λεπτά δώρο στα απεριόριστα λεπτά προς όλους;

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk
 

 

Παντα έδινε ""τυράκι "" δώρο στην αυτόματη ενεργοποίηση για κερδίζει τον κόσμο. Για αυτό το λέω. 

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή θέλεις να πάρεις απεριόριστα + 60 ; 

Εχει νόημα το άπειρο +60 ; 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Vasileios said:

Δηλαδή θέλεις να πάρεις απεριόριστα + 60 ; 

Εχει νόημα το άπειρο +60 ; 

Φυσικά και όχι. Θα μπορούσε όμως, τώρα που δεν είναι πλέον εφικτή (λόγω των απεριόριστων) η απόδοση επιπλέον λεπτών ομιλίας, να έδινε κάποια έξτρα data (π.χ. +500MB, ή έστω, +200MB), προκειμένου να δώσει στους χρήστες ένα κίνητρο, ώστε να επιλέξουν την αυτόματη έναντι της απλής ενεργοποίησης του πακέτου. Τέλος πάντων, εντελώς θεωρητικά όλα αυτά, και χωρίς αυτού του είδους κίνητρα, μία χαρά είναι τα πακέτα.

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, CaptainNickGR said:

Θα σου πρότεινα να εκμεταλευτείς αυτήν την προσφορά https://www.vodafonecu.gr/ela-sto-cu/gine-cu-offer600/ εκτός αν βιάζεσαι να πάρεις το νούμερο.

Τα "UNLIMITED Data για όλα τα ΣΚ του μήνα, 120GB για 30 μέρες, UNLIMITED λεπτά προς όλους και 700 sms " ισχύει κάθε μήνα;

Στην σελίδα αναφέρει:

Τι εννοούμε;

  • "Ενεργοποιείς το πακέτο CU Unlimited XL & Unlimited Weekends"

Στα πακέτα δεν βλέπω να υπάρχει το συγκεκριμένο πακέτο.

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, enterhere said:

Τα "UNLIMITED Data για όλα τα ΣΚ του μήνα, 120GB για 30 μέρες, UNLIMITED λεπτά προς όλους και 700 sms " ισχύει κάθε μήνα;

Στην σελίδα αναφέρει:

Τι εννοούμε;

  • "Ενεργοποιείς το πακέτο CU Unlimited XL & Unlimited Weekends"

Στα πακέτα δεν βλέπω να υπάρχει το συγκεκριμένο πακέτο.

 

Κάνε έναν έλεγχο στην κατηγορία «Απεριόριστα».

Edited by CaptainNickGR
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου άρεσε στο "απεριόριστα τα σ/κ" το ότι προηγούνται τα MB που λήγουν πρώτα. Ουσιαστικά σε υποχρεώνει να τελειώσεις τα bonus δεδομένα από ανανέωση κλπ και να μην έχεις καθόλου τις καθημερινές.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, kalitexnis_g said:

Λες να προηγείται τα σ/κ το συγκεκριμένο;

Δεν θα είχε νόημα η ύπαρξη του πακέτου διαφορετικά. 

18 minutes ago, Mobileras said:

Να βγάλει το ίδιο πακετο για Δευτέρα-Παρασκευη. Τι φοβάται;

Να μην κλατάρει το δίκτυο και να μην χάσει συμβόλαια. 

Link to comment
Share on other sites

Με άλλα λόγια εμείς που περιμενουμε απεριόριστα data, να τα ξεχάσουμε. Δεν "τραβάει" το κόκκινο δίκτυο. Βασικά τις τελευταίες 2 εβδομάδες ο κοκκινος κοφτης έχει χτυπήσει κόκκινο! Φορ τζι στην οθόνη και εντζ στην πραξη! 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Όντως το έχω παρατηρήσει και ελπίζω με την αναβάθμιση των συστημάτων να δούμε διαφορά. Επίσης να τα δούμε όλα απεριόριστα με λιγότερο από 30€ ούτε για πλάκα. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bill33 said:

Τι είναι πάλι αυτό; Το 19,98gb.5bf59786e9f26db8a3e557d4958d5b7a.jpg

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk
 

Σαν σήμερα μπήκες στο CU όποτε σου έδωσε δώρο 20GB. 

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...